Tablolar mekanlarınıza renk katan en önemli dekoratif unsurlardan biridir. Soyut tablo modelleri farklı türleriyle her zevke hitap edecek şekilde imal edilir. Farklı duygulara dokunan soyut tablo modelleri, kullanıcılara çeşitli tasarımları ve çerçeve seçenekleriyle zevkli dekorasyon imkanı sunar. Sanatsal değeri yüksek olan soyut tablo çeşitleri estetik obje arayışında olan kullanıcıların ihtiyacını büyük oranda karşılar. Mekanlarınızı keyifli yaşam alanlarına dönüştürmek için bir çok seçeneği bir arada sunan soyut tablo modelleri işlevsel ve ergonomik olacak şekilde tasarlanır.

Soyut Tabloların Özellikleri

Soyut dekoratif tablolar farklı tarz, boyut ve çerçeve seçenekleriyle üretilir. Diğer yağlı boya tablolardan farklı olarak soyut çizim tablo tek bir anlam ifade etmek yerine pek çok manayı içerisinde barındırır. Bu yönüyle soyut tablo modelleri her kullanıcının farklı bir anlam bulabileceği şekilde üretilir. Bu tür tablolar her insanda aynı etkiyi bırakmayabilir. Gri soyut tablo türleri daha çok ofis ortamlarında ciddi bir atmosfer oluşturmak için tercih edilir. Aynı zamanda gri soyut tablo tasarımları krem renk salınımlarıyla farklı ton seçenekleri de sunar. Buna karşılık soyut ağaç tablo türü, doğanın esintisini yaşadığı mekana yansıtmak isteyen kullanıcılar için uygun bir tercih olabilir. Yeşil rengin farklı tonlarını evlerinize taşıyabileceğiniz soyut ağaç tablo modelleri kanvas seçenekleriyle beğeninize sunulur. Soyut çizim tablo türlerini anlamak için ressamın gözüyle tabloyu incelemenize gerek yoktur. Soyut tarzda tablolar, bakan her insana göre farklı anlamlar taşıyabilir. Soyut tabloların üretiminde kullanılan malzemeler akrilik ve yağlı boya, cam, mineral, ağaç ve kanvas gibi sıralanabilir. Tablolar kullanıcının ilgi ve tercihine göre farklı farklı boyutlarda tasarlanır. Ünlü ressamların eserlerini yansıtan soyut tablo modelleri olduğu gibi, yeni ressamların da pek çok çalışmasını soyut tablo modelleri arasında bulabilirsiniz. Soyut dekoratif tablolar çoğu zaman mekanların iç tasarımında tamamlayıcı dekoratif obje olarak düşünülse de, başlı başına bir mekanın algısını değiştiren bir unsur olabilir. Bu yönüyle evinizde, iş ortamınızda veya herhangi bir yaşam alanınızda insan ruhunu okşayan dokunuşlar tercih etmek istiyorsanız soyut renkli tablo modellerini inceleyebilirsiniz. Bununla beraber tablolarınızı tamamlayan modern duvar saati modellerine de göz gezdirebilirsiniz. Böylece keyifli vakit geçirebileceğiniz, bedeninizin yanı sıra ruhunuzu da dinlendirebileceğiniz, estetik mekan tasarımları oluşturabilirsiniz. Soyut tabloları tek tek satın alabileceğiniz gibi 12 parçadan oluşan setler halinde de sahip olabilirsiniz. Tablolar farklı geometrik şekillerde ve ebatlarda tasarlanır. Kullanılacak mekanın büyüklüğü, kullanım amacı, duvar ve mobilyaların rengi gibi kriterler dikkate alınarak, soyut tablolar tercih edilebilir. Vintage esintileri de bulabileceğiniz pastel renk tonlarına sahip, yağlıboya soyut tablo türleri oldukça fazla oranda tercih edilir.

Soyut Tabloların Fiyatları

Soyut tablo fiyatları çeşitli nedenlerle farklılık gösterebilir. Bu faktörler arasında set seçeneklerindeki parça sayısı, boya türü, tablonun boyutu ve tuvalin malzemesi sıralanabilir. Ürünlerin fiyatları tek parçalı tablo modellerinden 12 parçalı modellere kadar, her bütçeye hitap eden bir çeşitlilik sunar. Kanvas soyut tablo modelleri, makul fiyat avantajıyla kullanıcıların büyük beğenisini toplar. Soyut kanvas tablo türleri hakkında kullanıcı yorumlarını inceleyerek hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden ürünlere sahip olabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek soyut tablo satın alma aşamasında kapsamlı bilgi edinerek bilinçli ve zevkli alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Özellikle akrilik soyut tablo türleri canlı renkleri ve farklı resim ögeleriyle mekan tasarımlarınıza dinamik bir dokunuş katarken bütçenizi de zorlamayacak modeller sunar. Yaşam alanlarınızın iç mekan tasarımlarında soyut tablolar hem sunduğu avantajlı fiyatlarla hem de işlevsel kullanımıyla ihtiyacınızı karşılayabilir. Çerçeveli modellerde her bütçeye hitap eden bir ürün yelpazesi bulunur. Çerçeve yapımında kullanılan malzeme türü fiyatı belirleyen bir unsurdur. Soyut çerçeveli tablolar çerçeve malzemesine göre, ahşap, plastik, metal ve cam çerçeveli olarak sıralanabilir. Plastik ve cam çerçeveli modeller makul fiyatlarıyla kullanıcıların büyük beğenisini toplar. İhtiyacınıza göre tablolar kadar canlı renk ve desenlerdeki halı modellerine de göz atabilirsiniz. İç mekan tasarımlarınızın vazgeçilmez görsel unsuru olan halıları, soyut tablolarla tamamlayabilirsiniz. Böylece evinizde hayallerinizdeki görsel bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Soyut yağlı boya tablo modelleri, fırça dokunuşlarındaki derinlik sayesinde ortamlara farklı bir atmosfer kazandırır. Günün farklı saatlerindeki ışığa bağlı olarak renk değişimleri sunar. Bu özelliğiyle estetik algıyı ön planda tutan kullanıcıların en fazla tercih ettiği soyut tablo türü olduğu söylenebilir.

