Tiny Love
Tiny Love Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı

Tiny Love Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı

Tiny Love
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Ben Gerçekten Çok Beğendim (23.02.2017)
Merhaba, 3 aylık oğlumuz için sipariş verdim, 2 gün içinde elime ulaştı. İlimizdeki bebek mağazaları 250 TL ve üstünde satarken, satıcı arkadaşın gidin internetten alın demesiyle hepsiburadadan sipariş verdim. Gerçekten orijinal ürün geliyor. Kolayca kurduk ve malzemeleri de kaliteli. Bazı kişilerin dediği gibi minder çok ince değil, koyun halının üstüne sorun çözülsün. Ayrıca ayaklarını vurduğu alan da hissiz değil, ben dokunur dokunmaz çalıyor. Hiçbir şekilde pişman olmadım. Ürünün ödüllü olduğunu da belirtmem gerekiyor. Tek dezavantajı marka İsrail markasıymş, öyle duydum. Önyargınız var ise onu düşünebilirsiniz. Bu arada yavrumuz çok beğendi, fakat daha bilinç kazanmadığı için çok ilgilenemiyor. Yavaş yavaş daha ilgiyle oynayacaktır ama. Herşey için teşekkür ederim. devamını göster devamını gizle
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/23032027

Tiny Love Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı

Tiny Love'in diğer ürünlerini incelediniz mi?
Gymini Tekmele ve Oyna Jimnastik Halısı Titreyen Zürafa Gymini 5 Hareket Merkezi Tavşancık 3'ü Birarada Uykucu 18 kg / Mavi
3'ü Birarada Uykucu 18 kg
/ Kırmızı
Sihirli Gece Dönencesi
ve Projektor
Müzik Kutulu Dönence Titreyen Jay Jumpy
Tiny Love Gymini Tekmele Ve Oyna Jimnastik Halısı
Özellikler
İki ayrı pozisyon, bebeğin çalıştıracağı Kick & Play™ (tekmele ve oyna) yastığı

Açma/Kapama kenarı opsiyonu

Kenarlar yukarıda olduğunda güvenlik sağlar

Kenarlar aşağıda olduğunda daha fazla oyun alanı sağlar
Görünüp kaybolan arı

Dokun ve hisset zürafa yelesi

Oyuncak bağlantıları için halka

Kaldır ve güneşi keşfet oyuncağı
3 boyutlu dokunulacak sincap kuyruğu

3 boyutlu uçurtma

Bağıran koyun

Aslan çıngırak
Ördek sesi zili

Boncuklu çıngırak

Kelebek çıngırak
3 AA (1.5v) alkalin pil ile çalışır

Ekstra geniş ayna
Katlaması kolay, her yere götürülebilir

Çocuk bezini kolayca değiştirmek için aşağı indirilen kemerler

Müzik

Mozart’ın G Majör 40 numaralı senfonisi, K550

0-10 ay


Ürünün Açık Ölçüleri:

Yükseklik: 45cm,

En:80cm,

Boy: 90 cm
Bebek tarafından kullanılacak en son gelişme, keşif ve zevk ortamı. Bebeğin fiziksel, duyusal ve duygusal gelişimi için tasarlanmış jimnastiği halısı.

GYMINI TEKMELE VE OYNA JİMNASTİK HALISI ™ bebeğin kaba hareket kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olur. Bebek yüzükoyun yattığında, kenarlardaki geniş ayna ve resimlerle battaniye, başını ve boynunu kaldırması için bebeği teşvik eder.

Birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi

GYMINI TEKMELE VE OYNA JİMNASTİK HALISI ™ değişik kumaş, doku ve şekillerin uyardığı duyuların yanı sıra, battaniye üzerindeki ses ve görüntü çeşitliliği ve asılı oyuncaklarla, gerçek bir birden fazla duyuya yönelik oyun deneyimi sunar. Bebek, duyuları arasındaki koordinasyonu geliştirerek, oyuncaklara odaklanır, onlara dokunur, elleri ve ağzıyla onları keşfeder.

AYLARA GÖRE KULLANIM ÖZELLİKLERİ

1-2 ay
”Kemer efekti”, nispeten kapalı bir alanın güvenliğini sağlayarak, bebeğin sakinleşmesine yardımcı olur.
Bu, klasik müzikle birlikte, müzik, ahenkle çalan zil ve başının üzerinde asılı duran daha geniş, renkli oyuncaklarla duyularını uyarırken, Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ ‘u bebek için güven duygusu sağlayan, özel, rahatlatıcı bir alan olarak aktivite jimnastiği yapar.

3-4 ay
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği birden fazla duyu uyarısı sunar.
Görme duyusunu renkli oyuncaklar, net ilüstrasyonlar ve yanıp sönen ışıklarla uyarır.
İşitme duyusunu klasik müzik ve diğer çeşitli seslerle uyarır.
Dokunma duyusunu geniş doku ve malzeme gamıyla uyarır.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği bebeğin kaba hareket kaslarının güçlenmesine yardımcı olur.
Bebek, yüzükoyun yatarken, kenarlardaki geniş ayna ve ilüstrasyonlarla battaniye, kafasını ve boynunu kaldırmasına teşvik eder.
Kick & Play™ (tekmele ve oyna) tepki yastığı tekmelemesine ve bacaklarını güçlendirmesine teşvik eder.
Sırtüstü yatarken, asılı duran oyuncaklar bebeği, uzanıp dokunmaya, onlara vurup hareket ettirmeye, aynı zamanda kavrama becerilerini kullanmaya teşvik eder.
Bu, ince hareket becerilerini geliştirmeye ve el-göz koordinasyonunu mükemmelleştirmeye yardımcı olur.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği, asılı duran oyuncağa vurma ve onun sallanmasını sağlama, veya cevap paneline vurup ışıkların yanıp sönmesini veya müziğin çalmasını sağlama gibi etki-tepki deneyimleri için birçok fırsat sunar.
Aynı zamanda EQ’ya iki şekilde katkısı olur : bebeği rahatlatan kaliteli klasik müzik ve kenarlar, vücut şekliyle ilgili bilgisinin gelişiminin temeli olan yansımasını keşfetmesine ve yüz özelliklerini öğrenmesine fırsat tanıyan ayna.
Buna ilaveten, aynaya bakmak bebeği ses çıkarmaya teşvik eder, klasik müzik dinlemek ise dil ve iletişim becerilerini geliştirmesine katkıda bulunur.

5-6 ay
Gymini® TOTAL PLAYGROUND™ aktivite jimnastiği yedi gelişme unsurunun gelişimine katkıda bulunur.
Şimdi bebek, bütün müzikal özelliklerden keyif alabilir, yakın ve uzak, geniş ve küçük görsel uyarımları izleyebilir.
Bebek, elleri ve ağzıyla oyuncakları keşfederken veya battaniyedeki uyarıcı parçalarla oynarken dokunma duyusunu geliştirir.
Bebek, işitsel ve görsel tepki elde etmek için Kick & Play™ tepki yastığını tekmeleyerek veya ona vurarak bacak ve el kaslarını güçlendirir.
Aynı zamanda, bir eliyle bir şeye vururken diğer eline dayanarak ağırlığını bir yandan diğer yana değiştirir.
Bebek, asılı duran oyuncakları çekerek ve keşfetmek için ağzına koyarak, onları kavrar, böylece ince hareket becerileri ve el-göz koordinasyonu gelişir.
Gymini® TOTAL PLAYGROUND aktivite jimnastiği, ses, işitsel tepki veya görsel uyarıcı elde edilen, bebeğe etki-tepkiyi öğreten çeşitli aktiviteler sunar.
Yüksek kaliteli klasik müzik ve bebeği kendi yansımasıyla konuşmaya teşvik eden geniş aynayla, aynı zamanda bebeğin dil ve iletişim gelişimine katkıda bulunur.
Aynada kendi yansımasına bakması, bebeğin vücut görüntüsüyle ilgili bilgisinin gelişimine katkıda bulunur ve müzik duygusal zekasına katkıda bulunmak üzere onu rahatlatır.

6-10 ay
Kemerlerin kaldırılmasıyla, bebek, aktivite battaniyesinde yatmaktan veya oturmaktan keyif alır ve duyuları uyarılmaya devam ederken oyuncakları keşfeder. Bebek, görünüp kaybolma şeklindeki oyunlarla oynayarak hareket becerilerini mükemmelleştirir ve cisim kalıcılığını anlamaya başlarken, etki ilişkilerini öğrenir.
Yaş Aralığı 0 - 24 Ay
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OYUNTIN1001280
 • Kaliteli ürün

  Ürün değerini hakediyor .diğer alıcıların belirttiği gibi tek sıkıntı ayak el vurma yerlerinin hassas olmaması biz bile zar zor çalıştırdık bebek nasıl çalıştıracak ,diğer bahsedilen özellikler mükemmel fiyat aralığı heryerde aynı kampanyaları takip etmek gerek

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Aktivite halısı candır

  Ürünü bebeğimiz doğduğundan beri kullanıyoruz. Başlangıçta klasik müziği açıp kısa sürelerle yatırıyorduk, oyuncaklara boş bakışlar atıyordu. Gün geçtikçe oyuncaklarla ilgilenmeye ve oynamaya başladı. Şu an bebeğimiz altı buçuk aylık bu halı sayesinde el kol koordinasyonu çok ilerledi. İçinde güvenle oynuyor. Oyuncaklar çeşitli ve yeterli ama biz ara sıra değişik oyuncaklar ekleyip çıkarıyoruz ki farklı renk ve dokular görebilsin. Tabandaki hışırdayan parçalar da ayrı bir ilgi odağı oldu bizim için. Tek eksi yanı ayakla aktive olması gereken müzik için bebişin tekme gücünün yetmemesi. Lakin bizimki içerde yuvarlanırken elleriyle ite çeke o kısmı da çalıştırdı.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Bu kadar etmez

  Ürün güzel ama bu fiyatları hak etmez. bi kere yorumlardaki gibi tekmele oyna hassasiyeti çok kötu. benim yumruklarımla çalışıyor bebeğimin tekmeleri ile değil. durum böyle olunca zaten halı en büyük artısını kaybediyor. Onun haricinde ki en büyük artıları ise halının büyüklüğü, halıdaki hısırtılı kısımların 3 adet olması ve bunların ikisinin görün&kaybol şeklinde çoçuğun gelişimini desteklicek olması (güneş ve uçurtma). halı nın üstündeki diğer aktiviteler ise kadife dokulu zürafa boyunu; öten kuzu. Ama benim dikkatimi çeken bi olay var bu oyun halısı ödüllü diye tanitiliyo hep ama halının aldigi oduller hep 2002 senesine dayaniyo nerdeyse yani bu oyun halisinin ilk ciktiği zamanlar diye tahmin ediyorum. 2002 senesinde bebege klasik müzik calan yada vurma ile calisan bi oyuncak belki ödül kazandirmaya yeterli olabilirdi ama gununuzde bir sürü alternatifi olan bir oyun matı için üstelikde düzgun calismayan bi tekmele&oyna oyuncagina sahip bir halıya sadece matındaki bi kaç artıdan dolayı bu kadar fazla para vermeyi değmez. P.S: Tekmele&oyna kısımı olması gerektiği gibi çalışşa kesinlikle çok güzel ve almanızı tavsiye ediceğim bi oyun halısı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tavsiyemdir

