2000
150
 • İleri ticaret e teşekkür ediyorum.
  (30.10.2017)

  Satıcı firma çok ilgili kesinlikle yarı yolda bırakmıyorlar. Ürünlerinin herzaman arkasında olduklarını hissettiriyorlar. Ufo ısıtıcı fan odayı iyi ısıtıyor ve çalıştığı sürece sıcaklığı muhafaza edebiliyor. Çok fazla ses çıkarmıyor rahatsız edecek seviyede değil. Sadece fan modu ile yazın kullanmanıza imkan sağlıyor. Firmadan sadece bu fanı değil başka ürünlerinide alırsanız sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum ??

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Pratik çözüm
  (27.10.2017)

  Küçük ortam için ideal bir cihaz. Ben ofiste sabah kombi hemen ortamı ısıtmadığı için masa altında kısa süreli kullanım için aldım. Fam aşırı sesli değil ofis ortamında.Ürün genel anlamda ısıtma için verimli değil.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Hava kurutmayan cinsten
  (20.10.2017)

  Oda sıcaklığını çok iyi yükseltiyor ve kapattığınızda da baya bir süre sıcak hava içeride kalıyor. Normal borulu ısıtıcılar gibi değil, çok daha faydalısı. (Bu arada, ürün yorumlarında kargo süper geldi yerine ürünle ilgili yorumlar yazılırsa daha faydalı olur. Birkaç kişiye denk gelir belki bu not.)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Sınıfta Kaldı
  (23.02.2017)

  2000W için yetersiz kalıyor. 1. kademe kullanmaya gerek yok çünkü kendini bile ısıtmıyor. Küçük ortamlarda kullanmak için ideal.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (3)

 • Üç Yıldız
  (12.01.2017)

  2000W harcayan bi ısıtıcı için sıcaklığı çok az veriyor. Almanya'da 15 euroya aldığım 1500 wattlik ısıtıcı elimi yakacak derecede sıcak üflerken 2000 wattlik bu cihaz daha ılık bi hava üflüyor. Ufo bu segment te bi ürün çıkarmış olmak için üretmiş gibi duruyor bu ürünü.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Bir Yıldız
  (15.12.2016)

  ürünü yorumlara bakarak almaya karar verdim fakat kesinlikle yorumlardaki gibi bir performansı yok. malzeme kalitesi ve verdiği ısı oldukça düşük.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • Termostat Yok !
  (18.10.2016)

  Termostatsız kullanım problem yaratabilir diye düşünüyorum. Termostat olmadığı için durmuyor. Markaya bakıp aldım fakat yarın fiyatına aldığım eski ısıtıcı daha yüksek performanslıydı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (0)

 • ilginiz süper
  (02.10.2016)

  sağolun hepsi burada çok disiplinli çok çalışkansınız... ürün kötü veya iyidir.. benim için önemli değil .....

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (64)

 • kısa süreli kullanımlar için ideal
  (18.01.2016)

  küçük alanları ısıtmak için son derece elverişli. uzun süreli kullanımda çok enerji harcıyor. termostatlı bir infared ısıtıcı uzun süreli kullanımlar için daha iyi olacaktır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (1)

 • idare eder
  (09.10.2015)

  termostat yok. ısıtması güzel. fanı sesli. soğutma kısmı çok da işe yaradığı söylenemez bence fiyat performans oranı zayıf bir alet.

  MERKEZ - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (1)

 • Çok iyi
  (04.02.2014)

  Esas ısıtıcı olarak düşünmedikten sonra, kesinlikle kaçırılmayacak bir ürün. Banyo ve bebeğimizin odasının ısıtılmasına yardımcı olacağı düşüncesiyle aldım, iyi ki de almışım. Yazın soğutması da cabası.. Kolay, pratik bir ürün.. Bu kalite bu fiyata kaçırılmamalı.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • tam aradığım ürün
  (03.02.2014)

  bu ürünü daha önceden biliyorum. ısıtma harika ayrıca yazın aspiratör görevini görüyor. iki defa kazançlıyız tavsiye ederim. hepsiburda.com a teşekkür ederim şu ana kadar hiç bir alışverişimde sorun çıkmadı.

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (8)

 • çabuk ısıtma için ideal
  (18.12.2013)

  Buradan aldığım bu ürünü piyasada araştırdım ve buradan daha hesaplısını bulamadım. Bu ürün minicik değil ama devasada değil ortalama ve ebatları dolayısıyla kullanışlı. Ben banyoyu ısıtmak için kullanıyorum ve bu soğuklarda özellikle kullanışlı çünkü banyo gibi nemli ortamlarda mutlaka birkaç ısınmayan kör nokta kalıyor. Özellikle evde yaşlı var ve bölgesel ısınma ihtiyacı doğuyorsa kesinlikle tavsiye ederim. Bende dizleri ve ayakları hiç ısınmayan büyükler var bunu önlerine koyunca pek hoşlarına gidiyor aldığımız dua da cabası.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (4)

 • güzel
  (11.12.2013)

  yazlık evimde serin havalarda kullanma amacıyla almıştım, elime 3 günde ulaştı, görünüşü çok güzel, bu kadar küçük bir aletin ısıtacağına pek inanmamıştık sadece havanın serinliğini kırsa yeter diyorduk ama boyundan büyük performansı varmış çok memnun kaldık, çok uzun saatler kullanmış olmamıza rağmen elektrik faturamızda dikkat çekici bir artışta yapmadı

  KADIKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • AMBALAJ HATASI
  (27.11.2013)

  BEN BU ÜRÜNDEN İNTERNET ÜZERİNDEN ALDIM KARGO İLE GELDİ AMBALAJ KUTUSUNUN ÜZERİNE GEÇİRİLMİŞ BİR BAŞKA KUTU İÇİNDE ALDIĞIMDA KUTU İÇİNDE TIKIRTI SESİ GELİYORDU AÇMADIM BİR HAFTA SONRA YAZLIĞA GİDECEKTİK VEDE GİTTİK ISINMAK İÇİN KUTUYU AÇTIĞIMDA FANIN ARKA PLASTİK KISMINDA KIRIK OLDUĞUNU GÖRDÜM UFO COM TR Yİ ARADIM YARDIMCI OLMALARINI İSTEDİM İNTERNETTEN ALINAN ISITICILARI 3 GÜN İÇİNDE İADE ETMEM GEREKTİĞİ VEDE SERVİSİ ARAMAM SÖYLENDİ. SERVİSİ ARADIM ÇIKAN BEY ISITICILARIN PLASTİK AKSAMLARINDA ARIZALARIN GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA OLDUĞUNU ÜCRET ALINACAĞINI SÖYLEDİ BENCE BURADA İLK HATALI UFO ISITICI KUTU AMBALAJININ İÇİNE KORUYUCU KÖPÜK KOYMASI GEREKİYORDU BUNU UFO GİBİ BİR FİRMAYA YAKIŞTIRAMADIM. İKİNCİ HATA DA BENDE KUTUYU KARGODAN TESLİM ALDIĞIMDA AÇIP BAKMAM GEREKİYORDU BU DA BENİM İNTERNETTEN İLK ELEKTRONİK ALIŞVERİŞİMDİ AMA BİR DAHA YAPMAM...

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (52) Hayır (14)

 • görsel ve işlevsel olarak çok iyi
  (21.11.2013)

  Ürünü iş yerinde kullanmak için sipariş verdik.Ürün elime ulaştığında, kutusu gözüme çok küçük geldi. Ama yer kaplamaması ve hem soğuk hem sıcak hava verme özelliğinin olması bence tercik nedeni olabilir.

  KEÇİÖREN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Sesi fazla ısısı az işe yaramaz
  (19.11.2013)

  Sesi fazla ısısı az işe yaramaz normal bir ufo alın bence.Küçük bir soba bile daha iyi ısıtır seste olmaz.Aldım iade etmeye çalışıyorum.Elektirik yakmasa dursun derdim ama sonuçta fazla tüketip az ısıtıyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (31) Hayır (12)

 • Ürün İyi Hepsiburada.com Berbat
  (11.11.2013)

  Ürünü çok beğendim. İşyerinde kullanıyorum. Havayı kurutmadan ısıtıyor. Sesi çok çok az. Görünümü çok şık. Sadece ayar düğmesi kullanışlı değil. O da çok önemli değil.. Hepsiburada çok geç göndersdi siparişi. Defalarca mail attım cevap yazılmadı. Adres değişikliği bildirdim. Yine eski adresime gönderdiler. Mardinden bingöle kendim getirmek zorunda kaldım...

  - Bingöl - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Kolay taşınabilir. Fazla elektrik harcar!
  (11.11.2013)

  Üründen gayet memnunum. Kısa sürede odayı sıcacık yapıyor. Bebeğimiz için almıştık. Elektrik faturasını görünce şok geçirdim. Gerçekten elektriği sömürüyor. Uygun kullanımda yarar sağlar. Bizim gibi devamlı çalıştırmayın. Günde yaklaşık 5 saat kullanımda elektrik faturasını uçurduk. Şimdi oda soğurken 5 dakika yakıyoruz söndürüyoruz. Yaklaşık 15 dakika odanın sıcaklığı korunuyor. Böylelikle günde taş çatlasa 1 saat çalıştırıyoruz. Bakalım bu aydan sonra ne kadar elektrik faturası gelecek. Benim anlamadığım küçücük ufacık tefecik bu alet nasıl bir elektrik harcıyor da elektrik kablolarını bile erime derecesine getiriyor yahu.

  MELİKGAZİ - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Küçük alanlar için ideal
  (31.10.2013)

  Yorumlara bakarak aldım. Odam çok küçük ve bu boy olması iyi oldu. Şahane ısıtıyor. Görüntüsü de çok iyi, yer kaplamıyor, ince, estetik ve 1,5 kg ağırlığında.Az bir şey ses yapıyor. Küçük odalar için bu boyu öneririm.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (6)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN