Xiaomi
Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - Qi Power Delivery Powerbank

Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - Qi Power Delivery Powerbank

Xiaomi
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
kesinlikle tavsiye ederim 12 Eylül 2019, Perşembe
ürün çok güzel butona bastıktan sonra telefu algılayınca çalışıuor belli bü süre algılamazsa kapanıuor 3 çıkışı da hızlı şark kesinilkle alınabilir biraz ağır ama devamını göster devamını gizle
Evren Uzuntas (22) ÇANKAYA - Ankara Tüm Yorumlar (16)
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597

Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - Qi Power Delivery Powerbank


Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı
Temel iletişim ihtiyaçlarının yanı sıra multimedya içeriklerinin takibi ve oyun oynama gibi işlemlerde de kullanılan yeni nesil akıllı cep telefonları ve tabletler, yüksek performanslı donanım bileşenlerine karşın çoğu kullanıcı için yeterli olmayan bataryalarla geliyor. Hâlihazırda, kısa sürede azalan telefon ve tablet bataryası nedeniyle sorun yaşayan ve batarya üretim teknolojilerinin ilerleme kaydetmesini beklemek istemeyenlerin yönelebilecekleri taşınabilir şarj cihazları, telefon ve tabletlerin kesintisiz şekilde değerlendirilebilmesine olanak veriyor. Sektöre girdiği günden bu yana daima gündemde olan ve yüksek kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlar üzerinden teknoloji tutkunlarıyla buluşturan Çin merkezli Xiaomi, taşınabilir şarj cihazı özelinde ürün gamını genişletmeyi sürdürüyor. Tasarımından teknik yeterliliklerine dek pek çok noktasıyla öne çıkan Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı, markanın en yeni teknolojileri bir araya getirerek oluşturduğu işlevsel çözümlerden biri olarak değerlendiriliyor. Güncel akıllı cep telefonlarında yer alabilen kablosuz şarj özelliğinden yararlanılabilmesini mümkün kılan ve elektromanyetik indüksiyonla telefonları sorunsuz şekilde şarj edebilen Qi teknolojisini destekleyen model, sahip olduğu özelliklerle öne çıkıyor.

Xiaomi Powerbank ile Hem Kablolu Hem de Kablosuz Şarj Mümkün
- Markanın alışılagelen Powerbank tasarımlarından izler taşıyan ürünü, gerek fiziksel yapısı gerekse ağırlığı sayesinde kolayca taşıyabilir, çanta ve geniş cebinize konumlandırarak dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

- Üzerinde bir adet USB-C, bir adet de USB-A portları bulunan taşınabilir şarj cihazını kablolu olarak kullanarak akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi şarj edebilir, dilerseniz Qi teknolojili cihazlarınızı Powerbank’in üzerine yerleştirerek kablosuz şarj imkânlarından yararlanabilirsiniz.

- Xiaomi Powerbank’in 10000 mAh kapasiteli bataryasını, aynı anda üç farklı cihazı şarj ederek kullanabilir, sahip olduğunuz cihazları kısa sürede tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

- Yekpare alüminyum metal kasa ile korunan, çarpma ve düşmelere karşı dayanıklı hâle getirilen taşınabilir şarj cihazını seyahatlerinizde ve doğa yürüyüşlerinizde güvenle taşıyabilir, muhtemel aksaklıklar neticesinde Powerbank’i performans kaybı olmaksızın kullanabilirsiniz.

- Farklı volt ve amper değerleri sağlayabilen ürünü yalnızca telefon ve tablet şarj işlemlerinde değil kamera, oyun konsolu ve ilgili bağlantı noktalarıyla şarj edilebilen diğer tüm aygıtların şarj edilmesi esnasında değerlendirebilirsiniz.

- Cihazın üzerine konumlandırılan bilgilendirme LED’leri aracılığıyla Powerbank’in doluluk oranını kolaylıkla tespit edebilir, diğer cihazları şarj sürecini ve Powerbank’in kendi şarj işlemini bu doğrultuda yönetebilirsiniz.

