Duvar Paneli Fiyatları

İç mekan dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan, duvar panelleri ortamın havasını değiştirerek hayal ettiğiniz mekanı oluşturmanıza katkı sağlar. Çok çeşitli ürün, renk, tasarım ve uygulama çeşitleri bulunan duvar panellerini zevkinize ve dekorasyon stilinize göre kolaylıkla seçebilirsiniz. Duvar paneli fiyatları, ürün ölçüsü, ürün modeli, kullanım şekline, tasarımsal ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermekle birlikte, herkese hitap eden sınırsız ürün alternatifi sunar. Geniş kullanım alanına sahip olan duvar panellerini dilerseniz tv ünitesinin arkasında tekli bir stant oluşturmak için, dilerseniz yatak odalarında yatak arkasında başlık görünümü sağlamak için, dilerseniz lobilerde ve mağaza kasa ünitelerinin arkasında mekanı hareketlendirmek için tercih edebilirsiniz. Kişisel yaratıcılığınızla çok farklı kullanım alanları ile sıra dışı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Moda Ve Estetiği Buluşturan; Dekoratif Duvar Ve Tavan Kaplama Panelleri 

Yaşam alanlarını özelleştiren duvar ve tavan kaplama panelleri, şık dokunuşlar sunarak duvarları güzelleştirir. Duvar paneli çeşitleri arasında; 3d esnek duvar kaplama paneli, straforlu duvar paneli, kendinden yapışkanlı özelliklere sahip ürünleri mevcuttur. Tavan kaplamalar ise çok farklı kalınlıklarda, desen ve tasarımda sınırsız ürün seçeneği sunarak tüm kullanıcılara hitap etmeyi amaçlar. 3d esnek duvar duvar kaplama panelleri, köpük ile kendinden yapışkanlı duvar kaplamasıdır. Bu nedenle uygulaması kolaydır. 3d özelliğinden dolayı canlı ve son derece gerçekçi bir görünüm oluşturur. Hem doğal hem de şık bir mekan yaratmanızı sağlar. 3d esnek duvar kaplama panelleri ve özellikleri;

 • 1 adet için ölçüleri: ağırlık: 200 gram/ kalınlık: 0,80 cm/ genişlik: 70,00 cm/ yükseklik: 77,00 cm'dir. Bu üründen 2 adet aldığınızda,  1 m2 alanı kaplayabilirsiniz.
 • Polietilenden üretilmiş olup, malzeme içeriğinde kanserojen madde ya da toksik kimyasalı bulunmaz. Ayrıca bakteri üretmez, küf önleme özelliğine sahiptir ve kokusuzdur.
 • Esnek duvar panellerine sahip olduğu için ısı, ses ve nem yalıtımını sağlar, kışın sıcak, yazın serin tutma özelliği bulunur. 
 • Zaman içinde kullanıma bağlı olarak yapışkanlık ve izolasyon özelliğini kaybetmez.
 • Suya, ısıya ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun yıllar kullanım avantajı bulunur.
 • Uygulaması son derece pratik olup, boyalı boyasız her yüzeye uygulanırlar. Ayrıca boyanabilir özelliğe sahiptir.

Straforlu duvar panelleri; estetik ve kullanım rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Straforlun özelliğinden dolayı hava şartlarından etkilenmezler. Böylece hem iç hem de dış mekanlarda kullanım olanağı sağlar. Straforlu duvar panelleri ve özellikleri;

 • Çok farklı ölçü seçenekleri sunduğu için en sık tercih edilen duvar panelleridir. En ve boy ölçüleri değişiklik göstermekle birlikte kalınlık ölçüsü: 2 cm'dir.
 • Yüzey yapısı ve malzeme kalitesi sayesinde stikwall ve yapay bir görünüm sağlamaz.
 • Çok çeşitli tasarımlara sahip olup, çeşitleri arasında; doğal ahşap, mermer, taş ve tuğla modelleri bulunur.
 •  B1 Tipi alev yürütmez ve 30 DNS EPS tabanlıdır. Tutuşturucu özelliği yoktur. Bakteri üretmez ve yosunlaşma yapmaz. İçeriğinde sağlığa ve çevreye zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.
 • Çok şiddetli olmadığı takdirde, darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Nemden, sudan etkilenemezler. Hem dekoratif amaçlı hem de yalıtım amaçlı kullanılırlar.

Sünger kendinden yapışkanlı duvar panelleri; uygulama ve kullanım kolaylığı sağladığı için sıkça tercih edilen ürünlerdir. Kolaylıkla tek başınıza bile uygulayabilirsiniz. Sünger kendinden yapışkanlı duvar panelleri ve özellikleri;

 • Çok çeşitli ölçü ve desenlere sahip ürünlerdir. Bu nedenle geniş kullanıcı kitlesine hitap eder.
 • Kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde toz ve kir oluşturmadan uygulanır.
 • Suya, neme ve yangına karşı dayanıklı olup, ısı yalıtım özelliği bulunur.
 • Anti bakteriyel olup kokusuzdur. Yapı kimyasallarından etkilenmez ve hafif, elastik, çevre dostudur.
 • Darbelere karşı direnç ve dayanıklılık sağlar.

Duvar panellerinin temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Hangi çeşit ürünü tercih etmiş olursanız olun, bakım ve hijyenleri aynıdır. Kolay kolay kiri ve pisliği çekmemekle birlikte sudan etkilenmezler. İster kuru isterseniz de nemli bir bez yardımı ile ürünü silmeniz gerekli bakım ve hijyeni sağlamaya yeterli olur.

Dekorasyonda Yeni Nesil Tavan Kaplama

Dekorasyonunu bütünleştirmek ve güçlü bir etki bırakmak için kullanılan tavan kaplamaları hem iç mekanlarda görsel güzellik yaratır, hem de küflü yüzeyleri kapatarak işlevsel özellikleri bulunur. Tavan kaplama panelleri ve özellikleri;

 • Çok çeşitli ölçüleri ve tasarımları bulunur.
 • Plastik boya su bazlı boyalar ile boyanabilir.
 • Ürünü uygularken mastik ve saten alçı kullanılması ile yapılması önerilir.

Duvar panelleri, duvarlar ve tavanlar için şık, hafif ve kolay uygulanabilen bir kaplama malzemesidir. Suya dayanıklıdır ve temizlenmesi çok kolaydır. Oturma ve yatak odalarında, banyolarda, mutfaklarda, bodrumlarda, kısaca aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanlarında kullanılabilir. Duvarlarınızı ya da tavanlarınızı ‌PVC panel ile kaplayarak tarzınızı yansıtabilir, aynı zamanda duvarlarınızı ortam koşullarının neden olduğu hasarlardan koruyabilirsiniz. Poliüretan malzemeden üretilmiş panellerin kurulumu kolay ve hızlıdır. Kullanıcı dostu ve hafif olması nedeniyle, panel yapıştırıcısı çeşitleri ile panelleri istediğiniz yüzeylere çok kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.


 • Duvar Paneli Nasıl Yapılır?

 • Duvar ve tavan panelleri genellikle poliüretan malzemeden yapılır. Poliüretan panellerin ana avantajı çok hafif ve güçlü bir malzeme olmasıdır. Hafifliğine rağmen dayanıklıdır ve çok az bakım gerektirir. Solmaya ve küflenmeye karşı dirençlidir. Duvar panellerin en büyük avantajlarından biri su geçirmezlik özelliğidir. Bu sayede mutfak ve banyo gibi nem oranının yoğun olduğu mekânlarda güvenle kullanabilirsiniz. Duvarları ve tavanları, nemin neden olduğu her türlü hasardan koruyabilirsiniz. Poliüretan duvar paneli modelleri; oksidasyona, yangına, paslanmaya veya şoka karşı yüksek dirence sahiptir. Plastik malzeme yangınla karşılaştığında kolayca yanabilir. Ancak, poliüretan duvar panellerinin en önemli özelliklerinden biri yangına dayanıklı olmasıdır. Poliüretan duvar ve tavan panelleri, malzemenin çok yönlü yapısı sayesinde hemen hemen tüm şekillerde kalıplanabilir. Duvar kâğıdı gibi kaplamalara kıyasla, duvar panelleri 3 boyutlu bir kaplama seçeneği sunar. Taş, ahşap ya da diğer dekoratif temalar gerçeğinden neredeyse ayırt edilemeyecek şekilde uygulanabilir. Gerçek taş kaplamaya kıyasla, poliüretan paneller uzun ve yorucu tadilat işlemleri olmadan, kısa sürede mekânlara farklı stilleri kazandırmayı kolaylaştırır. Hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?

 • Evinizin, ‌işyerinizin ya da ofisinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız, duvar panelleri ile kısa sürede göz alıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Duvar paneli montajı kolaydır. Malzemenin hafif yapısı sayesinde, panelleri dekoratif ihtiyaçlarınıza göre kesebilir ve kolayca şekillendirebilirsiniz. Islak zeminler yapıştırıcıların etkinliğini azaltacağından, uygulamadan önce duvarların ve tavanın tamamen kuru olmasını sağlamalısınız. Düz olmayan zeminler için panel uygulaması önerilmez. Duvarlarınızda önemli ölçüde hasar varsa ya da duvar yüzeyi düzensizse, panel uygulamasından önce yüzeyi düzleştirerek yapıştırıcıya hazırlamanız gerekebilir. Duvar panelleri genellikle kendi özel yapıştırıcıları ile yapıştırılır. Piyasada bu amaçla üretilmiş çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Öte yandan panelin kullanım talimatlarını ve yapıştırma adımlarını takip ederek, üreticinin tavsiye ettiği ürünleri kullanmanız önemlidir. Özel bir ürün belirtilmediği sürece çok amaçlı ‌PVC panel yapıştırıcı çeşitleri ile uygulama yapabilirsiniz. Bazı duvar panelleri kendinden yapışkanlıdır. Yapmanız gereken tek şey koruyucu filmi kaldırmak ve paneli istediğiniz yüzeye yapıştırmaktır.
 • Poliüretan Duvar Panelinin Avantajları Nelerdir?

 • Duvar panelleri uygun fiyatlıdır ve hızlı uygulanır. Profesyonel uygulama gerektiren, doğal taş ya da ahşap gibi diğer kaplama seçenekleri ile ‌karşılaştırıldığında hem malzemeden hem de montaj süresinden tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça geniş bir model yelpazesine ile çeşitli boyutlarda, renklerde ve dokuda sayısız panel seçeneği bulabilirsiniz. Dekoratif ihtiyaçlarınıza göre taş desenli duvar paneli modelleri başta olmak üzere, ‌rüstik, ‌country, klasik, avangart ya da modern desenlere sahip duvar panelleri arasından seçim yapabilirsiniz. ‌PVC paneller su geçirmezdir. Banyo ve mutfaklarda küf problemi ile karşı karşıya kalanlar için en iyi çözümlerden biridir. Banyo ve mutfak dışında, yatak odaları, oturma odaları, çatı katı, bodrum ve garajlar da dâhil olmak üzere evinizin ya da ‌işyerinizin tamamında duvar panellerini kullanabilirsiniz. Duvar panelleri suyu emmediği için düzenli temizlik gerektirmez. Lekelendiğinde, sadece suyla ve bezle kolayca silinebilir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Duvar Paneli Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 550 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60000815