Yeni nesil dijital oyunlar, bilgisayar aracılığıyla olduğu gibi oyun konsollarıyla da oynanabiliyor. Oyun tutkunlarını ekrana karşısına kilitleyen birbirinden başarılı yapımlarla her geçen gün daha çok kullanıcının evine giren Xbox One oyun konsolundaki oyunlar, kutulu olarak alınabildiği gibi dijital olarak edinilebiliyor. Kutulu sürümlerinden içerik açısından eksiği olmayan Xbox One dijital oyunları, oyun arşivini internet üzerinden aldığı yapımlarla genişletmek ve oyun keyfini geniş ekranda sürdürmek isteyenler için pratik bir çözüm haline de geliyor.

Xbox Store aracılığıyla ya da çeşitli platformlardan satın alınan kodların aktive edilmesiyle oyun kitaplığına eklenen yapımların bazıları konsola özel olabildiği gibi Xbox Play Anywhere sistemi sayesinde Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlardan da oynanabiliyor. 4K çözünürlüğünde ve HDR gibi yeni nesil görsel zenginlikler eşliğinde oynanabilen modern oyunlar, konsolun donanım gücünü en iyi şekilde gösterirken oyun tutkunlarına da unutulmaz anlar yaşatıyor. Geniş ekranlı televizyonlarla, monitörlerle ve yüksek çözünürlük destekli projeksiyon cihazlarıyla en iyi şekilde görüntülenebilen oyunlar, dijital dünyanın eğlence tarafında ulaştığı noktayı rahatlıkla temsil ediyor.

Gerçek zamanlı strateji, rol yapma, aksiyon, yarış, FPS, spor gibi birçok oyuna ev sahipliği yapan Xbox One oyun konsolu, yapısı itibariyle tek kişilik oyunlarla değerlendirilebildiği gibi yerel ya da internet üzerinde çok oyunculu oyunların oynanabildiği bir platform olmayı da başarıyor. Özellikle arkadaşlarıyla oyun oynamayı seven ve takım oyunlarına meraklı olan kullanıcıların takip ettikleri sayısız oyun sunan Xbox One oyun konsolu, en yeni oyunları sorunsuz şekilde oynamak arzusundakilerin de öncelikli tercihi oluyor.

Oyun dünyasındaki yenilikleri kaçırmak istemeyenlerin yöneldikleri Xbox One dijital oyunları, büyük oyun firmalarının geliştirdiği yapımların yanı sıra bağımsız oyun geliştiricilerin ortaya koyduğu ürünler de olabiliyor. Küçüklerin de keyifle zaman geçirmelerine yardım eden oyunlar; zeka, platform ve macera gibi türlere ayrılıyor ve alternatif oyunlarla türleriyle ilgilenenlerin beklentilerine fazlasıyla yanıt veriyor. İndirilebilir formda çok sayıda oyun sunan Xbox One, oyun güncellemelerinin de anlık şekilde alınabilmesine olanak veriyor.

Xbox One Oyun Fiyatları

Farklı zaman dilimlerinde ve yayıncılar tarafından oyuncuların beğenisine arz edilen Xbox One oyun fiyatları açısından çeşitlilik gösteriyor. En yeni ve popüler oyunları, ilk deneyen olmak isteyenler, edindikleri oyunlara, daha önce çıkan oyunlara oranla daha farklı fiyat ödeyerek sahip olabiliyorlar. Microsoft’un zaman zaman düzenlediği indirimleri takip edenler ise maddi açıdan kendilerini çok fazla zorlamadan çok sayıda oyunu edinebiliyorlar.

Online mağazalarda yer alan oyun etkinleştirme kodları da kullanıcıların sıklıkla seçtikleri oyun satın alma yöntemlerinden bir tanesi oluyor. Yatırımlarını dijital oyunlardan yana kullananlar ve kutulu oyun yerine dijital oyunlara yönelenler, bu sayede Xbox Play Anywhere kapsamındaki oyunları da diledikleri platformdan oynayabiliyorlar. Oyun konsolunun yanında güçlü donanım bileşenlerine sahip bilgisayarı olan kullanıcıları cezbeden Xbox Play Anywhere sistemi, Xbox Oneoyun fiyatları noktasındaki farklılıkların tolere edilebilmesine zemin hazırlıyor. Zira oyun tutkunları, Xbox Play Anywhere destekli oyunlar aldıklarında, aynı oyunun PC versiyonuna ek bir ücret ödemek zorunda kalmıyorlar.

Zengin oyun arşivi ve konsola özel aksesuarlarla mükemmel bir oyun deneyimi yaşanabilmesine hizmet eden Xbox One oyun konsolu, oyun kültürünü geliştirmek isteyenler için de pek çok seçenek sunarak teknoloji ve oyun meraklılarının takdirini topluyor. Her tarza hitap eden ve görsel yapılarıyla görenleri adeta büyüleyen Xbox One dijital oyunları,  ailesi ve sevdikleriyle bir arada olduğu zamanları, eğlenceli şekilde geçirmeyi amaçlayanların alışveriş listelerine girmeye hak kazanıyor.

Xbox One Dijital Oyun

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN