Xiaomi
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Fiyat Performans Ürünü 01 Ocak 2018, Pazartesi
Öncelikle yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, saat GPS'i iyi doğruluk olarak seviylerde Suunto (Ambit2) saatim ile birlikte test ettim. Nabız Suunto heart belt ile ölçülen değerlerden 15-20 atım az gösterdi, ama günlük dinlenme hali vs nabız doğru ölçüyor gibi (Sonuçta bilekten ölçtüğünü unutmamak lazım). Şarj konusunda ise mükemmel sürekli telefonla senkronize, sürekli nabız, ölçüm, uyku takip ve ekran açık (yarı açık demek daha doğru mat bir görünüm var) 4 günü rahat götürüyor 5 günü zorluyor (GPS ve Bluetooth Kulaklık kullanımı hariç). GPS ve tüm data açık olduğunda 2 saatlik etkinlikte %15 şarj tüketiyor. Bluetooth kulaklık ile müzik de eklenirse enerji tüketimi artabilir (test etme fırsatım olmadı). Başlıca özellikleri, saatin hafızasına müzik ekleyip bluetooth kulaklık ile dinleyebiliyorsunuz, çok oturduğunuzda kalk biraz dolaş diyor, günlük adım hedefi koyup bunu ana ekrandan takip edebiliyorsunuz hatta hedefi yarıladığınızda bildiriyor, uyku kalitenizi ölçüyor, süreli nabız ölçüyor, telefon ile senkronize bildirimleri anlık görebiliyorsunuz. Eksi olarak, ekranı uyandırma konusunda hafiften de olsa takılabiliyor (nadiren) ama saatte bulunan tek tuşla uyandırabiliyorsunuz. Not: Telefon dili Türkçe, senkronizasyon ve eşleşmede hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Ama saat dili İngilizce. devamını göster devamını gizle
Birol Atalay (35) - Kocaeli - Türkiye Tüm Yorumlar (105)
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon Özellikleri

Xiaomi firmasının alt kuruluşlarından olan Huami’nin piyasaya güçlü bir giriş yapmasını sağlayan Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı modelleri, hareketi hayatının bir parçası haline getirenler için gereksinim duyulan tüm özellikleri kapsıyor. Siz hareket ederken; aktivite türünüze göre adımlarınızı sayan, yaktığınız kalori miktarını hesaplayan, hız ve nabız ölçümünüzü yapan akıllı saat, giyilebilir teknolojinin yaşam kalitenizi arttıran tüm detaylarını gözler önüne seriyor. Rotanızı takip edebilmeniz için GPS özelliği bulunan bu üstün teknoloji ürünü sayesinde, spor yaparken müzik dinlemek etkinliğinizi daha eğlenceli hale getiriyor. Spor uygulamalarınızın istatistiklerini tutan akıllı saat, telefonunuzdaki uygulama ile senkronize şekilde verilerinizi, hesabınızda tutmanız için olanak sağlıyor. Ayrıca bu gelişmiş model, sosyal medya hesaplarına gelen mesajları ve telefon çağrılarını, anında öğrenmek isteyenler için titreşimle ya da ekranına gelen bildirimler aracılığıyla sosyal yaşamı takip etme ayrıcalığı sunuyor.

Hareketinize Dair Tüm Detayları Öğrenin

Sağlamlık testlerinden başarıyla geçen Pace IP67 sertifikaya sahip Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS akıllı saat; toza, yağmura, sıçramalara ve kazalara karşı yüksek dayanıklılık göstermesinin yanında pek çok özelliği bakımından kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah fiyatları ile cihazın performansı kıyaslandığında büyük avantaj sağladığı görülüyor.

Her Adımda Bilgilendirme: Koşularınızı takip etmenizi kolaylaştıran model; mesafeyi, zamanı, rakımı, maksimum ve ortalama hızınızı hesaplayarak sizi bilgilendiriyor. Zamana bağlı aktiviteleriniz için kronometre ve zamanlayıcı uygulamaları bulunuyor.

