Çanta, ayakkabı, cüzdan konusunda uluslararası üne sahip markalardan biri olan U.S. Polo Assn. koleksiyonu, modayı yakından takip eden ve kaliteden vazgeçmeyenler için çok sayıda seçenek sunuyor. İhtiyaçlara ve beğenilere göre hazırlanan tasarımlardan oluşan koleksiyon için kaliteden taviz verilmiyor. Cüzdanlar giyim sektörünün önemli aksesuarları arasında gösteriliyor ve herkes mutlaka en azından bir cüzdana ihtiyaç duyuyor.

U.S.Polo Assn. Erkek Cüzdan Modelleri

El işçiliği ile üretilen ve birinci sınıf derileri kullanılarak üretilen U.S. Polo Assn. erkek cüzdan modelleri, günün moda renklerinde ve çok çeşitli modellerden oluşmuş zengin bir koleksiyon sunuyor. Çok sayıda kartlık gözü bulunan cüzdan seçenekleriyle birçok kartı tek cüzdanda bulundurma kolaylığı sağlayan cüzdanlar, yumuşak deri malzeme sayesinde kullanıldığı ceplerde aşırı bir şişkinliğe sebebiyet vermiyor. Kartlık kısmındaki gözlerin standart ölçülerde, pratikliği ve rahatlığı kullanım kolaylığı sağlıyor. Standart T.C. kimlikler için alternatif gözler de sunuyor. Üretilen tüm ürünler kalite kontrol departmanının kontrolünden geçerek satışa sunuluyor. Zarif ve şık tasarımlara sahip koleksiyon zor beğenenler için de fazla sayıda alternatif içeriyor.

U.S. Polo Assn. cüzdan modelleri koleksiyonunda birkaç rengin bir arada kullanılması ile tasarlanmış modeller kadar deri dokusu farklı modeller de çok ilgi görüyor. Genellikle kemer le uyumlu olarak seçilen cüzdanlar özel günlerde kalem ve kemer ile kombinlenerek satışa sunuluyor. Uzun kullanım ömrüne sahip cüzdanlar hediye alışverişinde de çok tercih edilen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. U.S. Polo Assn erkek cüzdan koleksiyonu içinde yer alan kişiye özel cüzdan üretimiyle eşsiz bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Günün moda renkleri ile üretilen U.S. Polo Assn. erkek cüzdan sunduğu farklı tasarımlar ile takım elbiselerden, spor kıyafetlere kadar birçok giysi ile uyum gösteriyor. Kaliteden vazgeçmeyen markanın modelleri ünlü tasarımcılar tarafından dizayn ediliyor. Bazı modellerde marka U.S. Polo Assn. şeklinde yer alırken, bazı modellerde ise markanın kısaltılmış hali USPA kullanılıyor. Bazı modellerde ise sadece logo kullanımı tercih ediliyor. Marka ismi her türlü kullanımda kişisel prestije olumlu katkı sağlıyor.

U.S.Polo Assn. Erkek Cüzdan Fiyatları

Çok gözlü para cüzdanlarına alternatif olarak, sadece kartlık olarak kullanabilen üç-dört gözlü kartlık cüzdanlar da değişik model ve renk seçenekleriyle, zengin ve farklı yeni ve yenilikçi bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Tasarımların bir kısmında alternatif renk seçenekleri bulunuyor. Bir kısmında ise sadece tek renk seçeneği sunuluyor. Üretilen her modelde kişisel tercihler, sahip olunan kart ve kimlik sayısına göre tasarlanmış farklı kartlık göz sayıları seçenekleri bulunuyor. Tüm modeller, orijinal kutularında beğenilere sunuluyor.

1890 yılından beri uluslararası bir marka olan ve dünyada çeşitli ülkelerde yer alan U.S. Polo Assn., fiyat yapısıyla da farklı alternatifler sunmaya devam ediyor.

Ürün yapısını, işçiliğini ve kullanılan malzeme miktarını dikkate alarak ve markanın uluslararası değeri  oluşturularak yapılan fiyatlandırma tüm ülkelerde aynı formatta uygulanıyor. U.S.Polo Assn. erkek cüzdan fiyatları, farklı seçeneklere sahip bir koleksiyon olarak bir çok değişik profile hitap ederken, ihtiyaçlara, kişisel konsepte, kişinin imaj ve giyim tarzına göre seçim yapabileceği çok sayıda farklı tasarım da içeriyor. Cüzdanlar fonksiyonları yanında bireysel tercihleri ve hatta kişiliği, karakteri deşifre eden önemli aksesuarlar olarak hayatımıza renk katıyor. Cüzdan alırken sadece fonksiyonuna değil estetik görünümüne ve kişisel imaja uygunluğuna da dikkat ediliyor. 

Cüzdan seçimlerinde sadece malzeme kalitesi değil, işçilik kalitesinin de çok önemli olduğu vurgulanıyor. Uzun yıllar severek kullanılan, ihtiyaçları karşılayan, kişisel prestijin önemli göstergelerinden biri olan cüzdanlar üreten U.S. Polo Assn. erkek cüzdan fiyatları ve tasarımları tüm beklentilere fazlasıyla cevap veriyor.

U.S. Polo Assn. Erkek Cüzdan Modelleri

138 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. U.S. Polo Assn.
  2. Pierre Cardin
  3. Anı Yüzük
  4. Guzini
  5. Tony Bellucci
  6. Cengiz Pakel
  7. Bond
  8. Guard
  9. Grande
  10. Gön
  11. Aka Deri
  12. CLK
  13. Herschel
  14. Karpix
  15. Otto
  16. Köstebek
  17. Ollbag
  18. Cacharel
  19. Kemal Tanca
  20. Eastpak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
  1. Mavi
  2. Siyah
  3. Kahverengi
  4. Kirmizi
  5. Gri
  6. Mor
  7. Pembe
 6. Satıcı A-Z
 • Marka U.S. Polo Assn.
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60003896/60003984
BAŞA DÖN