Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisi olan Vodafone; ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet ile Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörleri arasında ikinci sırayı alıyor. Türkiye’de 22 milyon müşteriye başarı ile hizmet veren şirket, hizmetteki başarısı ile kullanıcıları tarafından yüksek memnuniyet ile karşılanıyor. Her yere yayılan geniş ağı ile sinyal ve bağlantı sorununu ortadan kaldırıyor.

Hızlı iletişimin ve anında haber alabilmenin lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaca dönüştüğü bu dönemde, kullanılan pek çok cihaz bu gereksinimi karşılayacak şekilde tasarlanıyor. Böylece herkes, istediği her an her yerde ihtiyaç duyduğu tüm bilgiye anında erişebiliyor ve kolayca iletişim sağlayabiliyor. Ulaşılabilirlik ve iletişim bu denli yaygın olduğundan, temas halinde kalabilmek de herkes için kolay ve olağan sayılıyor. Bu durum kullanıcının kullandığı operatörden temel beklentilerini de şekillendiriyor ve kullanıcılar ücretlendirme avantajı kadar hiçbir yerde sinyal problemi yaşamadan sorunsuz bağlantı hizmeti alabilmeyi de bir öncelik olarak belirliyor. Vodafone sorunsuz ve yüksek sinyal gücü ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Vodafone, kişisel tercihlere göre şekillenen beklentileri göz önünde bulundurarak, herkesin ihtiyacına uygun olarak tercih edebileceği çok çeşitli tarife kombinasyonları yaratıyor. Bazı kullanıcılar için birbiriyle temas kurma yöntem ağırlıklı olarak sesli ya da görüntülü konuşma olurken diğer kullanıcılar için bu bağ SMS ve internet üzerinden yapılan yazılı mesajlaşmalar olarak tercih ediliyor. Bazı kullanıcılar için ise istediği her an telefon ve tabletlerden internete bağlanabilmek en büyük gereksinimken, diğer kullanıcılar için telefonda konuşabilmek yeterli olabiliyor. Bu nedenle Vodafone’da bazı tarifelerde internet kullanım kotası oldukça yüksekken bazısında hiç olamayabiliyor. Kullanıcı, kullanım sıklığına bağlı olarak kendisine uygun bir tarife seçimi yapıp faturalandırmada avantajlardan yararlanabiliyor. Böylece şirketi, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan avantajlı ücretlendirme politikasıyla da müşteri memnuniyeti kazanıyor.

Şirket, müşterilerine faturalı ve faturasız olmak üzere iki tip hat sunuyor. Faturalı tarifeler arasında bedava dakikalar, SMS ve internet içeren paketler bulunuyor. Bu paketler içeriklerine göre ücretlendirilirken limit aşımına bağlı fatura yükselmesini önlemek üzere hazırlanmış “durma” özelliği ile de tüketicinin takdirini kazanıyor. Tarifelerdeki durma özelliğini aktive ederseniz, limite ulaştığınızda siz aşıma onay verene dek kullanım duruyor. Alternatifi ise “Devreden” olarak adlandırıyor. Bu seçenekte de ay içinde kullanmadığınız haklarınız silinmiyor ve sonraki fatura dönemine devrediliyor. Faturasızlarda ise yeniden dolan ve esnek tarifeler dikkat çekiyor. Bu paketlerde ay içerisinde kotası dolan herhangi bir kullanımı, dilerseniz yalnızca onun için belirlenen ücreti ödeyerek yeniden doldurabiliyorsunuz. Ayrıca bunlardan bağımsız olarak da dilediğiniz zaman alabilmek üzere ek paketler ayrıca satışa sunuluyor. Spotify ya da Karakartal gibi ilgi alanlarına hitap eden seçenekler de sunan Vodafone hat; gençler, çiftçiler ve kamu çalışanı gibi özel ihtiyaç gruplarına da değişik avantajlar sunuyor. Yurt dışında kullanımı ya da yurt dışından aranmayı ekonomik hale getiren paketleri de bulunan operatörde, başka operatörlerden hattını taşıyan ya da yeni gelen müşterileri için ekstra avantajlı seçimler bulunuyor. Ayrıca operatörün Freezone’lu müşterileri de sinema, restoran gibi bazı yerlerde kendilerine özel indirim imkanına sahip oluyor.

Siz de Vodafone’un ayrıcalıklı dünyasında yerinizi almak isterseniz hiç vakit kaybetmeyin. Hepsiburada.com’dan Vodafone hat fiyatları ve paketlerini inceleyerek karşılaştırabilir ve sahip olacağınız bir Vodafone sim kart ile bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna karar verdiğiniz paketi satın almak isterseniz hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN