Xbox, gerçek ile hemen hemen aynı olan görüntüleri ekran üzerine getiren Xbox One ile oyun görüntüsünde yer alan her ayrıntıyı daha gerçekçi bir görüntüde sunuyor. Teknoloji ve bilgisayarın birlikte geliştiği çağımızda, hedef kitlesine eğlenceli anlar yaşatan Xbox One Dijital Kod ile oyunculara heyecan ve macera dolu deneyimler sunuluyor. Alternatif seçenekler ile çeşitliliği artırılmış Xbox One Dijital Kod, günümüz teknolojisinde her yaş kitlesine hitap ediyor. 

Xbox One Dijital Kod ile satın alacağınız oyun kategorileri özel, HD, çok oyuncular gibi özellikleri içerisinde bulunduruyor. Bu oyunların yanı sıra Xbox One Dijital Kod üzerinden alınan oyunlar içerisinde 4K seçenekleri de bulunan oyunlar bulunuyor. 

Heyecan ve macera oyunları için tam anlamıyla sonsuz bir tutkuya sahip olan ve aynı zamanda oynadığı her oyunda, yaptığı her hamlede keyif alan ve aynı zamanda bunların yanında hırslı bir şekilde öne çıkmayı seven oyuncular için bol bol macera ve aksiyon kategorilerine ayrılmış oyunlar bulunuyor. Macera ve aksiyon kategorilerinin yanı sıra aynı zamanda sevilen karakterlere sahip avatar oyunları bulunuyor. Oyun taşlarını, pullarını ve kartlarını ayrı ayrı seven herkes için masa oyunlarına Xbox One Dijital Kod ile ulaşılıyor. Savunma hareketlerinden oluşan favori dövüş oyunları ve düşünülerek yapılacak olan hamleleri bünyesinde içeren strateji oyunları gibi birçok heyecan içeren seçenekler bir arada bulunuyor.

"Bir yandan öğrenmek istiyorum, bir yandan da bundan keyif almak istiyorum." diyen tüm kullanıcılar için eğitim kategorilerinde oyunlar yer alıyor. Öğrenme ruhunu oyunlar ile gerçekleştirmeyi sevenler kullanıcılar, eğitimi daha eğlenceli hale getiren Xbox One Dijital Kod ile bir yandan öğreniyor ve aynı zamanda bir yandan da görüntü ve ses kalitesinin akılda kalıcığı ile beraber öğrendiklerini daha hızlı öğrenmiş, tekrar etmiş ve pekiştirmiş oluyor. Xbox One Dijital Kod beraberinde, eğitim oyunlarının yanı sıra kalabalık gruplar ya da aile ortamı için hazırlanan oyunlara sahip olunuyor. Arkadaşları ya da ailesi ile dolu dolu, neşeli dakikalar ve hatta saatler geçirmenize sahip olacak oyunlar bulunuyor. Aile ve arkadaş gruplarının yanı sıra, teen yaş grubu arasında popüler olan oyunlar da Xbox One Dijital Kod ile oynanabiliyor. 

Müziğin yaşattığı kıpır kıpır hissi hiçbir şeye değişmeyen, ritimlere ayak uydurup onlar ile dans edebilen ve şarkı söylemeyi sevenler için müzik kategorisinde bulunan oyunlara Xbox One Dijital Kod ile ulaşılabiliyor. Yüzlerce, binlerce parça arasından doğru olan parçayı bulurken yorgunluk yerine keyif alan, asla pes etmeyen, parçaları emin adımlarla bir araya getiren puzzle meraklılarına oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacakları oyunlar sunuyor. Ayrıca Xbox, simülasyon oyunlarını ve strateji geliştirmenin bir zorunluluk olduğu oyunları sevenleri de bir araya getiriyor. Futboldan basketbola, pinball'dan kaykaya, tenisten baseball'a kadar çeşit çeşit spor oyunları içeriyor. Spor oyunları ile ekranda bulunan atmosferi, bulunduğu yerdeki atmosfer ile birleştiren, oyundaki sporu kumanda arkasında sonuna kadar hissedenler için oldukça güzel bir fırsat olan Xbox One Dijital Kod üyelik kartları ile oyun seçenekleri sizlere birçok seçenek sunmakla kalmayıp; Xbox One sahipleri için vazgeçilmezler listesinde yer alıyor.

Xbox One Dijital Kod üyelik kartları ile oyun kütüphanelerine yeni oyunlar ekleniyor. Kütüphanesinde DVD koleksiyonunu tamamlamış ve DVD sayısının daha fazla artmasını istemeyenler için oldukça pratik bir alternatif sunan Xbox One Dijital Kod sistemi ile çevrim içi kütüphane oluşturmak oyun oynamayı daha pratik bir biçimde sizlere sunuyor.

Xbox One Dijital Kod

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN