Duvar Paneli Fiyatları

Estetik bir görünüm yaratarak yaşam alanlarına şıklık katan strafor duvar paneli modelleri ile dekoratif bir tasarım oluşturabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip olan alternatif duvar panelleri yardımıyla evinizin ebatlarına uygun olan seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Yapışkanlı şekilde üretilmiş olmalarıyla avantaj yaratan panellerden yararlanarak sadece saniyeler içerisinde duvarlarınızın yeni bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hafif ve ince olan paneller, tek başınıza evinizin dekorasyonunu değiştirebilmeniz için elverişlidir. Farklı renk tonları ile dizayn edilmiş yapışkanlı duvar paneli çeşitlerinden yararlanarak tek hamlede işlerinizi bitirebilirsiniz. Kolayca yüzeyi yapışan bu panelleri evinizde kullanmadan önce ilgili noktaların temiz ve kuru halde olmasına dikkat etmelisiniz. Evlerdeki odaların yanı sıra ofis, büro ve iş yeri gibi alanlarda da kullanılabilen duvar paneli modelleri, son derece esnek bir kullanım deneyimini size sunar. Aşınmaya karşı dayanıklı olan bu paneller, uzun ömürlü şekilde bulundukları alana uyum gösterir. Aynı zamanda çizilme, kırılma ve solma gibi problemlere karşı da koruma yaratan paneller, oldukça verimli bir kullanım yaşamak isteyen kişiler için ideal özellikler taşır.

İstenmeyen Görüntüleri Strafor Duvar Paneli Kullanarak Aşın

Evinizdeki sıvalı alanlara, boyası bozulmuş noktaları ya da çatlaklara sahip duvarları daha estetik göstermeki çin strafor duvar paneli çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Duvarlarınızdaki kusurları kapatan paneller, ekonomik olarak sahip olabileceğiniz ürünler arasında yer aldıkları için bütçenize de katkı sağlar. Düz yüzeye sahip olan duvar kaplama paneli çeşitleri, sade bir tasarım oluşturmak isteyen kullanıcılar için elverişlidir. Aynı zamanda şık desenlere tasarımlarında yer veren duvar panelleri de vardır. Böylece odalarınızın özelliklerine göre çeşitli panel modellerinden yararlanarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Duvarların yanı sıra tavanlar için ideal olan panel modellerini de evinizde kullanabilirsiniz. Tavan panelleri sayesinde odalarınızın tavanlarında yer alan lekeleri ve çatlakları çok kısa bir sürede kapatarak şıklık yaratabilirsiniz. İç kısımlarına spot ışığı ya da LED ışık gömülebilen 3D duvar paneli çeşitlerinden yararlanarak da zarif bir dekor oluşturabilirsiniz. Bu paneller aracılığıyla yaşam alanlarınızın güçlü bir şekilde aydınlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Boyanabilir Duvar Paneli Kullanarak Çalışma Ortamınıza Zarafet Katın

Esnek kullanım olanağı sunan boyanabilir duvar paneli modelleri ile çalışma ortamınıza estetik bir detay katabilirsiniz. Bu panellerin yüzeylerinin boyanmaya uygun olması sayesinde farklı renk tonlarında kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Fırça kullanarak kısa bir sürede boyayabileceğiniz duvar panelleri boyayı kolayca emerek renk kazanır. Böylece çalışma ortamınızın renkleriyle uyumlu olan bir dekorasyon ürününden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılarından tam not alan ürünler arasında ahşap duvar paneli çeşitleri de bulunur. Bu panellerin sahip olduğu ahşap görünümlü doku, otantik bir stil oluşturarak yaşam alanlarınızın çehresini değiştirebilmenize yardım eder. Tuğla şeklinde dizayn edilmiş paneller, duvarlara şık şekilde uyum sağlayarak dekorunuzu güçlendirir. Aynı zamanda esnek duvar paneli modellerini de evinizde veya iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Esnek yapıları sayesinde dış etkilere ve darbelere karşı dayanıklılık kazanan bu ürünler, uzun ömürlü bir deneyim elde edebilmeniz için dikattle geliştirilmiştir.

Alev Almaya Karşı Dayanıklı Olan Taş Duvar Paneli

Üretimlerinde kolay tutuşma özelliği olan maddelerin kullanılmaması sayesinde alev almaya karşı dayanıklılık yaratan taş duvar paneli çeşitleri, güvenli bir şekilde yaşam alanlarınızda yer verebileceğiniz ürünlerdendir. Gerçekçi tuğla detayına tasarımlarında yer veren paneller, çalışma ortamınızın daha şık ve geniş görünmesine yardım eder. Silinebilir şekilde üretilmiş olan paneller yardımıyla kirlenme ve tozlanma gibi problemlere karşı dayanıklılık elde edebilirsiniz. Bakteri üremesini ve mantar oluşumunu önlemeye yardımcı yapıları ile de beğeni toplayan duvar panelleri, hijyenik bir kullanım için ideal nitelikler taşır. Aynı zamanda koku oluşumunu engellemeye de yardım eden paneller, odalarınızı hijyenik ve ferah şekilde dekore edebilmeniz için geliştirilmiştir. Tuğla duvar paneli modellerinden yararlanarak nemden ve sudan etkilenmeyen bir ürüne sahip olabilirsiniz. Böylece çevresel koşulların ve ufak kazaların yol açabileceği sorunların önüne kolayca geçebilirsiniz. Hem iç cephe boyaları ile hem de dış cephe boyaları ile boyanabilme özelliği bulunan duvar panelleri yardımıyla dekorasyonunuzda değişikliğe gidebilirsiniz. Kendiliğinden yapışkanlı olan modelleri saniyeler içerisinde monte edip dekorunuzu oluşturabilirsiniz. Yapıştırıcı madde kullanarak monte edebileceğiniz PVC duvar paneli modellerini de satın alabilirsiniz.

Koruyucu Filme Sahip Akustik Duvar Paneli

Üretimlerinde koruyucu filmlerden yararlanılmış olan akustik duvar paneli modellerini kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılarına ses yalıtımı kazandıran bu paneller, odanızdaki sesin daha iyi dağıtılmasına yardım eder. Panel çeşitleri arasında ısı yalıtımı yaratan ürünler de bulunur. Bu panelleri tercih ederek odanızın yazın daha serin, kışınsa daha sıcak kalmasına katkı sağlayabilirsiniz. Fiber köpek duvar paneli çeşitlerini evinizdeki odalarda değerlendirerek hem yalıtım hem de sağlamlık elde edebilirsiniz. Deforme olmaya ve parçalanmaya karşı dayanıklı olan fiber paneller, oldukça uzun süreli şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Ölçülerine göre birçok alternatif yaratan birbirinden özel paneller, duvarınızı komple kapatabilmeniz için uygundur. Büyük boy paneller sayesinde odalarınızın duvarının görünümünü kolayca değiştirebilirsiniz. Kesilebilir olan panel modelleri ile odalarınızın ölçülerine göre tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Banyo, balkon, mutfak duvar paneli çeşitleri sayesinde geniş bir kullanım alanına erişebilirsiniz. Bu paneller sayesinde evinizin odaları arasında uyumlu bir dekor oluşturabilirsiniz.

Evinize Kaplama Duvar Paneli Çeşitleriyle Şıklık Kazandırın

Hem montaj kolaylığı sağlayan hem de zarafet yaratan kaplama duvar paneli çeşitleri, evinize şıklık kazandırabilmeniz için idealdir. Boya masrafı yapmadan ekonomik şekilde duvarlarınızın renklerini değiştirmek için kaplama panellerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Hem esnek olan hem de katlanabilir şekilde üretilen paneller aracılığıyla pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Prefabrik duvar paneli modelleri, prefabrik evlerin duvarlarına yeni bir dekor kazandırabilmeniz için oldukça kullanışlıdır. Falçata ya da makas gibi aksesuarlardan yararlanarak panellerin ölçülerini kolayca değiştirebilirsiniz. Baskı ürünü olan panel modellerini tercih ederek resimli şekilde duvarınızı dekore edebilirsiniz. Yüzeylerinde yer verdikleri resimli baskılarla dikkat çeken modeller, çocuk odalarına ve oturma odalarına özel birçok modeli içerir. Mutfaklara özel olarak tasarlanmış olan resimli paneller, meyve ve sebze çeşitlerine yer veren dekorlarıyla oldukça estetik bir stil oluşturur. Hem boyalı yüzeylere hem de boyasız alanlara yapıştırılabilen paneller aracılığıyla özel bir dekor yaratabilirsiniz.

Kabartmalı Dokulara Sahip Duvar Paneli Modelleri

Yüzey dokularının kabartmalı olması sayesinde şıklık yaratan duvar panelleri, doğal ve gerçekçi bir detay oluşturur. Evinizde taş desenli duvarlara sahip olmak için bu panellerin kabartmalı yüzey dokusundan yararlanabilirsiniz. Panellerin yüzeyinde yer alan taş ve tuğla kabartmaları, simetrik şekilde dağıtılmış olmaları sayesinde son derece estetik bir görüntü ortaya koyar. Aynı zamanda sökülebilir şekilde üretilmiş olan panelleri farklı alanlarda kullanarak evinizin dekorunu kolayca değiştirebilirsiniz. Çevre dostu ve hafif materyallerle üretilen paneller, oldukça konforlu bir kullanım yaşayarak verim elde edebilmenizi sağlar. Altıgen duvar paneli çeşitlerini tercih ederek ofisinizde ya da büronuzda geometrik desenler oluşturabilirsiniz. Markanızın renkleriyle uyumlu olan paneller yardımıyla iş ortamınızın kurumsal kimliğini de tamamlayabilirsiniz. Parlak yüzeye sahip olan paneller, bekleme odası ve koridor gibi alanlarda ekstra ferahlık oluşturur.

  • Duvar Paneli Nasıl Yapılır?

  • Duvar ve tavan panelleri genellikle poliüretan malzemeden yapılır. Poliüretan panellerin ana avantajı çok hafif ve güçlü bir malzeme olmasıdır. Hafifliğine rağmen dayanıklıdır ve çok az bakım gerektirir. Solmaya ve küflenmeye karşı dirençlidir. Duvar panellerin en büyük avantajlarından biri su geçirmezlik özelliğidir. Bu sayede mutfak ve banyo gibi nem oranının yoğun olduğu mekânlarda güvenle kullanabilirsiniz. Duvarları ve tavanları, nemin neden olduğu her türlü hasardan koruyabilirsiniz. Poliüretan duvar paneli modelleri; oksidasyona, yangına, paslanmaya veya şoka karşı yüksek dirence sahiptir. Plastik malzeme yangınla karşılaştığında kolayca yanabilir. Ancak, poliüretan duvar panellerinin en önemli özelliklerinden biri yangına dayanıklı olmasıdır. Poliüretan duvar ve tavan panelleri, malzemenin çok yönlü yapısı sayesinde hemen hemen tüm şekillerde kalıplanabilir. Duvar kâğıdı gibi kaplamalara kıyasla, duvar panelleri 3 boyutlu bir kaplama seçeneği sunar. Taş, ahşap ya da diğer dekoratif temalar gerçeğinden neredeyse ayırt edilemeyecek şekilde uygulanabilir. Gerçek taş kaplamaya kıyasla, poliüretan paneller uzun ve yorucu tadilat işlemleri olmadan, kısa sürede mekânlara farklı stilleri kazandırmayı kolaylaştırır. Hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?

  • Evinizin, ‌işyerinizin ya da ofisinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız, duvar panelleri ile kısa sürede göz alıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Duvar paneli montajı kolaydır. Malzemenin hafif yapısı sayesinde, panelleri dekoratif ihtiyaçlarınıza göre kesebilir ve kolayca şekillendirebilirsiniz. Islak zeminler yapıştırıcıların etkinliğini azaltacağından, uygulamadan önce duvarların ve tavanın tamamen kuru olmasını sağlamalısınız. Düz olmayan zeminler için panel uygulaması önerilmez. Duvarlarınızda önemli ölçüde hasar varsa ya da duvar yüzeyi düzensizse, panel uygulamasından önce yüzeyi düzleştirerek yapıştırıcıya hazırlamanız gerekebilir. Duvar panelleri genellikle kendi özel yapıştırıcıları ile yapıştırılır. Piyasada bu amaçla üretilmiş çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Öte yandan panelin kullanım talimatlarını ve yapıştırma adımlarını takip ederek, üreticinin tavsiye ettiği ürünleri kullanmanız önemlidir. Özel bir ürün belirtilmediği sürece çok amaçlı ‌PVC panel yapıştırıcı çeşitleri ile uygulama yapabilirsiniz. Bazı duvar panelleri kendinden yapışkanlıdır. Yapmanız gereken tek şey koruyucu filmi kaldırmak ve paneli istediğiniz yüzeye yapıştırmaktır.
  • Poliüretan Duvar Panelinin Avantajları Nelerdir?

  • Duvar panelleri uygun fiyatlıdır ve hızlı uygulanır. Profesyonel uygulama gerektiren, doğal taş ya da ahşap gibi diğer kaplama seçenekleri ile ‌karşılaştırıldığında hem malzemeden hem de montaj süresinden tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça geniş bir model yelpazesine ile çeşitli boyutlarda, renklerde ve dokuda sayısız panel seçeneği bulabilirsiniz. Dekoratif ihtiyaçlarınıza göre taş desenli duvar paneli modelleri başta olmak üzere, ‌rüstik, ‌country, klasik, avangart ya da modern desenlere sahip duvar panelleri arasından seçim yapabilirsiniz. ‌PVC paneller su geçirmezdir. Banyo ve mutfaklarda küf problemi ile karşı karşıya kalanlar için en iyi çözümlerden biridir. Banyo ve mutfak dışında, yatak odaları, oturma odaları, çatı katı, bodrum ve garajlar da dâhil olmak üzere evinizin ya da ‌işyerinizin tamamında duvar panellerini kullanabilirsiniz. Duvar panelleri suyu emmediği için düzenli temizlik gerektirmez. Lekelendiğinde, sadece suyla ve bezle kolayca silinebilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Paneli Fiyatları

516 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 516 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60000815