Türksit 817 File Koltuk Krom Ayaklı - Siyah Yorumları

(20 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Dört Yıldız
  (23.08.2017)

  Fiyatına göre iyi

  KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (12.04.2017)

  Ürün yeni geldi ve çok rahat boyun yaslama kısmı olsun bel desteği olsun fiyatına göre oldukça iyi...

  SELENDİ - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (24.03.2017)

  Kolay kurulum hızlı kargo kafa koyma yeri falan gayet güzel(1.80boyum) rahat ve kullanışlı. Teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Üç Yıldız
  (22.12.2016)

  Tatmin edici orta kalite bir koltuk. Fiyatina gore makul.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • İyi değil
  (12.10.2016)

  Merhaba, Ürünü fiyatının uygunluğundan tercih ettim ama kol yerlerinin plastiği inanılmaz kalitesiz. Boyun koyma yerine boynunuzu koymanız imkansız, alakasız bir yerde duruyor yaslandığınızda. Biraz daha para verip iyisini alın derim...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • Kesinlikle almayın
  (12.10.2016)

  1) Ayarlarını yapamamışlar. En alçakta bile çok yüksek. Masa çok altınızda kaldığı için eğilmek zorunda kalıyorsunuz. Bu şekilde kullanın, kamburunuz çıksın. En yükseğe getirince zaten bar sandalyesi oluyor. 2) Plastik kalitesi berbat 3) Ürünün ayak kısmı kullanılmış geldi. Ben 2 ay sonra kurduğum için iade edemedim. Ama siz mutlaka alır almaz kutuyu açıp bakın parçalar sıfır mı diye. 4) Sırt dayama kısmı alçak ve ergonomiden uzak. Bir kafa kısmı yapmışlar ama şaka gibi. Kafanıza denk gelmiyor (boyunuz uzun da olsa kısa da olsa farketmez... kafa kısmı arkada kalıyor). Tak tuk ses çıkarıp rahatsız etmekten başka bir işe yaramıyor. Sokağa atacak paranız varsa dahi almayın.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • ÇOK KÖTÜ
  (11.10.2016)

  Özellikle başlığı olduğu için aldım fakat başlık tamamen süs niyetine konmuş. başlık için fazladan verdiğim paraya yazık. değmez yani. kesinlilkle bu modeli almayın...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • Kötü
  (03.10.2016)

  Kaliteli sayılmaz. Oturma kısmı yüksek. Boyum 1.73 m ve en düşük konumda iken ayaklarım ancak yere basıyor. Daha kısa boylu insanların ayakları büyük ihtimalle havada kalacaktır. Sırt bölümü için hiçbir ayar yok. Yükseklik ayarı zaten faydasız. Boyun koyma yeri sadece süs olarak var. Buraya boynunuzu dayayabilmek için acayip şekillere girmeniz gerekiyor. Benzerlerinden ucuz ama kesinlikle verilen paranın karşılığı değil.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Kullanışlı Görünüyor
  (29.09.2016)

  Basit malzemelerden yapıldığı belli fiyatı da zaten gösteriyor. Evladiyelik gibi değil. lakin kullanışlı görünüyor. aynı zamanda boyu uzun olanlar için başlık kısa gelebilir hatta gelir. 155 170 cm arası için uygun bi koltuk

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • kalite
  (21.08.2016)

  biraz daha kaliteli olabilirdi. kafa kısmı hiç kullanışlo değil

  - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Meh..
  (25.07.2016)

  Ürün güzel oturması çok uzun süre oturulamıyor ama kullanışlı bir fiyat performans ürünü kafa kısmı çık oynak olduğu için bi çorapla sabirledim yaniii

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (5)

 • Fiyatına göre ürün
  (19.07.2016)

  1.80 boyunda 80 kilo biriyim..oturunca o kafa desteği ancak boynuma geliyor..kafayı oraya yaslamak için biraz öne doğru kaykılmak gerek..kol dayama yerleri pek ergonomik değil, tam düz oturunca dirsekleri oralara koyma işi biraz rahatsız..sırtına bel desteği aldım file, o zaman iyi oldu..uzun yıllar kullanılacak bişey değil, bikaç yıl işimi görsün biraz da karşıdan hoş gözüksün derseniz alınabilir..Görsellik iyi, ergonomi pek iyi değil.. 1.50 - 1.70 arası boydakiler için fiyat performans oranı iyi diyebilirim..

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • güzel ürün iyi fiyat
  (15.07.2016)

  kargo çok gelmesine rağmen ürünü sevdimü, kurulum çok kolay sıkıntısı yok fiyata göre iyi bir ürün tekerlekler emanet gibi duruyor bende sadece krom ayakları nefis en düşük seviyede yükseklik bi tık fazla ona da hemen alışabilirsiniz. Ben memnnunum eminim sizde memnun kalırsınız

  MERKEZ - Giresun - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (3)

 • Makul Bir Ürün
  (11.06.2016)

  Eksileri: arkalık destekleri mika, kafalık ayarlanabilir değil haliyle sandalye ölçeklerinde bir kullanıcı iseniz iyi onun dışında bir işlevi yok. Kolluklar ayarlanabilir değil. Artıları: En büyük artısı fiyatı, file özelliği iyi özellikle de yaz aylarında koltukta fazla vakit geçirmek zorunda olan çalışanlar için ter sorununu azaltıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Göründüğü Kadar iyi değil
  (21.05.2016)

  Öncelikle ürün belirtilen tarihten daha önce geldi. O konuda sıkıntı yok. Fakat ürün kalitesi o kadar iyi değil. Öncelikle baş destek kısmı neredeyse hiçbir işe yaramıyor. Hem çok oynak ayarlamak mümkün değil hem de normal oturma pozisyonunda başa değil sırta denk geliyor. Ancak yatınca başınıza denk geliyor. File kısmında ki plastik bantlar ise ikinci gün yerinden çıktı. Sonuç olarak ortalama bir ürün sayılır. Fotoğrafta biraz daha kaliteli gözüküyor. Ama bu fiyat için fena bir ürün değil.

  BÜYÜKÇEKMECE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Bu Fiyata Kaçırılmaz
  (18.05.2016)

  Öncelikle Kargo Çok Hızlı Geldi.İstanbul içi Başka Kargo daha bekliyodum o bile hala gelmedi.Kargo hızından yana sıkıntı yok .Bi çok yerde uygun fiyata kaliteli ofis sandalyesi bulmak zor.Ancak Hepsiburada farkıyla kullanışlı fiyatına göre kaliteli bi ofis sandalyesi sonunda buldum.Ürün Bu fiyata göre kaliteli.Eksileri : Bel desteği biraz dik çok fazla yaslanmıyor.Boyun desteği dik durduğunuzda boynunuzdan aşağıda kalıyor biraz yaslanarak yatarsanız boynunuza tam otururuyor. Kutu İçeriği iyi korunuyodu diyemicem bi kaç yerinde çiziklere rastladım.Artıları : Ürünün Bu modelinde metal aksamı gerçekten çok sağlam kolay kolay kırılmaz.Oturma alanı oldukça geniş . El destekleri masa altına sığıyor.Ürünü kaldırdığınızda boyu oldukça fazla yükselebiliyor.Özetle bu fiyata sağlam bi ürün ucuz birşey arıyorsanız kaçırmayın ben iki kampanyayı aynı anda yakalayarak aldım o yüzden içim çok rahat ürün konusunda.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • Tıfıllara göre
  (15.05.2016)

  Artıları: 1- Kargo oldukça hızlıydı, olabilecek en uygun zamanda geldi. 2- Oturulan bölüm gayet iyi dizayn edilmiş, diz arkasını destekleyecek şekilde ve geniş. 3- Oturulan bölüm rahat. Eksileri: 1- Koltuk arkaya yaslanmaya kalktığınızda sizi dışarı itiyor. Yaslanma ayarı olmasa bile koltuk sapının yaydan yapılması veya plastik olacaksa biraz daha esnek plastik kullanılmasını bekliyorum. 2-Bel çukuru desteği yok. Omuz dışarıda bel içeride bir oturuş pozisyonu var. (boy ile alakalı.) 3-Omuz desteği yok. 1.80 boyundayım, rahatça söylebilirim ki 1.65lik adama göre dizayn edilmiş. 4- Güzel düşünülen ama pratikte sıfır fayda sağlayan boyunluk parçası. Yine 1.65ten yukarı iseniz kullanabileceğiniz bir ünite değil. Yerli malı üretimi her zaman destekliyorum ama puanım 5/10.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • Kalite ve Fiyat avantajı
  (25.04.2016)

  Koltuğu alırken oldukça çekincelerim vardı. Bu markayı daha önce kullanmamıştım. Aldığımdan beri çok memnunum. Fiyat performans açısından piyasada daha avantajlı bir ürün yok. Oldukça rahat. Kollar masanın altına girecek kadar alçalabiliyor. Yükseklik ayarı, sırt destek yüksekliği ayarı, boyun destek ayarı ve sırt arkaya yatma ayarı var. Tavsiye ederim. İlkini evime almıştım şimdi bir tanede ofisime mi alsam diye düşünüyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • mükemmel kalite
  (25.02.2016)

  vallahi bedava çok memnun kaldık

  İzmir - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (6)

 • koltuk iyi ama gelme süresi :(
  (25.02.2016)

  Koltuk rahat gibi ama pis geldi ve karggo 4 günde geldi ve başlık kısmı uyumsuz ama sorarsanızki alınırmı alınır iyi ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN