Vigo
Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz Epk4590e20b

Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz Epk4590e20b

Vigo
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk izlenimlerim (26.01.2018)
Bir sahil beldesinde yaşıyorum.Bir aydır kullanıyorum. Akşamları yatak odasında çalıştırıyorum. Gece saat 11 gibi çalıştırıyorum, sabah 9'a kadar yanıyor 21 dereceye çok soğuk günler hariç yarım saat içinde ulaşıyor sabaha kadar da bir kademe ile idare ediyor. Çok soğuk günlerde 23 derece yaptım. sabah baktığımda 4 kademe yanıyordu bu hem sabaha doğru havanın soğuması hem de izolasyon ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Oda içi sıcaklık gayet güzel. Bir aylık faturayı görüp de yazmak istiyordum o yüzden bekledim. dün fatura geldi. 220 TL Evde bir buzdolabı ortalama 6 saat kullanılan inverter bir klima haftada ortalama 3 defa çalışan çamaşır bulaşık makinası var. Bir de lcd Tv lambalar led lamba çok bir şey harcamıyor. Bir gece 9 saatlik kullanımı hesapladım. 13 kw idi sobaya ilave buzdolabı çalıştı. Göz kuruluğu boğaz yanması, boğaz kuruması gibi şeyler yapmadı. Sadece benim tesisatlardan mı yoksa sobadan mı kaynaklı aynı katta kullandığım lambalarda kısılma parlama oluyor sebebi nedir bilmiyorum.Satın alanlara umarım bir fikir vermiştir. devamını göster devamını gizle
Mehmet ÜNVER (45) - İzmir - Türkiye Tüm Yorumlar (11)
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081041

Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz Epk4590e20b

Konforlu Sabit Sıcaklık / Akıllı Elektrikli Isıtıcı * Elektrikli Panel Konvektörlerin çok kısa sürede ısınmaları, boyut olarak az yer kaplamaları ve hafif olmaları en büyük üstünlükleridir.

Cihaz içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki alüminyum kanatçıklarla ısınma sağlanır.

Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarıya çıkar.

Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır.

Piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil tüm ortamı homojen bir şekilde ısıtmaktadır.

Özel tasarımıyla bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Benzerlerine oranla çok daha fazla olan konvektör yüzey alanı sayesinde dengeli ısı dağılımı sağlayarak havadaki tozu yakmaz , kötü koku oluşturmaz ve yaşadığınız ortamı daha ferah tutar.

Modern tesislerimizde yüzey temizleme ve kullanılan boya içerisinde ,insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

* Vigo Elektrikli Panel Konvektör ’de güvenliğe önem verilmiştir.

"Elektrikli Panel Konvektör" modelinde duvara montaj, yere sabit ayak ve taşınabilir ayaklı seçenekleri mevcuttur ve kutusundan herikiside beraber çıkar.

Ambalaj içerisinde plastik ayaklar da ayrıyeten mevcuttur.

İsterseniz duvara asarak isterseniz plastik ayaklarla kullanabilirsiniz.

Bu plastik ayaklar ve askı aparatı ücretsizdir .

kutusundan beraber çıkar ayrıyeten fabrikamızdan istemeye gerek yoktur.

Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden yüzey temizleme+fosfatlama ve ardından paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

3 yıl garanti, konvektör ürün grubunda, rezistans ve elektrik aksamı için geçerlidir.

Ürünün diğer parçaları 2 yıl garanti kapsamındadır.

TS EN 60335-2-30: 2011 A11: 2012 standartlarına uygun olarak üretilmiştir

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EVVIGO045092007-B
Vigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 2000 Watt Beyaz Epk4590e20b Yorumları
Tüm yorumları gör (11)
 • İlk izlenimlerim

  Bir sahil beldesinde yaşıyorum.Bir aydır kullanıyorum. Akşamları yatak odasında çalıştırıyorum. Gece saat 11 gibi çalıştırıyorum, sabah 9'a kadar yanıyor 21 dereceye çok soğuk günler hariç yarım saat içinde ulaşıyor sabaha kadar da bir kademe ile idare ediyor. Çok soğuk günlerde 23 derece yaptım. sabah baktığımda 4 kademe yanıyordu bu hem sabaha doğru havanın soğuması hem de izolasyon ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Oda içi sıcaklık gayet güzel. Bir aylık faturayı görüp de yazmak istiyordum o yüzden bekledim. dün fatura geldi. 220 TL Evde bir buzdolabı ortalama 6 saat kullanılan inverter bir klima haftada ortalama 3 defa çalışan çamaşır bulaşık makinası var. Bir de lcd Tv lambalar led lamba çok bir şey harcamıyor. Bir gece 9 saatlik kullanımı hesapladım. 13 kw idi sobaya ilave buzdolabı çalıştı. Göz kuruluğu boğaz yanması, boğaz kuruması gibi şeyler yapmadı. Sadece benim tesisatlardan mı yoksa sobadan mı kaynaklı aynı katta kullandığım lambalarda kısılma parlama oluyor sebebi nedir bilmiyorum.Satın alanlara umarım bir fikir vermiştir.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Ürün anlatıldığı gibi

  Ürünü 16 metrekare yatak odasında kullandım. 11 saat çalıştırdım. Oda sıcaklığı 8 derece idi. 20 dereceye ayarladım. Sabah termometreye baktım tam 20 derece. Wattmetre bağlamıştım. Sabahleyin baktığımda tüketim 1.59 Kw. Ben beyaz eşya yetkili servisiydim. Babama almıştım, bir gece deneyelim demiştim. Şimdi 1 tane de kendime alacağım.

  - Denizli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Kaliteli Ürün

  Ürün gayet güzel ve kullanımı kolay.Kargo da vaktinde geldi. Herhangi bir eksik parça çıkmadı içinden. Ürün ile ilgili tek önerim; uzaktan kumanda ile kullanımı daha kolay olurdu. Belki daha üst modellerinde bu mevcuttur.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • hızlı sessiz

  cihaz beklediğimden çok daha hızlı ısıtıyor. içerisinde sanki fan varmışcasına sıcak hava üflüyor. birkaç dakika içerisinde 5-6 derece yükseltiyor hemen oda sıcaklığını. ben gayet memnun kaldım. elektrik sarfiyatı konusunda şimdilik bir fikrim yok ancak 2000watt bir ürün. sürekli son kademede çalışsa bile saatlik elektrik sarfiyatı 50 kuruşu geçmemeli teoride.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız

  ürün çabuk ısıtıyor ve kargo çok hızlı geldi. Evi küçük olanlar için ilk başta büyük sayılabilecek bir ürün ama sonrasında göz alışıyor yer olarak normal bir yer kaplıyor. Elektirik türekimini faatura gelince anlayacağız :D :D

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Üç Yıldız

  Çok elektrik tüketiyor. Digital olduğu için elektrik sarfiyatını ayarliyamiyorsun. Dereceyi ayarlayın ama direk 2000 vat çekmeye başlıyor istediğin dereceye gelince otomatik duruyor. Keşke yanında başka bir düğmeye kaç vatta çalışacağını ayarlayabilsek. Isıtması da idare eder havayı kurutuyor biraz. Bende yağlı radyatör de var onun performansı daha iyi geç soğuyor zaman ayarı da var ve daha iyi isitiyor ve havayı kurutmuyor. Kısacası aynı paraya yağlı radyatör almak daha mantıklı hem tüketim olarak hem ısıtma performansı olarak hemde sağlık acisindan

  OLTU - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (6)

 • konforlu ısınma kalıcı ısınma

  Ürünü 20-25m2 arası oturma odamızda kullanıyoruz. Odayı kısa sürede ısıtabiliyor. Dijital panelin kullanımı gayet basit. İstediğiniz ısıya ayarlayıp kısa süre bekleyince oda istediğiniz ısıya geliyor. Oda istenen ısıya geldikten sonra enerji sarfiyatını azaltıyor. Infrared veya kuartz elektrikli ısıtıcılara göre daha iyi. Odanın havasını çok kurutmuyor. Ama yine de ara sıra odayı havalandırmakta fayda var. Akdeniz bölgesi şartlarında ısınma için kullanışlı bir ürün. Elektrik faturası muhtemelen yüksek gelecek bu ay ancak sadece bu ürünün ortalama sarfiyatı sürekli kullanımda 100-150tl arasında olacağını düşünüyorum.

  İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Digital daha iyi

  Dijital olması ve termostat ayarlı olması manuele göre enerji tüketimi ni azaltıyor.20 22 dereceye ayarlayıp bırakıyorum.Yağlı radyatörlere göre havayı aşırı kurutmuyor.Oda ısıtırken 4. seviyede oluyor, daha sonra 1 veya 2 de devam ediyor.Yani 500 1000 watt aralığında veya buna yakın.2000 watt maksimumda 25 30 derece yaparsanız.2500 ve 2000 binlik aldım.Memnunum.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • Çok başarılı

  Çocuğumuzın odası için alıp gönderdiğimiz 3.ısıtıcıdan sonra vigo bizim için ilaç gibi oldu.Önemli olan sessiz çalışmasıydı ve vigo konvektör ısıtıcısı süper sessiz tık bile yok.diğer yağlı radyatörler belirli ısıya gelince tık sesi tekrar ısınınca tık sesi uyuyamıyorduk.Açtığınız gibi anında ısıtıyor.tabi kapatırsanız hemen soğuyor.Elektriği biraz fazla yakar gibi görünse de ürün gerçekten mükemmel.çanta gibi kulpu var her yere taşı.ister duvara as.koku hiç olmadı.faturayı ay sonunda görüceğiz.10 m2 odayı güzel ısıtıyor.ayrıca çok şık.bizim gibi sessiz,kokusuz,iyi ısıtan ürün alanlara tavsiye ederim.

  SORGUN - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • Çok başarılı

  Digital olanı almıştım. bebeğimiz için kullanıyoruz. Oldukça başarılı. kısa sürede odayı sıcacık yapıyor. ve odayı ayarladığınız sıcaklıkta tutuyor. gece sıcaklık düşerse tekrar çalışıyor. ben şahsen çok beğendim. tabi elektrik faturasına katkısını ay sonunda göreceğiz :)

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (11)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN