Dekorasyon Modelleri

Ofisiniz ya da eviniz günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarını oluşturur. Yaşadığınız alanı güzelleştirmek, kendinizi daha iyi hissetmenizde yardımcı olur. İster sevdiklerinizle güzel vakit geçirdiğiniz ortamlar olsun, isterseniz de çalışma alanlarınız olsun; yapacağınız ufak değişikliklerle kendi tarzınızı yaşatabilirsiniz.

Küçük Değişiklikler Büyük Etki

Arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirme alanlarınızın başında gelen salonlarınızda yapacağınız ufak değişiklikler, hem sizin hem de evinizin yenilenmesini sağlayabilir. Bunun için salonunuzun tüm dekorasyonunu değiştirmek yerine, yapacağınız ufak değişikliklerle yaşam alanınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Salonunuzda yenilik yapmak istediğinizde sahip olduğunuz perdenin tonlarında yeni yastıklar edinebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz bu ufak değişiklik salonunuza hareketlilik kazandırır. Yapacağınız değişikliklerde kendi tarzınızın yanında renklerin gücünden de yararlanabilirsiniz. Yeşil, mavi ya da morun dinlendirici ve büyüleyici etkisini tablo ya da yastıklarınızda kullanabilirsiniz. 

Hem aydınlatmada hem de dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz farklı modellerdeki mumlar arasından evinizin dekorasyonuna uygun olarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Eğlenceli bir ev dekorasyonuna ve kişiliğe sahipseniz, bu özelliğinizi seçeceğiniz mumlara da yansıtabilir ve kaktüs gibi farklı tasarımlardaki mumları kullanabilirsiniz. Dekorasyonunuzda kullanabileceğiniz mumlarla romantik bir tarz elde edebileceğiniz gibi kokularıyla da rahatlayabilirsiniz. Dekoratif mumlukları hem evinizde hem de ofisinizde kullanarak, farklı alanların dekorasyonunu yenileyebilirsiniz.

Dekorasyonda Biblo ve Çerçevelerin Gücü

Sevdiğiniz detayları evinizin dekorasyonunda kullanarak, şık ve etkileyici detaylara sahip olabilirsiniz. Farklı modellerde bulabileceğiniz kar küreleriyle dilerseniz odalarınızda romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtacak biblolarla hem salonunuzu hem de evinizin diğer köşelerini renklendirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bibloların evinizde sahip olduğunuz mobilyalarınızla ve dekorasyon tarzınızla bir uyum içerisinde olması önem taşır. Eğer şık ve ışıltılı mobilyalara sahipseniz büyük, metal ya da camdan oluşan biblolarla evinize şıklık kazandırabilirsiniz. Daha sade bir dekorasyondan yanaysanız da birbirinden güzel ahşap veya porselen biblolar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Sadece salon ya da oturma alanları için değil, hol ya da çocuk odasında da farklı biblolarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Çocuk odasında ise dikkat etmeniz gereken nokta, ahşap gibi kırılmayacak ve çocuğunuza zarar vermeyecek bibloların tercih edilmesi gerektiğidir. Girişi dahil evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz biblolarla, şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Anılarınızı bir araya getirmek ve görünür kılmak, birbirinden farklı tasarımlara sahip çerçevelerle görsel bir şölene dönüşebilir. İsterseniz klasik veya vintage tarzdaki çerçevelerle modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Daha renkli ve hareketli çerçevelerle kendi anı köşenizi de oluşturabilirsiniz. Metal ya da porselen dışında mandallı ahşap çerçevelerle duvarlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Yeni Dekorasyon Modelleri

Yaşam alanlarınızda kişiselleştirilmiş eşyaları dekorasyonunuzda kullanarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. İster mutfağınız ister evinizin dış kapısında, birbirinden farklı ve şık tasarımlara sahip kişisel eşyalarla kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Ofis gibi çalışma alanlarınızda da kullanabileceğiniz ürünlerle bardaklarınız, kalemleriniz ya da diğer eşyalarınız tamamen size ait olabilir. Değişiklik yapmak istediğiniz alanlarda duvarlarınıza yenilik kazandırmak da tamamen yeni bir ortama kavuşmanıza yardım edebilir. Birbirinden farklı modellere sahip olan duvar kağıtlarıyla odalarınızda ya da salonunuzda yeniliğe gidebilir, kendi ruhunuzu yansıtan duvarlara sahip olabilirsiniz. Ancak duvarlarınızı tamamen yenilemek istemiyorsanız şık detaylara sahip saat ya da aynalarla da yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Değişiklik yapmak istediğiniz alana ve kendi beğenilerinize göre, yaşam alanlarınıza yenilik katabilirsiniz. Bazen bir mum bazen de bir tablo farklı dekorasyon modelleri oluşturmanızda yardımcı olarak, kendi ruhunuzu yansıtmanızı sağlayabilir. Mobilyalarınıza ve tarzınıza uygun olarak gerçekleştireceğiniz tercihlerle evinizin dekorasyonunu da tamamlayabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dekorasyon Modelleri

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Dekorasyon
  2. Deniz Çerçeve Dekorasyon
  3. Shop365 Dekorasyon
  4. Platin Saat Dekorasyon
  5. Technopa Dekorasyon
  6. Dekorme Dekorasyon
  7. Giyense Dekorasyon
  8. Decobritish Dekorasyon
  9. Renkselart Dekorasyon
  10. Dekoliya Dekorasyon
  11. Baskı Dükkanı Dekorasyon
  12. Cakasepetim Dekorasyon
  13. Arty Tablo Dekorasyon
  14. Caka Tablo Dekorasyon
  15. Elele Home Dekorasyon
  16. Syronix Dekorasyon
  17. Cadran Dekorasyon
  18. Tablo Center Dekorasyon
  19. Hediyelen Dekorasyon
  20. Postermanya Dekorasyon
 4. Ebatlar A-Z
 5. Ev ve Yaşam Trendleri
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002028/18021300
Başa dön