Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Würth Silikon Sprey 500 ml

Würth
312,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (29)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

326,40 TL
334,08 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035757

Koruyucu nitelikteki Würth silikon sprey 500 ml, araçların iç ve dış kısımlarında yer alan metal, lastik ve plastik bölümlerinin yalıtımı ve bakımı için kullanılıyor. Araçların yağmur ve rüzgar gibi çevresel faktörler nedeniyle aşınmaya başlayan dış yüzeyleri ve güneş ışığına maruz kalarak yıpranan iç yüzeyleri, silikon sprey sayesinde maksimum düzeyde korunuyor. İç ve dış yüzeylere doğru ve düzenli şekilde uygulanan sprey sayesinde aşındırıcı ve yıpratıcı etkilerin geciktirilmesi sağlanıyor.

Kolay Kullanım, Uzun Ömürlü ve Etkili Sonuç

Kullanımı son derece kolay olan Würth silikon sprey, çalkalama işleminden sonra temizlenmiş yüzeylerin üzerine püskürtülerek uygulanıyor. Silikon sprey, püskürtüldüğü yüzeye işledikten sonra yüzeyin silinmesi ve kurumasının beklenmesi gerekiyor. Uygulandığı alanda koruyucu bir katman meydana getiren silikon sprey, etkili sonuç vermesi ve yarattığı etkiyi uzun ömürlü şekilde devam ettirmesi ile öne çıkıyor. Dört mevsim boyunca farklı hava şartlarında sorunsuz biçimde kullanılabilen silikon sprey, don ve buzlanma gibi olaylar nedeniyle etkisini yitirmiyor. Yanıcı özellikte olması nedeniyle yüksek sıcaklığa maruz bırakılmaması gereken ürünün -5 ile 40º C arasında sıcaklığa sahip alanlarda uygulanması tavsiye ediliyor. Ürünün uygulandığı yüzeyin uzun süre güneş ışığı almaması da önem taşıyor.

Parlak Görünüm, Dayanıklılık ve Nem Koruması

Würth silikon sprey, araçların plastik kısımlarının parlak bir görüntüye kavuşmasını, kauçuk malzemelerin daha dayanıklı hâle gelmesini ve kuru tutulması gereken alanların nemden uzak tutulmasını sağlıyor. Araçların emniyet kemeri makarası, koltuk rayı ve açılabilir tavan gibi metal ve plastik aksamlarda harekete bağlı olarak meydana gelen gıcırtı ve trim sesi başarılı biçimde engelliyor. İşlevini yerine getirme konusunda zorluk çıkaran aksamlara uygulanan silikon sprey, hareket akıcılığının normale seviyeye gelmesine yardım ediyor. Temiz ve bakımlı bir görünümün yanı sıra araç iç ve dış aksamlarının sessiz çalışmasını da isteyen araç sahipleri, silikon sprey kullanarak çözüme ulaşıyor.

Toz Birikmesine İzin Vermeyen Antistatik Sprey

Würth silikon sprey, antistatik özellikli yapısıyla dikkat çekiyor. Antistatik sprey, toz itici olması nedeniyle uygulandığı yüzeyin üzerinde toz birikmesine izin vermiyor. Etkisini uzun süre devam ettiren silikon sprey sayesinde uygulama alanında haftalar boyunca tozlanma meydana gelmiyor. Renksiz olarak imal edilen ürün, uygulandığı hiçbir alanda leke bırakmıyor ve yüzeylerde renk solması gibi kozmetik hasarlar oluşmasına neden olmuyor.

Farklı Alanlarda Çok Yönlü Kullanım Olanağı

Kullanıcıların çok yönlü Würth silikon spreyi, araçlarının farklı alanlarında çeşitli amaçlarla uygulama olanağı bulunuyor. Fonksiyonel ürün sayesinde araçların kapı fitillerinden menteşelerine, cam çerçevelerinden döşemelerine, contalardan körüklere, kontak anahtarlarından kapı ve bagaj anahtar yuvalarına kadar birçok bölümüne koruyucu ve temizleyici uygulamalar gerçekleştirmek mümkün hâle geliyor. Toz iten, parlaklık sağlayan ve yüzeyleri çevresel faktörlerden koruyan silikon sprey, hortum bağlantısı yaparken yardımcı ürün olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, katlanır tavan ve kapak gibi bölümlerin yüzeylerinin hava, nem, mantar oluşumu ve böcek gibi zararlılardan korunmasına yönelik emprenye işlemleri için de üründen faydalanabiliyor.

Dar ve Ulaşılması Zor Alanlar için Uç Detayı

Araç sahipleri, hızlı ve pratik araç bakımı için ideal bir ürün olan 24 ay raf ömürlü ve 500 ml hacimli Würth silikon spreyi araçlarından eksik etmiyor. Silikon sprey, geniş yüzeylere yakın mesafeden püskürtülerek uygulanıyor. İnce ve uzun yapılı uç detayı ise spreyi dar ve ulaşılması zor olan alanlara uygulamak için çözüm sağlıyor. Böylelikle derin ve kenarda kalan kısımlara uygulama yapmak da problem olmaktan çıkıyor.


Würth Silikon Sprey 500 ml

Belirli bir ücret ödeyerek aldığınız ve hayatınızı kolaylaştıran arabalar çeşitli sebeplerden dolayı zaman içerisinde yıpranır. Onların yıpranmasını geciktirmek ve uzun yıllar iyi bir şekilde kullanmak istiyorsanız bakımlarına özen göstermeniz gerekir. Würth markası, arabanız için pek çok temizlik ve bakım ürünü sunar; Silikon Sprey 500 ml de bunlardan biridir.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip

  • Silikon Sprey, araçların hem iç hem de dış kısımlarında bulunan metal, plastik ve lastik gibi parçalarda uzun süre koruma sağlamasının yanında bakım ve yalıtım özellikleri de sunar.
  • Sprey olması sayesinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürün, aracınızın plastik parçalarını parlatır, araçtaki kauçuk malzemelere uygulandığında kırılganlıkları azaltır, elektrik kontaklarını nemden etkilenmemesi için koruma altına alır.
  • Würth Silikon Sprey 500 ml anti statiktir, böylece kullandığınız yüzeyde toz birikmesini engeller; aracınız 1,5 ay boyunca tozdan uzak kalır. Ayrıca renksiz bir yapıda olduğu için kullandığınız yerde leke bırakma gibi bir ihtimali yoktur.
  • Kullanıldığında metal ve plastik malzemeler arasındaki gıcırtıyı keser; açılır tavan, emniyet kemerleri ve hareketli koltuk rayları gibi yerlerin problemsiz bir şekilde çalışmasını kolaylaştırır.

Teknik/Ek Özellikler 

  • Hacim: 500 ml
  • Renk: Renksiz 
  • Garanti Süresi: 24 Ay

Marka Hakkında

Almanya kökenli, uzun yıllardır Türkiye pazarında da hizmet vermekte olan Würth markası, kimyasal ürünlerden el aletlerine, makinelerden mobilya aksesuarlarına kadar pek çok ürünü kullanıcısına sunar.

Kullanımı Çok Kolaydır 

Spreyi kullanacağınız yeri temizleyip ürünü çalkaladıktan sonra uygulayabilirsiniz. Kullanımın ardından yüzeyi kuru ve temiz bir bez yardımıyla silerek veya açık havada bırakarak kurutabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra ortamda kalarak uzun süre teneffüs etmemeniz, göz veya deri ile temas ettirmemeniz tavsiye edilir. Yanlışlıkla gözünüze gelirse 15 dakika boyunca bol su ile yıkamalısınız.Silikon sprey, araçların gerek iç ve gerekse dış mekânlarında yer alan, metal, lastik, plastik gibi parçalar için uzun süreli koruma sağlamak için kullanılıyor. Koruma özelliği yanında bakım ve yalıtım özelliklerini de barındırıyor.

Parlak ve Tozsuz Yüzeyler
Würth silikon sprey, tamamen renksiz bir ürün olarak kullanıma sunuluyor. Silikon sprey ile bazı koruma özellikleri elde edildiği gibi kullanım kolaylıkları da elde ediliyor. Ürün ile aracın plastik parçaları parlatılıyor ve aynı zamanda kırılganlıkları gideriliyor. Elektrik kontaklarını nemden etkilenmemesi için koruyor. Anti statik özelliği sayesinde kullanıldığı yüzeylerde toz tutulumunu engelliyor. Renksiz bir yapıda olduğu için leke bırakma korkusu olmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

Gıcırdama Sesine Son
Plastik ve metal malzemeler arasında oluşan gıcırdama sesinin önlenmesi amacıyla kullanılıyor. Araçta bulunan kauçuk malzemeler üzerinde kullanıldığında, bu malzemelerin kırılganlıklarını azaltıyor, dondan etkilenmelerini ve sıcaktan yapışmalarını önlüyor. Açılır tavan, emniyet kemeri ve hareketli koltuk rayları, yuvalar, kapı lastikleri gibi yerlerde kullanıldığında bu tür hareketli aksamın sorunsuz çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, hortum bağlantılarının yapılması sırasında yardımcı ürün olarak kullanılıyor.

Würth silikon sprey, oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulama yapılacak olan yüzeyin temizlenmesi ve ürünün eşit olarak uygulanması yeterli oluyor. Uygulama sonrası yüzeyin yumuşak ve temiz bir bez kullanılarak silinmesi gerekiyor.
Ürünün kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunuyor. Metal yüzeylerde kullanılmaması, yüksek oranda yanıcı bir ürün olduğu için yüksek sıcaklıklardan uzak tutulması ve uzun süre güneş ışığında bırakılmaması gerekiyor.
Würth: Üründe Kalite
Würth, montaj malzemesi ve bağlantı elemanları konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyor. Vida, somun, dübel, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, makine aksesuarları içeren ürün yelpazesi ile profesyonel kullanıcılara hizmet veriyor.

Kullanım Amacı ve Özellikleri
Würth Silikon Sprey Aracınızın dış ve iç mekanlarında bulunan bütün metal, lastik ve plastik parçaların parlatılıp bakımını sağlar ve uzun süreli koruma altına almaya yardımcı olur. Trim sesi gidermede, kayar kapı, tavan ve koltuk rayları, emniyet kemeri makaraları ve benzeri yerlerde mekanizmalarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Metal/plastik benzeri birbirine benzemeyen malzemeler arasındaki gıcırdamayı önler.
Aracınızdaki kauçuk parçaların bakımı yaparak kırılganlıkları giderir, dondan etkilenmez ve yapışmaz hale gelmelerini sağlar. Elektrik aksamlarında güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik kontaklarını neme karşı korumada etkilidir.
Toz itici özelliği sayesinde yaklaşık 1,5 ay boyunca aracınızın tozlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Kullanılan yerlerde leke bırakmaz.

Kullanım Şekli
* Balata spreyini kullanmadan önce çalkalamanız tavsiye edilir.
* Spreyi bakım gerektiren yüzeylerin üstüne sıktıktan sonra nüfuz etmesini bekleyiniz. Sprey sıkılan yüzeyi kuru bezle silerek veya açık havada bekleterek kurutunuz.
* Spreyi 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmamanız, kutu bitse bile ateşe atmamanız tavsiye edilir. Uzun süre teneffüs etmemeye çalışın ve mümkünse yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanmayı tercih edin.
* Spreyin direk göz veya deri ile temasından kaçınınız, göze geldiği taktirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Kullanım şekline uygun kullanmanız tavsiye edilir.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTEV4045989507559
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön