ARA
Loading interface...
Loading interface...
MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
YEDEK FİLTRE - MITSUBISHI Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

YEDEK FİLTRE - MITSUBISHI Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364
YEDEK FİLTRE - MITSUBISHI Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

YEDEK FİLTRE - MITSUBISHI Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

 

Filtre değiştirmek için servis çağırmak zorunda kalmayacaksınız! Servis ve bakım gerektirmez!

Yeni nesil MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazlarının filtresini değiştirme zamanı geldiğinde herhangi bir servis ücreti ödemeden kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
 

MİTSUBİSHİ Cleansui ile her zaman temiz, sağlıklı ve lezzetli su.

Aşağıdaki şekilden görüleceği üzere su kaynağı ile eviniz arasında içme suyunuza karışabilecek pek çok potansiyel zararlı maddeler bulunmaktadır;


 

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı; mineralleri azaltılmamış, temiz, güvenli ve lezzetli içme suyu için bakterileri, yabancı maddeleri ve kokuları gideren 4 aşamalı filtreleme sistemidir. Bütün bu istenmeyen maddeleri uzaklaştırmak için tortu filtresi, seramik filtre, aktif karbon filtre ve fiber membran filtre kullanır.

 

 

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı ile sudan uzaklaştırılan sağlığa zararlı maddelerin listesi aşağıdaki şekilden görülebilir;


 

 

LED ekran arıtmanın doğru şekilde yapılıp yapılmadığını ve filtre değiştirme zamanını gösterir.

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi LED Ekranlı Su Arıtma Cihazı 3 ayrı pozisyonda kullanılabilir. İlk iki pozisyonda arıtma yapılmaz ve temizlik v.s. gibi işler için suyu musluktan geldiği şekilde kullanmanıza imkân sağlar. Sadece 3. pozisyonda arıtma yapılır.

 

 

Aşağıdaki şekilden de görebileceğiniz üzere, cihaz üzerinde bulunan LED ekranda arıtma yaparken 900 Litre su arıtma kapasitesine sahip olan kartuşun değişim zamanını görebilirsiniz. Yani LED ekranda kullanılan filtrenin daha ne kadar suyu arıtabileceği görülür. LED ekran sıfırı gösterdiğinde filtreyi değiştirme vakti gelmiş demektir. Ayrıca bu ekran size su akışının olması gerekenden fazla olduğunu ya da pilin değiştirilme zamanının geldiği konusunda da bilgi verir.

 

 

Dikkat edilmesi gereken önemli uyarılar;

Lütfen montaja başlamadan önce Kullanım Kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İhtiyaç durumunda kullanmak üzere Kullanım Kılavuzu muhafaza edilmelidir.

 

Mitsubishi Cleansui su arıtma cihazları hijyenik durumu açısından hassas ürünler olduğu için ambalajı açılmış ürünler geri iade alınmaz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazı su akış miktarının fazla olması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Bu durumda LED ekranda sıra ile "Over”, "Flow” ve "Rate” ifadeleri görünerek sizi ikaz eder. Bu ikazı gördüğünüzde musluğu kısarak su akışını azaltınız.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazınızı arıtma pozisyonunda iken asla sıcak su ile kullanmayınız. Arıtma pozisyonunda iken sıcak su ile kullanılması filtrenin özelliğinin bozulmasına, tıkanarak kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu durumda filtreyi değiştirmeniz gerekmektedir. Arıtma pozisyonunda değil iken sıcak su kullanımı soruna yol açmaz.

 

 

Kuyu suyu, kaynak suyu, nehir, göl suyu gibi ya da herhangi bir nedenle çok miktarda kirlilik içerebilecek suların kullanımı uygun değildir.

 

Sert su daha fazla mineral içeren sudur. Cleansui suya sertlik özelliğini veren ve sağlık için gerekli mineralleri azaltmadığı için sert suyu yumuşak suya çevirme özelliği yoktur.

 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön