Tasarım Grafik

Grafik tasarımın temel prensipleri ve yaygın olarak kullanılan grafik tasarım programları hakkında değerli bilgiler sunan pek çok kitap çeşidi bulunuyor. Bilimsel bir öğretim tekniğini benimseyen eserler, güncel bilgilerle donanmış başarılı bir grafik tasarımcı olma yolunda büyük avantaj sağlıyor. Grafik tasarımın yanı sıra web ve 3 boyutlu tasarım gibi ilerleyen teknolojiyle birlikte önemi artan diğer tasarım dallarında da pek çok kapsamlı eser bulabilirsiniz. Tek olarak satılan kitaplara ek olarak CD ve DVD gibi yardımcı araçlarla desteklenen birçok tasarım kitabı seti de mevcut.

Grafik Tasarımın Temelleri ve Tasarım Programı Kitapları

Grafik tasarım ile ilgili kitaplar; grafik tasarımın temelleri, özellikleri ve en yaygın kullanılan grafik tasarım programları hakkında yazılan eserlerden oluşuyor. Grafik tasarımın temelleri hakkında yazılan eserlerde, özellikle mesleğe yeni başlayan kişiler için son derece önem taşıyan zengin içerikler bulunuyor. Görsel tasarım ilkeleri, renk kullanımı, tipografi, sayfa düzeni, tasarımda dil ve anlatım, baskı ve yayınlama süreci gibi pek çok önemli bilgiyi bu eserlerde bulabilirsiniz. Grafik tasarımın temellerine odaklanan kitapları satın alarak tasarım kariyeriniz için önemli bir adım atabilir ve bu alanda kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

Grafik tasarım kitapları, alanlarında uzman ve profesyonel tasarım tecrübesine sahip yazarlar tarafından kaleme alınıyor. Kitaplarda yer alan konular genellikle dünyaca ünlü tasarımcılardan örnek çalışmalar, çizimler ve detaylı açıklamalarla destekleniyor. Bu kapsamlı kitaplar sayesinde en güncel bilgileri öğrenmenin yanı sıra grafik tasarımın tarihsel gelişimi ve çeşitli grafik tasarım akımları hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz grafik tasarımla ilgili kitaplar arasında set olarak satılan eserleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha bütüncül bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Grafik tasarımın temellerine odaklanan eserlerin yanı sıra Photoshop, InDesign, Illustrator, CorelDRAW, After Effects ve Flash gibi yaygın olarak kullanılan grafik tasarım ve animasyon programları hakkında da pek çok kitap bulunuyor. Bu eserler, öğretmeyi hedefledikleri programlar hakkında çok kapsamlı bilgiler içeriyor. Modern grafik tasarım programlar sayesinde gerçekleştirildiği için ilgili programların arayüzlerini, kullanımlarını ve çeşitli püf noktalarını iyi öğrenmek oldukça önem taşıyor. Çeşitli örnek uygulamalarla, CD ve DVD gibi araçlarla desteklenen kitaplar sayesinde tasarım programlarında ustalaşabilir ve birbirinden etkileyici çalışmalara imza atabilirsiniz.

3 Boyutlu Tasarım, Modelleme ve Animasyon Kitapları

Teknolojide yaşanan ilerlemelere ve 3 boyutlu yazıcı kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak 3 boyutlu tasarım konusu daha önemli bir hâle geliyor. Bazı 3 boyutlu tasarım ile ilgili kitaplar modelleme konusuna odaklanırken bazıları ise animasyon, film yapımı ve render alma gibi konulara yer veriyor. Uzman yazarlar tarafından kolay anlaşılır bir dille kaleme alınan kitapları satın alarak 3 boyutlu tasarımda iyi bir seviyeye gelebilirsiniz. Çeşitli yardımcı materyallerle, konu örnekleriyle ve uygulamalı projelerle desteklenen kitaplar, kısa sürede önemli ölçüde mesafe almanızı sağlıyor.

3ds Max, SolidWorks, Mastercam, AutoCAD, SketchUp, CATIA ve Revit gibi dünyada yaygın olarak kullanılan 3 boyutlu programlar hakkında pek çok kapsamlı kitap bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz 3 boyutlu programın türüne göre size en uygun eserleri satın alabilir ve aşama aşama kendinizi bu programlarda geliştirebilirsiniz. Kitapların içeriğinde ilgili programların kullanımı, arayüzleri, menüleri, kısayolları ve çalışmaları hızlandıracak püf noktalar gibi pek çok önemli bilgiler yer alıyor. 3 boyutlu tasarım kitapları sayesinde ilerleyen teknoloji ile birlikte oldukça yükselişte ve revaçta olan bu tasarım dalında iyi bir seviyeye gelebilir ve yeni iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Web Tasarım Kitapları ile Etkileyici Siteler Tasarlayın

Alanlarında yetkin yazarlar tarafından hazırlanan ve web tasarımın farklı dalları üzerine odaklanan pek çok web tasarım kitabı bulunuyor. Konuları sistematik bir şekilde ele alan eserler, detaylı açıklamalar ve uygulamalı proje örnekleri sayesinde web tasarım mesleğinde gelişmenize olanak tanıyor. Web tasarımın temellerini en iyi şekilde öğretmeyi hedefleyen kitaplara ek olarak belirli bir web tasarım programına odaklanan kitapları da bulabilirsiniz. Sürekli yeni gelişmelerin yaşandığı ve öğrenilen bilgilerin güncel tutulmasının gerekli olduğu web tasarım mesleğinde, bu kapsamlı başvuru kitapları önemli bir avantaj sağlıyor.

Web tasarımını genel olarak ele alan kitapların yanı sıra HTML, HTML5, XHTML, CSS, Javascript ve Jquery gibi belirli bir web tasarım konusuna odaklanan kitapları da bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara göre size en uygun eserleri tercih ederek web tasarımda kendinizi etkili şekilde geliştirebilirsiniz. Ayrıca, Adobe Dreamweaver gibi dünya genelinde yaygın olarak kullanılan web tasarım programları hakkında yazılan kitapları da satın alabilirsiniz. Bu tür kitaplar sayesinde kullandığınız web tasarım programının özellikleri ve püf noktalarıyla ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir ve etkileyici web siteleri tasarlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım Kitaplarının ve Setlerinin Faydaları

  • Konuları bilimsel öğretim teknikleri ile ele alan grafik tasarım kitapları, sağlam bir temel oluşturmanızı ve kısa zamanda önemli gelişim göstermenizi sağlıyor.
  • İnternet üzerinde grafik tasarımla ilgili çeşitli bilgilere ulaşmak mümkün olsa da bunlar düzenli bir yapıda olmadıkları için kitaplar belirli bir sistem dahilinde ilerlemeyi oldukça kolaylaştırıyor.
  • Tasarım kitaplarında işlenen konular tamamen aşama aşama ele alındıkları için anlaşılmaları ve üzerlerinde pratik yapılarak uygulamaya geçirilmeleri kolay oluyor.
  • Kitapların kapsamlı bir konu dizinine sahip olmaları ve CD, DVD gibi çeşitli materyallerle desteklenmeleri sayesinde çok daha etkili bir gelişim sağlanıyor.
  • Tek olarak satılan kitapların yanı sıra ilgilendiğiniz tasarım türü hakkında özel olarak hazırlanan kitap setlerini de tercih edebilir ve böylelikle daha hızlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz.
  • Alanlarında tecrübeli yazarlar tarafından yazılan kitaplar sürekli elinizin altında olduğu için takıldığınız konuları hemen gözden geçirmeniz ve bilgilerinizi tazelemeniz olanaklı hâle geliyor.

Grafik Tasarım Kitabı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Grafik tasarımın temellerini öğrenmenizi ve uygulamalı örneklerle kendinizi en iyi şekilde geliştirmenizi sağlayan kitapların fiyatları, çeşitli faktörlere göre farklılık gösteriyor. Eserlerin sayfa sayısına, CD ya da DVD gibi herhangi bir yardımcı materyal içerip içermediklerine, kağıt kalitesine ve kullanılan baskı yöntemine göre fiyatlar değişebiliyor. Kitapların tek ya da set halinde satılması da tasarım kitabı fiyatı konusunda belirleyici faktörler arasında yer alıyor. İhtiyaç durumunuza bağlı olarak tek satılan eserleri tercih edebilir ya da çeşitli tasarım kitabı setlerini satın alabilirsiniz. Set olarak satışa sunulan eserlerin genellikle daha uygun fiyat avantajı bulunuyor.

İlgilendiğiniz tasarım türüyle ilgili bilgi seviyenize ve satışı yapılan kitapların özelliğine göre size en uygun kitapları satın almanız önem taşıyor. Eserlerin içeriği hakkında ürün açıklamalarında verilen detaylı bilgileri inceleyebilir ve kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Grafik tasarımın temellerini öğretmeye odaklanan grafik tasarım ders kitabı türündeki eserlerin yanı sıra belirli bir tasarım programı hakkında yazılan eserleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede hem teori hem de uygulamadaki yetkinliğinizi artırabilir ve son derece etkileyici tasarımlara imza atabilirsiniz. Grafik tasarım, web tasarım ve 3 boyutlu tasarım konuları hakkında yetkin yazarlar tarafından hazırlanan eserler, oldukça sağlam bir temel oluşturmanıza ve kendinizi en iyi şekilde geliştirmenize olanak tanıyor.

Duvar KağıtlarıMasaüstü BilgisayarOyun BilgisayarıOyuncu KoltuğuAnakartEkran KartıModemMouseKlavyeMonitörYazıcıLaptop ÇantaKulaklık3D YazıcıProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletTakvimKırtasiye ÜrünleriPlaystation 5Animasyon FilmleriKoltuk TakımıSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeYatak Odası TakımlarıSözlük22 Ayar BilezikBisikletKurutma MakinesiGalatasaray FormalarıKöpek ÜrünleriYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıVantilatörFırınScooterAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiProtein TozuTam AltınTost MakinesiJakuziTıraş MakinesiAnkastre SetGardropFiltre Kahve MakineleriMutfak MaşasıOkul ÇantasıMotosikletFutbol TopuMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinKitaplıkAvizeMutfak MasasıKomedi FilmleriAyakkabılıkDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderTopuklu AyakkabıNargileHalıSu Arıtma CihazlarıDuvar SaatleriSandalyeSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderKedi MamasıYabancı FilmBalıkPufMasaj AletiJartiyerDikey SüpürgeMikrodalga FırınÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonFeraceŞemsiyelikÇapa MakineleriWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerŞifonyerMouse PadZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaGenç OdasıKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenTesettür TakımAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinBarkod OkuyucuTesbihErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerMama SandalyesiDüdüklü TencereErkek Kol SaatiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküPançoMasa LambasıPiyanoMelodikaKamp Masasıİngilizce SözlükYemek TakımlarıKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtErkek CeketAteş ÖlçerTabloAbajurŞekerYağmurlukBileklikFrench PressOcakYağmurlukAnahtarlıkAynaScooter MotorErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriPerdeKemerKomodinGebelik TestiKlozet KapağıYatak ÖrtüsüSehpaLokma TakımıOyun HavalarıTürk KahvesiMutfak BataryasıAtv MotorÇocuk FilmleriKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakBüyük Beden AbiyeKimonoKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tasarım Kitabı-Grafik Tasarımı

217 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 217 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?