Soyut Tabloların Modelleri

Kullanıcıların zevk ve ihtiyacına uygun olarak farklı soyut tablo tasarımları imal edilir. Bazı tablo modelleri doğa içerikli figürlerden oluşur. Bu tablolar akrilik boya, yağlı boya veya karakalem çizimler şeklinde tasarlanır. Soyut akrilik tablo hakkında kullanıcıların yorumları canlı renk seçenekleri ve makul fiyat avantajlarıyla ihtiyacı büyük ölçüde karşıladığı yönündedir. Geometrik şekillerin modern çizgilerle yorumlandığı bu tablolar zengin renk yelpazesiyle, iç mekanlarınızı keyifle tamamlayabilir. Siyah beyaz soyut tablo seçenekleri ise sade ve şık bir mekan oluşturmayı amaçlayan kullanıcıların beğenisini toplar. Bu tür tablolarda bakan kişinin yorumuna açık, siyah ve beyaz çizimler mekana daha klasik bir hava katabilir. Klasik şıklığı salonlarında tercih eden kullanıcılar için siyah beyaz tablolar oldukça uygundur. Genellikle ofis tasarımlarında ilgi gören siyah beyaz soyut tablo modelleri, minimalist dekorasyonu tercih eden kullanıcıları memnun edebilir. Gerek yağlıboya gerekse akrilik boya kullanılarak oluşturulan soyut kadın tablo modeli, estetik ve narin bir göz algısı arayan kullanıcılara hitap edebilir. Bu tablo türünü, çeşitli boyutlardaki retro tablo setleriyle çeşitlendirebilirsiniz. Bu ürün grubunda oldukça dekoratif bir seçenek olan soyut cam tablo tasarımı modern, retro ve klasik gibi pek çok tarzıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Retro tasarıma sahip olan soyut cam tablolar canlı renk kullanımıyla mekanlarınıza canlılık kazandırabilir. Özellikle soyut yüz tablo modeli farklı renk kullanımı ve gölgelendirmeleri ile ortamınıza derinlik katabilir. Çeşitli portreleri, kanvas tuval üzerine akrilik veya yağlı boya ile aktaran bu tablolar; evinizde sanatsal bir hava katıp, hoş bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olabilir. İç mekan tasarımında doğanın dokunuşunu arayan kullanıcılar tarafından ise çiçek, ağaç ve deniz gibi doğa unsurlarının işlendiği soyut tablo modelleri uygun bir tercih olabilir. Soyut minimal tablo türü ise genellikle el yapımı olarak üretilir. Mekan tasarımında incel dokunuşlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. İhtiyacınız olan bu ürünleri Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Soyut Tablolar Nasıl Seçilir?

Soyut tablo seçme sürecinde kullanıcının ilgi, ihtiyaç ve tercihinin yanı sıra kullanım alanı ve ortamın ışık durumu da önemli bir unsurdur. Çerçeveli veya çerçevesiz model seçenekleri içerisinden, bireysel tercihinize en uygun soyut tabloyu seçebilirsiniz.

Soyut Tablo Setleri Duvarlara Zarar Verir mi?

Soyut tablolar tek parçadan oluşabileceği gibi 12 parçadan oluşan setlerden de meydana gelebilir. Tabloların tuval ağırlığı oda duvarlarına zarar vermeyecek şekilde tasarlanır.

Soyut Tabloların Bakımı Nasıl Yapılır?

Soyut tablolarınızı kuru veya hafif nemli pamuklu bez kullanarak temizlemeniz tavsiye olunur. Tabloların bakımı oldukça kolay olup, düzenli yapıldığı takdirde renklerde solma riskinin önüne geçer.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Soyut Tablo Fiyatları

4746 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Kanvas Tablolar
Kanvas Tablolar
MDF Tablolar
MDF Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Yağlı Boya Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Çerçeveli Tablolar
Kabartma Tablolar
Kabartma Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Led Işıklı Tablolar
Metal Tablolar
Metal Tablolar
Pleksi Tablolar
Pleksi Tablolar
Taş Tablolar
Taş Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Masif Ahşap Tablolar
Epoksi Tablolar
Epoksi Tablolar
Cam Tablolar
Cam Tablolar
Duvar Örtüsü
Duvar Örtüsü
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 48 / 4746 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?