En Ucuz Buharlı Temizleyiciler

Evde dört dörtlük bir hijyen yaratmak için bazen onlarca farklı ürüne başvurmanız gerekebiliyor. Hem ekonomik hem fonksiyonel özelliklere sahip buharlı temizleyicilerle ise zorlu işlerin üstesinden gelmeniz bir hayli kolaylaşıyor. Kimyasal temizlik maddelerine gerek kalmaksızın, yalnızca su buharı ile etkili bir temizlik yapabilmenize olanak sağlayan buharlı temizleyiciler, evinizin yanı sıra otomobilinizde ve iş yerinizde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Pratikliğiyle hayatınızı kolaylaştıran buharlı temizlik robotu, daha kısa bir süre içerisinde ve daha az yorularak iş yapabilmenize imkan tanırken, öte yandan enerji tasarrufu sağlayan çalışma prensibiyle hem doğayı hem bütçenizi korumayı hedefliyor.

Toz ve kirleri kimyasal madde ve deterjan kullanmaksızın ortadan kaldıran buharlı temizleyiciler, bu sayede farklı ajanlara kesinlikle ihtiyaç duymuyor. Alerji ve astım rahatsızlıkları olanlar ve kimyasallara karşı hassas bünyeler için ideal bir alternatif oluşturan tasarım; fayans, parke ve seramik gibi yüzeyleri ışıl ışıl bir görüntüye kavuştururken, banyo, tuvalet ve mutfak temizliğinde mükemmel bir sonucu garantiliyor. Hem geniş alanlarda hem de küçük, dar ve ulaşılması zor bölümlerde rahatlıkla kullanılabilirken, aksesuarları ve farklı modelleri sayesinde temizlikten aldığınız verimi en üst seviyeye çıkarıyor. Kanserojen kimyasalları yaşam alanınızdan uzak tutmak için harika bir seçenek olan buharlı temizleyici robot, alerjenlerle savaşta yüzde yüz başarı sağlayarak pek çok hastalıktan korunmanızı destekliyor.

Buharlı Temizlik Robotu

Mayt adıyla bilinen ve gözle görülmeyen küçük canlıları, ev tozlarını ve mikropları, 150-160 dereceye varan sıcaklıkta kolayca yok edebilen buharlı temizlik robotu, kimyasal materyallerin sağlığa verdiği zararı ailenizden uzak tutmanızı sağlıyor. Evinizdeki farklı zemin ve eşyalara uygun püskürtücü ve özel fırçalara sahip olan tasarım; oyuncak, biberon, mama sandalyesi gibi hijyenin önem kazandığı objelerde de zararsız ve güçlü bir temizlik gerçekleştiriyor. Böylece bebek ve çocukların sağlığı da korunmuş oluyor. Tuvalet ve banyo gibi ıslak zeminlerin yanı sıra; yatak, yastık, koltuk, kalorifer peteği, derz araları, duvar, fayans ve el girmeyen yerlerde kusursuz hijyen sağlayan tasarım, içinizin her zaman rahat olmasını sağlıyor.

Vakum ve buhar kombinasyonuyla leke ve mikropları ortadan kaldıran buharlı temizleyiciler, perdeler, halılar, döşemeler, zemin, pencere ve fayans gibi pek çok farklı alanda keyifle temizlik yapabilmeyi mümkün kılıyor. Örneğin fırın ve aspiratör gibi yağlı materyallerin temizliği hem büyük bir özen istiyor hem de zaman kaybına neden oluyor. Bu doğrultuda tercih edilebilecek buharlı temizleyiciler ise inatçı yağ lekelerini yok ederken, aynı zamanda toz ve kırıntıları tamamen vakumluyor. Böylece zorlu kirler yerini temiz ve parlak yüzeylere bırakıyor. Otomobil ve bisikletinizin temizlenmesine de yardımcı olan buharlı robot; koltuk, jant ve motor gibi parçaları pratik bir şekilde kirlerden arındırıyor. Klasik temizlik yöntemlerine göre çok daha hijyenik ve güvenilir olan buharlı temizleyiciler aynı zamanda yüzde elli su tasarrufu sağlıyor.

Buharlı Temizleyici Fiyatları

Mutfak fayansları ve banyolarda kusursuz bir hijyen sağlamak için birçok kimyasal ürüne başvurmak gerekebiliyor. Oysa ki buhar gücü ile mikroorganizmalar, kir ve koku tek hamlede yok olurken banyo ve mutfağınız pırıl pırıl bir görüntüye sahip oluyor. Kıyafetleriniz için de mükemmel bir buluş sayılabilecek buharlı temizleyiciler, ütüsü bozulan giysilerinizi askıdayken ütüleyebilmenizi sağlıyor. Evinizin şıklığını tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alan perdelerinizse küçük bir buharlı temizleyici hamlesiyle kırışıklardan kurtularak muhteşem bir görüntüye ulaşıyor.

Kategorimizde Karcher, Polti ve Fakir gibi uzman markaların işlevsel ve kullanışlı buharlı temizlik robotu çeşitleri pek çok farklı model alternatifiyle sizi bekliyor. Tek ürünle mükemmel bir iş çıkarmak ve evinizi gerçek hijyenle buluşturmak, buhar gücü sayesinde hem pratik hem keyifli bir hal alıyor. Buharlı temizleyici fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunarken, sağladıkları eşsiz temizlik sayesinde yaşanılası mekanlar yaratıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buharlı Temizleyici

517 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 517 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160034