Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Visko Love Orbital Visco Yatak 100X200

Visko Love Orbital Visco Yatak 100X200

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895
Visko Love Orbital Visco Yatak 100X200
ViskoLove Yatak

Orbital Visko Yatak

Orbital Visko Yatak 70 dansite visko elastik akıllı sünger ve sağlıklı şık kılıfı ile keyifli uykular ve enerjik bir yaşam siz bekliyor.
Orbital Visko Yatak vücut ısısına duyarlı yapısı ile vücudunuzdaki tüm boşlukları doldurur, basınç noktalarını rahatlatarak
kesintisiz bir uyku sağlarken, kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur, eklem ağrılarını giderir ve omurgayı
düz bir çizgide tutar.

Viskonun eşsiz yapısı ile kesintisiz bir uykuya kavuşup gününüze fiziken ve zihnen tam dinlenmiş olarak başlayabilirsiniz.

AÇIK HÜCRE
ISIYA VE BASINCA DUYARLI
VİSKO ELASTİK “AKILLI SÜNGER

ÖZEL KALIPLAR İÇERİSİNDE ÜRETİM
  • HighPlus Yatağımız özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

KULLANIMDAN SONRA KENDİ ŞEKLİNE GERİ DÖNER

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen yataklarımız kullanım esnasında her bölgenin ağırlığına göre şekil alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

CFC (Cloro Floro Carbon) MADDESİ İÇERMEZ

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.

Uyku Sorunlarının Çözümü İçin

Yatak Teknolojisinin Ulaştığı Son Nokta

Kesintisiz, Konforlu Uyku
Visko Elastik “Akıllı Sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku
Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür. Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir.

 


"
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön