Ucuz Uzun Etekler

Uzun etekler her kadının gardırobunda yer alan ve her mevsim giyilebilen giyim ürünleridir. Rengârenk kumaşlarla yaratılmış özel tasarımlar sayesinde kadınsı bir görünüm sağlayan uzun etekler, hareket özgürlüğü sağladıkları için de kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Uzun Etek

Mevsimine uygun kumaşlar kullanılarak tasarlanan uzun etekler, yüzyıllardır kadınların en çok tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alıyor. Günümüzde pek çok seçkin markanın özgün tasarım detaylarıyla zenginleştirerek piyasaya sürdüğü etekler kadınlardan yoğun ilgi görüyor. Bu birbirinden güzel eteklerden zevkinize hitap edecek eteği seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar var:

Etek seçiminde hangi mevsim için hangi kumaşın iyi gideceğini bilmeniz büyük önem taşıyor. Yazın sıcak günlerinde hafif ve serin kumaşları tercih ederseniz sıcak havalardan daha az etkilenir, daha rahat hareket edersiniz. Keten, şile bezi, poplin, şifon, krep, ipekli ve ince pamuklu kumaşlar yazlık giysilerin hafif ve serin olmasını sağlayan özeliklere sahip kumaşlar olarak biliniyor. Bu kumaşlardan üretilen etekler ilkbahar aylarında da tercih ediliyor.

Kışlık veya sonbaharlık etekler ise kış aylarının soğuk günlerinde sizi sıcak tutabilecek kalınlığa ve dokuya sahip kumaşlardan üretiliyor. Kot, yünlü, kalın pamuklu ve kadife kumaşlar, ısı yalıtımı yapan ve rüzgarı daha az hissetmenizi sağlayan dokuya sahip kumaşlardır. Soğuk günlerde kullanmak için bu kumaşlardan üretilmiş etekleri veya örgü etekleri tercih edebilirsiniz.

Etek seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise eteğin desenin mevsime ve kulanım alanına uygunluğudur. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında tek renkli etekleri tercih edebilirsiniz. Küçük ve kıpır kıpır çiçekli modeller daha çok ilkbahar ve son baharda tercih edilirken, solgun yapraklı ve geniş, olgun çiçekli modeller kış ve sonbahar aylarında tercih ediliyor. Kazayağı desenli, ekoseli modeller de çoğunlukla kış aylarında tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

2019 Uzun Etek Modelleri

Her zevke hitap edebilecek birbirinden özgün uzun etek modelleri kulanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Günlük kullanıma uygun pek çok modelin yanı sıra özel günlerde, davetlerde ve şık mekânlarda kullanılabilecek modeller de bulunuyor.

Evaze, büzgülü, katmanlı, bağlamalı ve asimetrik etekler daha çok günlük kullanım için tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu modeller hareket kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve rahattır. Kloş ve şemsiye etek modelleri de günlük kulanım için uygun modeller olmakla birlikte, geniş oldukları için yoğun çalışılan günlerde değil, serbest günlerde daha çok tercih ediliyor.

Düz kesim, kalem, balık ve trompet etek modelleri şık görünmek istediğinizde yardımınıza koşan modeller arasında yer alıyor. Bu tarz tasarımlarda şık bir görüntü yaratmak için çarpıcı bir dokuya sahip dikkat çekici kumaşlar tercih ediliyor. Deri, payetli, organze, şantuk, saten ve jersey en çok tercih edilen şık uzun etek kumaşları arasında yer alıyor.

Farklı tarzlara sahip kadınların uzun etekte tercih ettikleri modeller de birbirinden oldukça farklı olabiliyor. Çılgın görünmekten hoşlanan dinamik kadınlar daha çok asimetrik, kloş ve bağlamalı etekleri tercih ederken, zarifliği ön planda tutmak isteyen kadınların tercihi daha çok evaze, düz kesim ve balık eteklerden yana oluyor.

Uzun Etek Fiyatları

Her zevke hitap eden şık veya rahat eteklerin fiyatları kulanım alanlarına, kumaş türlerine, işçiliğine ve giyilebileceği sezonuna göre farklılık göstermektedir. Usta tasarımcılar tarafından tasarlanan birbirinden özgün etek modelini inceleyebilir, zevkinize hitap eden uzun eteği size özel indirim avantajlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Ünlü markaların uzman tasarımcıları tarafından dizayn edilen koleksiyonlar her yaştan kadının beğenisini kazanan detaylara sahip modelleriyle dikkat çekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uzun Etek

İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1061 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12087197/60000719