Vites Kolu

Bisiklet kullanırken vites kontrolünü ve vites geçişlerini sağlayan vites kolları, bisiklet kazası ve çeşitli darbeler dolayısı ile bozulduğu için değiştirilmelidir. Bisiklet çeşidine ve vites türüne uygun seçilmesi gereken vites kolu; kalitesi ve modeli ile farklılık gösterir. Vites kolları arasında sağ veya sol kol için tek parça satılan ürünleri bulabileceğiniz gibi, ikili takım halinde satılan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Vites kollarında sadece kol halinde satılan ürünler dışında vites teli ile satılan parçalar da yer alır. Özellikle el tutmak için elcik kısmı bulunan modeller, kollar ile uyumlu bir kullanım sunar. Vites kollarında cam göstergeli, set halinde parçaları olan aynı zamanda çevirerek çalışan sisteme sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Avuç içi ile çevirerek vites değişimi sağlayan modeller arasında optik vites göstergesine sahip olan kollar vites değişimini gösterdiği için daha pratik bir kullanım sunar.

Vites kolları arasında kelepçeli ürün çeşitleri ise işlevsel tasarımı ile öne çıkar. Vites geçişlerinde başarılı bir performans sergileyen modeller arasında hem dağ bisikletleri hem de şehir içinde yol bisikletleri için üretilen ürünleri bulabilirsiniz. Vitesleri hızlı geçtiği için seri bir kullanım sunan kelepçeli kollarını tercih edebilirsiniz. Kelepçeli vites kollarında profesyonel yarış bisikletleri için tasarlanmış özel vites kolları da yer alır. Alüminyum kelepçeleri ile hızlı ve seri geçiş yapmaya imkan veren kollar, Match Maker sistemi ile fren kolu ve amortisör kilidi ile birleştiren yapıdadır. Performansının yanında tutacak kısmında iki farklı doku kullanıldığı için kayma yapmayan ürünlerin tel özelliklerini öğrenebilirsiniz. Farklı modellere oranla daha kolay bir kullanım sergileyen kelepçeli modelleri tercih edebilirsiniz.

Markaları değişik bisiklet çeşitleri ile uyumlu kullanılabilen çok yönlü kollar ise farklı sürücülere hitap eder. Sürücünün ihtiyacına göre adapte edilebilen ve kolayca ayarlanabilir butonları kullanıcının ürünü kişiselleştirmesini sağlar. Çok işlevli ürünler arasında hafifleştirilmiş tasarıma sahip modeller de yer alır. Kolay kullanım imkanı sunduğu için hassas vites geçişlerine imkan veren modelleri fiyat ve performans açısından inceleyebilirsiniz. Bisiklet kullanıcılarının tercihi olan diğer bir model ise Rapidfire Plus teknolojisi ile üretilen modellerdir. İşaret parmağı ile çekerek ya da iterek kolayca kontrol edilen vitesler, fonksiyonel yapısı ile öne çıkar. Aynı anda birden fazla vites değiştirmeye imkan veren çeşitler, ön veya arka vitesleri aynı anda değiştirebildiği için benzer modellerden ayrılırlar. Hem profesyonel hem de normal kullanıcıların tercih edebileceği Rapidfire Plus ürünler, sürüş sırasında hangi vitesin seçili olduğunu göstererek kullanıcıya kolaylık sağlar.

Set halindeki ürünler arasında ise çeşitli parçalarıyla birlikte satılan ürünlere ulaşabilirsiniz. Montaj vidası ve vites kolu kelepçi olan ürünlerin özellikle vites türlerinin uyumluluğunu inceleyerek bisikletiniz için doğru ürünü seçebilirsiniz. Uyumlu olduğu vites sisteminde yüksek verim sunan ve üst kapaktan tel değişim imkanı olan modeller, pratik yapıya sahiptir. Vites kollarının dışında montaj sırasında gerekli farklı parçalara da ulaşabilirsiniz. Tek parça halinde satılan vites kelepçesi, vites makarası, dişli vites, pedal kilidi ve kaset türünde ürünleri temin edebilirsiniz. Kelepçe çeşitlerinin uyumlu olduğu bağlantı özelliklerini ve ölçülerini öğrenebilirsiniz.

Farklı özellikleri ile farklı kullanıcılara hitap eden vites kollarının fiyatları ise modellerine bağlı olarak değişir. İki parça halinde satılan, çok fonksiyonlu kolların ve set halinde telleri ile birlikte satılan ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tek vites kolları ise daha cazip fiyatlara sahiptir. Çevirmeli modellerse ürünün teknik özellikleri, hassasiyeti ve vites değişim performansı ile doğru orantıda kullanıcıya sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vites Kolu

1473 ürün listeleniyor
Pengfu Shop
SHIMANO
Ledong Shop A
HSGL
Sram
KNT
Motobisikletim
Bike And Art
Unimotor
Microshift
Rectus
Kartal Bike
S-SHINE
Motobisavm
My Dream
Sevgent
Vertech
Dk
Kron
Als Accessories
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 1473 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?