Uydu İyonizerli Ultrasonik Hava Temizleme Ve Nemlendirme Cihazı Yorumları

(47 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • eh işte
  (16.01.2011)

  taşınabilir olması ve çok buhar çıkarması dışında nemlendirme özelliğini ve hava temizleme özelliğini pek göremedik. bence alacaksanız pahalı olsun iyi olsun. ucuz olsun deneyelim görelim demeyin

  EREĞLİ - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • yeri ıslatıyor ama mükemmel :)
  (14.01.2011)

  ürünü çok beğendik. gerçekten çok fazla buhar veriyor ve ortamı yumuşatıyor. artık kuru bir boğazla uyanmak tarih oldu. fakat şöyle bir sıkıntı var ki fazla buhar yeri ıslatıyor ve parke üzerindeyse parkeyi kabartabilir. halı üzerindeyse halıyı çürütebilir :) buna bir çözüm bulmak gerekli. sanırım kalın bir örtü üzerinde(tercihen sofra bezi) kullanıp sonra bu örtüyü kurutmak geçici bir çözüm olacaktır :)

  MERKEZ - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Buharı çok az!
  (22.12.2010)

  Ürün biraz önce elime geçti ve hemen kullanma klavuzuna göre çalıştırdım ama buhar çok az. En yüksek seviyeye getirdiğimde bile normal derecede buhar veriyor hatta bence az bile.Yorumlarda da zaten en yüksek seviyede çalıştırmayın etrafı su yapıyor deniyor.5 dk dır çalışıyor ama marketlerde gördüğümüz basit nemlendiricilerin bile buharı daha çok anlamadım ben de, bir sorun mu var acaba? Birde resimde daha küçük görünüyor ama bayağı tombul ve sevimli bişey. Ses yok diyenler yalan söyler var ama çok şiddetli bir ses değil, sanki uzaktan buzdolabı hırlama sesi geliyor gibi.Daha önce de beko saç maşası almıştım o da hiç işime yaramadı onca güzel yoruma rağmen, umarım bu da öle olmaz, olursa da son alışverişim olur.Buharına takmış durumdayım, bakalım zaman ne gösterecek.

  MERKEZ - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • mükemmel
  (11.10.2010)

  çok güzel bir ürün gerçekten.zaten şekli çok şirin.her gören kişi hayran kalıyor.özellik olarakta gerçekten iş görüyor.temiz hava kulaklarından çıkıyor.her haliyle çok tatlı

  YUSUFELİ - Artvin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • TAVSİYE EDERİM
  (19.09.2010)

  ÇOK HARİKA VE FAYDALI BİR ÜRÜN,ÖZELİKLE KALORİFERLİ EVLERDEKİ KURULUĞU ALIYOR.GECE AÇIK KALMASI ÇOK BÜYÜK FAYDA VERİYOR VE AĞIZ KURULUĞUNU ÖNLÜYOR.HAVAYI TEMİZLİYOR.

  KİĞI - Bingöl - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • güzel bi ürün
  (01.11.2009)

  çok araştırdım ama bu ürünü aldıktan sonra memnun kaldım çocuğumun odasında kullanıyorum ve benim için yeterli çok para vermeye gerek yok bu ürün ihtiyaçlarınızı karşılar

  MERKEZ - Malatya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • Memnun Kalınacak Bir Ürün.
  (27.08.2009)

  Cihazı sipariş ettiğimin ertesi günü elime ulaştı.Hepsiburada.coma çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Bu ürünü geçen kış aldım ve yatak odasında kullanmaktayım.Bende bir arkadaşımın tavsiyesi ve yorumlara bakarak aldım. Oldukçada memnun kaldık. En önemli özelliği su haznesinin büyük olması. ben orta derecede çalıştırıyorum ve haftada 1 neredeyse belki daha fazla zaman sonra su dolduruyorum. Yanı sıra çok sessiz bir ürün. Kaloriferin hemen yanına koydum ve çıkan su buharı kaloriferin altından girerek yukarıya yükseliyor. Eşimde ve bende sinüzit var ve sabahları boğazımız yanarak ve burnumuz tıkalı bir şekilde uyanmaya artık son verdik. Bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim. Not: Ürünün altına bir bez serin. Her buhar makinesi gibi buda durduğu yerde suyun kireç lekesini bırakıyor.

  - Isparta - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Harika bir ürün
  (24.07.2009)

  Hava temizleme cihazıyla beraber aldım.Ürünü çocuğumun odasına koydum ve harika bir sonuç aldık. Sabahları artık daha zinde ve boğaz ağrısı olmadan,burnu tıkanmadan kalkıyor. Bilhassa kaloriferli evlerde bulunması gereken bir ürün.

  BAYRAMPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • memnun kaldık
  (12.07.2009)

  çocuklar için özellikle evde bulunması gereken bir alet, hemde yetişkinler için , bu cihaz fiyatı ve özellikleriyle 6-7 ay kadar önce hepsi burada.com dan aldığımız bir üründü, genel anlamda memnunuz, yalnızca çok yüksek ayarladığınızda cihazın önünde su damlacıkları oluyor, ama sanırım diğer cihazlarda aynıdır. fiyatı ve özelliklerine göre iyi bir cihaz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • bol bol buhar
  (15.05.2009)

  ürünü geçen sene almıştım burdan. ürün sessiz ve güzel çalışıyor. ancak çabuk bozuldu ve 1 ay bile kullanmadan servise gönderdim. yapılıp tekrar geldi ama gene bozuldu. bende bir daha göndermedim. ürünü çöpe attım.

  BEYKOZ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (3)

 • Bu fiyata iki özelliğinde olması uygun
  (20.04.2009)

  Cihazı sipariş ettiğimin ertesi günü elime ulaştı.Hepsiburadaya ve Aras kargoya hızlı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Ürüne gelince, almadan önce yorumları okuyum almıştım.Bana göre ses olayı yok denecek kadar az,insanı rahatsız etmiyor. Nem ayar düğmesini sonuna kadar açıp çalıştırmamak gerekiyor,etrafı damlacık yapıyor.Ortanın biraz üstü kafi.İyonizer olayı uzun zamanda farkedilebiliyor. 5 lt kapasitesnin olması güzel,direk çeşme suyunu koymamanızı tavsiye ederim.Arıtılmış veya kaynayıp soğutulmuş su daha iyi etki ediyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • teknik servis
  (16.03.2009)

  ürünü alalı daha bir sene olmadı bozuldu.olabilir elektronik alettir bozulabilir dedim. ama servis ağı yok.teknik servise kendiniz göndereceksiniz.kargo ücretini kendiniz ödüceksiniz bide en az 20-30 gün bekliceksiniz..yani istanbul dışından alıcılara pek tavsiye etmiyorum.ama cihaz güzel.sessiz.

  ETİMESGUT - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • fena sayılmaz
  (06.03.2009)

  Kardeşimin astımı olduğu için aldım. esasında işe yayıyor denebilir. burun tıkanıklığına vs birebir sabah kalkınca açıldığını görebilirsiniz. yalnız ilk aldığımızda sürekli son seviyede kullandığımız için yakmışız. ama teknik servise götürdüm iyi ilgilendiler. bir haftada geri aldım. ahav temizleme özelliğinden bişey anlamadım ama doğrusu. arkadaki hava temizleme düğmesini açık tutuyoruz sürekli ama gerçekte işe yarıyormu onu bilemiyorum.

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • alırken iyi düşünün
  (24.02.2009)

  ürünü yaklaşık 1 yıl önce aldık fakat çok kullanmadığımız halde şu anda bozuk.her ilde servisi yok ve yedek parça sıkıntısı var.birçok tanınmış markanın servisi olan biryere götürdüm usta ürüne uzaydan gelmiş gibi davrandı hiç görmemiş çünkü ve sonuçta yapılamadı şu andada kızımın odasında süs olarak duruyor. tavsiye etmiyorum.

  MERKEZ - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • Güzel ve kullanışlı bir ürün
  (23.02.2009)

  Arkadaşlar merhaba Bu ürünü alalı yaklaşık olarak 2.ay kadar oldu.Kızımda astım var.Ondan dolayı aldım.Şu an kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadık.Kızım bu ürünü aldım alalı rahat uyuyor almak isteyenlere tavsiye ederim.

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • Sorunsuz ve çok sessiz
  (12.02.2009)

  Bu üründen 3 hafta önce 2 adet aldım.. sorunsuz çalışmakta.. hava nemlendirme ünitesi sorunsuz.. ürünün sessiz olması çok iyi.. bu fiyata bu ürünü alın derim..

  ATAŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • GAYET GÜZEL VE SESSİZ BİR ALET
  (11.02.2009)

  ALMADAN ÖNCE ÇOK ARAŞTIRDIM YORUMLARDA KİMİ ARKADAŞLAR ÇOK SES ÇIKARDIĞINI SÖYLEMİŞLER AMA ALAKASI YOK GECE SU ŞIRILTISINDAN RAHATSIZ OLACAK ARKADAŞLARI ANLAMADIM AMA DUYULMAYACAK KADAR AZ. ETRAFINI ISLATMASI İSE MOBİLYA VEYA AHŞAP ÜZERİNE DURCAK İSE MAX SEVİYEDE KULLANMAYIN UZUN ZAMAN SONRA NEMDEN DOLAYI SU BİRİKİYO ORTA SEVİDE TÜM GECE ÇALIŞTIRDIM HİÇ BİR SORUN VE SU BİRİKMESİ YOK ALACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • memnunuz...
  (06.01.2009)

  Ürünü 1 ay önce aldık.Belirtilen zaman içinde ürün elimize ulaştı.Ürünün görüntüsü çok şirin.Çalışması gayet sessiz ve sorunsuz.Sadece söylendiği gibi max ta çalıştırılırsa altına su toplanabiliyor.Ama diğer nemlendiricilerde aynı ayarda çalışınca yapıyorlar.Fiyat,görüntü ve çalışma alanlarında değerlendirilirse gerçekten kaçırılmaması gereken fırsat..

  MERZİFON - Amasya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (6)

 • İdare eder
  (07.12.2008)

  Bu ürünü sadece nemlendirmek amaçlı almak istiyorsanız hiç durmayın alın bazı eleştiriler gördüm yerleri ıslatıyor diye uzun süre maxta çalışırsa yapıyor ama zaten uzun süre max derecede kullanılmamalı. Çok sessiz ama havayı iyonize etmesi falan hikaye ve havayı temizlemesi falan söz konusu değil

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (3)

 • sevimli ve kullanışlı
  (26.11.2008)

  alalı yaklasık 1 ay oldu, faydasını gördük, yorumlarda yazıldıgı gibi 4 yasındakı oglumun ve 11 aylık kızımın uykularında rahatlama var öksürükle uyanmıyorlar en azından. gorunumude cok şık. sesi yok denebilecek kadar az duymak isterseniz duyuyorsunuz.

  - Bartın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (4)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN