Köpeğinizle yaptığınız yürüyüşlerde belki de en yorucu olanı çanta taşımak. Bir yandan köpeğinizin tasmasını tutarken diğer yandan çantanızı taşımak oldukça büyük bir zahmet verir. Tasma çantaları bu yürüyüşlerde size büyük kolaylık sağlıyor. Anahtar, telefon, cüzdan, köpeğiniz için tuvalet torbası, çiğneme kemikleri, oyuncakları ve ödül mamalarını koyacak yer sıkıntınızı ortadan kaldıracaklar. Bu çantalarla yapacağınız gezintiler size pratiklik kazandıracak ve sizi yormayacak.

Tasma çantaları bele takılabilir ve belinize göre ayarlanabilir olması sayesinde köpeğinizle yürüyüş yaparken bir yandan onunla oynayabilecek, diğer yandan rahatça hareket edebileceksiniz. Hareket kapasitenizi iki katına çıkaran bu tasma çantaları sayesinde spontane gelişen gezmelerinizde yanınızda taşımak zorunda olduklarınızı hiç dert etmeyeceksiniz ve kısa süre içinde hazırlanabileceksiniz. Omuz ve sırt çantalarından sizi kurtaran bu çantalarla köpeğinizi gezdirirken elleriniz özgürlük kazanacak ve size de yürüyüşün tadını çıkarmak kalacak.

Anahtarlarınızı ve köpek kayışını takabileceğiniz pratik halkalara ve cep telefonunuz için gözlere sahip bu çantalar dayanıklı, su geçirmez, özel bir naylondan üretilmiştir. Kolay temizlenebilir yapısı ile gönül rahatlığıyla kullanabilmenizin yanı sıra dayanıklılığı ve özel bölmeleri sayesinde de tasma çantaları yürüyüşlerinizde vazgeçilmeziniz olacak.

Tasma Çantası Fiyatları

2 ürün var
  1. Markalar
    1. Trixie
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı

Tasma Çantaları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483616/560000/560184/24003589
BAŞA DÖN