En ucuz ve Kaliteli Termal Atlet Modelleri ve Fiyatları

Teri vücudunuzdan uzak tutan ve bedeninizin ısınmasına yardımcı olan termal atletler, her yaştan kadın ve erkeğin tercih ettiği iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Yüksek ısı yalıtımı yapan ve kuruluk hissi yaratan dokusuyla vücudunuzu soğuktan korumanıza yardımcı olan termal atletlerin pek çok beden ölçüsüne uygun modelleri bulunuyor.

Termal Atlet

Termal kumaşta ağaç hamurundan elde edilen selüloz içeren natürel viskoz elyaf ve polyester karışımı kullanılıyor. İçi hava dolu bir kumaş türü olarak bilinen termal kumaşlar, yüksek buhar geçirgenliği sağlayarak terin vücudunuzda yoğunlaşmasını engelliyor. Bu özellik sayesinde termal kumaştan üretilmiş atletleri kullandığınızda vücudunuzda terin ıslaklığını daha az hissedersiniz. Yüksek oranda kuruluk hissi veren termal atletler, ısı yalıtımı sağlayarak vücudunuzda ılık bir his yaratıyor. Ne çok sıcak ne de çok soğuk bir his bırakmadığından termal atleti hem sıcak günlerde hem de soğuk günlerde kullanabiliyorsunuz.

Termal atletler spor yaparken kullanıma elverişli ürünler olarak biliniyor. Spor yaparken yüksek oranda enerji harcanıyor ve aşırı terleme gerçekleşiyor. Böyle durumlarda sıradan atletler sırılsıklam olabiliyor ve bu da soğuk havayı vücudunuzda daha sert hissetmenize ve soğuktan etkilenerek hasta olmanıza neden olabiliyor. Hızlı kuruma özelliğine sahip termal atletler terinizin giysi üzerinde daha hızlı kurumasını sağlıyor. Termal atletler bu özellikleri sebebiyle çocuğunun sağlığını düşünen anne ve babaların da ilgilendiği ürünler arasında yer alıyor. Enerjik ve hassas çocuklarınızın oyun oynarken terleyip üşütmesini, soğuk havalarda üşümesini engellemek için termal atleti tercih edebilirsiniz.

Termal Atlet Modelleri

Termal atletlerin pek çok farklı modeli bulunuyor. Hemen her yaştan erkek ve kadının rahatlıkla kullanabileceği termal atletlerde genelde beyaz, ekru ve siyah renkler tercih ediliyor. Termal atlet bir iç giyim ürünü olduğu için pek çok giysinin altına giyilebilen fon renklerindeki atletler tercih ediliyor. Termal atletler slim fit ve düz dökümlü bir duruşa sahip olacak ebatlarda üretiliyor. Ürünlerin pek çoğunda vücudunuzun daha rahat etmesini sağlayan gizli dikişler kullanılıyor.

Soğuk kış günlerinde spor yaparken, uzun doğa yürüyüşlerine çıkarken, dağ tırmanışları yaparken içinize giyebileceğiniz uzun kollu termal atletleri tercih edebilirsiniz. Bütün gövdenizi ve kollarınızı sararak koruyan termal atlet sayesinde sıcak hissedebilir, ter kontrolü sağlayarak vücudunuzun kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sıklıkla kol ağrısı çekiyorsanız, omuzlarınızda ağrı hissediyorsanız da uzun kollu modelleri tercih edebilirsiniz.

Askılı termal atletlerde kalın askı ve ince ip askı seçenekleri bulunuyor. Daha çok kadınlar için üretilen ince ip askılı modeller özellikle omuz ve göğüs dekolteli giysilerin altında kullanmak için tercih ediliyor. İnce gömlek ve bluz içinden atlet askılarının belirgin bir şekilde görünmesini istemeyen kadınlar da ip askılı modelleri tercih ediyor. Kadınlar için üretilen kalın ve ince askılı modellerin bazılarında yaka kısmında küçük işlemeler yer alıyor. Bu detaylar iç çamaşırına özgün bir görünüm kazandırıyor.

Termal atletlerin kolsuz ve yarım kollu modelleri de bulunuyor. Özellikle erkeklerin gömlek içine giymeyi tercih ettiği, tişört görünümüne sahip bu modeller, gömleğin renk ve desenini belirgin kılan bir fon işlevi görüyor. Bu tarz modeller kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Termal Atlet Fiyatları

Vücudunuzu kuru ve sıcak tutan termal atletlerin fiyatları, atletin modeline, markasına ve satış adedine göre değişiklik göstermektedir. Rahatlıkla kullanabileceğinizi düşündüğünüz kuru ve sıcak tutan atleti denemek isterseniz dilediğiniz modeli seçerek satın alabilirsiniz. Çoklu paketli ürünleri seçerek birden çok atleti tek seferde alabileceğiniz gibi bir adet atleti tek başına da alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Termal Atlet Modelleri ve Fiyatları

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000692/203447