Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Visko Love Comfort Visco Yatak 100X200

Visko Love Comfort Visco Yatak 100X200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895
Visko Love Comfort Visco Yatak 100X200
 COMFORT

Ekstra Visko, Ekstra Konfor

Comfort yatağımızda, iki farklı yoğunlukta visco malzeme bir arada kullanılarak ekstra konfor hedeflenmiştir. Yatağımız, vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır.

Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalmasına, istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

KESİNTİSİZ, KONFORLU UYKU
Visco Elastic ‘Memory Foam’ vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle sabaha kadar kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

SAĞLIKLI, DİNLENDİRİCİ UYKU
Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür. Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir  
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön