Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Visko Love DuoTech Paket Yaylı 100X200

Visko Love DuoTech Paket Yaylı 100X200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895
Visko Love DuoTech Paket Yaylı 100X200
DUO TECH (Baza+Başlık Hariçtir.)

Güne dinlenmiş, stresinizi atmış ve enerjinizi geri depolamış olarak uyanırsınız.

Visko Love, ürün gamını uzay teknolojisi olan visko elastik ile pocket yay sistemini birleştirerek güçlendirmiştir.

Visko Love yataklar vücut ısısına duyarlı yapısı ile vücudunuzdaki tüm boşlukları doldurur, basınç noktalarını rahatlatarak kesintisiz, bir uyku sağlarken, kan dolaşımını düzenlenmesine yardımcı olur, eklem ağrılarını giderir ve omurgayı düz bir çizgide tutar. Güne sadece bedeninizi değil, ruhunuzu da dinlendirerek başlarsınız.

Çift taraflı olarak tasarlanan yatağın her iki tarafında 60 dansite visko kullanılmıştır. Pocket yay sisteminde yayların bağımsız olarak hareket edebilmesiyle farklı kilolardaki kullanıcılar tek bir yapıyla desteklenebilmektedir.

İleri teknolojiyle üretilmiş olan yatak kumaşı ısı dengesi sağlayan CoolSoft apresi içermektedir. Ayrıca yine kumaşındaki özel koku kapsülleri derin bir uykuya dalmamızı kolaylaştıran rahatlatıcı ve dinlendirici yasemin kokusu yaymaktadır.KESİNTİSİZ, KONFORLU UYKU
Visco Elastic ‘Memory Foam’ vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle sabaha kadar kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

SAĞLIKLI, DİNLENDİRİCİ UYKU
Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür. Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir"
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön