Tesettür giyim ürünleri içinde yer alan haşema ve tesettür mayo modelleri, şık görünümleri ve kaliteli kumaşları ile ilgi çekiyor. Tesettürlü kadınların rahatça havuza ve denize girmelerini sağlayan bu ürünler, çeşitli tasarım özellikleri ile üretiliyor. Farklı renk seçenekleri sunan kapalı mayolar ve haşemalar kumaş özellikleriyle de kullanıcılarından tam not alıyor. Vücut hatlarını örten ama rahat hareket etme kabiliyeti sunan bu tarz mayolar, kadınlara tercihlerine uygun giyim şekillerini yaşamın her alanına uyarlama imkânı veriyor. Renkli haşema ve tesettür mayo seçeneklerini inceleyerek kendi beden ölçülerinize uygun modelleri belirleyebilirsiniz.

Tesettürlü kadınlar için sunulan renkli haşema ve tesettür mayo modelleri, hızlı bir şekilde kuruyan ve su geçirmeyen özellikteki kumaşlar ile üretiliyor. Suyu üzerinde tutmayan ve çabucak kuruyan kumaşlar sağlık açısından önem taşıyor. Vücuda yapışmayan kumaş özelliği taşıyan renkli haşemalar, sudan çıktıkları zaman kadınları rahatsız etmiyor ve vücut hatlarını da ortaya çıkarmıyor. Tesettür giyim tarzında üretilen mayolar; yarım iç atlet, uzun mayo, uzun tayt, iç ve dış bone gibi parçalardan oluşuyor. Taylar bazı modellerde dar ve bacağı saran yapıdayken, bazı modellerde ise daha bol kesimli olarak tasarlanıyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz modeli seçerek deniz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Geniş beden özellikleri sunan ürünler, renkleri ve desenleri ile tesettürlü kadınlardan ilgi görüyor. Kategori, istediğiniz beden ölçüsünde bir haşema ya da mayo sahibi olmanızı sağlıyor.

Kategoride yer alan siyah, mavi, gri, pembe ve mor renklerle hazırlanmış renkli haşema ve tesettür mayo modelleri şık ve sade olmayı seven kadınlar için ideal oluyor. Göğüs bölgeleri pedli olarak üretilen mayoları rahatça kullanabilirsiniz. Renkli haşema ve mayoların kumaş özellikleri genel olarak, % 80 polyamid ve %20 lycra karışımından oluşuyor. Vücudu sıkmadan saran ve hareket özgürlüğü tanıyan ürünler, kaliteli kumaş özellikleri ile dayanıklı oluyor.

Renkli Haşema ve Tesettür Mayo Fiyatları

Tesettür giyim aslında bir yaşam biçimi olduğu için onu hayatın her anına uyarlamak önem kazanıyor. Tesettür giyim firmaları bu alanda, her tür ürünü tasarlayıp kadınların beğenisine sunuyor. Mayo ve haşema da tesettürlü kadınlar için üretilen özel ürünler arasında yer alıyor. Deniz ve havuz keyfinden mahrum kalmamak için beğenilerinize uygun bir ürün alarak, hayatın tadına varabilirsiniz. Tesettürlü yaşamı seçen kadınların havuzda, denizde ya da kaplıcada rahatça giyebilecekleri renkli haşema ve mayo seçenekleri, buralardaki suyun özelliklerine uygun olarak tasarlanıyor. Böylelikle kolayca yıpranmıyor ve dayanıklı oluyor.

Renkli haşema ve tesettür mayo fiyatları üretici markaya, kullanılan kumaşa ve tasarım özelliklerine göre değişim gösteriyor. Markalı mayo ya da bikini fiyatlarından daha pahalı olmayan tesettür mayolar, ulaşılabilir fiyatlarla satılıyor. Çoklu parçalar halinde satılan ürünler, niteliklerine göre fiyatlandırılıyor. Birbirinden farklıymış gibi gelse de haşema ve tesettür mayo aynı anlama geliyor. Şık tasarımlı ve kaliteli ürünler olan bu tip mayolar, kapalı kadınlar için büyük önem taşıyor. Modaya uygun çizgilerle tasarlanan ürünler, kolay ulaşılan fiyat seçenekleri sunarak tesettürlü kadınların yardımına koşuyor.

Renkli haşema ve tesettür mayo kategorisinde yer alan modeller genel olarak, alt kısım, üst kısım ve bone olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Tayt ya da rahat pantolon biçiminde tasarlanan alt kısım, ayak bileklerine kadar uzanan bir tayttan oluşuyor. Bazen bu kısımlar, bol bir eşofman altı gibi de olabiliyor. Üst kısım ise basenlerin altına inen bir mini elbise gibi tasarlanıyor. Kategori ürünlerine göz gezdirerek içinize sinen modelleri yakından inceleyebilirsiniz. 

CokRenk Tesettür Mayo Fiyatları

0 ürün var
 1. Renk
  1. CokRenk
  2. Mavi
  3. Siyah
  4. Yesil
  5. Mor
  6. Gri
  7. Kirmizi
  8. Gumus
  9. Pembe
  10. Beyaz
  11. Kahverengi
  12. Turuncu
  13. Sari
 • Renk CokRenk
 • “” ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

DSACategoryId/2147483636/12087178/60006034/60005888/60005888
BAŞA DÖN