Kalp Atışlarınızın Takipçisi: Otomatik kalp atış hızı izleme özelliği, kalp atış hızınızın sürekli takibini yaparak egzersizlerinizi optimize etmenizi sağlıyor. Kalp atışlarınızın takipçisi olan model, kaçta uyuduğunuzu ve uyandığınızı; ne kadar saat derin uykuda, ne kadar saat hafif uykuda olduğunuzu belirleyerek uyku düzeninizi ayarlamanız ve sabahları daha dinç kalkmanız için size yardımcı oluyor.

Hassas Kalori Ölçümü: Yüzme, bisiklet, koşu gibi farklı sportif faaliyetlerinizde, içinde bulunduğunuz aktivite tipine göre harcadığınız kalori miktarı hakkında bilgilendirme yapan model, kilo kontrolünüzü sağlamanızda size destek veriyor. Uzun süreli oturmalarda, hareket etmeniz için size uyarıda bulunuyor.

Yol ve Hava Koşullarının Habercisi: Açık hava egzersizlerinizde dâhili GPS ve pusula, rotanızı ve mesafenizi takip etme imkânı verirken hava durumu uyarısı özelliği, rüzgâr hızından nem oranına kadar pek çok veri konusunda detaylı bilgilendirme yapıyor. Cihazınızın klasik yön gösterme özelliğinden faydalanmanız için dijital pusula size bilgilendirme yapıyor. Ayrıca pusula menüsünden, hava basıncı, yükseklik gibi bilgilere de ulaşılabiliyor.

Telefonsuz Müzik Dinleme: Bluetooth kulaklığa kablosuz olarak bağlanma özelliği, spor yaparken telefonunuzu kullanmadan yüksek kalitede müzik dinleme olanağı sunuyor.

Günlük Hayatla Olan Bağlantınız: Model; gelen çağrılarınız, mesajlarınız, e-postalarınız ve Facebook, Whatsapp, Instagram gibi kullandığınız diğer uygulamalar için size bildirim göndererek telefonunuz yanınızda olmasa dahi gelişmelerden sizi anında haberdar ediyor.

Giyilebilir Teknoloji ile Buluşun

 • 1.34 inçlik, 320 x 300 piksel doğal çözünürlüğe sahip LSD dokunmatik ekran, net ve canlı bir görsellik sunuyor. Yansıma yapmama özelliği sayesinde parlak güneş ışığı altında bile kolayca okunabiliyor. Ekranın parlaklığı ve görüntü kalitesi ile profesyonel bir duruş sergileyen model, batarya koruma moduna geçtiğinde dahi ekrandaki bilgileri görebilmenize imkân veriyor.
 • 1,2 GHz hızındaki çekirdek işlemci, hızlı ve sorunsuz işlem kabiliyeti sağlıyor.
 • 512 MB RAM ve toplamda 4 GB olan depolama alanı, dijital dosyalarınız için talebinizi karşılayacak düzeyde çalışma ve arşivleme alanı yaratıyor.
 • Bluetooth 4.0 / BLE + WiFi bağlantıları, çevre birimlerle hızlı ve sağlıklı bağlantı kurmanıza aracı oluyor. Bağlantı özellikleri, müzik dinlemek için kullanacağınız kablosuz kulaklık ya da hoparlör ile uyum gösteriyor.
 • 1.9 oz / 54.5 g ağırlığındaki model, her detayıyla sofistike bir imaj yaratan siyah renkli tasarımı sayesinde, bileğinizde oldukça şık görünüyor. Zarif seramik çerçeve, çizilme ve mekanik yıpranmalar için ekstra koruma sağlıyor.

Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon – Siyah özellikleri içinde yer alan, pil ömrünün düzenli kullanımda 5 güne, genel kullanımda ise 11 güne kadar dayanabilir oluşu modeli öne çıkaran bir avantaj oluyor.

Zamanın Ruhunu Yakalamak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bu Kutuda

Paketleme koşullarına uygun olarak adresinize gönderilen ürünün kutusunda, dosya aktarımı yapmanızı ve cihazı şarj etmenizi sağlayan USB kablosu ile şarj aparatı, ürünün teknik detaylarını öğrenebilmeniz için gerekli olan kullanım kılavuzu ve tüketici olarak haklarınızı güvence altına alan garanti belgesi bulunuyor. Zamanın ruhunu yakalamanız için ihtiyacınız olan tüm ekipman, adresinize bir arada ulaştırılıyor.

