Taç mutfak ürünleri, yemek pişirirken ya da sunum esnasında gerekli olan tekstil malzemelerini tasarlayarak mutfaklarda kolaylık sağlıyor. Taç, mutfak tekstili ürünleri arasında yer alan havlu seti ve kurulama bezi gibi ürünleri koleksiyonuna dahil ediyor. Kaliteli malzemelerden tasarlanan ürünler, suyu kolayca emiyor ve ellerinizi hemen kuruluyor. Farklı desenleri ile mutfağınızın dekoruna uyum sağlayacak alternatif modeller sunuyor. Mutfağınızın dekorunda kullandığınız renkleri ya da mutfak tekstilinde tercih ettiğiniz desenleri baz alarak havlu ve bez tercihlerinizi yapabilir, dekorasyonunuzda bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Mutfakta çalışanlar için de kolaylık sağlayan ürünler, yemek pişirmekten hoşlanan herkesin en sık kullandığı ürünler arasında bulunuyor. Mutfak ürünleri üzerinde yer alan desenler, genellikle beyaz zemin üzerine yapılıyor. Zemin üzerine çizilen mutfağa ilişkin desenler, tasarımlarda estetik bir sunum özelliği yaratıyor. Desenler arasında kahve ve çay servislerine yönelik tasarımlar yer alıyor. Kahve ve çaya ait desenler, mutfakta yapılan sıcak sohbetleri hatırlatıyor. Meyve ve sebzelerin yer aldığı çizgiler, direkt mutfağı çağrıştıran özellik taşıyor. Zeytin, zeytin taneleri ve zeytinyağı şişesi gibi desenler, sağlıklı ve bereketli mutfakları hatırlatan tercihleri oluşturuyor. Kek, ekmek gibi tasarımlardan oluşan havlu ve bezler, fırından çıkan taze yiyecek kokularını anımsatıyor.

Kaliteli pamuklu dokumalardan oluşan ürünlerin desenleri, dayanıklı boya malzemeleri ile renklendiriliyor. Böylece uzun süre yıpranmadan ve solmadan mutfağınızda sizinle kalıyor. Canlı renk ve kaliteli boyalar kullanılarak yapılan çizimler, estetik bir sunum gerçekleştiriyor. Mutfak ürünleri, sık yıkamaya uygun olarak üretiliyor. Üzerinde yazan kullanım talimatına uygun olarak kullanma ve yıkama karşılığında uzun ömürlü kullanım vadediyor. Havlu ve kurulama bezlerini her gün kullanabilir, istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz.

Taç mutfak ürünlerinin fiyatları ürünün tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere göre farklılık gösteriyor. Taç, ürünlerinde belirli fiyat kalite dengesini, kullanıcılarına sunmayı tercih ediyor. Tekstil ürünlerini inceleyebilir, bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Mutfağa yönelik ürünler, sevdiklerinize uygun hediye için de uygun bir seçenek oluşturuyor. Hemen herkesin severek kullandığı mutfak tekstiline ait ürünler, hediyelik uygun bir alternatif oluyor. Hediye alacağınız kişinin mutfağını daha önce gördüyseniz mutfağın rengine uygun ürünler alabilirsiniz. Havlu ve peçeteleri, çeyiz için de alabilirsiniz. Farklı tasarımlardan birkaç adet alarak kendi dekoratif birleşiminizi yaratabilirsiniz.

Ürünlerin yumuşak ve sık dokusu, dekoratif desenler ile birleşerek mutfağınızın estetik yansımasına katkı sağlıyor. Kapı ya da duvarda bulunan askılıklara asabilir, ihtiyacınız olduğunda hemen erişebilirsiniz. Bulaşık yıkadığınızda ellerinizi kurulayabilir, dilerseniz makineden çıkan bulaşıklarınızı silerek yerlerine yerleştirebilirsiniz. Islak bezle sildiğiniz masanın üzerini kurulamak için havlu ve peçeteleri kullanabilirsiniz. Mutfakta, her an elinizin altında bulunan en büyük yardımcılarınızdan olan Taç havlu ve peçeteler, evin her üyesinin kullanabileceği bir ürün olarak dizayn ediliyor.

Misafirlerinizi ağırlarken de mutfak ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Hazırladığınız ikramları servis ederken, misafirlerinizi mutfağınızda hazırlarken havlu ve peçeteleriniz de her zaman sizin yanınızda yer alıyor. Su döküldüğünde, masa silinmesi gerektiğinde, ellerinizi yıkadığınızda her zaman kurtarıcınız oluyor. Köklü bir marka olan Taç’ın ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Geçmişten bugüne gelen deneyim ile oluşturulan tasarımları, mutfağınızın dekorasyonunda kullanabileceğiniz küçük ayrıntılar için ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Taç havlu ve peçeteler, genellikle ikili setler halinde sunuluyor. Sezon ya da seri sonu ürünlerinde fiyat farklılığı görülebiliyor. Her dönem kalitesinden ödün vermeyen markanın ürünlerini tüm aile üyeleri severek kullanabiliyor. Setleri inceleyerek ihtiyacınıza, zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Beyaz zemin üzerine yapılan kırmızı, yeşil, sarı, kahverengi, pembe, mavi gibi renklerden oluşan desenlerden mutfağınıza uygun gördüklerinizi tercih edebilir, sevdikleriniz için en güzel tasarımları seçebilirsiniz.

Taç Mutfak Ürünleri

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. LC Waikiki
  3. Eponj Home
  4. Orange Venue
  5. Begüldan
  6. Maison M
  7. Juno
  8. If Dizayn
  9. YastıkMinder
  10. 2M
  11. By Nihalce
  12. Cats By Luyano
  13. Modafabrik
  14. Giz Home
  15. Kanca Ev
  16. Salon Giyim
  17. Ecocotton
  18. Emrem Home
  19. Mom & Kash
  20. I LOVE HOME
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar
 7. Satıcı
 • Marka Taç
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010068
BAŞA DÖN