Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

◊ Yasal Açıklamalar

Güç ve Pil: Pil ömrü kullanıma ve yapılandırmaya göre değişir. Daha fazla bilgi için lütfen apple.com/tr/batteries sayfasını inceleyin.

---

Kampanya 30.04.2024 tarihine kadar yalnızca Hepsiburada satıcılı kampanyaya dahil ürünlerde ve Değiş Tokuş süreci üzerinden yapılan başvurularda geçerlidir.

Ek ödeme desteği, başvuru sırasında Nakit veya Hemen Al Sonra Öde ödeme yöntemleri seçilmesi durumunda geçerlidir. Ek ödeme destekleri ürün bazında değişiklik gösterebilir. Satın almak istediğiniz ürünün sayfasında yer alan “Eskiyi Yenile” kısmında ürün bazında ek ödeme destekleri listelenmektedir.

4.000 TL’lik ek ödeme desteği yalnızca iPhone 15 modellerinde geçerlidir, model ve ürün bazında ek ödeme desteği farklılık gösterebilir.

Kampanya başvurusu, satın alınacak ürünün sayfasında bulunan “Eskiyi Yenile” başlığındaki “Faydalan” butonuna tıklayarak gerçekleştirilebilir.

Ürün görselleri temsilidir. Kampanyaya dahil ürünlerde renk, stok ve fiyat bilgisi değişiklik gösterebilir.

Tabloda belirtilen geri alım teklif tutarları, kusursuz ürünlerin geri alım teklifleri için verilmiştir. Mevcut cihazınızın durumuna göre, ürün incelemesi sonrası ve dönemsel olarak geri teklif tutarları değişiklik gösterebilir.

Bir müşteri kampanyadan ancak 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

Hepsiburada kampanyada her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.