Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Tokyo
Tokyo Güneş Enerjili Solar Kuş Kovucu (1600 m2)

Tokyo Güneş Enerjili Solar Kuş Kovucu (1600 m2)

Tokyo
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/34001198

Tokyo Güneş Enerjili Solar Kuş Kovucu (1600 m2)

TOKYO KUŞ KOVUCU CİHAZ YENİ MODEL OLUP, EN SON YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.

 

KUŞ KOVUCU ŞERİT HEDİYELİDİR !

 

AÇIK VEYA KAPALI ALANLARDA ÇEŞİTLİ KUŞ SORUNU BULUNAN ORTAMDA KULLANABİLECEĞİNİZ KUŞ KOVAR CİHAZ...

 

 Tokyo yeni model kuş kovucu değişken ultrasonik ses teknolojisi ile üzerinde dört bir tarafında bulunan yüksek teknolojili ultrasonik hoparlörleri sayesinde 1600 m2 alanı 360 derece çapla tarayan,üst tarafındaki yüksek teknoloji ile üretilmiş solar paneli sayesinde solar enerjili,çok basit bir kurulumu olan kuşlara hiç bir zarar vermeden kaçıran elektronik kuş kovucu cihazdır.

Ultrasonik kuş kovucu cihaz çalışması için gerekli olan enerjiyi hem güneş enerjisinden alır hem de kuş kovucu setle beraberinde gelen adaptörü ile şarj edilerek tercihinize göre kullanılabilir.

Kuş kovucu üzerindeki solar panel ile gündüz gün ışığını ni-cd şarj hücresine depolar. Bu sayede gece de gündüz depoladığı enerji ile çalışır.

Bir gün boyunca şarj hücresine depoladığı gün ışığı enerjisi ile tam 48 saat ve daha fazla zaman çalışabilir.

 

Kuş savar tamamen elektronik bir cihaz olup, kuşlara ve diğer hayvanlara hiç bir zararlı etkisi yoktur. Sadece kaçırır.

 

Bilindiği gibi hiç bir canlı korkutucu bir sese alışamaz.

Ultrasonik kuş kovucu cihazda yırtıcı kuşların doğası ve yaradılışı gereği normal kuşları yiyerek yaşamını devam ettirmek zorunda olan kartal,şahin.doğan,atmaca gibi yırtıcı kuşların seslerini değişken ultrasonik ses teknolojisi ile kuşları korkutarak kaçırır.

Kuşlar hayatlarına bir kasıt olduğunu ve bu yırtıcı kuşların kendi bulundukları ortama gelip, kendilerine zarar vereceğini düşünerek cihazın kullanıldığı ortamdan uzaklaşırlar.

 

Güvercin, martı, karga, sığırcık, serçe gibi akla gelebilecek kuş cinslerine etkilidir.

Yeni model Tokyo kuş kovucu ürünün dört bir tarafında bulunan ultrasonik hoparlörlerin her biri 120 desibel ve üstü ultrasonik ses verebilme özelliğine sahiptir.

 

Ultrasonik kuş kovucunun üzerinde Ultra I ve Ultra II olmak üzere iki adet ultrasonik düğme bulunmaktadır:

 

Ultra I bölümünde kuş kovucu 20 khz ile 40 khz arasında değişken ultrasonik ses dalgaları yayar. Bu ultrasonik bölümde yeşil led lamba 6 saniye yanar,11 saniye durur.

Ultra II bölümünde ise 40 khz ile 60 khz arasında değişken ultrasonik ses dalgaları yayar. Bu ultrasonik bölümde ise yeşil led lamba 9 saniye çalışır,15 saniye durur.

Ayrıca yeni model Tokyo' da ultrasonik ses seviyelerinin daha da yükseltilmesinin yanısıra üzerinde bulunan ve ultrasonik ses seviyesine göre belli aralıklarla yanıp sönen led lambalar ile de kuşları özellikle gece ışık teknolojisi ile de korkutarak kaçmasını sağlar.

 

 

·         Güvercin, martı, karga, sığırcık, serçe gibi akla gelebilecek kuş cinslerine etkilidir.

·         Yaz-kış, gece-gündüz çalışır

·         Su geçirmez.Yağmur,kar vs. etkilenmez.

 

KURULUM:

Kurulumu ise son derece basit olup,set içerisinde gelen ayakları ile toprağa sabitleyebilir veya çatıda,balkonda vs. gibi bir ortamda kullanmak isterseniz de üzerindeki asma halkası ile herhangi uygun bir yere asabilirsiniz.

Kuş Kovucu ürünümüzü resmi kurumlar, su, elektrik, posta idareleri, sağlık müdürlükleri, fabrikalar, tersaneler, baz istasyonları balıkçı barınakları, marinalar, yat ve tekneler veya siteler, yazlıklar, apartmanlar, oteller, yazlık tesisler ,camiler, restaurantlar, üretim yapan tesisler, tarla ve bahçe sahipleri gibi birçok kurum, kuruluş ve şahıs kullanmaktadırlar.

 

SET İÇERİĞİ

-Adaptör

-Toprağa Gömmek İçin Ayaklar

-İngilizce ve Türkçe Kullanma Kılavuzu

 

Not: Tüm ultrasonik kovucularda tam etki süresi 2-4 hafta arasında değişmektedir.
Bu süre içinde kesinlikle ayar değişikliği, yer değişikliği, açma kapama  yapılmaması önerilir.
Satın aldığınız cihazdan tam performans almak için bu süreyi beklemeniz tavsiye edilir. Ayrıca bu cihazlar için verilen etki alanı değerleri kullanılan yere, hayvan sayısına, hayvan cinsine, rüzgara, sesli cihaz olup olmamasına, mekan yüksekliğine, kapalı alan ise bu alandaki eşya ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Bu etklenler ultrasonik cihazları etki alanını düşürebilir. Bu sebeple cihaz satın alırken bu etken faktörleri düşünüp ona göre birden fazla cihaz koymanız gerekebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön