Güvenlik Sistemleri

Güvenliğinizi sağlamak üzere geliştirilmiş teknolojik ürünlerle hem evinizi hem de iş yerinizi başarıyla koruyabilirsiniz. Alarm sistemleri belirli koşullar oluştuğunda otomatik olarak devreye girer ve sizi uyarır. Hırsızlara karşı etkili bir çözüm oluşturan ürünler güvenlik sistemleri fiyatları açısından da avantajlı koşullarla erişebileceğiniz birçok model içerir. Yüksek ses desibeline ulaşarak alarm sesini yayan ürünler hem sizin hem de çevredekilerin dikkatini çekmeyi başarır ve olası tehlikelere karşı kötü niyetli kişileri uzaklaştırır. Gelişmiş dijital özellikleriyle uzaktan da kontrol edilebilen sistemleri kolayca susturabilirsiniz. Farklı açı aralıklarında dönebilen güvenlik kameraları aracılığıyla otopark, bahçe, ev girişi ya da mağaza girişi gibi noktalarda sürekli kayıt almak mümkün hale gelir. Bu kayıtlar sayesinde mallarınıza zarar veren kişileri tespit edebileceğiniz gibi aynı zamanda mallarınıza karşı kötü niyet besleyen kişileri de caydırırsınız. Işıklı tasarımlarıyla kendilerini belli eden güvenlik kameraları gece saatlerinde hırsızların olası bir saldırıya yeltenmelerini önleyerek dükkânınızın emniyetini artırır.

Güvenlik Sistemleriyle Maddi Kayıpları Önleyin

Kızılötesi görüş özelliğine de sahip güvenlik kameraları HD, Full HD gibi çözünürlüklerle gündüz ve gece saatlerinde aralıksız kayıt yapar. Bu kayıtları hafızalara kaydeden ya da dijital ortamlara aktaran akıllı kameralarla işletmenizi tehlikelere karşı koruma altına alırsınız. Gece görüşü özelliğinin yanı sıra hareketleri algılayan sensörleriyle de odaklanma konusunda başarılı bir iş çıkaran modern kameralarla işletmenizin yaşayabileceği tehlikeleri bertaraf edersiniz. Sessiz bir şekilde çalışan güvenlik kameraları küçük boyutları ve estetik tasarımlarıyla da beğeni toplar. Güvenlik sistemleri arasında boy gösteren dedektörlerle de hem evinizi hem de iş yerinizi emniyet altına alırsınız. Su kaçağı dedektörleri olası bir kaçak durumunda size haber vererek su baskınlarını ve maddi kayıpları önler. Gaz alarmı cihazları ortam belli bir oranda gaz seviyesine ulaştığında devreye girer ve uyarı sesiyle beraber emniyeti sağlamak için gerekli aksiyonu alabilmenize olanak tanır. 

Koruma Yaratan Güvenlik Sistemleri

Isının yanı sıra dumana karşı da duyarlı olan dedektör sistemlerini iş yerinize ya da evinize takabilir, sıcaklık değerleri belirli bir seviyeye geldiğinde ya da tehlikeli düzeyde duman oluşumu gerçekleştiğinde otomatik olarak devreye giren bir alarma sahip olabilirsiniz. LCD ekran desteğiyle ölçüm değerlerini gösterebilen dedektörler içeren karbonmonoksit sistemleriyle, bu tehlikeli gazın ortamda var olması durumunda uyarı alırsınız. Pilli ve kablolu şekilde çalışabilen dedektörler aracılığıyla çeşitli tehlikelere karşı çözüm geliştirilir. Kapı ve pencere gibi noktalara takabileceğiniz sensörlerle bu noktalarda oluşabilecek hareketlilikler karşısında alarm sistemi anında devreye girer ve ev sakinlerini uyarır. Akıllı güvenlik alarmlarının küçük boyutları, yabancı kişilerin bu kullanışlı ürünleri fark etmesini de engeller.

Tehlikeleri Bertaraf Eden Çözümler

Güvenlik kameralarını sorunsuz şekilde kullanabilmek için geliştirilen jak girişli kablolar siz uyurken emniyeti sağlayan aksesuarları verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır. Alarm telinden şifre paneline kadar birçok yedek parçanın bulunması güvenlik sistemlerinde yaşanabilecek teknik sorunları çözmeye kolaylaştırır. LCD ekranlı şifre paneli yardımıyla ev alarm sistemlerinde kullanılan güvenlik birimlerini geçebilmek için gerekli şifreyi ekran üzerinden girebilirsiniz. Ev ortamında kullanılabilen otomatik kilit sistemleri akıllı cep telefonları üzerinden kullanılabilir. Bu sayede evinize ya da ofisinize girmek isterken yanınızda anahtarlık taşımanız da gerekmez. Benzer şekilde, ziliniz çaldığında yerinizden kalkmadan kapıyı rahatça açabilirsiniz. Güvenlik kameralarının biriktirdiği kayıtlar için geniş depolama alanları sunan kayıt cihazları her anın doküman olarak arşivinizde yer almasını sağlar. Kayıt cihazlarının yüksek hafıza kapasiteleri sayesinde büyük işletmelerin ve birden fazla güvenlik kamerası kullanan kurumların depolama ihtiyaçları da etkili şekilde karşılanır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamerası
Güvenlik Kamerası
Dedektörler
Dedektörler
Alarm Sistemleri
Alarm Sistemleri
Alarm Sistemleri Aksesuarları
Alarm Sistemleri Aksesuarları
Kişisel Güvenlik Ekipmanları
Kişisel Güvenlik Ekipmanları
DVR Kayıt Cihazı
DVR Kayıt Cihazı
Yan Ekipmanlar
Yan Ekipmanlar
Kamera Sistemi
Kamera Sistemi
Kamera Aksesuarları
Kamera Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/161719