Markanın En Başarılı Powerbank Modellerinden Biri
Akıllı cep telefonlarının kablo yardımıyla şarj edilme süreçleri, telefon görüşmeleri, yazışmalar ve benzeri işlemler esnasında kullanıcı için sorun teşkil edebiliyor. Kablonun art arda takılıp çıkarılması ise genellikle istenen bir eylem olmuyor. Tam da bu noktada Xiaomi’nin kablosuz şarj destekli Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri devreye giriyor. Kompakt boyutlarına karşın yüksek kapasiteli oluşu, birden fazla bağlantı noktası ve eş zamanlı olarak üç farklı cihazı şarj edebilmesi, modelin en güçlü yanlarını teşkil ediyor.

Kapasite: 10000 mAh, 37 Whr 3.7V
Nominal Kapasite: 6000 mAh, 5V 3A
Çıkış: 10 W (Kablosuz), 18 W (USB-C)
Bağlantı Noktası: Bir adet USB-C, bir adet USB-A
Batarya Tipi: Lityum Polimer

Xiaomi’nin şimdiye kadar geliştirdiği ilk kablosuz taşınabilir Powerbank modeli olma özelliğini taşıyan Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı özellikleri ile teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Gerek Xiaomi’nin gerekse diğer akıllı cep telefonu geliştirici markalarının ürettiği telefon modelleri ile uyumluluk gösteren ürün, üzerinde bulunan tuş aracılığıyla kablosuz şarj sürecini başlatabiliyor. Özellikle çalışma masasında, şarj kablolarından kaynaklı karmaşayı ortadan kaldırmak ve fiziksel olarak çok yer kaplayabilen kablosuz şarj stantlarını kullanmak istemeyenlerin yönelebilecekleri ürün, boyutlarıyla neredeyse bir telefonu andırıyor. 147,9 mm uzunluğu, 71,6 mm genişliği ve 18,4 mm kalınlığı ile son derece kompakt taşınabilir şarj cihazlarından biri hâline gelen model, 5 ilâ 35 derece sıcaklıkta sorunsuz şekilde çalışıyor. Powerbank’in kablosuz şarj işlemini eksiksiz biçimde yerine getirebilmesi için telefonun cihazdan 5 mm veya bundan daha az mesafede bulunması tavsiye ediliyor. Yine kablosuz şarj işleminin en iyi şekilde tecrübe edilebilmesi için isteğe bağlı olarak telefonların kılıflarından çıkarılarak kablosuz şarj edilmesi öneriliyor.

Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı üzerinde yer alan USB-A portu, yalnızca telefon ve benzeri cihazların şarjı için kullanılırken USB-C portu ise Powerbank’in şarj edilebilmesinde de değerlendirilebiliyor. USB-C aracılığıyla telefonları şarj edebilen ürün, 18 W güç sağlayabiliyor, kablosuz kullanımda ise 10 W düzeyinde bir güç iletimi gerçekleşiyor. Xiaomi’nin amiral gemisi telefonları kablosuz şarj modunda iki saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaşırken kablolu bağlantı ile bu süre çok daha azalıyor. USB-A üzerinden 5V 2.4A, 9V 2A, ve en fazla 12V 1.5A çıkış elde edilebiliyor. USB-C üzerindense 5V 3A, 9V 2A ve en fazla 12V 1.5A çıkış alınabiliyor. Powerbank’in kendisi ise kutu içerisinden çıkan USB kablosu kullanılarak ve hızlı şarj destekli adaptörler kullanılarak dört saat civarı bir sürede tam doluluğa ulaştırılabiliyor.

Şarj İşlemleri İçin Gerekli Aksesuarlar Kutu İçerisinde
Aynı anda üç farklı cihazı şarj edebilmesi, zarif ve taşınabilir fiziksel yapısı, yüksek kapasiteli bataryası ve Xiaomi’ye özgü yanlarıyla öne çıkan model, kutu içeriğiyle de kullanıcıları memnun ediyor. Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı kutusunda; Powerbank’in kendisi, bir ucu USB-C diğer ucu USB-A yapısındaki yeterli uzunlukta kablo ve kapsamlı anlatımların yer aldığı kullanım kılavuzu bulunuyor.

Üst Düzey Ürünleri ile Gündemden Düşmeyen Teknoloji Markası: Xiaomi
Kurulduğu 2010 yılından bu yana yüksek kaliteli ürünleri erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırma politikasını sürdüren Xiaomi, Çin’in Beijing kentinden çıkan markalar arasında bulunuyor. Şirketin kurucusu konumundaki Lei Jun’un teknoloji sektörünü farklı şekilde tahlil ederek ürün gamını şekillendirmesiyle ünü kısa sürede Çin sınırlarını aşıp dünyaya yayılan Xiaomi; akıllı cep telefonu, tablet bilgisayar, akıllı ev cihazı, taşınabilir bilgisayar ve Smart TV çözümleri üreterek kullanıcıların gönlünü kazanıyor. Sayısı 20 bine yaklaşa çalışanıyla birbirinden başarılı ve yenilikçi ürün geliştirerek sektördeki varlığını her geçen gün daha da güçlendiren marka, birçok alt markayı da bünyesinde barındırıyor.

Pratikliği ve Performansıyla Kullanıcıların Gözde Powerbank Modeli
Xiaomi 10000 mAh PD 10W kablosuz taşınabilir hızlı şarj cihazı fiyatları ile kısıtlı bütçeli kullanıcıların da rahatlıkla yönelebilecekleri Powerbank modelleri içerisinde boy gösterirken sunduğu olanaklarla da fark yaratıyor. Kutusundan çıktığı an kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ve içerisinde belirli oranda şarj bulunan ürünün şarj seviyesinin LED’ler aracılığıyla kontrolünden sonra kullanım kılavuzunda anlatılan şekilde şarj edilmesi gerekiyor. Bataryaların ilk günkü performansını koruması için de cihazın şarjının tamamen bitmeden yeniden doldurulması gerekebiliyor. Bu ve benzeri konularda bilgi alabilmek için kullanım kılavuzunun yanı sıra Xiaomi’nin ürüne dair diğer dokümanlarının incelenmesi önem kazanıyor.

Günlük yaşamda sıklıkla kullandığınız akıllı cep telefonu, tablet, oyun konsolu ve benzeri cihazları zahmetsizce ve kısa sürede şarj etmeyi hedefliyorsanız, Xiaomi’nin geliştirdiği modeli inceleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Pil Gücü (mAh) 10000 mAh
Pil Gücü 10000 - 19990 mAh
Renk Siyah
Şarj Durumu Göstergesi Var
USB Çıkış Sayısı 2
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000LVYIK
Xiaomi 10000 mAh PD 10W Kablosuz Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - Qi Power Delivery Powerbank Yorumları
Tüm yorumları gör (16)
 • AS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Note 8 Sorunsuz hızlı kablosuz şarj

  Note 8 Sorunsuz hızlı kablosuz şarj yapıyor. üstelik orjinal samsung kablosuz şarj padinde kılıf ile sorun yaşıyor iken bunda yaşamıyorum üstelik hızlı kablosuz şarj oluyor. usb type c girişi iki yönlü olduğundan biri orada biri usb'den biri kablosuz şarjdan toplam 3 cihazı şarj edebilirsiniz. xiaomi'nin usb type c 10.000 lik powerbankından daha büyük ve hantal ama teknik özellik anlamında kusurusuz

  MENTEŞE - Muğla

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ÇŞ
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Kaliteli malzemesi var.

  Kabloyla hızlı şarj yapabiliyorsunuz. Kablosuz olarak, yaklaşık 3 saatte şarj yapıyor, belkide benim telefonum problemlidir, diğer telefonlarda daha hızlı şarj yapabilir. Cihazı şarj ederken, bir yandanda kablosuz olarak telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

  TORBALI - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • SI
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Harika

  Sadece kapatma düğmesi yok deli oldum bilmiyordum kendi haline bırakınca kendimkapanıyor kalıte üst seviye

  EMİNÖNÜ - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • AA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  harika

  kablosuz dahil olmak üzere bütün çıkışları hızlı şarj destekli. kendisi de oldukça hızlı doluyor. ağırlığı ve kalınlığı ortalama sayılabilir bu kapasitedeki bir powerbank için.

  YENİMAHALLE - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • AG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  f/p ürünü değil ama kaliteli

  fena değil kaliteli ürün ama ek olarak type c den type c kablo almanız lazım oda 20 60 tl arası içinden typa dan typa c çıkıyor

  FATİH - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Ürün çok kaliteli

  Ürün çok kaliteli ve kullanışlı sadece biraz büyük gibi geldi. Ptt kargo ile gönderildiği için elime ulaşmasında güçlük yaşadım.

  EREĞLİ - Zonguldak

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Sorunsuz Ama

  Ürün herzamanki gibi xiaomi kalitesinde. Mükememel kalitede kasa ve görüntü çok güzel. Cihaz samsung gear s3 ü şarj etmiyor. Bu durumdan almak istemeyen olabilir. Onun dışında harika cihaz. Biraz kalın iki adet 10.000 lik model gibi. Tabi kablosuz şarj çıkışı 10 watt olunca mecburen kalınlaşıyor.

  SEYHAN - Adana

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • SA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Çok iyi!

  Fotoğraflarda göründüğünden çok daha iyi. Koyu gri (space black) lacivert arasi aluminyum kasası var. Çok kaliteli duruyor. Kablosuz şarj hızı hiç fena değil. Tek problem telefonu üzerine koyduğumda şarja başlaması için bir de dügmesine basmak gerekiyor. Direkt başlasa daha iyi olurdu.

  BEYOĞLU - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Hem kablosuz sarj hemde tasinabilir

  iPhone Xr ile kullandim, sorunsuz calisiyor. Cihazi sarj ederken ayni anda telefonu kablosuz sarj edebilirsiniz yeterince guclu bir adaptor’e baglarsaniz.

  KADIKÖY - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • MB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Karar Sizin

  Kablosuz şarj esnasında hızlı şarj etmiyor. 2 kat uzuyor zaman. S10+ ile denedim. 3 saat kablosuzda, 1,5 saat kabloluda şarj ediyor. Böyle olunca pek de bir anlamı yok kablosuz özelliğinin. Ayrıca 3.nesil xiaomi power banklere göre 2 kat daha kalın ve daha ağır. bir tane type C bir tane de usb girişi var. Telefon kılıfı ile şarj ediyor fakat kılıf içinde metal araç mıknatıs tutucusu varsa şarj etmiyor. İade edip 20000 amper olanı daha ucuza alırım daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

  OSMANGAZİ - Bursa

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (15)

 • Tüm yorumları gör (16)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi 10000 mAh (Versiyon 3) Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş (İnce ve Hafif Kasa)
Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı
Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W (2x 5V 2.4A) iP (Intelligent Power Technology) Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank F711D - 000BP24947
Syrox 20000 mAh Dijital Ekranlı PowerBank
%15
129,00 TL 109,91 TL
Sepette %18 indirimli fiyat
89,90 TL
%32
249,09 TL 169,90 TL
Sepette %21 indirimli fiyat
134,90 TL
%6
159,90 TL 149,90 TL
Sepette %43 indirimli fiyat
84,90 TL
%64
290,00 TL 103,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
BÜYÜKAY TİCARET 9,9
Yorumlar
(1565)
(1035)
(144)
(36)
Şarj Durumu Göstergesi Var Var Var Var
USB Çıkış Sayısı 2 2 2 3
Pil Gücü (mAh) - - 10000 mAh -
BAŞA DÖN