Geleceği Tasarlayan Teknoloji: Huami

2014 yılında lanse edilen, Xiaomi firmasının alt kuruluşu Huami, bugün, 50 milyonu aşkın satış kapasitesi ve dünya pazarındaki % 17.1’lik payı ile en büyük giyilebilir cihaz şirketlerinden biri olarak kabul görüyor. Mountain View, CA merkezli bu önemli isim, başta Amazfit olmak üzere Bip, Arc, Pace, Moonbeam ve Equator markaları adı altında piyasaya sunduğu; modaya uygun, dikkat çekici, aktivite takipçisi ürün serisiyle büyük beğeni topluyor.

Hem imaja hem fonksiyona odaklı geliştirdiği Amazfit etiketli ürün gamını teknoloji tutkunları ile buluşturan Huami, geleceği tasarlayan isimler arasında öncü olma misyonuyla ilerliyor. Xiaomi için üretim yapan Huami, giyilebilir teknolojiyi dünyanın her noktasına ulaştırma amacı güdüyor.

Hem Android Hem IOS İşletim Sistemi ile Uyumlu

Hem Android hem de iOS işletim sistemi ile uyumlu olan modeli, kullanmaya başlamadan önce cihaza Amazfit uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Amazfit uygulaması, Android ve iOS marketlerinde bulunuyor. Uygulamaya giriş yapmanız için sizden hesap oluşturmanız isteniyor.

Modelin sağ tarafındaki tuş, cihazınızı açmanızı sağlıyor. Cihaz açıldıktan kısa bir süre sonra kurulumu yapmanız için ekrana QR kod geliyor. Bu kodu telefonunuza yüklediğiniz Amazfit uygulaması ile okutmanızla birlikte eşleşme sağlanıyor. Cihazınız ve uygulama arasındaki eşleme sağlandıktan sonra, akıllı saatiniz kullanıma hazır hale geliyor.

Şarj aparatı ile USB kablo takılarak bir set haline gelen akıllı saat, bu kite takılarak, şarj oluyor. Ayrıca dosya aktarımı da yine bu kit sayesinde yapılıyor.

Sürekli açık olan ekran özelliği, ışığı açmadan saati görebilmenizi sağlıyor. Işığı açmak için ise kolunuzu hareket ettirmeniz, cihaza iki kez dokunmanız ya da yandaki tuşu kullanmanız yeterli oluyor.

Günlük aktiviteler menüsü, günde kaç adım attığınızı ve hareket tipine göre ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayarak, sizi bilgilendiriyor. Adım sayar, günlük adım atma hedefiniz için sizi yönlendirerek, uzun süre oturduğunuzda size uyarı bildirimi gönderiyor.

Cihaz, arkasında bulunan sensör ile kalp atışlarınızı izliyor. Bu sayede, sportif faaliyetler ve uyku esnasındaki kalp atışı bilgilerinizi kayıt altına alıyor.

Telefonsuz ve kablosuz müzik dinleme avantajını kullanmanız için bluetooth kulaklık ya da hoparlör ile cihaza bağlanmanız yeterli oluyor.

Attığınız adımdan, kalp atışlarınıza kadar pek çok fiziksel veri hesaplamasını yapabilen; sportif faaliyetlerinizi sürdürürken kablosuz olarak müzik dinleyebileceğiniz; size gelen çağrı ve mesajlardan anında haberdar olabileceğiniz son teknoloji ürünü bir cihaz arayışındaysanız, giyilebilir teknolojinin size sunduğu bu modeli tercih edebilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

 

Adımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV000006VXXQ
Xiaomi Amazfit Pace Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Kırmızı Yorumları
Tüm yorumları gör (105)
 • ÖD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  KALİTE

  ürün gerek malzeme kalitesi gerek kutulaması gerek yazılımı herşeyi mükemmel tabiki kusurları varmı var ekran biraz sönük kalıyor yani ıps ekran kullanılmamıs tam dik bakıldıgı zaman herşey net hoş ancak sagdan soldan veya aşşagıdan farklı acılardan bakınca ekran beyazım tırak gözüküyor yani okunmuyor ancak yazılım ı cok cok hoş birde tüyo vereyim yaklasık 2 saat ugrastım cihazımda baglamak için ne yaptım ne ettim baglayamadım cihazı androıd 8.0 üzeri cihazlarda baglanmama problemi var çözüm 8.0 altı bir cihaz ile eşleştirme sorunu kesinlikle yok cihaz sıfır oldugu için yazılım güncellemesi yapılıyor androıd 8.0 için yeni bir güncelleme cıkmıs onu yaptıktan sonra 8.0 cıhazlarda baglanma sorunu ortadan kalkıyor cihazı alıp bu sorunu yaşayan varsa ancak bu şekilde çözüm yolu üretebilir 7.0 bir cihazda yazılımı üzerinden güncelleme yapıldıktan sonra istediginiz versiyonlu cihazda her türlü baglanabilirsiniz bu fiyata gercekten cok cok üst düzey bir ürün malzeme kalitesi mükemmel kesinlikle tavsiye ederim suan için en ideal en fiyat performans ürünü bu saattir

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • AK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Çok iyi!

  1 haftadır kullanıyorum. Çeşitli spor aktivitelerinde denedim, hepsinde başarılı. Uyku takibi özelliği çok güzel, ayrıntılı olarak gösteriyor. Şarjı 4.5 gün falan gidiyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi akıllı saat. Kararsız kalanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • İÇ
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  güzel

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • KK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Çok güzel

  Ürünü hediye olarak aldım, tek kelime ile saate bayıldı

  GAZİOSMANPAŞA - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün çok başarılı, kesinlikle orijinal.ilk ürünü siz açıyorsunuz.daha ne olsun.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Süper hızlı kargo performanslı ürün ekran ışığı yeterli bence çok büyültülecek bişey değil onun dışında tüm ihtiyacı karşılıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • AE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  günlük kalori takibi icin guzel bir urun

  eksikleri hoparlörü olabilirdi alarmin titreşimi daha fazla olabilirdi telefon ile bagladinizda sarji cabuk bitiyor baglamayinca sarji uzun gidiyor spor aktivitileri mekik, şınav gibi cogaltilabilirdi harita özelliği olmamasi büyük bir eksi bunlar haricinde sizi uzmeyecek tasarımı hos bir saat

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • UP
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Tasarımı şık, özellikleri fiyata göre iyi, sarjı 2 gün civarında gidiyor

  Tasarımı hoş, özellikleri güzel, arama ve whatsapp mesajlarında içerikleri gösteriyor. Gps i var. Bayanlara hoş bir hediye olur. Fakat menüde Tr seçeneği yok

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • SE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beklenileni karşılıyor

  Öncelikle ufak bir tavsiyenin ardından ürüne geçeyim. Sadece Hepsiburada mağazasında satılan ürünü alınız. Diğerlerinin fiyatına aldanıp almayınız. Ürüne geçecek olursak aldığınız gibi tüm güncellemelerini yapın ki daha stabil çalışsın. İlk sürümü çok tatmin etmeyebilir. Parlaklık olarak en çok takıldığım konu güneş ışığında çok canlı renkleri var ama iç mekanda rezalet denilebilir. Ekran üzerinde siyah renkler de aydınlatıldığı için siyah renk tam yakalanamıyor ekranda. Özelleştirme seçenekleri üst seviye her türlü özelleştirme yapabilirsiniz biraz bilginiz varsa, ki olmasa da olur stock hali de oldukça güzel kısa sürede elime ulaştı. Fiyatına göre oldukça güzel bir ürün tavye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (0)

 • MY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Ürün beklediğim gibi geldi. 1.5 gün gibi kısa bir sürede elime ulaştı. Uygulama ile eşitledim. Herhangi bir sorun henüz yaşamadım. Teşekkürler.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (105)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
BAŞA DÖN