En Ucuz Kitaplar & En iyi Kitaplar

 Bilim, felsefe, edebiyat, eğitim, dil gibi alanlara bölünmüş olan kitaplar, bilgi alabilmek ve kendinizi geliştirebilmek için ilk başvuracağınız kaynaklar arasındadır. Kurmaca olarak yazılan edebi kitaplarla roman, öykü gibi türlerin tadını çıkararak lezzetli okumalar gerçekleştirebilirsiniz. Dili daha iyi öğrenmek, daha çok kelime tanımak için yabancı dillerde basılmış eserleri de satın alabilirsiniz. Belirli bir alana ilgi duyan kişiler için basılan resimli ve kaliteli kağıtlara sahip kitaplar aracılığıyla yeni ilgi alanları kazanabilirsiniz. Hobi olarak yapacağınız okuma ve incelemeler sonucunda kendinizi geliştirerek daha çok bilgiye sahip olabilir, bu bilgileri hayatın çeşitli alanlarında kullanabilirsiniz. Farklı bakış açıları kazandıran kitaplar, fiyatları ile bütçenize uygun seçeneklere sahiptir. Kitap için ayırdığınız bütçeye göre filtreleme yaparak beğendiğiniz eserleri ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kitap Çeşitleri Nelerdir?

Edebiyat kitapları ile roman, şiir, öykü, deneme gibi türlerin özel eserlerini okuyabilirsiniz. Eğitim kitapları aracılığıyla okuduğunuz bölüme dair bilimsel eserlerden yararlanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çocuklara yönelik yayınlardan satın alarak çocuğunuza okuma zevki kazandırabilirsiniz. Çocuk kitapları eğitici ve öğretici yanlarıyla çocuğunuzun zihinsel gelişimine de katkı sağlar. Sınav kitaplarını sipariş ederek YKS, KPSS, ALES gibi sınavlara verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Konu anlatımlı ve çözümlü sorulara sahip kitaplar, yüksek netler elde edebilmeniz için gerekli pratiği yapabilmenize olanak tanır. Araştırma kitapları sayesinde ilginizi çeken konular hakkında yapılmış akademik araştırmaları okuyabilme şansına erişirsiniz. Din ve mitoloji gibi alanlarda yazılmış kitaplarla yeni ve doğru bilgiler edinebilirsiniz. Dijital yayınlar aracılığıyla e-kitap, e-dergi gibi eserleri tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik ürünler üzerinden okuyabilirsiniz. 

Okunması Gereken Kitap Listeleri Nelerdir?

Birçok edebiyat severe yol gösteren okuma listeleri aracılığıyla pek çok kitap çeşidi ile buluşabilirsiniz. Dünya klasiklerinden oluşan kitap okuma listeleri, dünya edebiyatının önde gelen yazarlarının önemli eserlerine yer vererek edebiyat bilginizi artırır. Türk Edebiyatı'na dair okuma listeleri aracılığıyla tanımadığınız yazar ve şairlerin farklı türlerdeki kitaplarını tanıyabilir, lezzetli okumalar yapabilirsiniz. İlgi duyduğunuz edebi tür doğrultusunda da okumalarınızı şekillendirebilirsiniz. Bilim kurgu romanları, distopyalar ya da öykü kitaplarından oluşan listelerle sevdiğiniz türün önde gelen klasiklerini okuma şansına erişirsiniz. Kişisel gelişim temalı kitaplarla hayatınıza yenilikler getirip artılar katacak önemli bilgileri edinebilirsiniz. İş dünyası ve ekonomi kitaplarını sipariş ederek iş yaşamınızda nasıl daha başarılı hale gelebileceğinize dair fikirler üretebilirsiniz. Belirli bir edebiyat akımından yola çıkarak oluşturulmuş listeler de ilginizi çekebilir. İkinci Yeni Şairleri, Beat Kuşağı, Rus Klasikleri gibi farklı tarzlara sahip sanatçıların eserlerine dair listelerle okuma programınızı şekillendirebilirsiniz. 

Okunması Tavsiye Edilen Kitaplar Hangileridir? 

Edebiyatçılar ve eğitimciler tarafından okurlara en çok tavsiye edilen kitaplar Türk ve dünya klasikleridir. Çocuğunuza alacağınız kitapları çocuk dizilerinden sipariş edebilirsiniz. Kendiniz için almak istediğiniz romanları, kitaplar hakkındaki tanıtım yazılarını okuyarak seçebilirsiniz. Dünya klasikleri aracılığıyla dünya edebiyatına yön vermiş isimlerin önemli romanlarını kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Türk klasikleri arasından kıymetli edebiyatçıların kitaplarını satın alabilirsiniz. Favori yazarınızı seçerek sadece o yazara ait eserleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede henüz kütüphanenize eklemediğiniz kitapları bulup sipariş edebilirsiniz. Modern klasikler arasına girmiş roman ve öyküleri okuyarak, farklı hikayelerin içerisinde yol alıp hayal gücünüzü ve bakış açınızı zenginleştirebilirsiniz. Felsefe, eleştiri gibi türlerde kaleme alınmış kitaplarla, düşünsel açıdan okurlarına birçok şey katmayı başaran eserlere sahip olabilirsiniz. Nobel Ödülü kazanmayı başarmış modern yazarların eserlerine baskılarında yer veren yayınevleri aracılığıyla edebî yeteneği uluslararası alanda kanıtlanmış yetkin isimlerin kitaplarını okuyabilirsiniz. 

 


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kitap Fiyatları

Edebiyat
Eğitim
Çocuk & Gençlik
Araştırma ,Tarih & Siyaset
Akademik
Kişisel Gelişim & Psikoloji
Din ve Mitoloji
Dijital Yayınlar
Hobi
Aile & Çocuk Bakımı
Sağlık, Spor ve Diyet
İş, Ekonomi & Pazarlama
Çizgi Roman & Mizah
Yemek
Gezi & Turizm
Dergi
Yabancı Dil Kitaplar (Foreign Languages)
Sesli Kitaplar
Sanat
E-Kitap Okuyucular
Online Eğitim
İş Bankası Kültür Yayınları Kitaplar
Yapı Kredi Yayınları Kitaplar
Pegasus Yayınları Kitaplar
İthaki Yayınları Kitaplar
Epsilon Yayınları Kitaplar
Cinius Yayınları Kitaplar
Nobel Akademik Yayıncılık Kitaplar
Doğan Egmont Yayıncılık Kitaplar
İletişim Yayınevi Kitaplar
Timaş Yayınları Kitaplar
Everest Yayınları Kitaplar
Dorlion Yayınları Kitaplar
Artemis Yayınları Kitaplar
İnkılap Kitabevi Kitaplar
İngilizce
Türkçe
Arapça
Fransızca
Yunanca
Almanca
Kürtçe
Rusça
İtalyanca
İspanyolca
Osmanlıca
Farsça
Çince
Korece
Lazca
Lehçe
Boşnakça
Latince
Tatarca
Azerice
Zazaca
İbranice
İsveççe
Ermenice
Japonca
Kazakça
Portekizce
Arnavutça
Danca
Danimarkaca
Gürcüce
Macarca
Makedonca
Norveçce
Tacikçe
Ukraynaca
Urduca
Çekçe
İsveçce
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645