50 TL ve üzeri
KARGO BEDAVA

Milyonlarca üründe ve 50 TL üzeri alışverişlerde geçerli ücretsiz kargo avantajı, benzersiz bir alışveriş keyfi sunuyor. Teknoloji ürünlerinden giyim, kozmetik, ayakkabı, spor ve süpermarket ürünlerine varan geniş bir yelpazede sunulan cazip avantajlar, koşulsuz kargo bedava hizmeti ile mükemmel fırsatlara dönüşüyor. Evinizin ve tüm ailenizin ihtiyaç duyacağı birçok farklı ürün seçeneğine bu eşsiz avantajlarla sahip olabilir, tek dokunuşla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarlar ve yan ürünleri, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler, binlerce ürün seçeneğiyle kargo bedava ürünler kategorisinde yer alıyor. Satın almak istediğiniz bilgisayarları; kulaklık, mouse, yazıcı, yedek hard disk ve veri depolama, modem gibi çeşitli aksesuarlarla birlikte satın almanız halinde, 50 TL ve üzerinde geçerli ücretsiz kargo avantajından yararlanmanız için mükemmel bir fırsat oluşuyor. Bilgisayar kategorisinden seçeceğiniz kargo bedava ürünler arasında; yazıcı ve fotokopiler, oyun bilgisayarları, fotoğraf yazıcıları, hafıza kartları ve bilgisayar ekranları da yer alıyor. Laptop taşıma çantaları, mousepad gibi kullanımı kolaylaştırıcı aksesuarlar, ürünlerden maksimum performansı elde etmeniz için satışa sunuluyor.

Ücretsiz kargo ürünleri arasında yer alan telefon ve aksesuarları, hem cep telefonları için hem de masaüstü telefonlar için birçok üründe avantajlı fırsatlar sunuyor. Cep telefonlarının çeşitli markalara ait modellerinin yanı sıra kılıf, şarj aleti, kulaklık, telefon tutucu gibi birçok önemli aksesuar seçenekleri de kargo bedava ürünler arasında yer alıyor. Masaüstü telefonlar ve telsiz telefonların dışında el telsizi modelleri de ev ve iş yerlerinde hareket özgürlüğü sağlayan kullanışlı seçenekler arasında bulunuyor. Kurumsal işletmeler için telefon santralleri ve bu santraller üzerinden outbound aramaları gerçekleştirebileceğiniz FCT sistemleri de kargo bedava ürün seçenekleri arasında yer buluyor.

Teknoloji ürünlerinin önemli bir bölümünü içeren ses ve görüntü sistemleri, hoparlörler ve aksesuarları da 50 TL ve üzerinde geçerli sayısız ücretsiz kargo ürünleri arasında inceleyebilirsiniz. Farklı ekran boyutlarında televizyon modelleri, LED TV ve uydu alıcıları da kategorinin önemli ürün başlıklarını oluşturuyor. Beyaz eşya grubunda yer alan elektrikli ev aletleri, kargo bedava seçeneği ile hesaplı ve en kolay biçimde evinize kadar ulaştırılıyor. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, klimalar, fırınlar, aspiratör ve davlumbazlar, derin dondurucular, yüzlerce ürün çeşidi ile satışa sunuluyor.

Ütüler, toz torbasız ve dikey süpürgeler, hava temizleme ve nem alma cihazları, dikiş makine ve aksesuarlı gibi birçok elektrikli ev aletinin yanı sıra kişisel bakım için kullanılan elektrikli cihazlar da bu grupta yer alıyor. Isıtma ve soğutma sistemleri, kombiler ve şofbenler, elektrikli ve yağlı radyatörler, vantilatörler gibi iklimsel ayarlayıcı seçenekler, ücretsiz kargo ürünleriyle cazip teklifler sunuyor.

Erkek ve kadın için üretilmiş spor giyim ürünlerinin yanı sıra outdoor kullanım ürünleri, bebek ve çocuk giyim malzemeleri de binlerce renk ve fiyat alternatifleri ile seçenekler arasında yer buluyor. İç ve dış giyim ürünleri, her mevsim için farklı seçeneklerle sunulan ayakkabı, bot ve çizme gibi tekstil ürünleri de kategorinin önemli bir bölümünü oluşturuyor. Kargo bedava fırsatı ile daha cazip hale getirilen satış koşulları, hesaplı ve avantajlı alışverişin kapılarını açıyor.

Evinizin dekorasyon ve diğer ihtiyaçları için de kolaylıkla alışveriş yapabileceğiniz seçenekler, kargo bedava ürünler kategorisinde yer alıyor. Banyo ve mutfak temizlik malzemelerinden çamaşır ve bulaşık deterjanlarına, tuvalet kağıdı ve havlu gibi kağıt grubu ürünlerinden temizlik bezlerine kadar birçok ürün çeşidi, her bütçeye uygun fiyatlarının yanı sıra ücretsiz kargo fırsatı da ilave edilerek muazzam bir alışveriş avantajı oluşturuyor.

BAŞA DÖN