Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Visko Love Exclusive 130D Visco Yatak 100X200

Visko Love Exclusive 130D Visco Yatak 100X200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895
Visko Love Exclusive 130D Visco Yatak 100X200

ViskoLove Yatak

130 Dns Visko Yatak

130 Visko Yatak içeriginde kullanılan yüksek yoğunluklu Visko Elastik “Akıllı Sünger” malzeme ile diğer yataklarımıza oranla daha serttir. 130 Visko Yatak bel fıtığı, bel ve sırt ağrısı olanlara, kilosu fazla olan, sert zeminde yatmaktan hoşlanan kullanıcılar için uygundur. Vücut ısısına duyarlı yapısı ile vücudunuzdaki tüm boşlukları doldurur, basınç noktalarını rahatlatarak kesintisiz bir uyku sağlarken, kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur, eklem ağrılarını giderir ve omurgayı düz bir çizgide tutar.

130 Visko Yatağımızda kullanılan ipek kumaş vücut ısınızı dengede tutarak sağlıklı ve rahat bir uyku için ideal bir ortam sağlar.

  • AÇIK HÜCRE
    ISIYA VE BASINCA DUYARLI
    VİSKO ELASTİK “AKILLI SÜNGER”
  • ÖZEL KALIPLAR İÇERİSİNDE ÜRETİM

    HighPlus Yatağımız özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

KULLANIMDAN SONRA KENDİ ŞEKLİNE GERİ DÖNER

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen yataklarımız kullanım esnasında her bölgenin ağırlığına göre şekil alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

CFC (Cloro Floro Carbon) MADDESİ İÇERMEZ

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.

Uyku Sorunlarının Çözümü İçin

Yatak Teknolojisinin Ulaştığı Son Nokta

Kesintisiz, Konforlu Uyku
Visko Elastik “Akıllı Sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku
Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür. Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön