ARA
Loading interface...
Loading interface...
Ubisoft
Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

Ubisoft
%63 indirim 314,00 TL 114,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226057/60003893
Tom Clancy's The Division 2 PS4 Oyunu

Ölümcül Virüsün New York'U Ve Dünyanın Geri Kalanını Öldürerek Halkı Sakat Bırakmasından Bu Yana Yedi Ay Geçti. Virüs Çarptığında, Bir Grup Sivil Uyuşturucu Ajanı Olan Division, Son Savunma Hattı Olarak Aktive Edildi. O Zamandan Beri, Bölüm Ajanları Kalanı Kurtarmak İçin Acımasızca Mücadele Ediyorlar.
Bölüm İçin, Bahisler Her Zamankinden Daha Yüksek. Washington, D.C. - Yeryüzünde En Çok Korunan Şehir - Risk Altındadır Ve Tüm Ulusu Çöküşün Eşiğine Bırakır. Washington, D.C. Kaybedilirse, Ulus Düşer. Yedi Aydır Bölgede Görev Yapan Bir  Olarak, Siz Ve Ekibiniz, Pandemi Çöküşünden Sonra Toplumun Düşüşünü Durdurmak İçin Son Umutunuz.
Ubisoft Massive Ve Tom Clancy'Nin The Division'I Getiren Aynı Ekipler Tarafından Geliştirilen Tom Clancy'Nin The Division 2'Si, Çevrimiçi Bir Açık Dünya, Yıkıcı Ve Kırılmış Washington, Dc'De Aksiyon Rpg Deneyimi Sunuyor Bu Zengin Yeni Ayar, Çok Çeşitli Güzelleri Bir Araya Getiriyor Oyuncunun Seriyi Dünyadaki Otantiklik İçin Marka, Zengin Rpg Sistemleri Ve Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Hızlı Hareket Eden Aksiyonu Yaşayacağı, İkonik Ve Gerçekçi Ortamlar. Ana Kampanya Ve Rakip Pvp Maçlarından Dark Zone'A Kadar Birçok Etkinliğin Tamamlanması İçin Dört Oyuncuya Kadar Bir Takımla Solo Veya Yardımcı Takım Oynayın.
Bir Transforme Washıngton, D.C.
Virüsün Ardından Fırtınalar, Sel Ve Müteakip Kaoslar Washington, Dc'Yi Kökten Değiştirdi. Tarihin En Sıcak Yazlarından Birinde Sular Altında Kalan Kentsel Alanlardan Tarihi Yerlere Ve Simgesel Yapılara Kadar Çeşitli Ortamlarla Dolu Canlı Bir Dünyayı Keşfedin. Sokaklar, Her Biri Kendi Ajandası Olan Ve Her Biri Dc'Nin Kontrolü İçin Mücadele Eden Düşman Grupları İle Aşıldı. Kenti Kurtarmak Ve Toplumun Kalanını Korumak Size Kalmış Olacaktır.
Best-In-Class Endgame Deneyimi
Tom Clancy’Nin The Division 2 Oyunu, “Endgame-First” Anlayışıyla Oluşturuldu Ve Oyuncuların Her Zaman Ana Kampanyayı Tamamladıktan Sonra Yeni, Eşsiz Ve Çeşitli Etkinliklere Erişebilmelerini Sağladı. Tom Clancy’Nin The Division 2’Nin Son Oyunu, Yeni Zorluklar Ve İlerleme Sistemleri, Benzersiz Katlar Ve Sürprizler Ve İlk Kez Baskınlar Sunacak. Oyuncular Ayrıca, Tam Bir Ücretsiz Ek Hikaye Odaklı Misyonlar, Harita Genişletmeleri Ve Oyun Modları Dahil Olmak Üzere, Lansman Sonrası Zengin İçeriklere Erişebilecekler.
Yeni Oyuncu İzleme Ve Yeni Uzmanlık
Ana Kampanyayı Tamamladıktan Sonra Yıkımcı, Keskin Nişancı Ve Sağkalımcı Gibi Yeni Uzmanlıklara Erişim Kazanın. Her Uzmanlık, Seçtiğiniz Rolünüzde Ajan Verimliliğinizi Elde Etmek Ve En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Yeni Beceriler, Modlar Ve Benzersiz Yeteneklerle Yeni Bir İlerleme Sistemi Oluşturacaktır.
Dinamik Yaşam Dünyası
Siviller Ve Düşman Grupları, Gıda, İlaç Ve Mühimmat Gibi Zorunluluklara Karşı Mücadele Etmek İçin Sürekli Olarak Hayatta Kalmaya Çalışıyorlar. Fraksiyonlar, Bir Dc'De Birbirlerine Karşı Karşıya Geldikçe, Kaynakların Ve Konumların Kontrolünü Ele Geçirmek İçin Savaşacaklar - Ve Onların Hayatta Kalmaları İçin. Her Bir Hizipin Çeşitli İhtiyaçları Ve Motivasyonları Çarpışacak, Düşmanla Dost Canlılar, Siviller Ve Sonuçta Siz Bir Ajan Olarak Farklı Karşılaşmaları Tetikleyecek, Sürprizlerle Dolu Dinamik Bir Yaşam Dünyası Yaratacaktır.
Cıvılıanları Birleşin
Sivillerin Toplumu Yeniden İnşa Etmek İçin Yerleşimler İçinde Bir Araya Gelmeleri, Ancak Onların Varlığının Tehdit Edilmesidir. Onları Güvende Tutmak İçin Onlarla Yakın Bir Şekilde Çalışın, Yardımlarınıza Gelip, Faaliyetlerinizin Temelini Oluşturmak İçin Size Yardımcı Olacak Malzemeler Ve Yardımlar Sunarak Çevrenizdeki İnsanlara Ve Dünyaya Daha Derin Bir Anlam Kazandırırlar.
Yenilenmiş Koyu Bölgesi Deneyimi
Karanlık Bölge, Haritanın En İyi Yağmalarından Bazılarıyla Haritanın Evcilleştirilmemiş Bir Alanıdır. Karanlık Bölge Oyundaki En Tehlikeli Alan, Korku, İhanet Ve Tansiyonun Yüksek Olduğu, Diğer Herhangi Bir Ajanın Size Karşı Dönüp Zor Kazanılan Yağmalarını Çaldığı Gibi. Tom Clancy’Nin 2. Bölümü’Nde, Bu Oyun Alanı, İlerlemenin Düzeyine Bakılmaksızın Tüm Oyunculara Adil Ve Heyecan Verici Bir Deneyim Sunmak İçin Tasarlanmıştır.
Kinect Uyumlu Hayır
Move Uyumlu Hayır
Oyun Türü Aksiyon
Oyuncu Desteği Single Player (Tek Oyuncu)
Uyumluluk Playstation 4
Yaş Yetişkin
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000F3WRE
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
PS4 The Last of Us Part 2 TÜRKÇE Dublaj ve Altyazı
Red Dead Redemption 2 PS4 Oyun
Mafia Trilogy PS4 Oyun
Fifa 2021 Türkçe Menü PS4 Oyun
%42
499,00 TL 290,00 TL
%29
359,00 TL 255,00 TL
%7
278,00 TL 258,54 TL
%44
599,00 TL 335,90 TL
Satıcı
Webdencebe 10
Webdencebe 10
Webdencebe 10
Blackbox 9,8
Değerlendirmeler
(402)
(508)
(17)
(621)
Kinect Uyumlu Hayır Hayır Hayır Hayır
Oyun Türü Aksiyon Aksiyon Aksiyon Spor
Oyuncu Desteği Single Player (Tek Oyuncu) Single Player (Tek Oyuncu) Single Player (Tek Oyuncu) Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Uyumluluk Playstation 4 - Playstation 4 Playstation 4
Yaş Yetişkin Yetişkin Yetişkin Genel
Başa dön