Seyahat etmek, en basit haliyle “hayatın sorumluluklarından uzaklaşma” olarak düşünülebilir. Fakat, aslına bakılırsa seyahat etmek, hayatınızdan uzaklaşmak değil kendinizi aramaya çıkmaktır. Kişinin kendine dönmesi, kendini keşfetmesi için bir olanaktır. Her zaman bulunduğu çevreden biraz uzaklaşarak, iç dünyanızı daha net görebileceğiniz farklı bir çerçeve oluşturmaktır. İşte bu noktada, TUTQN bavullar, aslında insanların düşündüğünden çok daha fazlasını kazandıracak potansiyele sahip aktivitelerden olan seyahatlerinizde yanınızdadır.

Bu detaylardan önce, seyahat etmenin ve hatta bavul hazırlamanın düşüncesi bile kişinin duygu durumunda pozitif hisler uyandırmaktadır. TUTQN bavullar, özellikle de yoğun ve stresli bir yaşam ritüelinize karşı seyahat etme fikrinizde, yıpranmış duygularınızın onarılmasına yardımcı olacak bu yolculukta yanınızda olur. Seyahat etme düşüncesi akla düştüğü andan itibaren ise en önemli kriter bavullardır. Seyahatinizde size eşlik edecek, hatta en yakın arkadaşınız olabilecek tek potansiyel, bavullara aittir. Size ait, gündelik yaşamınızın devamlılığını sağlayacak eşyalarınızı yanınızda götürmeyi sağlayan bavullar, elbette ki bir seyahatin olmazsa olmazlarıdır. TUTQN bavul konusunda, kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış, tercih etme konusunda şüphe duymayacağınız bir markadır.

TUTQN Bavul

Seyahatlerin en önemli parçası olan bavullara, TUTQN ile sahip olabilirsiniz. TUTQN bavul üretiminde %100 yerli bir firmadır. Bavulun tüm parçaları Türkiye’de üretilmektedir. Plastikten üretilmiştir ve dayanıklılık oranı yüksektir. Gövde kısmında kullanılan özel materyaller sayesinde, piyasada yer alan diğer bavullara göre daha sağlamdır. Bavullar, firma tarafından garantili ürünlerdir. Markanın ürünleri; büyük boy, orta boy ve küçük boy olmak üzere 3 çeşit büyüklükte kullanıcılara sunulmaktadır. Her kişiye hitap edebilecek şekilde, geniş bir renk skalasına ait ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bavul kılıfı gibi ekstra aksesuarlar da TUTQN’da yer almaktadır.

Bavul satın alırken dikkate alınacak ilk unsur, bavulun hafifliğidir. Halihazırda eşyalarla dolacak olan bavul, mümkün olabilecek maksimum derecede hafif olmalıdır. Ayrıca bu özellik, ağırlık sınırı yer alan havalimanlarında oldukça fayda sağlayacaktır. Tekerleklerin sağlamlığı ve sayısı da bavul satın alırken incelenmesi gereken ikinci unsurdur. 4 tekerlekli olması konforu ikiye katlayacaktır. Bunun yanı sıra, tekerleklerin monte edilişi kontrol edilmeli ve sağlamlığından emin olunmalıdır. Bavul üzerinde yer alan dikişler kontrol edilmelidir. Bavulun sapında kullanılan malzemenin kaliteli olması bir diğer önemli husustur. Bavulun dışı kadar, iç tasarımı da önem arz eder. İç kısmı özellikle kontrol edilmelidir. Bu bölümde kullanılan bölmeler, ekstra cepler işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Bavula sığma oranınızı arttıracaktır. Tüm bu bavul satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar, TUTQN bavulların özelliklerine birebir uymaktadır. Bavul alırken dayanıklılık gibi birincil önemdeki unsur haricinde bavulun farklı bir renge sahip olmasının da önemli bir faydası vardır. Havalimanlarında genelde bavullar siyah, kahverengi gibi klasik ve koyu renklerde olmaktadır. TUTQN markasındaki renk çeşitliliği ve görülmemiş renkler sayesinde diğer bavullardan açıkça ayrılmasını ve kolayca seçebilme imkanını kullanıcılarına vermektedir.

TUTQN Bavul Fiyatları

TUTQN bavul konusunda alıcıya oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. TUTQN bavul fiyatları incelendiğinde; orta boy, büyük boy ve kabin boy çeşidinde ürünler olduğu görülmektedir. Kategoride sunulan TUTQN bavulların set şeklinde de satışa sunulduğu görülmektedir. Kabin boy, orta boy ve büyük boy bavul seti veya orta boy ile büyük boyun beraber olduğu ikili setlere ulaşmak mümkündür. Yapacağınız seyahatin uzunluğuna göre bavul büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza en uygun TUTQN bavul fiyatına ulaşabilirsiniz. TUTQN bavul ürünlerinin renk ve boy açısından çeşitli alternatifleri de kategoride detaylıca yer almaktadır.

TUTQN Bavul Fiyatları ve Modelleri

185 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. TUTQN
  2. GROUND
  3. My Valice
  4. Ççs
  5. Beverly Hills Polo Club
  6. My Luggage
  7. NK
  8. Fossil
  9. MyBagss
  10. Escape
  11. Windmill
  12. U.S. Polo Assn.
  13. Wexta
  14. UK Polo Club
  15. Benetton
  16. NOBLE
  17. Anka
  18. Laguna
  19. BGJ
  20. Jr Gear
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı
 • Marka TUTQN
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300939
BAŞA DÖN