Tv Askı Aparatları

TV Askı Aparatları

Büyük ya da küçük fark etmeksizin tv ünitelerine ya da duvarlara monte edilmesi istenen televizyonlar için tv askı aparatı kullanımı oldukça önemlidir. Televizyonun renk ve modelinde ayrım yapılmaksızın kullanılan tv askı aparatı tavan montajı yapılarak da kullanılabilir. Televizyonun nerede durmasını istiyorsanız bu alana montajını yaparak uzun ömürlü bir şekilde tv konumunu ayarlayabilirsiniz. Sabit bir şekilde montajı yapılanların yanı sıra dönerli ve köşeli şekilde montajı yapılan modeller de mevcuttur. Modern tasarıma sahip olan tüm evlerde, ofislerde ve bekleme salonlarında televizyonun önemi arka plana atılamaz. Aynı zamanda her geçen gün daha da büyüyen televizyon ekranları için bazen yer bulmak zor olabiliyor. Büyük ekran televizyonların sabit bir şekilde düşme tehlikesi yaşamadan duvara monte edilmesi de önemlidir. Burada devreye giren tv askı aparatı tavsiye alanlarına bakabilir ve sizin için en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Genel olarak siyah ve gri renk tonlarına sahip olan bu aparatlar televizyonun arkasında kalır ve görünmez. Böylece her alanda rahatlıkla kullanımına devam edilebilir. 

TV Askı Aparatı Montajı

Televizyon büyüdükçe aparatlarda da doğru orantılı olarak büyüme meydana gelir. Televizyonu taşıyacak büyüklükte olması oldukça önemlidir. Aksi takdirde televizyonların sabit kalması daha zor hale gelebilir. Hem televizyonun daha sabit kalması hem de uzun ömürlü bir şekilde aşınma meydana gelmemesi adına tv askı aparatı montajı en sağlam şekilde yapılmalıdır. Aparat paketleri içerisinde montaj yaparken kullanılacak olan vidalar ve diğer parçalar da yerini alır. Hem alandan tasarruf etmek için hem de televizyonun görüş alanını arttırmak için bu aparatların kullanımına devam edilir. En çok merak edilen sorulardan biri ise hareketli tv askı aparatı nasıl takılır sorusudur. Hareketli olan kısım sadece televizyonun oturtulacağı kısımdır. Daha arkada kalan ve duvara montajı yapılan kısım ise sabittir. Vida yardımıyla ve dübel yardımıyla duvara sabit bir şekilde montajlanan aparatların ön kısmı bazı modellerde hareketlidir. Bu durum televizyonu dilediğiniz yöne çevirmenize de yardımcı olur. 

TV Askı Aparatı Çeşitleri

Tv askı aparatı nasıl takılır sorusuna yanıt bulduktan sonra önemli olan hangi çeşidini kullanmak istediğinizdir. Televizyonu dilediğiniz yöne çevirmek ve hiç yorulmadan izlemek istediğinizde tv tavan askı aparatı hareketli bir şekilde size yardımcı olur. İki türlü çeşidi mevcuttur. Oynar başlıklı ya da hareketli olarak adlandırılan çeşidi ve sabit olan ya da köşeli çeşidi mevcuttur. Tüm modeller göz önüne alındığında tv askı aparatı standart mı sorusu da akıllarda yerini alır. Ancak aparatlar standart boyutlara sahip değildir. Kullanılacak olan alana ve televizyonun büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kullanım amacına tam olarak uygun olan çeşitler sayesinde televizyonun düşme ve sallanma riski ortadan kalkar. Kolaylıkla montaj edilen çeşitler arasından sabit ya da oynar başlıklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Oynar başlıklı olan modeller daha çok geniş alanlar ve daha büyük televizyonlar için uygundur. Tüm çeşitler farklı tasarımlara sahip olsa da amacı aynıdır ve hem alan tasarrufu sunar hem de güvenli bir kullanım sağlar. Böylece televizyon kullanımı daha konforlu hale gelir. 

Köşeli TV Askı Aparatları

En çok tercih edilen modeller arasında ise köşeli tv askı aparatı modelleri yer alıyor. Evlerde, ofislerde ve bekleme salonlarında geniş bir alan müsaitliği olmadığında televizyonlar genellikle köşelere monte edilir. Televizyonun tek başına köşeye montajının yapılması ise neredeyse imkansızdır. Burada devreye son derece kurtarıcı olan askı aparatları giriyor. Hem televizyonun büyüklüğüne göre hem de köşenin boyutlarına göre şekil alabiliyor. Çok kolay bir şekilde montajı yapılan köşeli aparatlar diğer modellere oranla daha az yer kaplıyor. Böylece de televizyonların köşe bölgelerde daha tarz durmasına da olanak sunuyor. 

Oynar Başlıklı TV Askı Aparatları

Modern tasarıma sahip olan tv askı aparatı oynar başlıklı olduğunda daha fazla işe yarıyor. Tek bir yere televizyon sabitlemek istemeyenler için oldukça faydalı bir aparat çeşididir. Oynar başlıklı olan modellerin yalnızca uç kısımları oynaktır. Hareket eden bu uç kısmın hareket hızı ve esnekliği de tercihe göre ayarlanabilir. Arka kısmı duvara iyice sabitlendikten sonra montajı tercihe göre yapılır. Bu özelliği sayesinde televizyonun arka kısmı sabit kalır ve ön kısımdan sağa, sola ve daha çapraz şekillere doğru hareket ettirebilirsiniz. 

TV Askı Aparatı Fiyatları

En uygun şekilde sunulan tv askı aparatı fiyatları ile sizler de istediğiniz alanda televizyonlarınızı daha güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Hem düşme riski yaşamadan hem de kırılma, sallanma gibi durumlarla karşılaşmadan son derece rahat bir şekilde televizyonlarınızı izlemeye devam edebilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan bu aparatları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Montajı için paket içinden çıkan kılavuzları takip edebilir ve böylece montajı da pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dübel, vida ve vida kapatıcı gibi tüm gerekli montaj malzemeleri paket içerisinde yerini alır. 

Dönerli TV Askı Aparatları

Oynar başlıklı modellerin bir diğer adı ise tv askı aparatı dönerli modeller olarak bilinir. Televizyonun büyüklüğüne bağlı olarak dönerli kısımda da orantılı bir boyut elde edilir. Odalarda, salonlarda ve tv kullanılacak olan herhangi bir alanda televizyon için ayrılan bir bölüm yoksa ya da dar alan sorunu yaşıyorsanız, yapmanız gereken en önemli şey bir askı aparatına sahip olmaktır. Böylece son derece aktif bir şekilde televizyon izleyebilir ve alan tasarrufunu da en etkili şekilde yapabilirsiniz. Üstelik montajı da oldukça sağlam bir şekilde yapılan çeşitli fonksiyonlara sahip aparatlar sayesinde televizyon izlemek daha keyifli hale gelir. Büyük ekran televizyonları sığdırma konusunda da sorun yaşamazsınız. 

Çeşitli İnch TV Askı Aparatları

Televizyon ekranları çeşitli inçlere sahiptir. En düşük tv askı aparatı 32 inç olarak bilinir. En küçük boy televizyonları asmak için tercih edilir. Bir büyüğü ise tv askı aparatı 43 inch olarak bilinir ve daha orta boylarda tvler için uygundur. Bir büyük modeli tv askı aparatı 49 inç olandır ve tam orta boy tvler için uygun bir modeldir. Daha geniş alana yayılarak daha kolay kullanım sunan tv askı aparatı 55 inç bekleme salonları için ideal modellerden birisidir. Yemek odaları ve oturma odalarında kullanılan tv askı aparatı 65 inç olduğunda ortalama bir izleme keyfi sunar. En büyük olan modellerden biri ise tv askı aparatı 82 ekran olan modeldir.

Plastik TV Askı Aparatları

Montajı hem kolay hem de hafif olan tv askı aparatı plastik maddelerden elde ediliyor. Kaliteli plastikler ve sert plastikler kullanılarak uzun ömürlü bir kullanım sunuluyor. 

  • Tv Askı Aparatı Nasıl Takılır?

Aparat paketinden çıkan vida ve dübeller kullanılarak duvara ya da köşelere montajı yapılır. Sabit kısım üzerine oynar başlıklı ya da köşeli olan kısımlar takılır. 

  • Tv Askı Aparatı Kullanımı Kolay mıdır?

Tüm çeşitlerin kullanımı hem oldukça kolaydır hem de güvenli ve tasarrufludur. 

  • Tv Askı Aparatı Renkli mi Olmalıdır? 

Televizyonun arka kısmına montaj yapıldığı için renk seçimi fark etmez. Dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. 

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TV Askı Aparatları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ekran Boyutu
Toplam 36 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?