Ufo ATSFI-121 Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör Yorumları

(68 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • buharından beklentiniz olmasın
  (16.08.2016)

  cihazı almadan önce yorumları komple okuyarak karar verdim. bu yüzden ben de kendi görüşlerimi objektif olarak yapmak istedim. Cihazı açıklamadan önce teknik bir konuyu açıkmaka istiyorum. buhar, bu tarz makinelerde 2 farklı metod ile üretilir. biri sisleme metodu, büyük kafelerde yazın dışarda gördüğümüz pervanelerin önlerindeki nozullardan çıkan suyun pervane havası ile birlikte bize gelerek ortamı ve bizi serinletmesi. serinlemenin sebebi ise suyun buhar olurken çevreden ısı almasıdır. diğer bir yöntem de metal bir plakanın ( çok küçük) ultrasonik hızda titreşimi ile su moleküllerinin birbirinden ayrışması metodudur. bu buhar kişiyi serinletmez çünkü zaten moleküler düzeyde buharlaşmıştır. havayı da serinletmez çünkü fiziksel olarak molekül kopartılmıştır.ama havayı nemlendirir. bu cihazın ultrasonik nem üreten bir vantilatör olduğunu da bilgiye ekleyelim. nem için söyleyeceklerim bunlar. cihazın diğer işlevleri iyi ama pervanesi görece ufak olduğundan üst kademelerde gereksiz ses yapıyor. bunda da ses iki yerden çıkar ya motordan ya da hava sirkülasyonundan. motordan gelen sesi azaltmak için devir düşük olmalı. diğer değişle aynı debi için pervane büyük olmalı. hava sirkülasyonu için de pervane tasarımı devreye giriyor. özetle, bu fiyat sesli çalışma ve soğutmayan buhar için gereksiz pahalı diye düşünüyorum.

  GÖLCÜK - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (151) Hayır (8)

 • şık ve iş görüyor
  (13.08.2016)

  bir gunde elime ulasti kolaylıkla kurulumunu yaptim. klima performansı beklemeyin ama vantilatör olarak gayet sessiz ve performansı gayet iyi. su buharindan birşey beklemeyin hiç işe yaramıyor.

  HANAK - Ardahan - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (2)

 • Vantilatör işte
  (09.08.2016)

  Buharlı fonksiyonunu açtığınızda bir fark hissedemiyorsunuz. Normal vantilatörden bir farkı yok. Bu kadar para vermeye değmez. Ayrıca kireçli su koymamanız lazım. Musluk suları ise zaten kireçli. Ya hazır su koyacaksınız ya da kaynatıp koyacaksınız. Kullanımı zahmetli

  MERKEZ - Elazığ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (4)

 • ÜRÜN BAŞARILI MONTAJ SIKINTI
  (08.08.2016)

  Ürün güzel fakat başlık kısmında arka telini ve pervanesini takana kadar hiç bir sorun yaşamadım taaki ön tel kısmını takana kadar... orayı takınca vantilatör başını öne eğiyor... yukarı kalkmıyor boynu bükük yetim gibi duruyor... sebebini anlayamadım yarın servisi çağırcam bakalım onlarda üründen kaynaklanıyor derlerse ürünü değiştireceğim...

  MERKEZ - Aksaray - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • vantilatör
  (03.08.2016)

  gerçekten güzel bir ürün.hepsiburda ya teşekkür ederim kısa zamanda elime ulaştı, oda da rahatlıkla oturabiliyorum serin serin!

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (7)

 • 2.si yolda
  (03.07.2016)

  kendime almıştım çok memnun oldum diyemem çünkü baharın kendine pek bir etkisi yok. diyeceksiniz ki 2. yi niye sipariş verdin o zaman diye, 2.arkadaşima :) 10/10 olmasa da puanlamada 8 alır (2puan buhar uflemesinden kırılır)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (12)

 • Kullanışsız ve Pahalı
  (28.06.2016)

  Soğuk buharın işe yaradığını söylemek mümkün değil çünkü soğuk/serin falan değil, iyonizer etkisini de ölçemedik zaten. Vantilatörün 1. kademede 40-42 desibel sesi var. 2 ve 3. kademelerde 8-10 desibel aratarak devam ediyor. 1. kademesi bile çok kuvvetli, yumuşak bir hava akımı sağlayamıyorsunuz. Doğrudan veya salınımlı mod yakın mesafeden rahatsız ediyor. Uyku ve Doğal mod kullanışlı değil, artış ve azalış geçişleri çok hızlı olduğu için ses ve hava rahatsız ediyor. Kullanışlı bir ürün değil ve pahalı. Basit bir tavan vantilatörü de aynı işi çok daha ucuz, sağlıklı ve rahatsızlık vermeden görür. Evde uzaylı gibi de görünmez.

  ETİMESGUT - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (28) Hayır (7)

 • Güzel ürün
  (27.06.2016)

  Odam küçük olduğu için ben çok beğendim. Büyük odalarda performansı nasıl olur bilemem. Gayet sessiz çalışıyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • kötü değil iyi de değil
  (02.10.2015)

  ufak alanlar için ideal, çok sıcak anlar için pek fayda etmiyor.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (2)

 • Ufo vantılatorde bir numara
  (29.07.2015)

  Bende bu modeli yok ama 5 seneyi aşkın bir zamandır ufo vantılator kullanıyorum ıon lu olanından ve hala işimizi fazlasıyla goruyor ufo sadece sogutmakla kalmıyor içerdeki kirli havayıda temizliyor ve urunleri uzun ömürlü kesinlikle gözünüz kapalı alabılırsınız

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (18)

 • ufo çok iyi
  (09.02.2015)

  yaz gelmeden sıcak günler istanbulun bunaltıcı havasından kurtulmak için sipariş verdim. siparişim 24 saat içinde elime ulaştı. montajını kendim yaptım test etmek için gayet kulanışlı dokunmatik ekran ve kumanda özeliği en önemlisi bulundugu ortamı serinletebiliyor. teşekürler hepsi burada.com

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (8)

 • UFO - O benim herşeyim
  (07.09.2014)

  Eşim 8 aylık hamile ve sıcaklarda kendisi için bir hediye almak istedim. Klimayı odadan odaya taşıyamayacağımız için tercihimi pervaneden yana kullanmak arzu ettim. Fakat, basit bir şey almak yerine tercihimi UFOdan yana kullandım ve hakikaten şuan ikimizde UFO firmasına dua ediyoruz, yazın bu sıcağında bizleri SESSİZ SESSİZ serinlettiğin için teşekkür ederiz. Bu arada hepsiburada.com üzerinden farklı farklı ürünler aldım ve hiçbirinde problem yaşamadığım gibi gönderiler her zaman verilen süreden daha kısa zamanda teslim edildi. Onlara teşekkür ederiz. Ürün herkese tavsiyemizdir.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (41)

 • Kullanışlı
  (28.08.2014)

  Eğer bir vantilatör almak istiyorsanız tartışmasız bu ürünü tavsiye ederim. Balkonda bile kullanışı çok rahat bir ürün. Klimayı sevmeyen ve her odaya koyma gibi bir maddi duruma sahip olmayanlar için de uygun bir ürün. Gönderim konusunda da ürün bana çok kısa sürede geldi. Teşekkürler Hepsi burada.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (13)

 • Çok kullanışlı
  (09.08.2014)

  Ürünü 1 senedir kullanıyorum, çok sessiz , sulu çalıştırdığınızda beklentinin üzerinde serinlemiyor bir ferahlık veriyor. Bugüne kadar kullandığım vantilatörlerden çok kaliteli .

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (7)

 • Bekledigim gibi ufo
  (23.06.2014)

  beklentilerimin hepsini karşılıyor oyle suyu çok harcıyor diyenler var öyle oldugunu düşünmüyorum sürekli kullanımda oldugunu düşünüyorum tedarik süreci de güzel daha ne diye bilirim her eve bu site lazım :))

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (20)

 • sessiz ve yeterli
  (18.06.2014)

  Görünümü pek estetik değil, adı gibi ufo ya benziyor :) ancak sıcak istanbul günlerinde bile yeterli bir serinlik veriyor. Bir kaç ürünü çalıştırıp karşılaştırdığımda en sessiz çalışan buydu ve hemen almaya karar verdim. Şimdilik memnunum ve tavsiye ediyorum.

  MERKEZ - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (11)

 • normallerinden farksız
  (12.06.2014)

  uzun araştırmalar sonucu aldım fakat buhar kısmına soğuk su ve kokulu bıseler koymanız durumunda koku yaymaktan başka birşey yapmıyor buhar veriyor evet ama cokta aman aman bir farkı yok daha ucuz ürünlerinde aynı işlevi görebiliceğinden şüphem yok

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (48) Hayır (16)

 • alınır
  (23.08.2013)

  Ufo ATSFI-121 Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör babamgilde var kullanıyoruz normal vantilatörden çokta farklı şeyler beklemeyin biraz daha buharlı kullanırsanız serinlik artıyor

  BAĞCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (5)

 • Tebrik ediyorum
  (17.08.2013)

  Ürünün beklemediğim kadar hızlı gelmesi şaşırttı, daha doğrusu pek olasılık vermiyordum bu kadar kısa sürede gelebileceğini... Sanırım güzel bir sistemleri var ve bu yüzden de neden elektronik ticaretin zirvesinde olduğu belli...

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (35)

 • UFO KALİTESİ
  (22.07.2013)

  Klima gibi soğutmasını beklemeyin ama hem su buharı verme özelliği hem havayı temizlemesi hemde klima gibi hasta etmemesi artı özellikleri tavsiye ederim.

  - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN