Vestel 9614 TT A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları

(17 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • SG
  vestel

  Yerli ürün gayet güzel tavsiye edilir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • 4 Yıldız çünkü

  ürün güzel gerçekten yıkıyor ve tam kurutma yapabiliyor bazı programları öylesine koymuşlar mesela bir saatte yıkama ve kurutma doğru kilogram da çamaşır yerleştirirseniz bile kuru olarak çamaşırları çıkar tanıyor görüntü olarak diğer pahalı markalara benzetmeye çalışmışlar fakat yakından baktığınızda dış malzemenin kalitesiz olduğunu hemen anlıyorsunuz ben internetten aldığım için anlama şansım olmadı ama yinede pişman değilim çünkü Fiyatına göre çok başarılı bir ürün daha önce Siemens Bosch kullandım onlardan bir farkı yok sessiz bir şekilde yıkıyor sadece çamaşırları koymadan önce programı seçip daha sonra çamaşırları koymak gerekiyor kilograma göre kendisi süreyi ayarlıyor program çok uzun sürse de enerji tasarrufu ve ses yönünden başarılı yalnız yine de dış görünüş teki aldatıcı kalitesizlik içi konusunda da şüpheye düşürüyor Bence böyle bir aldatmaca ya git Mesela daha iyi olurdu Ayrıca üzerindeki Bazı yazılar eksik yazılmış bunu hiç kontrol eden bir mühendis yok muydu diye düşündürüyor yine de fiyat performans olarak ve 7 yıl Garanti veriyor olması almak için yeterli tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • KC
  Fiyat uygun

  Cihaz süper, öneririm. Kapalı soğuk kış günlerinde çamaşırları kupkuru çıkarıyor. Direkt al giy yani o derece...7 yıl garanti seçeneğide var yaptırın bence.

  MERKEZ - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • ZS
  Ürünü kesinlikle tavsiye ederim.

  Ürünü tavsiye ederim, çok çeşitli yıkama ve kurutma programları var, full program yıkama ve kurutma ile beraber çok uzun sürebiliyor. Çamaşırlar tam kuru olarak çıkıyor. Örneğin gömlekleri, 1 saatte yıkayıp seçime bağlı olarak ütü kuruluğunda çıkardı, ütüleyip kaldırdık, dolaptan çıkıp tekrar asılması hepsi toplam 1,5 saat sürdü.

  ÇAYCUMA - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (4)

 • MP
  Mükemmel.

  Vestel Akıllı 9614 TT A Enerji Sınıfı 9 Kg Yıkama 6 Kg Kurutma Kapasiteli 1400 Devir Çamaşır Makinesini İnternette araştırdım hakkında yapılan yorumları okudum. Hepsi Burada da en düşük fiyata sipariş verdim.Makine 3 günde teslim edildi. Ertesi günde servis gelip montajını yaptı buradan Hepsi Burada ya, Horoz Lojistiğe ve Vestel servisine teşekkür ederim. Hiç bu kadar mükemmel bir makine olacağını beklemiyordum. Hem fiyatı hemde performansı mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

  - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • AD
  Beş Yıldız

  Zamanında teslimat ve Vestel servis ilgisi ile çok kısa zamanda kurulumu yapıldı. Ürünü annem için aldım,fakat ilk yıkama ve kurutma süresinin yaklaşık 6,5 saat sürmesi (ilk kullanımda benim hatam olabilir ) ve çamaşırların çok kırışık çıkması ile annem tarafından sadece çamaşır makinası özelliği kullanılmaya başlanmıştır. :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

 • İK
  Tavsiye ederim, pişman olmazsınız...

  Ürün harika, Afyon'da oturuyorum ve 3 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı. Mağazalarda aynı ürüne 300 - 500 tl fazla vermeye gerek yok. ücretsiz kurulum ve servis kalitesi memnun edici. bu fiyata en uygun ürün bu, yerli olması da takdir edilir, tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • BK
  Doğru tercih....

  sipariş verdim ertesi gün horoz nakliyat evin içine kadar getirdi.Servisi aradım onlarda gelip kurulumunu yaptı.Makina yıkamada fazla ses çıkarmıyor ama sıkma ve kurrutma esnasında normal olarak devine göre ses yapıyor bize rahatsız edici bir durum yok.Yıkaması çok güzel ve temiz kurutması da aynı şekilde sorunsuz kullanımı çok kolay yeterki yazılan ve önerilen tavsiyelere uyun.Zaten makinaya etiket yapıştırmışlar önce program seçip sonra makinaya yükleme yapılıyor makina sizi bu konuda ekranda bilgilendiriyor.Hanım çok memnun kaldı fiyatı piyasaya göre çok uygun ve başarılı bir makina tavsiye ederiz Öncelikle Hepsiburrada ya horoz nakliyata ve servise çok teşekkür ederiz çok hızlı ve seri işlem yapıldı çok memnun kaldık saygılarımla.....

  MERKEZ - Kırklareli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (4)

 • HA
  Beş Yıldız

  - Çamaşır makinesi sessiz ve fonksiyonel, - Fiyat piyasaya göre çok iyi - Horoz kargo çok başarılı - Gerçekten hızlı gönderim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

 • ME
  yerli ama harika

  evet yorumlarda da söylendiği gibi fabrikanın söylediği kurallara uyulunca temizliği harika kurutmasına diyecek kelime yok bravo vestele öneririm.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (1)

 • ÖV
  Paramın karşılığını fazlasıyla aldım. Harika.

  Kurutmalı çamaşır makinesi arıyorsanız doğru tercih bence bu makine. Yaklaşık 1 ay araştırma, karşılaştırma ve mağaza ziyaretleri sonunda bu üründe karar kıldık. Ürünü alalı kısa bir süre olmasına rağmen tüm fonksiyonlarını deneme fırsatımız oldu. Öncelikle internette ve mağazalardan alamayacağınız bilgileri veriyim. Ürün yıkamada A+++ kurutmada A enerji sınıfında. Seçtiğiniz her programın ardından (pamuklu, sentetik, 60dk kısa vb) 6 kg mı aşmıyorsa otomatik olarak kurutma yaptırabiliyorsunuz. 6 kg mı aşıyorsa sadece yıkama yapıp program bitince max.6 kg çamaşır için ayrı olarak kurutma programını çalıştırmanız gerekli. Kurutmada ütü kuruluğu, askı kuruluğu ve dolap kuruluğu olarak 3 kademe var. Sadece kurutma işlemi de yapabiliyorsunuz. Makine yıkama ve kurutma işlemlerinde çok sessiz öyle ki gece yattıktan sonra çalıştırdığımızda sesini banyo kapısını açmadığımız sürece pek işitmiyoruz. 1400 devirde sıkmada bir miktar ses ve titreşim oluyor fakat makine yerinden kıpırdamıyor. 6 kg pamuklu ile uzun programda yıkama ve dolap kuruluğu 2+3,5= max.5,5 saat kadar sürüyor. Daha az çamaşır için kurutma süresi daha da kısalıyor. Makine yük ve denge sensörleri mevcut bu nedenle program seçimini çamaşırlarını makineye koymadan önce yapmanız gerekli. Yoksa makine deterjan kullanımı, su tüketimi, kurutma ve yıkama sürelerini doğru hesaplayamaz. Ürün sipariş verdikten 3 gün sonra elime ulaştı. Kargo kurulacağı yere kadar bıraktı ve servis ertesi gün kurdu, çokta güzel bilgilendirdi. Bu nedenle HB’ya, satıcıya, kargoya ve servise çok teşekkür ederim. Paramın karşılığını fazlasıyla aldım. Harika bir ürün Vestel’i tebrik etmek gerekli. İnternette bu ürünle ilgili şikayetler 2013-2014 yıllarına ait yeni şikayet göremiyorsunuz, ulaşacağınız karalama videoları da bilinçsiz kullanım kaynaklı. Biz bu makineyi tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Hem yerli üretim, hem kaliteli, hem fonksiyonel. Yabancı markalara boşuna daha fazla para döküp yedek parça ve servis sıkıntısı çekmeyin.

  YILDIRIM - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (63) Hayır (8)

 • BS
  TAVSIYE EDERIM .COK MEMNUNUM

  BU URUNUN SIPARISINI VERDIKTEN 1 GUNDE ELIME GECTI VE COK MEMNUNUM VE HER SEYIYLE MUKEMMEL BIR MAKINA HER SEYDEN ONCE SIZLEREDE BU YIKAMA VE KURUTMA MAK TAVSIYE EDERIM .BU ARADA KARGOYADA TESEKKUR EDRIM EVE KADAR GETIRDILER VE SERVIS HEMEN GELDI VE MONTAJINI YAPTI ONLARADA TESEKKUR EDERIM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (3)

 • ÖE
  Tavsiye ederim.

  Makineyi kullanmaya başalayalı 2 hafta oluyor. Makine güzel. Ancak makine akıllı olduğu için kafanıza göre makineye yükleme yapamıyorsunuz (Kullanma klavuzunu okumak gerekiyor:)). Ancak beyazlar programı gibi joker programlar da var(Tabi yüke göre programın süresi uzuyor.). Vestelle alakalı karalamalara aldırış etmedim memnunum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (7)

 • Çok memnunuz.

  Ürünün kargoya verilişini 2-3 hafta bekleriz diye düşünmüştük ama aldıktan 3 gün sonra teslim edildi. Teşekkürler HB. Ürüne gelecek olursak; çok araştırıp fiyat-özellik açısından değerlendirdiğimde sınıfının en iyi makinesi ve fiyat olarak da çok uygun. Ürünle ilgili arıza şikayetleri hep kullanım hatasıyla ilgili. Dijital olduğu için, kafanıza göre yükleme yapmaz; talimatlara uyarsanız çok memnun kalırsınız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (8)

 • EK
  İyi makina

  Çok çabuk geldi teşekkürler hepsiburada. Makine de baya iyi yıkıyor, karımın yalancısıyım :). Kuruda hakikaten kupkuru çıkıyor. Piyasaya göre 100TL ucuz onuda extra garantiye verip 7 yıl garantisi oldu(Parça dahil). Seside yok sayılır, daha ne olsun.

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (7)

 • MU
  YERLİ MALI

  ÜRÜNÜ ALDIK 2 GÜN İÇİNDE ULAŞTI ELİME VE AYNI GÜN SERVİS ÇAĞIRDIM GELİP KURDULAR GAYET GÜZEL Bİ MAKİNA OLDUKÇA MEMNUNUM

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (7)

 • NC
  ÜRÜN ELİME GEÇTİ

  SİPARİŞİMDEN ÜÇ GÜN SONRA ELİME GEÇTİ AMA HALA KARGODA OLDUĞU BELİRTMEKTE ÜRÜN ÇOK GÜZEL KULLANMAYA BAŞLADIK

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (30)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN