Xiaomi
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Fiyat Performans Ürünü 01 Ocak 2018, Pazartesi
Öncelikle yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, saat GPS'i iyi doğruluk olarak seviylerde Suunto (Ambit2) saatim ile birlikte test ettim. Nabız Suunto heart belt ile ölçülen değerlerden 15-20 atım az gösterdi, ama günlük dinlenme hali vs nabız doğru ölçüyor gibi (Sonuçta bilekten ölçtüğünü unutmamak lazım). Şarj konusunda ise mükemmel sürekli telefonla senkronize, sürekli nabız, ölçüm, uyku takip ve ekran açık (yarı açık demek daha doğru mat bir görünüm var) 4 günü rahat götürüyor 5 günü zorluyor (GPS ve Bluetooth Kulaklık kullanımı hariç). GPS ve tüm data açık olduğunda 2 saatlik etkinlikte %15 şarj tüketiyor. Bluetooth kulaklık ile müzik de eklenirse enerji tüketimi artabilir (test etme fırsatım olmadı). Başlıca özellikleri, saatin hafızasına müzik ekleyip bluetooth kulaklık ile dinleyebiliyorsunuz, çok oturduğunuzda kalk biraz dolaş diyor, günlük adım hedefi koyup bunu ana ekrandan takip edebiliyorsunuz hatta hedefi yarıladığınızda bildiriyor, uyku kalitenizi ölçüyor, süreli nabız ölçüyor, telefon ile senkronize bildirimleri anlık görebiliyorsunuz. Eksi olarak, ekranı uyandırma konusunda hafiften de olsa takılabiliyor (nadiren) ama saatte bulunan tek tuşla uyandırabiliyorsunuz. Not: Telefon dili Türkçe, senkronizasyon ve eşleşmede hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Ama saat dili İngilizce. devamını göster devamını gizle
Birol Atalay (35) - Kocaeli - Türkiye Tüm Yorumlar (81)
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon Özellikleri

Xiaomi firmasının alt kuruluşlarından olan Huami’nin piyasaya güçlü bir giriş yapmasını sağlayan Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı modelleri, hareketi hayatının bir parçası haline getirenler için gereksinim duyulan tüm özellikleri kapsıyor. Siz hareket ederken; aktivite türünüze göre adımlarınızı sayan, yaktığınız kalori miktarını hesaplayan, hız ve nabız ölçümünüzü yapan akıllı saat, giyilebilir teknolojinin yaşam kalitenizi arttıran tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Rotanızı takip edebilmeniz için GPS özelliği bulunan bu üstün teknoloji ürünü sayesinde, spor yaparken müzik dinlemek etkinliğinizi daha eğlenceli hale getiriyor. Spor uygulamalarınızın istatistiklerini tutan akıllı saat, telefonunuzdaki uygulama ile senkronize şekilde verilerinizi, hesabınızda tutmanız için olanak sağlıyor. Ayrıca bu gelişmiş model, sosyal medya hesaplarına gelen mesajları ve telefon çağrılarını, anında öğrenmek isteyenler için titreşimle ya da ekranına gelen bildirimler aracılığıyla sosyal yaşamı takip etme ayrıcalığı sunuyor.

Hareketinize Dair Tüm Detayları Öğrenin

Sağlamlık testlerinden başarıyla geçen Pace IP67 sertifikaya sahip Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı saat; toza, yağmura, sıçramalara ve kazalara karşı yüksek dayanıklılık göstermesinin yanında pek çok özelliği bakımından kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah fiyatları ile cihazın performansı kıyaslandığında büyük avantaj sağladığı görülüyor.

Her Adımda Bilgilendirme: Koşularınızı takip etmenizi kolaylaştıran model; mesafeyi, zamanı, rakımı, maksimum ve ortalama hızınızı hesaplayarak sizi bilgilendiriyor. Zamana bağlı aktiviteleriniz için kronometre ve zamanlayıcı uygulamaları bulunuyor.

Kalp Atışlarınızın Takipçisi: Otomatik kalp atış hızı izleme özelliği, kalp atış hızınızın sürekli takibini yaparak egzersizlerinizi optimize etmenizi sağlıyor. Kalp atışlarınızın takipçisi olan model, kaçta uyuduğunuzu ve uyandığınızı; ne kadar saat derin uykuda, ne kadar saat hafif uykuda olduğunuzu belirleyerek uyku düzeninizi ayarlamanız ve sabahları daha dinç kalkmanız için size yardımcı oluyor.

Hassas Kalori Ölçümü: Yüzme, bisiklet, koşu gibi farklı sportif faaliyetlerinizde, içinde bulunduğunuz aktivite tipine göre harcadığınız kalori miktarı hakkında bilgilendirme yapan model, kilo kontrolünüzü sağlamanızda size destek veriyor. Uzun süreli oturmalarda, hareket etmeniz için size uyarıda bulunuyor.

Yol ve Hava Koşullarının Habercisi: Açık hava egzersizlerinizde dâhili GPS ve pusula, rotanızı ve mesafenizi takip etme imkânı verirken hava durumu uyarısı özelliği, rüzgâr hızından nem oranına kadar pek çok veri konusunda detaylı bilgilendirme yapıyor. Cihazınızın klasik yön gösterme özelliğinden faydalanmanız için dijital pusula size bilgilendirme yapıyor. Ayrıca pusula menüsünden, hava basıncı, yükseklik gibi bilgilere de ulaşılabiliyor.

Telefonsuz Müzik Dinleme: Bluetooth kulaklığa kablosuz olarak bağlanma özelliği, spor yaparken telefonunuzu kullanmadan yüksek kalitede müzik dinleme olanağı sunuyor.

Günlük Hayatla Olan Bağlantınız: Model; gelen çağrılarınız, mesajlarınız, e-postalarınız ve Facebook, Whatsapp, Instagram gibi kullandığınız diğer uygulamalar için size bildirim göndererek telefonunuz yanınızda olmasa dahi gelişmelerden sizi anında haberdar ediyor.

Giyilebilir Teknoloji ile Buluşun

 • 1.34 inçlik, 320 x 300 piksel doğal çözünürlüğe sahip LSD dokunmatik ekran, net ve canlı bir görsellik sunuyor. Yansıma yapmama özelliği sayesinde parlak güneş ışığı altında bile kolayca okunabiliyor. Ekranın parlaklığı ve görüntü kalitesi ile profesyonel bir duruş sergileyen model, batarya koruma moduna geçtiğinde dahi ekrandaki bilgileri görebilmenize imkân veriyor.
 • 1,2 GHz hızındaki çekirdek işlemci, hızlı ve sorunsuz işlem kabiliyeti sağlıyor.
 • 512 MB RAM ve toplamda 4 GB olan depolama alanı, dijital dosyalarınız için talebinizi karşılayacak düzeyde çalışma ve arşivleme alanı yaratıyor.
 • Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi bağlantıları, çevre birimlerle hızlı ve sağlıklı bağlantı kurmanıza aracı oluyor. Bağlantı özellikleri, müzik dinlemek için kullanacağınız kablosuz kulaklık ya da hoparlör ile uyum gösteriyor.
 • 1.9 oz / 54.5 g ağırlığındaki model, her detayıyla sofistike bir imaj yaratan siyah renkli tasarımı sayesinde, bileğinizde oldukça şık görünüyor. Zarif seramik çerçeve, çizilme ve mekanik yıpranmalar için ekstra koruma sağlıyor.

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah özellikleri içinde yer alan, pil ömrünün düzenli kullanımda 5 güne, genel kullanımda ise 11 güne kadar dayanabilir oluşu modeli öne çıkaran bir avantaj oluyor.

Zamanın Ruhunu Yakalamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bu Kutuda

Paketleme koşullarına uygun olarak adresinize gönderilen ürünün kutusunda, dosya aktarımı yapmanızı ve cihazı şarj etmenizi sağlayan USB kablosu ile şarj aparatı, ürünün teknik detaylarını öğrenebilmeniz için gerekli olan kullanım kılavuzu ve tüketici olarak haklarınızı güvence altına alan garanti belgesi bulunuyor. Zamanın ruhunu yakalamanız için ihtiyacınız olan tüm ekipman, adresinize bir arada ulaştırılıyor.

Geleceği Tasarlayan Teknoloji: Huami

2014 yılında lanse edilen, Xiaomi firmasının alt kuruluşu Huami, bugün, 50 milyonu aşkın satış kapasitesi ve dünya pazarındaki % 17.1’lik payı ile en büyük giyilebilir cihaz şirketlerinden biri olarak kabul görüyor. Mountain View, CA merkezli bu önemli isim, başta Amazfit olmak üzere Bip, Arc, Pace, Moonbeam ve Equator markaları adı altında piyasaya sunduğu; modaya uygun, dikkat çekici, aktivite takipçisi ürün serisiyle büyük beğeni topluyor.

Hem imaja hem fonksiyona odaklı geliştirdiği Amazfit etiketli ürün gamını teknoloji tutkunları ile buluşturan Huami, geleceği tasarlayan isimler arasında öncü olma misyonuyla ilerliyor. Xiaomi için üretim yapan Huami, giyilebilir teknolojiyi dünyanın her noktasına ulaştırma amacı güdüyor.

Hem Android Hem IOS İşletim Sistemi ile Uyumlu

Hem Android hem de iOS işletim sistemi ile uyumlu olan modeli, kullanmaya başlamadan önce cihaza Amazfit uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Amazfit uygulaması, Android ve iOS marketlerinde bulunuyor. Uygulamaya giriş yapmanız için sizden hesap oluşturmanız isteniyor.

Modelin sağ tarafındaki tuş, cihazınızı açmanızı sağlıyor. Cihaz açıldıktan kısa bir süre sonra kurulumu yapmanız için ekrana QR kod geliyor. Bu kodu telefonunuza yüklediğiniz Amazfit uygulaması ile okutmanızla birlikte eşleşme sağlanıyor. Cihazınız ve uygulama arasındaki eşleme sağlandıktan sonra, akıllı saatiniz kullanıma hazır hale geliyor.

Şarj aparatı ile USB kablo takılarak bir set haline gelen akıllı saat, bu kite takılarak, şarj oluyor. Ayrıca dosya aktarımı da yine bu kit sayesinde yapılıyor.

Sürekli açık olan ekran özelliği, ışığı açmadan saati görebilmenizi sağlıyor. Işığı açmak için ise kolunuzu hareket ettirmeniz, cihaza iki kez dokunmanız ya da yandaki tuşu kullanmanız yeterli oluyor.

Günlük aktiviteler menüsü, günde kaç adım attığınızı ve hareket tipine göre ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayarak, sizi bilgilendiriyor. Adım sayar, günlük adım atma hedefiniz için sizi yönlendirerek, uzun süre oturduğunuzda size uyarı bildirimi gönderiyor.

Cihaz, arkasında bulunan sensör ile kalp atışlarınızı izliyor. Bu sayede, sportif faaliyetler ve uyku esnasındaki kalp atışı bilgilerinizi kayıt altına alıyor.

Telefonsuz ve kablosuz müzik dinleme avantajını kullanmanız için bluetooth kulaklık ya da hoparlör ile cihaza bağlanmanız yeterli oluyor.

Attığınız adımdan, kalp atışlarınıza kadar pek çok fiziksel veri hesaplamasını yapabilen; sportif faaliyetlerinizi sürdürürken kablosuz olarak müzik dinleyebileceğiniz; size gelen çağrı ve mesajlardan anında haberdar olabileceğiniz son teknoloji ürünü bir cihaz arayışındaysanız, giyilebilir teknolojinin size sunduğu bu modeli tercih edebilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

 

Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000006VXXQ
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı Yorumları
Tüm yorumları gör (81)
 • BT
  Dört Yıldız

  Fiyat/Performans ürünü

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ÖA
  ALIN GİTSİN.

  ekran parlaklığı olarak bir apple watch beklemeyin. Ama çözünürlük oldukça iyi. Tasarım ve menü çok başarılı. Fiyat performans için hiç düşünmeden alın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • ÖY
  Dört Yıldız

  oğluma aldım, çok sevindi, memnun

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ÇS
  f/p ürünü

  Uzun araştırmalarım sonucu aldım.Çok memnun edici tüm spor aktivelerini kontrol edebileceniz bir saat sadece dahili gps olması zaten verdiğiniz paraya değecektir.Tek handikap ekran zaten oda amoled yerine lcd panel kullanıp pil ömrünü uzatma amacı güdülmüş.tüm alacaklara tavsiye ederim.Teşekkürler hepsiburada

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • ET
  Başarılı

  yaklaşık üç haftadır kullanıyorum ve sadece 3 kez sarj ettim. değiştirilebilir saat kadranlarının olması ve bunu bilgisayar üzerinden artırılabilmesi de çok güzel avantaj. tek sorun türkçe değil ama ingilizce bilmeyen biri bile çok rahatlıkla kullanacaktır. kargo daha hızlı olabilirdi ama teşekkürler hepsi burada..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • YY
  Kaliteli ama sadece;

  Kol mesafesinde müzik dinlerken anlık kopmalar yada gecikmeler olabiliyo, onun dışında gerçekten güzel, bide Bluetooth kulaklık bağlıyken maksimum 3-4 günlük reel kullanım süresi var, pili söylendiği gibi 1 hafta 10 gün gitmiyo genel kullanımda. Dediğim gibi gayet güzel iş görücek yapı, kalide ve tasarıma sahip. Kargoda hepsiburada ile ertesi gün elime ulaştı. Kargodanda üründende memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • UK
  Spor için iyi, şıklık için yetersiz

  Üründen ne beklediğinize bağlı aslında performansı, pil ömrü yaklaşık 3 gün, ışığı çok cezbedici değil, ios ile kullanmak için telefon dilini türkçe yapmanıza gerek yok. Telefona bildirimler geliyor fakat yanıtlayamıyorsunuz mesaj ve aramaları. Sadece sportif faaliyetlerde ölçüm yapıp gösteriş beklemiyorsanız alınabilir. Beklentiniz daha fazla ise farklı saatlere yönelmekte fayda var.

  - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • AB
  mükemmel

  harika şık ne büyük ne küçük fiyatının hakkını veriyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • ES
  teslimat sıkıntılı

  ürüne lafım yokta şu kadar dakikada sipariş verirseniz bugün kargoda olayı hikaye; ürün 2 gün sonra elime geçti

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (2)

 • ŞE
  Fiyatının karşılığını vermiyor

  Ürünü deneme şansım oldu ama ben memnun kalmadım, geri iade ettim. Dokunmatiği ve ekranı basit geldi bana kapalı ortamda ekranı iyi değil. Paranız varsa gear sport alın bence en azından her şeyi Türkçe. O kadar vermem diyorsanız ise mi band 3 alın geçin.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Tüm yorumları gör (81)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İlgili banka ekranlarına Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankaya güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi girin/kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Kimler Faydalanabilir?
Hepsikredi ile kredi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik no ve cep telefonu ile giriş yapmanız yeterlidir. Tüm T.C. Vatandaşları Hepsikredi’ye başvurabilir. Kredi değerlendirmeleri Fibabanka tarafından yapılır.
Ayrıca Fibabanka online bankacılık hesabı olan tüm müşteriler de Hepsiburada’dan ayrılmadan Hepsikredi’ye başvurabilir.
İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi bankalarından Alışveriş Kredisi kullanabilmeniz için kredi kullanmak istediğiniz bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı
Anker PowerDrive+ 2 42W QuickCharge 3.0 Hızlı Araç Şarj Cihazı
Telefon Kategorisi Alışverişine Anker Araç Şarj Cihazı %20 İndirimli!
%20
indirim
99,90 TL 79,92 TL
Case 4U 3in1 Lightning + Type-C + Micro USB to USB 2.0 Dayanıklı Naylon Örgü Data ve Şarj Kablosu 1.5m
Telefon Kategorisi Alışverişine 3in1 Şarj/Data Kablosu %17 İndirimli !
%17
indirim
59,90 TL 49,72 TL
BAŞA DÖN