175 yıllık köklü bir geçmişi olan Türk Telekom, Türkiye’de bulunan en büyük entegre telekomünikasyon şirketi olarak piyasada yerini alıyor. Değişen dünyaya bağlı olarak, müşterilerin de hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verme hedefiyle 2015 yılında “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçerek; Türk Telekom, Avea ve TTNET kapsamındaki ürün ve hizmetlerin tümünü aynı çatı altında bulunduruyor. 2016 yılı Ocak ayından beri de Türk Telekom markası ile hizmet hayatını sürdüren şirket, televizyon, evde internet ve ev telefonunun yanında mobil hat hizmeti de veriyor.

İletişim çağında anında ve hızlı kurulabilen iletişim, hayatın doğal akışı içerisindeki sıradan bir duruma dönüşüyor ve her an, her yerde ve herkes birbirine rahatlıkla ulaşabilirken dünyanın öbür ucundaki işlerini dahi saniyeler içerisinde halledebiliyor. Teknoloji ile paralel olarak gelişen çağa ve çağın getirdiği gereksinimlere uygun olarak da, günümüzde pek çok cihaz iletişim kurmaya yarıyor. Telefonlar, akıllı telefonlar, televizyonlar, tabletler ve saatler ile doğrudan iletişim kurabilmek mümkün oluyor. Ulaşılabilirliğin bu kadar kolay ve sınırsız olduğu günümüzde komünikasyon, artık sosyal hayatın tam ortasına yerleşen bir gerçek olarak duruyor. Bu yüzden Telekom, kullanıcılarının hiçbir beklentisini lüks olarak görmüyor. Temelde her zaman ve her yerde sorunsuz sinyal gücü sağlayan ve sıkıntı yaşatmayan bağlantı, yüksek hafızalı hatlar ve fiyatlandırma unsurları ana beklenti olsa da; kişilerin iletişim mecralarından hangisini ne sıklıkla kullandığı ve neye ihtiyaç duyduğu ise özellikli beklentileri arasında yer alıyor. Örneğin genç olarak nitelendirilen yaş grubu için internet iletişimin merkezini oluştururken orta yaş ve üstü grup için önemli fakat henüz yeni adapte olunan bir yöntem sayılıyor. Bu grup görüşmelerinde sesli ya da görüntülü konuşmaların yanında Sms ya da basit chat programları ile sosyal medya hesaplarının mesajlaşma özelliklerini tercih ediyor. Bu istek ve ihtiyaçlar, tarifeler arasındaki farkları oluşturuyor. Bu yüzden Telekom, tarife ve paketleri ile kullanımı müşteri için daha cazip hale getirmeyi hedefliyor. Bazı tarifelerde avantaj internet kullanımına verilirken bazısında internet düşük tutulup görüşme dakikaları avantajlı hale getiriliyor.

Faturalı ve faturasız olarak satılan Türk Telekom mobil hat, yurt içi kullanımda oldukça cazip ücretleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanında yurt dışında kullanım ve yurt içini aramaları için de uygun paketleri bulunuyor. Yurt içi tarifelerinde bol dakika ve Sms’in yanında 15 GB internete varan tarifeler bulunabiliyor. Kullanıcının kullanım tercihlerine bağlı olarak her yöne dakikası oldukça bol paketlerin yanında, operatör içi aramalarda çok daha cazip ve yüksek limitler sunuyor. Sınırlı tarifelerinin yanında kota sınırı olmayan seçenekler de bulunuyor. Ayrıca kendi içerisinde çok uygun fiyatlandırılan aile ve taraftar paketlerinin yanında gazi ve şehit yakınlarına özel olarak tanımlanan ayrıcalıklı indirimleri olan seçenekler de bulunabiliyor. Herhangi bir sınırlı tarife kullanıyorken kotasını dolduran ya da ihtiyacına yönelik olarak dilediği kadar satın alıp kullanmak isteyen müşteriler için ise diledikleri zaman satın alabilecekleri var olan tarifelerine ek dakika, Sms ya da internet paketleri bulunuyor.

Siz de Telekom’un avantajlı dünyasında yer alan, ihtiyacınıza ve beklentinize uygun çok sayıda seçenek ile hemen tanışabilirsiniz. Türk Telekom hat fiyatları ve paketlere Hepsiburada.com üzerinden kolayca göz atabilir ve alacağınız bir Türk Telekom hat ile bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketi hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN