Tunçmatik markası bünyesinde kurulan TBS ev, ofis ve benzeri pek çok alandaki elektrik sorunlarına çözüm getirerek hayatınızı kolaylaştırıyor. Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veren geniş servis ve dağıtım ağına sahip olan marka, kullanıcılarının beklentileri doğrultusunda birbirinden farklı özelliklerde ürünler geliştiriyor. Uluslararası kalite standartlarını dikkate alarak üretim yapan TBS, alanında uzman ve tecrübeli kişilerle çalışıyor. Dinamik ve yenilikçi vizyonuyla alternatif enerji kaynakları üreten marka, geliştirdiği pek çok konsept ile iyi bir deneyim sunuyor. Farklı voltaj seviyelerinde UPS akü ve akü kabinleri tasarlayan TBS, çeşitli ihtiyaçlara hitap eden geniş ürün seçenekleri ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Gelişmiş altyapısı ve güçlü Ar-Ge merkeziyle enerji depolama alanında akıllı ve pratik sistemler üreterek kullanıcılarının her geçen gün değişen gereksinimlerine kalıcı çözümler getiriyor. En modern ve güncel teknolojiyi kullanarak ürün geliştiren TBS, elektrikli cihazlarınızı kesintisiz bir şekilde çalıştırabilmenize yardımcı oluyor.

TBS ile Enerji İhtiyacınızı Karşılayın

Elektrik kesintileri, ani voltaj değişimleri ve gerilim hattında oluşan dalgalanmalara karşı pek çok ürün geliştiren TBS, gelişim ve sürdürülebilirlik arasında bir köprü kurarak işinizi kolaylaştırıyor. Enerjiyi en iyi şekilde kullanabilme imkânı veren marka, çok yönlü enerji kaynaklarıyla farklı büyüklükteki şirketler için de güvenilir çözümler üretiyor. Yüksek teknolojiye dayalı sistemlerin gereksinimi olan elektrik ihtiyacını karşılamak için geliştirdiği ürünlerle öne çıkan TBS, tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde bulunduruyor. Dayanıklı ve kaliteli materyaller ile ürettiği enerji kaynaklarıyla kaliteli bir kullanım deneyimi sunan marka, elektriğin sınırsız gücünü tecrübeyle harmanlayarak beklentileri karşılıyor. Hastane, fabrika ve veri merkezleri gibi alanlara özel cihazlarıyla da elektrik kesintilerine karşı önlem alabilmenizi sağlayarak büyük çaplı aksaklıkların önüne geçebilmenize yardımcı oluyor. Elektrik gücünü güvenilir, emniyetli ve verimli hale getiren TBS, kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışıyla geliştirdiği pek çok ürün modelini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

TBS Enerji Cihazlarıyla Kaliteli Bir Deneyim

Birbirinden farklı özelliklerde geliştirdiği enerji kaynaklarıyla yaşam kalitenizi artırmayı hedefleyen TBS, pek çok dış etkeni dikkate alarak ürettiği ürünlerle uzun süreli bir deneyim sunuyor. Güç elektroniği sektöründe öne çıkan marka, yenilikçi teknolojiler ile donattığı enerji depolama kaynaklarını kullanıcılar ile buluşturuyor. Firmanın geniş ürün yelpazesi içinde; UPS akü, kuru akü ve akü kabini gibi sistemler yer alıyor. Tüketici bütçelerine uygun birçok seçenek sunan TBS, enerji ihtiyaçlarını doğru tespit ederek faydalı çözümler üretiyor. Sürekli geliştirdiği ve yenilediği ürünleriyle çağa ayak uydurmayı başaran firma, üstün teknik özellikli cihazlarıyla gereksinimlerinizi karşılıyor. Temelde kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek depolayan makineler üreten TBS, kesinti ve benzeri durumlarda işlerinizin aksamasının önüne geçiyor. Ürünlerini, üretimden dağıtıma kadar pek çok kalite kontrol testinden geçiren marka, profesyonel kadrosuyla müşterilerinin beklentilerini karşılıyor.

TBS marka ürünlerin sahip olduğu özellikler nelerdir?

İleri teknolojiyle birbirinden farklı özelliklere sahip enerji kaynakları geliştiren TBS, ürünlerini güvenli ve emniyetli bir şekilde üretiyor. Pek çok ürün dik ve yatay konumda kullanılabiliyor. Oksitlenmelere karşı dayanıklılığıyla öne çıkan enerji kaynakları, mühürlü kapak tasarımlarıyla da olumsuz reaksiyonların önüne geçiyor.

TBS ürünlerini nerelerde kullanabilirsiniz?

TBS enerji kaynaklarını bilgisayarlarda ve otomasyon sistemlerinde kullanarak kesintisiz bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu ürünleri asansörlere entegre ederek, elektrik kesintilerine karşı önlem alabilirsiniz. Hastane ve acil güç sistemlerinde de kullanabileceğiniz akü modelleriyle çeşitli aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.

TBS ürünleri arasından nasıl seçim yapılır?

TBS ürünleri arasında seçim yaparken hangi alanda kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Tıbbi cihazlar ve güvenlik sistemleri için daha yüksek amper gücüne sahip enerji kaynaklarını tercih edebilirsiniz. Cihazınızın desteklediği voltaj seviyesini dikkate alarak makinelerinizin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız alanın ölçüleri doğrultusunda seçim yaparak daha konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TBS

1 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım