TUTQN marka bavul ve valizlerle seyahatlerinizde yararlanabileceğiniz kullanışlı ürünlere sahip olursunuz. Eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz valizler sundukları geniş iç alanlarla çok sayıda önemli eşyaya yer verebileceğiniz ürünlerdir. TUTQN bavul ve valizler kısa mesafeli seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz az sayıdaki eşya için küçük boy, uzun mesafeli yolculuklarınızda yanınızda bulundurmanız gereken giysiler içinse büyük boy ürünlerle size yardımcı olur. Kamp yaparken ya da tatile giderken gereksinim duyduğunuz ayakkabıları, tişörtleri ve çamaşırları bavulunuzun sahip olduğu iç ceplere yerleştirerek eşyaların birbiriyle karışmasını önleyebilirsiniz. Sağlam gövde yapıları sayesinde fark yaratan TUTQN valizler yürüyüşünüz esnasında ürünün alabileceği olası darbelere karşı dayanıklıdır. İçe göçmeyen gövdeleri sayesinde bagajlarda üst üste konulan bavullar arasında biçimini koruyan bir bavula sahip olabilirsiniz.Farklı renk seçenekleriyle de çok sayıda alternatif model içerir.

Tekerlekleriyle Kullanım Kolaylığı Yaratan Bavul ve Valizler

TUTQN markasının tasarladığı bavul ve valizlerin tekerlekleri, uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilmenize olanak tanır. Büyük ve geniş yapıları sayesinde yollardaki engellere karşı dayanıklılık kazanan tekerlerle beraber bavulunuzun içerisindeki eşyaların yarattığı ağırlığı minimize edersiniz. 360 derece dönebilen teker özelliğine sahip valizleri otobüs terminallerinde, havaalanlarında ve şehir içinde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sert plastik malzemeyle imal edilen tekerler yollardaki yıpratıcı engellere karşı oldukça dayanıklı ve korunaklı bir yapıya sahiptir. Çekçek aracılığıyla bavulunuza yatay bir eğim kazandırarak yürürken yanınızda götürebilirsiniz. Kavrayış kolaylığı oluşturan çekçekler geniş ve sağlam gövdeleriyle tek kolunuzu kullanarak valizini rahatça kontrol edebilmenize imkân tanır. Yağmura karşı dayanıklı valiz çeşitleri plastik kaplamaları sayesinde suyun içeriye ulaşmasını önler.

Güvenliği Artıran Şifreli Kilit Özelliği

TUTQN bavul ve valiz çeşitleri üretirken güvenliği ön plana alan şifreli modeller de geliştirmiştir. Ürünlerin gövdesinde yer alan şifre bölümü aracılığıyla açık alanlarda bavulunuzun karıştırılmasını ya da çalınmasını önlemek için ürünü kilitli tutarak seyahat edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı plastikten üretilen gövde özelliği ile güven veren valizler, şifre sistemini kullanarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz taşıyıcılara dönüşür. Bu sayede değerli eşyalarınıza da valizinizde yer verebilirsiniz. Fermuarlı orta cebi bulunan valizleri eşyalarınızı gruplamak istediğinizde tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlara sahip eşyaları fermuarlı cebe yerleştirerek bu ürünleri bir arada ve güvenle saklayıp seyahat edebilirsiniz. Dış yüzeyde de cepleri bulunan bavullarla çabuk ulaşılması gereken kağıt mendil, otobüs bileti gibi materyallere anında erişebilirsiniz. Küçük ve kullanışlı gözlere sahip valizleri bozuk para, USB bellek ya da anahtarlık gibi nesneleri yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz.

Çapraz Lastiklerle Eşyalarınızı Sabitleyin

TUTQN tarafından imal edilen valizlerin içerisinde yer alan çapraz lastikleri kullanarak giysilerinizi sabitleyebilirsiniz. Bu sayede valizi bagaja yerleştirirken dikey ya da yatay konumda yerleştirmeniz eşyalarınızın düzeninin bozulmasına yol açmaz. Benzer şekilde, daha geniş alanlar sunan bavul modellerinde bulunan uzun ve esnek bantlar ürün içerisinde yer alan elbiselerinizin buruşmasını önlemeye yardım eder. Seyahat sonrasında bavulunuzu açıp yerli yerinde duran eşyaları kısa sürede boşaltarak tatilinize başlayabilirsiniz. Oldukça hafif olmalarına ek olarak güçlendirilmiş dış duvarları ile sağlamlıklarını da artıran bavul ve valizler, çok sayıda avantaj sağlayarak uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz seyahat gereçlerine sahip olmanızı sağlar. Büyük bavulların içerisine küçük çantaları ve bilgisayar çantanızı da yerleştirebilirsiniz. Plastik yüzeye sahip valizleri tozlanmaya karşı korumak için nemli bezlerden yardım alarak ürün yüzeyini silerek parlatabilirsiniz. TUTQN bavulların genişleyebilen esnek iç alanları, tatillerinizde ve kampa giderken çok sayıda eşyayı yanınıza alabilmenize imkân yaratır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TUTQN

1 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Laptop Boyut Aralığı
  6. Çanta Tipi
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön