Dekorasyon Modelleri

Yaşadığınız ortamları sevdiğiniz objelerle renklendirmeniz kendinizi iyi hissetmenize katkı sağlar. Ev dekorasyonu seçimini kendi zevkinize göre yapabilir, küçük değişikliklerle yaşam alanınızı ferahlatabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeye katkı sağlayan dekorasyon ürünleri farklı objelerden oluşur. Her bir nesne hem ruhunuza hem de zevkinize hitap ederek keyifli bir süreç geçirmenize yardımcı olur. Dekorasyon modelleri birbirinden şık ve estetik dokuda üretilerek uzun süre vakit geçireceğiniz ortamlarda değişiklik yapabilme fırsatı sunar. Dekorasyonlar iç ve dış alanlara göre farklı materyallerden hazırlanır. Açık havada bir yaşam alanı tasarlayacaksınız dış dizayna uygun olan tasarımlar en doğru tercih olur. İç dekorasyon modelleri ortamı ferah ve aydınlık göstermesi bakımından öncelikli olarak aynalardan oluşur. Dekorasyon aynaları yansıtmalı ve bombeli tasarımlardan hazırlanarak geniş bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. Aynaların kenar çerçeveleri retrica, vintage, modern dokumalarla tasarlanarak farklı bir hava oluşturabilmenize imkan tanır. Dekorasyon önerileri arasında öncelikli olarak diğer eşyalarla birlikte uyum sağlayan parçalar arasında seçim yapmanız yönündedir. Aynaları ve fotoğraf çerçeveleri kenarlarını özel el emeği işlemeleri olan süslemelerden tercih edebilir, koltuk takımlarının kenarları ile uyumlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Dekorasyon led ışıklardan yapacağınız seçimlerle de ev ortamının daha aydınlık ve ferah görünmesine katkı sağlayabilirsiniz. Dekorasyon ürünleri ucuz çeşitler ile bütçenize katkıda bulunabilir, estetik ve şık görünümler elde edebilirsiniz.

Dekorasyon Çeşitleri

Uzun yıllardır aynı görsellerden sıkılanlar için birçok dekorasyon çeşidi vardır. Dekorasyonların kullanım amacı kimi zaman ortamı daha aydınlık ve ferah göstermek iken kimi zaman da sadece süs amaçlı tercih edilir. Dekorasyon vazo özel işlemeleri ve sade renk tonlarıyla her ortama uygunluk gösterir. Ev ve ofis ortamlarında canlı ve gerçek olmayan çiçeklerinizi vazoya koyarak ortama doğallık sağlayabilirsiniz. Vazolar hediye tercihleri arasında da en uygun seçeneklerdir. Yeni bir eve taşınan yakınlarınız için oda takımına uygun vazolardan tercihte bulunabilir, diğer parçalarla da uyum yakalamasına katkıda sağlayabilirsiniz. Salonlar için tercih edilen dekorasyon lamba modelleri daha çok aydınlık bir hava katar. Küçük ve karanlık odalar, dip kenarda kalan ve güneş görmeyen alanlar içinde lamba dekorasyonları en uygun seçeneklerdir. Bu gibi ortamlarda ayna çeşitleri kullanılarak da ortama genişlik katılabilir. Aynalar dekorasyon tavan bölümünde ya da duvarların yan kısmında kullanılabilir. Duvarların bir bölümünü dekorasyon olarak ayırmak istediğinizde led ışıklı tablolar da bu alanlar için en ideal seçeneklerdir. 3 boyutlu dekorasyon tabloları ortama doğal genişlik katar. Tabloların kenarlarında led ışıkların bulunduğu ya da sade bir şekilde tasarlandığı modeller mevcuttur. Ortam yeterince aydınlıksa ve büyükse parçaların ebatını küçük seçebilirsiniz. Yeterince aydınlık olan büyük salonlara istediğiniz koyu renklerde aksesuarlar tercih edilebilir. Doğal bir görünüm sunan dekorasyon şömine çeşitlerini ise her türlü ebata sahip oda çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Farklı Dekorasyon Tasarım Özellikleri

