Hem bir yatırım aracı hem de ziynet eşyası olarak kabul edilen altın, farklı model ve tasarımlara sahiptir. Altın çeşitleri arasında farklı gramajlarda külçe altın, ziynet altın, cumhuriyet altını ve bilezik modelleri yer alır. Türleri ile birlikte kullanım amaçları da değişen altın çeşitlerini inceleyebilir; külçe, ziynet ve cumhuriyet altını modellerinden ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz.

Külçe altınlar arasında 1 gramdan 100 grama kadar farklı gramlar da ürünler bulunur. Gramları ile paralel fiyatlara satılan külçe altınlardan bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. 24 ayar ve 995 milyem saflığında olan, 5 gram, 10 gram, 20 gram ya da 50 gram aralığında olan ürünleri hem yatırım amaçlı hem de hediye amaçlı tercih edilebilirsiniz. Değeri ve saflığı sertifika ile güvence altına alınmış olan ürünler, ayar ve gramaj olarak dünya standartlarında garantilidir. Aynı zamanda gram bilgileri ve doğruluğu analizci imzası ile güvenceye alınmış ürünleri, güvenle satın alabilirsiniz. Ağırlıklı olarak yatırım amaçlı kullanıma uygun olan külçeler; sarraf, kuyumcu, döviz büroları ve anlaşmalı bankalara satılarak kolayca nakit paraya çevrilebilir. Dünya altın borsasındaki değişikliklere göre fiyatları her gün güncellenen külçe altınları inceleyerek bütçenize uygun ürünleri alabilirsiniz.

Ziynet altın çeşitleri arasında ise çeyrek altın, yarım altın ve tam altın modelleri bulunur. Altınlar arasında kulplu ve kulpsuz çeşitlere ulaşabilirsiniz. Tek halinde satılan altınların yanında set halinde satılan ziynet altın çeşitleri de dikkat çeker. 10’lu pakette, 6’lı pakette ve 3’lü pakette altınları inceleyebilir, çoklu setleri yatırım amaçlı ile tercih edebilirsiniz. Ziynet altınlar arasında yeni tarihli ve eski tarihli ürün çeşitleri yer alır. Gramaj açısından sertifikalı satılan ziynet altınları düğün, sünnet ya da nişan gibi merasimlerde sevdiklerinize takmak için kullanabilirsiniz. Özellikle merasimde takmak için kullanılacak altınların kulplu olmalarına dikkat edilir. Birikim amacı ile de kullanılan ziynet altınların yeni tarihli olanını tercih edebilir, günlük kura göre fiyatları değişen ürünleri doğru tercihler ile satın alabilirsiniz. Altın çeşitleri arasında “Ata Altını” olarak da adlandırılan cumhuriyet altınları ise 22 ayardır. Hem hediye hem de birikim amaçlı değerlendirilebilen altın çeşitlerine set halinde ya da tek ürün olarak ulaşabilirsiniz. Tek halinde 7,21 gram gelen altınların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Özellikle günlük kura göre fiyatları değişiklik gösteren Cumhuriyet altınlarını 2’li, 5’li ve 10’lu setler halinde temin edebilir, yatırım amaçlı satın alabilirsiniz.

Külçe, ziynet ve cumhuriyet altını çeşitleri arasında yer alan bilezik modelleri ise farklı tasarımlara sahiptir. Modelleri ile birlikte gramları değişen bilezik çeşitlerinde burma bilezik, farklı motifler ile süslü klasik bilezikler yer alır. 6, 7 veya 9 gram aralığında 22 ayar bileziklerde klasik motifler ile süslü modelleri bulabilirsiniz. Çeşitli merasimlerde hediye olarak kullanmak için ideal olan ürünlerin boyutlarını inceleyebilirsiniz. 10 gram ve 20 gram arasındaki bileziklerde daha şık tasarımlara sahip ürünler mevcuttur. Çiçek işlemeli, tamamen el işçiliği olan ürünler, özel günler için hediye olarak tercih edilebilir. Özellikle kadınların beğenisini kazanan desenli modelleri inceleyebilir, günlük yaşamda aksesuar olarak takabilirsiniz. Burma altın bilezikler ise tasarımlarına ve gramlarına bağlı olarak farklılık gösterir. 10 gramdan başlayarak 15 gram, 20 ve 25 gram gibi farklı ağırlıklarda olan ürünleri tek parça halinde ya da 2’li, 3’lü ve 5’li setler halinde bulabilirsiniz. Hasır altın çeşitlerinde ise 60 gramlık ürünler öne çıkar. Şık tasarımlara sahip olan ürünleri inceleyebilir; külçe, ziynet ve cumhuriyet altını fiyatları arasında bütçeniz doğrultusunda uygun seçimi yapabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Külçe, Ziynet ve Cumhuriyet Altını

Ziynet Altın
Cumhuriyet Altını
Gram Külçe Altın
Külçe Gümüş
22 Ayar Yatırımlık Bilezik
Hesaba Havale Altın
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/2147483617/530175