  Ürün hızlı şekilde elimize ulaştı. Paketi ve ambalajı çok iyiydi. Eklenti olarak oyun halısının üstündeki oyuncakları istediğin açıyla takabiliyorsunuz. Oyuncakların hepsi sesi veya çıngıraklı. Oyun halısı diğerlerine göre bence geniş. Kenarları koruma olarak da ayarlanabiliyor. Aynası büyük. Müzik kutusunda mozart çalıyor. Aynı zamanda bebeğiniz elimi veya ayağını çarptığında hayvan sesleri çıkarıyor. Ancak bu kısım biraz zor. Bebeğinizin ayağını çok hızlı çarpması lazım. Yoksa müzik çalmıyor. Tek eksi yanı bu. Diğer hususları mükemmel diyebilirim. Çok beğendim.

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • kick- play den fazla bişey beklemeyin

  Biz oyun halısını yaklaşık iki hafta önce aldık. Güzel, kaliteli fakat tekmele oyna kısmından fazla beklentiniz olmasın. oğlum 4 aylık ve sürekli tekmelemesine rağmen müzik çalmıyor. sert vurmak gerekiyor ki ona da bebeklerin gücü yetmiyor. Daha uygun fiyatlı bir oyun halısı da alabilirdim diye düşünüyorum şimdi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Kaliteli

  Ürünü 5 aylık yeğenim için aldım gerçekten içinde çok mutlu bir şekilde oynuyor. Ürün çok kaliteli ve oyuncakları da çok fazla. İsterseniz daha sonra çıkarıp tek başına da oyuncakları eline verebiliyorsunuz. Ayaklarını vurduğu mekanizma hemen çalmıyor evet ama bu bizim için çok önemli bir kriter değil. Bunun dışında içinde gerçekten çok keyif alarak vakit geçiriyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Tekmele kısmı sıkıntı

  Tekmeleme kısmı neredeyse çalışmıyor diyecek kadar var. Algısı o kadar kötü ki çocuğu geç ben bile zor çaldırıyorum. Bunun dışında malzeme kalitesi çok iyi ve oğlum güzel vakit geçiriyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Ben Gerçekten Çok Beğendim

  Merhaba, 3 aylık oğlumuz için sipariş verdim, 2 gün içinde elime ulaştı. İlimizdeki bebek mağazaları 250 TL ve üstünde satarken, satıcı arkadaşın gidin internetten alın demesiyle hepsiburadadan sipariş verdim. Gerçekten orijinal ürün geliyor. Kolayca kurduk ve malzemeleri de kaliteli. Bazı kişilerin dediği gibi minder çok ince değil, koyun halının üstüne sorun çözülsün. Ayrıca ayaklarını vurduğu alan da hissiz değil, ben dokunur dokunmaz çalıyor. Hiçbir şekilde pişman olmadım. Ürünün ödüllü olduğunu da belirtmem gerekiyor. Tek dezavantajı marka İsrail markasıymş, öyle duydum. Önyargınız var ise onu düşünebilirsiniz. Bu arada yavrumuz çok beğendi, fakat daha bilinç kazanmadığı için çok ilgilenemiyor. Yavaş yavaş daha ilgiyle oynayacaktır ama. Herşey için teşekkür ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ayak vurma kısmı hariç iyi ürün

  üstteki oyuncakları çok ilgi çekici, isterseniz siz de başka şeyler bağlayabilirsiniz. ayna fikri güzel. kurulumu kolay. minderde gizlenmiş ses çıkaran, ilgi çeken bölümler var. ayak kısmındaki sensör iyi değil. ciddi sert vurmak gerekiyor. Bunun için alacaksanız çocuk büyük olmalı.müzikli bölümün ses kalitesi de iyi.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • keşke yuzeyi pamuklu olsaydi

  halinin yuzeyi naylon polyester gibi. pamuk değil. yazın üzerinde bebeğimizi terletir rahatsız eder diye iade ettim. renkleride canlı değil

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (144)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN