En Ucuz Kitaplar & En iyi Kitaplar

 Bilim, felsefe, edebiyat, eğitim, dil gibi alanlara bölünmüş olan kitaplar, bilgi alabilmek ve kendinizi geliştirebilmek için ilk başvuracağınız kaynaklar arasındadır. Kurmaca olarak yazılan edebi kitaplarla roman, öykü gibi türlerin tadını çıkararak lezzetli okumalar gerçekleştirebilirsiniz. Dili daha iyi öğrenmek, daha çok kelime tanımak için yabancı dillerde basılmış eserleri de satın alabilirsiniz. Belirli bir alana ilgi duyan kişiler için basılan resimli ve kaliteli kağıtlara sahip kitaplar aracılığıyla yeni ilgi alanları kazanabilirsiniz. Hobi olarak yapacağınız okuma ve incelemeler sonucunda kendinizi geliştirerek daha çok bilgiye sahip olabilir, bu bilgileri hayatın çeşitli alanlarında kullanabilirsiniz. Farklı bakış açıları kazandıran kitaplar, fiyatları ile bütçenize uygun seçeneklere sahiptir. Kitap için ayırdığınız bütçeye göre filtreleme yaparak beğendiğiniz eserleri ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kitap Çeşitleri Nelerdir?

Edebiyat kitapları ile roman, şiir, öykü, deneme gibi türlerin özel eserlerini okuyabilirsiniz. Eğitim kitapları aracılığıyla okuduğunuz bölüme dair bilimsel eserlerden yararlanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çocuklara yönelik yayınlardan satın alarak çocuğunuza okuma zevki kazandırabilirsiniz. Çocuk kitapları eğitici ve öğretici yanlarıyla çocuğunuzun zihinsel gelişimine de katkı sağlar. Sınav kitaplarını sipariş ederek YKS, KPSS, ALES gibi sınavlara verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Konu anlatımlı ve çözümlü sorulara sahip kitaplar, yüksek netler elde edebilmeniz için gerekli pratiği yapabilmenize olanak tanır. Araştırma kitapları sayesinde ilginizi çeken konular hakkında yapılmış akademik araştırmaları okuyabilme şansına erişirsiniz. Din ve mitoloji gibi alanlarda yazılmış kitaplarla yeni ve doğru bilgiler edinebilirsiniz. Dijital yayınlar aracılığıyla e-kitap, e-dergi gibi eserleri tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik ürünler üzerinden okuyabilirsiniz. 

Okunması Gereken Kitap Listeleri Nelerdir?

Birçok edebiyat severe yol gösteren okuma listeleri aracılığıyla pek çok kitap çeşidi ile buluşabilirsiniz. Dünya klasiklerinden oluşan kitap okuma listeleri, dünya edebiyatının önde gelen yazarlarının önemli eserlerine yer vererek edebiyat bilginizi artırır. Türk Edebiyatı'na dair okuma listeleri aracılığıyla tanımadığınız yazar ve şairlerin farklı türlerdeki kitaplarını tanıyabilir, lezzetli okumalar yapabilirsiniz. İlgi duyduğunuz edebi tür doğrultusunda da okumalarınızı şekillendirebilirsiniz. Bilim kurgu romanları, distopyalar ya da öykü kitaplarından oluşan listelerle sevdiğiniz türün önde gelen klasiklerini okuma şansına erişirsiniz. Kişisel gelişim temalı kitaplarla hayatınıza yenilikler getirip artılar katacak önemli bilgileri edinebilirsiniz. İş dünyası ve ekonomi kitaplarını sipariş ederek iş yaşamınızda nasıl daha başarılı hale gelebileceğinize dair fikirler üretebilirsiniz. Belirli bir edebiyat akımından yola çıkarak oluşturulmuş listeler de ilginizi çekebilir. İkinci Yeni Şairleri, Beat Kuşağı, Rus Klasikleri gibi farklı tarzlara sahip sanatçıların eserlerine dair listelerle okuma programınızı şekillendirebilirsiniz. 

Okunması Tavsiye Edilen Kitaplar Hangileridir? 

Edebiyatçılar ve eğitimciler tarafından okurlara en çok tavsiye edilen kitaplar Türk ve dünya klasikleridir. Çocuğunuza alacağınız kitapları çocuk dizilerinden sipariş edebilirsiniz. Kendiniz için almak istediğiniz romanları, kitaplar hakkındaki tanıtım yazılarını okuyarak seçebilirsiniz. Dünya klasikleri aracılığıyla dünya edebiyatına yön vermiş isimlerin önemli romanlarını kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Türk klasikleri arasından kıymetli edebiyatçıların kitaplarını satın alabilirsiniz. Favori yazarınızı seçerek sadece o yazara ait eserleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede henüz kütüphanenize eklemediğiniz kitapları bulup sipariş edebilirsiniz. Modern klasikler arasına girmiş roman ve öyküleri okuyarak, farklı hikayelerin içerisinde yol alıp hayal gücünüzü ve bakış açınızı zenginleştirebilirsiniz. Felsefe, eleştiri gibi türlerde kaleme alınmış kitaplarla, düşünsel açıdan okurlarına birçok şey katmayı başaran eserlere sahip olabilirsiniz. Nobel Ödülü kazanmayı başarmış modern yazarların eserlerine baskılarında yer veren yayınevleri aracılığıyla edebî yeteneği uluslararası alanda kanıtlanmış yetkin isimlerin kitaplarını okuyabilirsiniz. 

 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kitap Fiyatları

289.474 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Okuma Listeleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Markalar A-Z
  1. Cinius Yayınları Kitaplar
  2. İş Bankası Kültür Yayınları Kitaplar
  3. Yapı Kredi Yayınları Kitaplar
  4. Doğan Egmont Yayıncılık Kitaplar
  5. Nobel Akademik Yayıncılık Kitaplar
  6. Alfa Yayınları Kitaplar
  7. İletişim Yayınevi Kitaplar
  8. Pegasus Yayınları Kitaplar
  9. Gece Kitaplığı Kitaplar
  10. Can Yayınları Kitaplar
  11. Doğan Kitap Kitaplar
  12. Altın Kitaplar Kitaplar
  13. Everest Yayınları Kitaplar
  14. Epsilon Yayınları Kitaplar
  15. Artemis Yayınları Kitaplar
  16. İnkılap Kitabevi Kitaplar
  17. İthaki Yayınları Kitaplar
  18. Martı Yayınları Kitaplar
  19. Bilgi Yayınevi Kitaplar
  20. Timaş Yayınları Kitaplar
 7. Basım Dili A-Z
  1. Türkçe
  2. İngilizce
  3. Fransızca
  4. Arapça
  5. Yunanca
  6. Almanca
  7. Kürtçe
  8. İspanyolca
  9. Rusça
  10. İtalyanca
  11. Osmanlıca
  12. Farsça
  13. Çince
  14. Korece
  15. Japonca
  16. Boşnakça
  17. Lazca
  18. Lehçe
  19. Portekizce
  20. Hollandaca
  21. Latince
  22. İbranice
  23. Bulgarca
  24. Ermenice
  25. Danca
  26. Macarca
  27. Norveçce
  28. Tatarca
  29. Gürcüce
  30. İsveççe
  31. Arnavutça
  32. Azerice
  33. Danimarkaca
  34. Flemenkçe
  35. Makedonca
  36. Moğolca
  37. Romanca
  38. Zazaca
  39. Özbekçe
  40. İsveçce
  41. Kazakça
  42. Kırgızca
  43. Rumence
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645
Başa dön