Her alan için farklı konseptlerde ve malzeme çeşitliliği ile tasarlanan dekorasyon ürünleri ahşap, metal, plastik ve cam yapılara sahiptir. Süs amaçlı tercih edilecek ürünler hafif yapılıdır. Canlı renk tonlarında üretimleri yapılır ve sade, şık görünüme destek olabilir. Hem görsel amaçlı hem de ev içerisinde toparlayıcı görevi olan dekorasyon modelleri sağlam ve dayanıklı yapıdadır. Dekorasyon yastık, koltuk takımları ile duvar ve yer halılarıyla bütünlük sağlayan bir dekordur. Dekorasyon halı modelleri duvarlara monte edilerek boyama işlemine ihtiyaç bırakmaz. Duvarlarda boya ihtiyacı bırakmayan bir diğer ürün ise duvar kağıtlarıdır. Çok sayıda renk ve desenden elde edilen duvar kağıtları dekor olarak hem iş ortamlarında hem de evlerde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerindendir. Kağıtların özellikleri markaların çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Nemli bezlerle silinebilen ve leke tutmayan duvar kağıtlarından tercih edebilir, özellikle mutfak gibi alanlarda bu dekordan yararlanabilirsiniz. Duvar kağıtlarının üzerine mutfak için meyve ve sebzelerden elde edilen tablolar yerleştirilebilirken salonlarda ünlü ressamların sanat eserlerine yer verilebilir. Dekorasyon kutu günlük olarak kullanılan oturma odalarında televizyon kumandası, klima kumandaları, küçük aparatlar gibi pek çok eşyayı toplayıcı görevindedir. Kutular örme kumaşlardan yapılabilirken plastik ve metal malzemeler kullanılarak da üretilir. Dekorasyon markaları koridor duvarları, yemek masası arkasında kalan duvar yüzeyleri, televizyon arkasında kalan duvar zeminleri gibi pek çok alan için özel objeler tasarlar. Ortama dik bir şekilde yerleştirilebilen dekorasyon lambader kitap okurken, kahve yudumlarken veya loş bir ortamda oturmayı tercih ederken size eşlik edecek dekorlardandır.

Her Bütçeye Uygun Dekorasyon Fiyatları

Metal, cam, mermer, bakır, bambu, ahşap, pirinç, kristal, seramik gibi farklı malzemelerden imal edilen dekorasyon modelleri renk seçenekleri ile avantaj sunar. Ürünlerin ebat olarak birbirinden farklılıkları ve üzerlerinde yer verilen desen işlemeleri farklı fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkmasında etkilidir. Mum ve şamdanlıkların set halinde sunulması, ince ve uzun olması ya da masaların yüzeyine yakın bir kısalığa sahip olması farklı fiyat seçeneklerini karşınıza çıkarır. Gri dekorasyon ürünleri her türlü mobilya çeşidi ile uyum yakaladığı için farklı ortamlarda kullanılabilir özelliktedir. İş ortamlarında deri mobilyalarla ve ev dekorasyonunda da cam objelerle iyi bir kombin elde edilebilir. Duvar dekorasyonunda da etkili olan gri renk beyaz ton ile birlikte bu alanlarda en çok tercih edilen seçeneklerdir. Dekorasyon köpük evin iç yüzeylerinde bir kaplama stilidir. Televizyonların arka kısımlarında veya odanın tüm taraflarında köpük çeşitleri kullanılabilir. Desenli ve sade tasarımlardan oluşan köpükler balkon dekorasyonlarında da yer verilen ürünlerdendir. Kabartmalar çiçek, tuğla, taş desenlerinden elde edilirken canlı ve daha sade renk tonlarında da seçim imkanı vardır. Dekorasyon ürünleri arasında yer alan tabloların, çerçevelerin mumların, ebatlarındaki farklılıklar ve imal ediliş aşamasındaki malzeme çeşitlilikleri fiyatlara yansıyan unsurlardandır. Dekorasyon fiyatları aynaların üçgen, dörtgen, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerde kesilme durumuna göre değişiklik gösterir. Duvar saatlerinin led ışıklı olması ve ortamı aydınlatacak güçte olması, sade ve klasik modellerden olması da fiyatlara yansır. Saatlerin, tabloların, resim çerçevelerinin kenar bölümlerinin taşlığı ve çeşitli işlemelerden hazırlanması da fiyatları etkiler. Hepsiburada üzerinden dekorasyon çeşitleri incelemesi yaparak siparişinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Ev dekorasyon seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaların ilk sırasında hangi ortam için alım yapacağınıza karar vermeniz yer alır. Ev veya ofis ortamları için ayrı parçalar uygunluk gösterirken, salonlar ve mutfaklar için farklı objeler idealdir. Parçaların ebatları seçim esnasında dikkat edilmesi gereken noktalardandır.

Dekorasyonlar Nerelerde Kulanılır?

Evlerin her bölümünde, ofis ortamlarında, balkonlarda, teraslarda, bahçelerde her türlü dekorasyon çeşidi tercih edilebilir. Doğru parçaların bir arada bulundurulması, ortama uygun olması önemli bir detaydır. Ortam ile bütünlük sağlamayan dekorlar alanı olduğundan daha küçük ve biçimsiz gösterebilir.

En Çok Tercih Edilen Dekorasyon Tasarımları Hangileridir?

Ofis ortamları için daha klasik ve sade tasarımlar tercih edilirken ev ortamlarına canlı ve hareketli parçalar da kullanılabilir. Değerlendirmeler bu şekilde yapıldığında en çok tercih yapılan dekorasyonlar ortamlara göre değişiklik gösterir. Her alan için alımı yapılan dekorasyonların ilk sırasında fotoğraf çerçeveleri, vazolar, süs figürleri gelir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/2
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Dekorasyon

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Tablolar
Tablolar
Duvar Saatleri
Duvar Saatleri
Duvar Kağıtları
Duvar Kağıtları
Stickerlar & Folyolar
Stickerlar & Folyolar
Aynalar
Aynalar
Duvar Dekorları
Duvar Dekorları
Tasarım Ürünleri
Tasarım Ürünleri
Ev Düzenleme & Saklama
Ev Düzenleme & Saklama
Yapay Çiçekler
Yapay Çiçekler
Dekoratif Saksılar
Dekoratif Saksılar
Dekoratif Sepetler
Dekoratif Sepetler
Biblo
Biblo
Dekoratif Objeler
Dekoratif Objeler
Dekoratif Hediyeler
Dekoratif Hediyeler
Fotoğraf Çerçeveleri
Fotoğraf Çerçeveleri
Fotoğraf Albümleri
Fotoğraf Albümleri
Mum & Kokular
Mum & Kokular
Şamdan & Mumluk
Şamdan & Mumluk
Vazo
Vazo
Kişiye Özel Dekoratif Ürünler
Kişiye Özel Dekoratif Ürünler
Boyanabilir Dekoratif Objeler
Boyanabilir Dekoratif Objeler
Kokulu Taşlar & Kalıplar
Kokulu Taşlar & Kalıplar
Parti Malzemeleri
Parti Malzemeleri
Yılbaşı Süsleri
Yılbaşı Süsleri
Masa Saatleri
Masa Saatleri
Masa Lambaları
Masa Lambaları
Tavan & Duvar Panelleri
Tavan & Duvar Panelleri
Dekoratif Sabunlar
Dekoratif Sabunlar
Klasik Telefonlar
Klasik Telefonlar
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?