Playstation 3

Oyun konsolları kategorisinin altında yer alan bu bölümde, Playstation 3 konsolları ve aksesuarlarının yanında özel olarak bu oyun cihazı için tasarlanmış oyunlar da bulunuyor. Hangi yaş grubunda olursa olsun her bireye hitap eden bu cihaz tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza ya da akşam yemeğini ardından arkadaşlarla eğlenceli bir akşamı geçirmenize yardımcı oluyor. İş yoğunluğu ve zamansızlık sebebi ile çocuklarına yeterince vakit ayıramayan ebeveynler Playstation 3 oyun konsolu sayesinde büyük küçük fark etmeden ailenin diğer fertleri ile kaliteli ve eğlenceli vakit geçirilebiliyor. Çoğunlukla karne hediyesi olarak ilk akla gelen hediye türü olsa da kaliteli vakit geçirmek isteyen çocuklar, yetişkinler ve ebeveynler tarafından tercih ediliyor.

Playstation 3 Fiyatı

Tasarımı ve şık görünümü ile evlerin başköşesinde yerini alan bu cihazlar, süper slim kasa seçenekleri ile hem daha estetik hem de fazla yer kaplamıyor. İçerisinde yer alan tarayıcı sayesinde internete kablolu ve kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bu da kullanıcısına bilgisayar ya da laptopla yapabileceği internette gezinme olanağını sunuyor ve online olarak arkadaşlarla oyun oynayabiliyor. Blu-ray optik okuyucu cihaza DVD ve CD çalar özelliği katıyor. USB girişi sayesinde taşınabilir bellekte kayıtlı müzikleri dinleyebiliyor, video ve filmleri izlenebiliyor ve fotoğraflara bakılabiliyor.

Video ve filmleri LCD ve LED TV gibi daha büyük ekranda izleme zevki yaşanabiliyor. Bu kapsamda sadece bir oyun konsolu olmaktan öteye bilgisayar, müzik çalar, DVD gibi farklı cihazların birçok işlevini yapabilen çok yönlü bir cihaza dönüşüyor. Sabit disk kapasitesi 500 GB ve 12 GB olarak çeşitlilik gösteriyor. Çok sayıda Playstaion 3 oyunları ile eğlence futbol ya da basketbol sahalarından, hırsız ve yan kesicilerin, bank soyguncularının kol gezdiği sokaklara kadar farklı alanlara taşınabiliyor. Birçok oyunun 1, 2, 3 ve daha fazla serisinin olması oyunun kesintisiz devam etmesini sağlıyor. PS3 ile Playstation 4 için tasarlanmış birçok oyunun da oynanabiliyor olması, kullanıcıya ekonomik avantaj sunuyor. Oyun konsolu olarak kullanımına ilaveten DVD ve müzik çalar olarak da kullanılması tek bir cihazla birden fazla kullanım olanağı yakalanıyor. Hafıza kapasitesi, kasa özelliği Playstation 3 fiyatı üzerinde belirleyici oluyor.

Playstation 3 Satın Al

Playstation 3 satın al butonu ile cihazı satın almak isteyen kullanıcıların öncelikle dikkat etmeleri gereken konuların başında dâhili hafıza kapasitesi yer alıyor. Cihazla birlikte satın alınabilen oyun kolunun kablolu ya da wireless olmasının iyi belirlenmesi gerekiyor. Wireless olarak kullanılabilen oyun kollarının kullanım süresi kadar titreşimli özelliğine de sahip olması kullanıcıya oyun zevkini artırıyor. Araba oyunlarında, sert dönemeçlerde ya da fren yaparken direksiyondaki sürücü ne hissederse aynı titreşimi hissetmesini sağlıyor. Bu da oyunların gerçeklik hissini artırıyor. Kablolu, titreşimli, Dualshock, çift analog çıkışlı gibi farklı seçenekleri olan oyun kollarının pembe ve kırmızı gibi farklı renkte olanları da bulunuyor.

Oyuncuların göz hareketlerini algılayan kamera, sürüş deneyimi yaşamalarını sağlayan oyun direksiyonu, gaz ve fren pedalları yanında vites kutusu da olan sürücü takımı ve navigasyon kumandası gibi çeşitli aksesuarlar da yer alıyor. Amaç ister bireysel olarak isterseniz aile bireyleri ya da arkadaşlarla kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmekse, bu amaca Plasytation 3 satın alarak rahatça ulaşılabiliyor. PS3 oyunları ile potaların kraliçesi, sahaların aslanı olabiliyor, soyguncuları enseleyen bir dedektife dönüşe biliniyor. Farklı deneyimleri eğlenceyle evinize getiren PS3 ile eğlenmek, stresten uzaklaşmak ve günü yorgunluğunu atmak oldukça kolaylaşıyor. Yılın her mevsiminde farklı deneyimleri yaşama olanağı sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Playstation 3

1249 ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Playstation 3
Playstation 3
PlayStation 3 Konsol
PlayStation 3 Konsol
PlayStation 3 Oyunları
PlayStation 3 Oyunları
PlayStation 3 Aksesuarları
PlayStation 3 Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 1249 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?