Temizlik Hijyen Ürünleri

Sizle birlikte her yere giden, gün boyu elinizde taşıdığınız telefonlarınız restoran masasındaki yağa, çevredeki toz zerreciklerine ve kirlere açık alan oluşturur. Bu alanda herhangi bir bakterinin üremesi hem sağlığınızı tehlikeye atar, hem de telefonunuzun fiziksel özelliklerini olumsuz yönde etkiler. Tüm bu kirden ve tozdan kurtulmak için, telefon temizlik hijyen ürünlerini kullanabilir, telefonunuzu fiziksel tehlikelerden arındırırken sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Telefon Temizleme Ürünleri

Telefonlar, gün boyu kullanım sonrasında çeşitli aşınmalara maruz kalır. Bu aşınmalar telefonun cam ekranında, dış katmanında, kulaklık ya da tuş girişleri gibi küçük alanlarda olabilir. Gözle görülmeyecek kadar küçük toz zerrecikleri telefonun bu bölgelerinde çiziklere sebep olur. Zamanla dar alanlarda biriken toz zerrecikleri, telefonun tuş takımında takılmaya ve sonrasında bozulmaya kadar giden büyük hasarlara sebep olabilir. Bu hasarlar kullanıcının telefondan beklediği performansı düşürür ve kullanım sırasında rahatsızlığa sebep olur. Aynı zamanda, cihazın kullanım ömrünü azaltarak, kullanıcı adına sorun teşkil eder. Telefon temizleme ürünleri, cihazınızı bu toz zerreciklerinden arındırır ve temizliğiniz sağlar. Böylece, uzun süre hijyen sağlarken, telefonunuzu ilk gün hissettiğiniz aktifliği ile kullanmanıza imkan tanır.

Tuş ve kulaklık girişinde biriken toz zerreciklerinin dışında, özellikle dokunmatik ekranlı telefonlar gün boyu parmak izine maruz kalır. Telefon ekranında kalan parmak izleri, ekran görüntüsünü bozar ve kullanıcıya rahatsızlık verir. Telefon temizlik ürünleri, ekranda kalan parmak izlerini temizleyerek, lekesiz ekran görüntüsü sağlar. Cihazın ekranı gibi metal ya da plastik maddeden imal edilen kapak kısmı da herhangi bir parmak izi ya da lekeden, bu ürünler ile arındırılabilir. Son derece net görüntüye kavuşabileceğiniz bu ürünlerle, temiz ve hijyenik cihazlar kullanmış olursunuz. Gerek eliniz, gerekse kulağınız ve yüzünüz ile temas eden telefonunuzu tüm bakteri ve kirden kurtarabilirsiniz.

Telefon Temizleme Ürünleri Zararlı mı?

Telefon temizleme ürünleri, kullandığınız cihazı, biriken toz ve oluşan lekelerden temizlemek üzere özel maddelerden imal edilir. Telefonun sürekli elde taşınması ve konuşma sırasında kulaklara ve dolayısı ile yüze temas etmesi, bu maddelerin insan sağlığı için zararlı maddeler içermiyor olmasını gerektirir. Temizlik için tercih edeceğiniz hijyen ürünleri çevre dostu özellikler barındırır. Böylelikle, hem sağlığınızı düşünen hem de çevreye zarar vermeyen ürünlerle cihazınızı temizleme imkanı bulabilirsiniz.

Antibakteriyel özellikler taşıyan cihaz temizlik hijyen ürünleri dilediğiniz zaman dileğiniz sıklıkta telefonlarınız üzerinde kullanım için uygundur. İnsan sağlığını tehdit etmemeleri, vücuda yakın temasta bulunan telefonlarınızı güvenle kullanmanızı sağlar. Gün boyu biriken tozlardan ya da zaman içerisinde oluşan kirlerden kurtulmak için, çevre dostu hijyen ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Telefon Temizleme Ürünü Kullanım Avantajları

En büyük avantajı antibakteriyel olmaları olan temizleme ürünleri, sağlığınızı korumakta oldukça başarılıdır. Hissetmediğiniz ya da görmediğiniz bakteri ve mikroplar, telefonunuz yoluyla kolaylıkla vücudunuza ulaşabilir ve zaman içerisinde çeşitlik rahatsızlıklara sebep olabilir. Bu tür olumsuzluklardan korunmak adına, hijyen ürünleri benzersiz kolaylıklar sunar. Uzun süre kullanıma elverişli yapıları sayesinde, tercih ettiğiniz ürünü birçok cihazınızda kullanabilirsiniz. Telefon aksesuarlarınızı belirli sürelerde temizleyerek, aktif temizlik sağlayabilirsiniz.

Sağlık avantajlarının yanında, telefonunuzun fiziksel görünümü ve özellikleri bakımından da kullanışlı bu ürünler, cihazınızın ömrünü de uzatır. Ayrıca parmak iziyle dolu bir ekran telefonunuzu olduğundan eski gösterecekken, temizlenmiş ekranıyla telefonunuz her zaman ilk aldığınız andaki kadar şık olacaktır. Uygulayacağınız bir hijyen ürünü ile telefonunuzun ekranını daha net ve daha parlak hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz özelliklere sahip bir hijyen ürünü seçerek, telefonunuzu, taşıdığı tüm bakterilerden arındırırken, daha şık ve net görünümlü bir telefona kavuşabilirsiniz.

Temizlik Hijyen Ürünler

3 ürün var
 1. Markalar
  1. INOVAXİS
  2. NuScreen
  3. Philips
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/2147483642/371967/60002300/375135
BAŞA DÖN