Kalitesi ve tarzıyla fark yaratan U.S. Polo Assn. markasının çanta modelleri ile şık ve kullanışlı bir çantaya sahip olma şansı yakalanıyor. Dayanıklı yapıları ve özgün tasarımlarıyla oldukça çekici olan U.S. Polo Assn. çantalar okul eşyalarının rahatlıkla taşınabilmesini sağlıyor. Kolay açılıp kapanma özelliği sağlayan fermuar sistemleriyle pratik bir şekilde ve efektif olarak kullanılabiliyorlar. U.S. Polo farklı renk seçeneklerine sahip ürünler sunuyor. Bunun dışında, farklı boyutlara sahip çanta modelleri de bulunuyor. U.S Polo'nun ürün çeşitliliği sayesinde her yaş grubuna uygun ürünleri kolayca bulabilmek mümkün hale geliyor.

U.S. Polo Assn. Okul Çantası Modelleri

U.S. Polo Assn. okul çantası modelleri öğrencilerin defter, kitap, kalem kutusu, su şişesi gibi birçok önemli materyalini bir arada ve güvenli bir şekilde taşımasına yardımcı oluyor. Askılığa asılabilme imkanı tanıyan özel tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Süper kahraman tasarımına sahip U.S. Polo Assn. okul çantalarıyla çocuklar hayallerindeki kahramana kavuşuyor. Kız çocukları ve erkek çocukları için birbirinden ilginç onlarca ürün seçeneği ile alıcıları memnun ediyor. Kolayca sipariş edilebilen okul çantaları ile çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamak mümkün oluyor.

U.S. Polo Assn.'nin sırtta taşımaya uygun klasik okul çantası modellerinin yanı sıra elde taşınabilen ürünleri de bulunuyor. Çanta kolunun genişletilip daraltılabilmesi sayesinde çocuğun yaşı ya da boyu ne olursa olsun ürün kullanıma uygun hale getirilebilir bir nitelik taşıyor. Kaliteli kumaş dokuları sayesinde yıllara meydan okuyan dayanıklı çantalar elde ediliyor. Sık ve sağlam örgü dokuları ile yırtılma, çizilme gibi sık yaşanan problemler ortadan kalkıyor. Su geçirmeme özelliğine sahip U.S. Polo Assn. okul çantası modelleri ile çanta içindeki defter ve kitapların kuru kalması ve yağışlardan olumsuz etkilenmemesi sağlanıyor.

Okul çantaları içinde sadece defter ve kitap değil, aynı zamanda beden eğitimi elbiseleri ve spor ayakkabılar da rahatlıkla taşınabiliyor. Okul günleri dışında, örneğin seyahate giderken, gerekli eşyalar U.S. Polo Assn. okul çantası modelleri ile pratik bir şekilde taşınabiliyor. Bir cepli çantaların yanı sıra iki, üç cepli çantalar da bulunuyor. Bölme sayısı çok olan çantalarda gruplama yapılarak taşıma işlemleri daha kolay ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Örneğin, çantanın bir bölmesine yiyecek içecek yerleştirilirken, diğer bölmeye defterler, bir diğer bölmeye de ders kitapları yerleştirilebiliyor.

Kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan U.S. Polo Assn. okul çantası modelleri küçük cepleriyle fark yaratıyor. Bir cebe suluk yerleştirilebilirken öbür cebe dik bir şekilde kalem kutusu yerleştirilebiliyor. U.S. Polo Assn. okul çantası içinde yer alan küçük ve fermuarlı bölgeler sayesinde değerli eşyaları daha kolay bir şekilde muhafaza etmek mümkün hale geliyor. Çantaların sağlam ve sert tabanları sayesinde düz zeminlerde dengede kalmaları kolaylaşıyor. Omuz pedlerinin ergonomik tasarımı ile çantanın kaymadan taşınması kolaylaşıyor. U.S. Polo Assn. okul çantalarının yumuşak omuz pedleri çocukların omuzlarına binen baskıyı azaltarak çantayı daha rahat taşımalarını sağlıyor.

İlkokul çocuklarının en önemli ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacı için özel olarak tasarlanmış U.S. Polo Assn. beslenme çantaları ile hem sağlıklı hem de güvenli bir beslenmenin yolu açılıyor. Evde hazırlanmış olan yemekler bu beslenme çantaları aracılığıyla kolay bir şekilde taşınabiliyor. Yemek kokularının dışarıya sızması da bu sayede önleniyor. U.S Polo Assn. beslenme çantalarının özel bölmelerden oluşan tasarımları sayesinde birçok yiyecek çok küçük bir alana sığdırılabiliyor. Önemli çizgi film figürlerini tasarımlarında bulunduran çanta modelleri çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor.   

U.S. Polo Assn. Okul Çantası Fiyatları

272 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. U.S. Polo Assn.
  2. Hakan Çanta
  3. Yaygan
  4. Trendix
  5. Eastpak
  6. Ümit Çanta
  7. Winx Club
  8. Benetton
  9. Herevin
  10. Lizer
  11. Jansport
  12. Disney Cars
  13. Fudela
  14. Slazenger
  15. Faber-Castell
  16. Barbie
  17. Hello Kitty
  18. Coral High
  19. iBag
  20. Busquets
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka U.S. Polo Assn.
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092
BAŞA DÖN