2000
150
 • Dört Yıldız
  (07.12.2017)

  gerçekten şisesi çoküçük alacak arkadaşlar buna dikkatetsin onundışında kaliteli hızlıkargo teşekkürler

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (02.11.2017)

  Hızlı gönderi ve ambalaj titizliği için teşekkürler.

  YENİMAHALLE - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • gerçekten kaliteli ve kolaycacık kullanım.
  (14.09.2017)

  ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.hala ilk günkü gibi performans veriyor.ürünün kalitesi buradan anlaşılabilir.şişedeki macun hala zıvık yani kurumamış.işlemci, ekran kartı gibi ekipmanlara olmak üzere 4 ayrı kez kullandım.buna rağmen halen şişede var.fırça uçalrı biraz yıpranıyor ama yinede iş görüyor onuda belirteyim.kullanmadan şişeyi çalkalamak gerekiyor.fırçaya değmesi için.sanrırım 10 civarı kullanım sağlar bu şekilde.ince sürmeye dikkat edin.yalnız beklediğiniz performansı hemen veremeyebiliyor.zaman sonra istediğinizi alabilirsiniz.5-10-15 derece düşüş sağlayabilirsiniz kasa soğutmanıza,işlemci soğutucunuza ve kullandığınız işlemciye bağlı olarak.ucuz macun aldığmda 6 ay sonra tekrar sürmek zorunda kalabiliyorsunuz.ve 1-2 sıkımlıklar tüpteki macun.fakat fazla para verip kaliteli macun alıp bunu sürerseniz; 1-2 sene hatta 2 seneden fazla sürmek zorunda kalmayabilirsiniz.aynı macun halen istediğiniz performansı verebiliyor.üstelik 10 sürümlük şişedeki.benden söylemesi.not belirteyi: bilgisayarı hemen hemen günde 10 saatten fazla kulanan birisiyim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Şişe Tam Dolu Değil....!!!!!!!!!!!!!
  (12.08.2017)

  Şişeyi dolu sanıp 2 Adet satın aldım yalnız şişe dolu değil. şişe yarıya kadar belki yarıdan da biraz az durumdadır.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • on numara
  (26.05.2017)

  casper marka gürültülü çalışan leptop uma ekran kartı ve işlemciye ufak temizlikten sonra sürüp kapattık. sonuç mükemmel.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • uygulaması kolay sogutması iyi
  (27.04.2017)

  muhasebe için kullandığımız bir bilgisayarımız var güç kaynağını değiştirdik everest 300w güzel memnunuz. birde macununu yenileyelim dedik. uygulaması kolay ve performansı yüksek bir macun olduğu için aldık çok iyi çıktı tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Üç Yıldız
  (05.02.2017)

  Arkadaşların yazdığı gibi inanılmaz, müthiş, çok iyi denecek bir thermal macun değil ortalama bir thermal macun. Kutusu çok küçük tek kullanımlık gibi düşünün belki bir kere daha kullanabilirsiniz.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • çok iyi
  (12.01.2017)

  Bende başka zalman termal macun vardı sürmesı tam bir işkenceydi bunu aldim fırçasıyla çok rahat en ince şekilde sürülüyor laptoplarda rahatlıkla 10 kullanıma kadar kullanabilirsiniz

  - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • inanılmaz
  (09.01.2017)

  termal macunu değişmiş fan temizliği yapılmış laptopuma uyguladım inanılmaz gibi ama 7 derece düşürdü gerçekten tebrikler .kargom hızlı geldi hepsi burada comun kalitesinin biliyouz zaten

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • kaliteli ürün.
  (15.10.2016)

  sürmesi çok basit.fırçasıyla kolayca yaydırıyosun. biraz dikkatli olursan dışarı taşma ihtimali çok az. pentium d 945 kullanıcısıyım.boşta 40-45 derece civarı iken oyunlarda 50-55 dereceyi gördü.şişe resimdeki gibi büyük değil haliyle zaten okadar büyük olsaydı ve tam dolu.o şişe zor biterdi.çünkü işlemcinin üstüne inceciiiik sürmeye çalışıyosun.gerçi benim kalın gitti ama yinede çok az gidiyo.arkadaş 2-3 kullanımlık demiş ama bence 8-10 kullanımlık çıkar.ince sürmeyi başarabilirseniz 15 ve üzeri bile çıkar.tabii o fırçayla şişenin dibine inmeyi başarabilirseniz.bence kaliteli ve alınabilir ürün.ancak kalitesi sadece dereceyi düşürmekle değil; ne kadar etkin kullanılması ile ölçülür.2 sene ve üstü halen ciddi performans veriyorsa macun kalitelidir.1-2 sene arası orta kalitelidir.aşağısını saymıyorum zaten.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • MARKAYA GÜVENİ YANILTMAYAN KALİTE
  (02.09.2016)

  Markaya duyulan güvenle aldık.Sonuç mükemmel.Kullanım kolaylığı ve sonuçta elde edilen verim istediğimiz gibi gerçekleşti.Kullanım süresi ne olursa olsun notebook aynı kararlı performansı sağladı.Tek olumsuz yanı şişe kapağının ucundaki sürme fırçasının eğilmiş, düzgünlüğünün bozulmuş olmasıydı.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Ortalama üstü Kalitede Bir Ürün(B+ sınıfı)
  (14.08.2016)

  Ürün bilgisayarın diğer bakımlarıyla birlikte(fan ve filtrelerin temizlenmesi) kullanılınca standart daha doğrusu ortalama üstü başarıda bir ürün. Bunu söylemem ürünün kalitesiz olduğu anlamını taşımıyor. 1- Termal macunu, kullandıktan sonra -benim notebookum plastik kasa- ısı değerleri 4 ile 8 derece arasında değişti. Eğer bilgisayarınız masaüstü veya aliminyum kasa ise daha fazla randıman alma ihtimaliniz de var. 2- Akışkanlığının diğer markalara göre fazla olması işlemciye sürerken diğer ürünlere göre avantaj sağlıyor. 3- Ürün, sürdükten 2 gün sonra asıl etkisini gösterdi. En azından termal macunu sürdükten sonra 1 gün boyunca bilgisayarı, tam randımanda çalıştırmamaya özen gösterin. İşlemciyi, koruyacağım derken yakmayın. 4- Ürünün, kutusu içindeki akışkanlığının ne zaman biteceği konusunda bilgim ve tecrübe etmişliğim yok. Size tavsiyem 1 den fazla bilgisayarda kullanacaksanız almanız. Ve 3 ile 6 ay gibi aralıklarla bilgisayar bakımlarınızı(termal macunun değistirilmesi, fan ve filtrelerin temizlenmesi gibi) yapmanız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Ürünün kalitesi tartışmasız fakat
  (13.08.2016)

  Eksileri: Ürün görüldüğü kadar büyük değil içinin %30'u dolu Artıları: Sürmesi kolay. Muhafaza edilebiliyor (en fazla 2 kere kullanılır belki 3)

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kalite
  (12.07.2016)

  en az 10 derece lik fark yaratıyor,kesinlikle alınmalı tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (07.07.2016)

  Thermaltake mini typhoon soğutucu ile oda sıcaklığı 23 derece odada sistem boşta sıcaklığı 17 derece yanlış ölçüyor sandık değilmiş. İnanılmaz bir ürün stok fanlarda bile 10 derece garantisi var. O kadar macun kullandım bunun gibisi yok kullanımı kolay rahat. 55 derecenin altına düşmeyen asıs notebook 40derece üstünü görmüyor ne kadar yüklenirsen yüklen. Rahat 10 bilgisayara uygulanabilir. İnce film tabakası şeklinde sürmek performansı artıyrıyor. Bundan iyisini bulan varsa söylesin bizde alalım daha iyisini bulamadık çünkü daha iyisi yok

  - Sivas - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • harika
  (27.06.2016)

  Pişmanım ama ürünü aldığıma değil, daha önce almadığıma. İnanın abartmıyorum muhteşem bir ürün. Her yönüyle. Sürmesi çooook kolay, işlevini kusursuz yerine getiriyor. 15-20 derece aşağı çekti yeminle ısıyı. Laptopumun hem işlemcisine sürdüm hem ekran kartına. Beceremem diye aylarca eziyet ettim hem kendime hem bilgisayarıma. Alın kullanın dua edin. Hayırlı günler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Çok iyi
  (15.04.2016)

  Düşünmeden çekinmeden alabilirsiniz. Fiyatının tam manasıyla karşılığını veren bir ürün. Kullanımı daha pratik ve tasarruflu. aynı işlemci ve soğutucuda ortalama boştayken 5 yükteyken 8-9 C fark oldu.

  - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • kapak geniş olmalıydı
  (12.04.2016)

  ürüne diyecek yok. şişe fikri de çok güzel. ancak kapak dar olduğundan fırça içerideki termal macunun hepsine ulaşamıyor. şişenin ağzı şişenin kendisi kadar genişletilse mükemmel olur. bu durumda macun ziyan olmaz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Başarılı
  (21.03.2016)

  ısıyı çok güzel birşekilde aktarıyor gözle görülebilir şekilde düşüş var değerlerde

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • BU İŞİN UZMANI ZALMAN
  (10.02.2016)

  BİLGİSAYAR SEKTÖRÜNDE KALİTELİ BİRÇOK ÜRÜNÜ OLAN ZALMAN KALİTE KONUSUNDA YİNE ŞAŞIRTMADI. KALİTELİ UYGULAMASI KOLAY ISIYI 10 15 DERECE KADAR DÜŞÜRDÜ.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN