Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Woddy
Woddy Muhabbet Kuşu Salıncağı 1. Kalite

Woddy Muhabbet Kuşu Salıncağı 1. Kalite

Woddy
12,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483616/560338/24003329

Muhabbet kuşlarının kafes içerisindeki yaşam alanında birçok oyuncak bulunur. Bu oyuncaklar arasında en sevdiği alanlardan birini salıncaklar oluşturur. Bu sebeple muhabbet kuşları için tasarlanan kafes içi dekorasyonunda ilk akla gelen ürünlerden biri salıncaklardır. Kuşunuzun keyifle sallanabileceği bir tasarıma sahip olan Woddy muhabbet kuşu salıncağı ile kafese renklilik getirebilirsiniz. Kafes içerisinde kuşunuzun vakit geçirebilmesi için ekstra bir alan sunan salıncak kullanımı, hareket alanını genişletir. Bu sayede kafes içerisinde daha fazla uçuş gerçekleştirebilir ve salıncağın hareketli yapısı sayesinde eğlenceli bir kullanıma sahip olabilir.

Eğlenceli Zamanlar İçin Woddy Muhabbet Kuşu Salıncağı

Muhabbet kuşları oyun oynamayı seven, hareketli ve sesli oyuncaklara ilgi duyan hayvanlardır. Yaşamlarının neredeyse tamamını kafes içerisinde geçiren kuşlar için kafes içerisindeki dekorasyon oldukça önemlidir. Geniş bir kafes kullanımı muhabbet kuşlarının hareket alanını artırırken, kafes içerisine uçup konabilecekleri alanların olması da bu hareket alanının kalitesini yükseltir. Eğlenceli zamanlar için fırsat yaratan Woddy muhabbet kuşu salıncağı 1. kalite ürünü, kuşunuzun keyifle sallanmasını mümkün kılar. Üstelik, muhabbet kuşlarının dikkatini çeken renkli tasarımı bu keyfi daha da artırır. Aynı zamanda kuş salıncağı kullanımı, muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanlarındaki ince ağaç dallarında vakit geçirmeleri hissini yaşatır. Rüzgarlı bir alanda sallanabilen ince ağaç dalları gibi hareketli bir yapıya sahip olan salıncaklar, bu doğallığı destekler. Salıncağın kurulumu ise oldukça basittir. Salıncak üzerinde yer alan kancayı, kafesin üst kısmındaki bir alana yalnızca birkaç saniyede asabilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Oldukça sağlam ve güvenli bir kuruluma sahip olması sayesinde salıncakta kopma veya çıkma gibi problemler yaşanmaz. Kafes içerisinde birden fazla kuşa sahipseniz eğer sahip olduğunuz kuş sayısına paralel olarak birden fazla salıncak almayı tercih edebilirsiniz.

Renkli Tasarıma Eşlik Eden Ahşap Kalitesi

Muhabbet kuşunuz için özel olarak tasarlanan ve 1. kalite ürünler ile üretilen Woddy muhabbet kuşu salıncağı, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Salıncak üzerinde kuşunuzun tutunacağı tünek ahşaptan üretilmiştir. Ahşap malzeme, muhabbet kuşlarının doğal yaşam alanlarında yer alan ağaçlarda bulunma hissini kuşunuza sunar. Üstelik çizgili bir yapıda üretilen tünek tasarımı, kavramayı kolaylaştıran bir özellik sağlar. Tüneği çevreleyen renkli boncuklar da muhabbet kuşlarının dikkatini çeken bir yapıya sahiptir. Renkli tasarımları her zaman daha fazla ilgiyle karşılayan muhabbet kuşları, Woddy muhabbet kuşu salıncağını keyifle kullanabilir. Aynı zamanda ahşap malzemeden üretilen renkli boncuklar, bütünlüklü bir tasarımı ve kaliteyi mümkün kılar. Sarı, kırmızı, turuncu, mor, beyaz ve yeşil gibi pek çok rengin bir arada yer aldığı bu özel tasarım, kuşunuzun kafesine oldukça hoş bir hava katar.

Sallanmayı Keyifli Kılan Zil Sesi

Muhabbet kuşları, oyuncu bir doğaya sahip olan ve sağlıklı bir şekilde evcilleştirildiğinde keyifli bir yaşama sahip olan hayvanlardır. Bu hayvanların oyun oynarken en çok dikkatini çeken etkenlerden biri de sestir. Sesli oyuncaklar muhabbet kuşları için heyecan verici ve merak uyandırıcıdır. Woddy muhabbet kuşu salıncağı, sallanma oyunun yanında tünek altına yerleştirilen iki adet zil ile oyun içerisine sesi de dahil eder. Sallanma sırasında çıkan sesler ile daha keyifli bir ortama sahip olan kuşlar, gagaları ile zilleri çalarak da oyun oynayabilirler. Kuşunuzun dünyasına keyifli bir ayrıntı kazandırmak için tasarlanan Woddy muhabbet kuşu salıncağı, her ayrıntısında ayrı bir işlevsellik taşır. Boyut olarak ise tünek uzunluğu 8 cm değerine sahipken yükseklik olarak 10 cm’lik bir boyut sizleri karşılar. Bu boyutlar, muhabbet kuşunun rahatlıkla sallanabileceği bir alan sunar.


Woddy Muhabbet Kuşu Salıncağı 1. Kalite

Tünek uzunluğu 8cm , yukseklik 10 cm dir ahşap boncuk kullanılmıştır

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000EQ0NN
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön