En Ucuz Buharlı Temizleyiciler

Buharlı Temizleyici

Buharlı temizleyici ev ortamında dört dörtlük bir hijyen elde etmek için tasarlanan üründür. Seçenekler arsında yer alan onlarca ürün arasında en sık tercih edilen buharlı temizleyicilerdir. Etkili bir temizliği sizlere garanti eder. Ekonomik ve fonksiyonel özelliklere sahip olan bu temizleyiciler zorlu işlerin üstesinden kolayca gelmenize yardımcı olur. Kimyasal temizlik maddelerine gerek kalmadan sadece buhar yardımıyla son derece etkili bir temizlik yapabilme şansına da sahip olursunuz. Buharın mikropları öldürme gibi bir özelliği vardır. Bu nedenle, buhar desteği temizlik işlerinde sizlere muhteşem bir temizlik fırsatı sunar. Buharlı temizleyiciler sayesinde, zorlu işlerin üstesinden kısa sürede gelebilmeniz mümkündür. Örneğin, mutfaktaki zorlu yağ lekelerinden buharın basıncıyla kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Su buharı, çoğu kimyasal maddeden daha etkili olmaktadır. Bu sayede, steril bir temizlik yapma şansına da sahip olabilirsiniz. Buharlı temizleyiciler, evinizin yanı sıra, ofis ve benzeri diğer ortamlarda da etkili bir temizlik yapmanıza yardımcı olur. Buharlı temizleyiciler, farklı markalar tarafından üretilmektedir. Bu nedenle, teknik özellik bakımından birbirinden ayrılan birçok buharlı temizleyici modeli bulunmaktadır. 

Son derece işlevsel özellikte olan Karcher buharlı temizleyici modeli ise farklı türdeki ev işlerinde sizlere yardımcı olacak bir üründür. Evinizin yanı sıra, aracınızı da mikroplardan arındırmak için bu temizleyici modelini satın alabilirsiniz. Çünkü bu temizleyiciler, mobilyalar üzerinde de harika bir temizlik sağlar. Buharlı temizleyicilerin pratikliği sayesinde ev ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Kolay kullanımlı olmasıyla hayatınızı kolaylaştıran buharlı temizlik robotları, kısa süre içinde etkili bir temizliği garanti eder. Kısa süre içinde verimli bir temizlik sağlamak için buharlı temizleyicilerden destek alabilirsiniz. Çünkü bu ürünler, daha az yorularak iş yapmanıza olanak sağlar. Bununla birlikte enerji tasarrufu da elde etmeniz buharlı temizleyiciler ile mümkün olacaktır. Enerji tasarrufu sağlayan buharlı temizleyiciler, bu prensip ile tasarlanmıştır. Hem doğayı koruyan hem de bütçeye uyumlu buharlı temizleyici modelleri seçenekler arasındadır. 

Buharlı Temizleyici Modelleri 

Buhar basınçlı temizleyici modelleri farklı özelliklerde tasarlanan ürünlerdir. Kir ve tozları kimyasal maddeler gerekmeden kullanmaya yardımcı olan bu aletler, son derece işlevseldir. Deterjan, kimyasal madde ve temizlik maddesi kullanmadan mikropları öldüren buharlı temizleyiciler, böylece farklı ajanlara ihtiyaç duymadan temizlik yapmanıza yardımcı olur. Astım ve alerjik rahatsızlığı olan bireyler kimyasallara karşı hassasiyet gösterirler. Dolayısıyla buharlı temizleyiciler, hassas bünyeler için en ideal temizlik aletleridir. Bu anlamda tasarlanan buharlı temizleyici Kiwi markalı modeller, deterjan alerjisi olan bireylere uygun modellerle karşınıza çıkar. Buharlı temizleyiciler sayesinde, seramik, fayans, parke gibi yüzeyler bile ışıl ışıl parlar. Bu makinelerin zeminlere kattığı ışıltının yanı sıra, bakterilerden de arındırma özelliği vardır. Örneğin, banyo, tuvalet ve mutfak gibi yerlerde mükemmel bir temizlik için buharlı temizleyicilerden destek alabilirsiniz. Özellikle, tuvaletler, bakteri anlamında zengin olan yerlerdir. Bu nedenle, steril bir temizlik sağlayabilmek adına buharlı temizleyicilerden destek alınması gerekir. Fakir buharlı temizleyici modeli, marka bilinirliği ve kalitesiyle bilinen bir alettir. Aynı zamanda, bu modellerin uzun süre kullanılabilir kalitede olduğunu söyleyebiliriz. 

Buharlı temizleyiciler, dar ve ulaşılabilmesi zor olan yerlerde de etkilidir. Örneğin, Arfhero buharlı temizleyici, evinizde zor ulaşılabilen yerlerde bile steril bir ortam oluşturur. Bu makinelerin, aksesuar ve diğer ekipmanları sayesinde, farklı ev bölümlerinde muhteşem temizlikler sağlayabilirsiniz. Bu özellikler ise temizlikten aldığınız verimi bir hayli artıracaktır. Karcher buharlı temizleyici sc2 modeli, zeminde harika bir sonuç bırakır. Zemin temizliğini yaparken, ortamdaki bakteri ve kirleri derinlemesine temizler. Özellikle, evinizde evcil hayvanınız ya da küçük bir bebeğiniz varsa, sorunsuz bir temizlik sağlayarak, sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. 

Buharlı Temizleyici Özellikleri 

Kiwi buharlı temizleyici gibi modeller, işlevselliğiyle ön plana çıkmaktadır. Temelde, buhar yardımıyla temizlik yapmanızı sağlayan bu ürünler, farklı özelliklerle donatılabilmektedir. Her markanın kendi özelinde tasarlamış olduğu buharlı temizleyiciler, farklı özelliklere sahiptir. Genel temizlik işlerinizde geniş ve dar alanlarda ulaşılması zor olan bölümlere buharlı temizleyiciler ile ulaşabilirsiniz. Genellikle, kanserojen içeren temizlik maddeleri, temizlik sırasında kullanılmaktadır. Ancak kanserojen içeren maddeler, yaşam alanlarından uzak tutulması gereken içeriklere sahiptir. Buharlı temizleyiciler ise yaşam alanlarınızın daha sağlıklı olması adına kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aynı zamanda, alerjenlerle savaşmak için de bu makinelerin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Alerjenler ile savaşırken yüzde yüz başarı sağlayan birçok buharlı temizleyici modeli tasarlanmıştır. Ürünlerdeki bu özellik sayesinde ise birçok bulaşıcı hastalıktan da korunabilme şansına sahipsiniz. 

Buharlı temizleyici Alf markası tarafından seçkin nitelikler kazandırılarak üretilmiştir. Yoğun buhar teknolojisiyle tasarlanan bu makineler, gözle görülemeyen bakterileri bile öldürmeye yardımcı olur. Mayt ismiyle bilinen küçük canlılar ve ev tozlarını bu makine yardımıyla temizleyebilirsiniz. Buhar teknolojisi 150- 160 dereceye varan bir sıcaklık üfler. Bu sıcaklık oranı ise bakterilerin ölmesine yardımcı olur. Buharlı temizlik robotları, ev ortamında farklı zemin ve eşyalara uygun şekilde temizlik yapmanıza da olanak sağlar. Çünkü her zemin ve eşyaya uygun püskürtücü ve özel fırçalar, bu makinelerin aparatları arasında yerini almaktadır. Örneğin, biberon, mama sandalyesi, oyuncaklar ve benzeri bebek eşyalarında bile muhteşem bir hijyen sağlar. Bu gibi objelerde zararsız ve güçlü bir temizlik olanağını buharlı temizlik robotlarıyla elde edebilirsiniz. 

Buharlı Temizlik Robotu

Alf buharlı temizleyici modelleri, piyasa üzerinde çok fazla rağbet gören temizleyicilerdir. Genel olarak, temizleme işlemi buhar yardımıyla sağlanır. Ancak bu robotlara farklı özellikler de katılmıştır. Ürünlerin özellikleri ise üretim yapısına ve serisine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı zamanda, marka faktörü de temizlik robotlarının özelliklerinin değişken yapıda olmasına neden olur. Bu makineler, en hassas eşyalara bile zarar vermeden temizler. Bebek ve çocukların sağlıklı eşyalar ile oyun oynaması ve sağlıklı bir ortamda bulunması için temizlik robotlarının önemi büyüktür. Çünkü temizlik robotuyla yapacağınız temizlikler sayesinde, çocuk ve bebeklerin sağlığı da korunmuş olur. Örneğin, buharlı temizleyici mop olarak tasarlanan model, yer temizliğini etkili bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Banyo ve tuvalet gibi ıslak zeminleri ise normal buhar kısmıyla temizleyebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, temizlik robotlarıyla yastık, koltuk, halı, kalorifer peteği, yatak, derz araları, fayanslar, duvarlar ve el girmeyen yerleri de temizleyebilmeniz mümkündür. Kusursuz bir hijyen sağlayan Ariete buharlı temizleyici de bu anlamda sizi yarı yolda bırakmayacak bir üründür. Buhar ve vakum kombinasyonuyla tasarlanan bu makineler, lekeleri ortadan kaldırırken mikroplara karşı korunmanıza yardımcı olur. 

Buharlı temizleyiciler, halı, döşeme, zemin, pencere, perde gibi pek çok farklı zeminde de harikalar yaratır. Bu gibi farklı zeminlerde verimli bir temizlik yaparak temizlik keyfini tam anlamıyla çıkarabilmeniz mümkündür. Fırın ve aspiratör gibi yağlı eşyaları da buharlı temizleyiciler ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Bu gibi yağlı eşyaların temizliği büyük bir özen istediği için zaman kaybı yaşamadan temizlik işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yağlı zeminleri buharlı temizleyiciler ile temizleyerek zaman kaybı da yaşamamış olursunuz. Bu anlamda, tercih edebileceğiniz buharlı temizleyicilerin inatçı yağları da yok ettiğini söyleyebiliriz. Toz, kırıntı gibi kalıntıları ise vakumlama özelliğini kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede, zorlu kirler yerini parlak ve temiz yüzeylere bırakmaktadır. Bisiklet ve otomobil temizleme gibi ihtiyaçlarınız varsa yine buharlı temizlik robotlarını kullanabilirsiniz. Koltuk, motor, jant gibi parçaları ise pratik bir şekilde bu aletler yardımıyla kirden arındırabilirsiniz. Çünkü bisikletlerde de biriken yağ bazen sürüş zorluğu yaşatabilmektedir. Bu yağdan arındırılan bisikletinizin eskisinden daha iyi çalıştığını görebilirsiniz. Karcher buharlı temizleyici sc3 modeli sayesinde ise klasik temizlik tekniklerine göre daha güvenilir ve hijyenik bir temizlik yapmış olursunuz. Aynı zamanda, su tasarrufu sağlayarak temizliğinizi tamamlama fırsatını da yakalarsınız. 

Buharlı Temizleyici Fiyatları

Buharlı temizleyici fiyatı oranlarını etkileyen bir takım unsurlar vardır. Evinizin aklınıza gelebilecek her noktasında tam anlamıyla temizlik işlemi sağlayan bu ürünler, fiyatsal olarak birbirinden ayrılır. Çünkü ürünlerin buhar yoğunluğu, teknik özellikleri ve markaları birbirinden ayrılır. Genel olarak, mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda fayanslarda kusursuz bir temizlik yapmak için bu makinelerden sık sık yardım alınır. Çünkü bu gibi alanlarda kimyasal ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Kimyasalları kullanmamak adına ise buharlı temizleyicilerden destek alınması gerekir. Buhar gücü sayesinde, en küçük mikroorganizmalar, kokular, kirler tek bir hamlede yok olur. Banyo ve mutfağınızda pırıl pırıl bir görünüm ortaya çıkar. Bu temizlik sonucunu elde edebileceğiniz temizleyiciler ise kendi içinde farklı özelliklere ayrılır. Bu durum, buharlı temizleyici fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. 

Kıyafetler için de muhteşem bir sonuç elde edebileceğiniz buharlı temizleyiciler, ütüsü bozulan giysilerinizi ütülerken, mikroplardan da arındırır. Giysileriniz askıdayken bile ütüleyebilme olanağı sağlar. Evinizin şıklığını tamamlayan perdeleri de çıkarıp yıkamanıza gerek kalmadan buharlı temizleyicilerle temizleyebilirsiniz. Buharlı temizleyiciler, perdeleri tek bir seferde kırışıklıklarından kurtararak temizler. Temizleme işlemini yapacağınız farklı buharlı temizleyici markalarından destek alabilirsiniz. Örneğin, Fakir mop buharlı temizleyici zemin temizliği yaparken bir hayli işinize yarayacak bir modeldir. Aynı zamanda,  Buharlı Temizleyici kalitesi ve marka popülerliğiyle diğer markalara göre değişken fiyat aralıklarına sahiptir. 

Buharlı Temizleyici Kullanımı

Buharlı temizleyicilerin farklı mekanlarda kullanılabilen özellikte olması, işlevselliğini ortaya çıkarmaktadır. Pratik bir şekilde hızlı ve hijyenik temizlikler yapmaya yardımcı olan bu aletler, kullanım alanı geniş olan ürünlerdir. İşlevsel özellikleri sayesinde kolay bir kullanımları da vardır. Yüksek teknolojinin sonucunda pek çok işlevi bir araya getiren ve hafif manevra kabiliyeti sayesinde her noktaya kolayca ulaşabilen ürünlerdir. Temizlik esnasında eşyaların arasına da kolayca girmenize yardımcı olur. Buharlı temizleyici tasarımları, kapasite, işlev ve benzeri özellikler açısından çeşitlilik gösterir. Bu durum, ürünlerin fiyat aralıklarını da etkiler. En ekonomik modellerin yanı sıra, yüksek fiyatlı olarak tasarlanan tasarımlar da vardır. Teknolojik olarak yüksek olan buharlı temizleyiciler, fiyatsal oranları yüksek olan ürünlerdir. Pratik ve etkili bir temizlik anlayışını yakalayabileceğiniz buharlı temizleyiciler, birçok avantajı da beraberinde getirir. Örneğin, kimyasal deterjan ve benzeri ürünleri kullanmadan temizlik yaparak, tasarruf elde etmiş olursunuz. 

Buharlı Temizleyici Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Buharlı temizleyicileri satın almadan önce, markasına, modeline ve teknik özelliklerine bakmanız gerekir. Aynı zamanda, kullanım amacınızı destekleyen ürünlere yönelmeniz doğru olacaktır. 

Buharlı Temizleyiciler Mikropları Tamamen Öldürür mü?


Buharlı temizleyiciler, yüksek buhar gücü sayesinde, mikropları zeminlerden yok eder. Düzenli temizlikte ise ortamda herhangi bir mikrop kalmayacaktır.

Buharlı Temizleyici Nasıl Olmalı?

Yüksek buhar gücüne sahip olan buharlı temizleyiciler tercih edilmelidir. Aynı zamanda, marka bilinirliği olan ürünleri satın almanız doğru bir alışveriş olacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buharlı Temizleyici

353 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kullanım Alanı
Toplam 25 / 353 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160034