Ev Elektroniği

Ev Elektronik Ürünleri

Ev elektroniği oldukça geniş kapsamlı bir kategoridir. Bu nedenden dolayı “Ev elektroniği nelerdir?” sorusuna da geniş kapsamlı bir cevap vermek mümkündür. Elektrikli süpürgeden şofbene, klimadan kombiye kadar pek çok ürün ev elektroniği kategorisinde yer alır. Bu ürünler her evde bulunan ve bundan dolayı her zaman ihtiyaç duyulan eşyalardır. Her bir kategoride birçok seçkin markanın ürünleri sizlere çeşitli avantajlar ile sunulur. Teknolojik aletlerde birçok kullanıcın tercihi olan, ulusal ve yerel markanın ürün seçeneklerini oldukça pratik bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ses ve görüntü sistemlerinde televizyon, hoparlör, uydu alıcısı, TV box gibi modellere ulaşabilirsiniz. Elektrikli ev aletlerinde ise hava temizleme ve nem cihazı, ütü ve elektrikli süpürge her evde bulunan veya bulunması gereken parçalar mevcuttur. Elektrikli süpürgelerde robot, şarjlı, kablolu, dikey ve yatay tüm model seçenekleri vardır. Kullanıcıların zevkine ve ihtiyacına uygun en az birkaç model bulunabilir. Isıtma-soğutma ürünleri kategorisi de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Klima, vantilatör, şofben, termosifon ve daha pek çok model kolaylıkla ulaşabileceğiniz seçenekler arasındadır. Bu teknolojilere sadece evlerde değil iş yeri, ofis ve pek çok kurumda da ihtiyaç duyulması nedeniyle talebe uygun olarak birçok marka ve model alternatifi bulabilirsiniz. Bu kategoride de pek çok seçkin ve güvenilir markanın cazip fiyatlı modelleri yer alır. Pratik ev gereçlerinde ise temizlik, depolama, gündelik işlerde kullanabileceğiniz birçok malzeme ve ekipmana ulaşabilirsiniz. Eviniz için gerekli olan küçük, büyük neredeyse tüm teknolojik cihazlara ve pratik gereçlere pratik alışveriş yöntemleri ile kolayca erişebilirsiniz. Sadece ev için değil, ofis ve işyeri gibi kurumlarda kullanıma uygun olan ve bu alanlarda ihtiyaç duyulan ürünlere de ulaşmanız mümkündür. Yaşam alanlarını daha rahat, konforlu ve kullanışlı hale getiren birçok elektrikli ve elektriksiz eşyaları pratik alışveriş yöntemleri ile kolayca incelemeniz mümkündür. Tüm bu eşyaları kendiniz için satın alabileceğiniz gibi aileniz veya arkadaşlarınız için hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Size sunulan marka ve model çeşitliliği ve kampanyaları değerlendirerek oldukça keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Son Teknoloji Ses ve Görüntü Sistemleri

Aile üyelerinin en sık bir araya geldiği alanlar çoğunlukla televizyon karşısıdır. Herkesin sevdiği bir dizi veya yeni çıkan bir filmi ailecek izlemek birçok insan için oldukça keyifli bir aktivitedir. Ses ve görüntü sistemleri ile bu aktiviteyi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Daha geniş ve yüksek çözünürlüklü bir ekranda, daha iyi bir ses kalitesi ile görsel içerikler izlemek çok ilgi çekicidir. Bu kategoride yer alan ürünler ile baştan sona yeni bir ses ve görüntü sistemi oluşturabilir veya evinizde eksik olan parçaları edinebilirsiniz. Televizyon, LED ekran, bluetooth hoparlör, ev sinema sistemleri, uydu alıcıları, kablo ve soketler gibi pek çok ürün çeşidi göz atabileceğiniz seçenekler arasındadır. Dolayısıyla en küçük birimden tam donanımlı bir sisteme kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her ürün mevcuttur.İyi bir görüntü sistemi için kaliteli bir televizyon olmazsa olmazdır. Eğer televizyonunuzun yenilemek gibi bir düşünceniz varsa, şimdi tam sırası olabilir. LED, Oled, Curved ve 4K gibi pek çok televizyon modeline göz atarak size uygun teknolojiyi seçebilirsiniz. Farklı fiyat, boyut ve özelliklere sahip birçok seçenek arasında size hitap eden en az bir kaç model bulmanız mümkündür. Ev sinema sistemleri kategorisinde bulunan modeller ile dilediğiniz zaman dizi-film keyfi yapabilirsiniz. Bu kategoride daha çok öne çıkan ürün modeli ise Android TV box çeşitleridir. TV box ürünü akıllı olmayan televizyonların daha çok özelliğe kavuşmasını ve dolayısıyla sizin daha çok içerik izleyebilmenizi sağlar. En kısa tanımı ile televizyonda telefonda yaptığınız pek çok işlemi yapmanızı mümkün kılar. Televizyonunu yenilemek istemeyen ancak daha çok özelliğe sahip olmasını isteyenler için oldukça uygun bir seçenektir. İster sinema sisteminde ister normal sistemlerde olsun, ses kalitesi sağlayan bir ekipman da oldukça önemlidir. Bu anlamda tercih edebileceğiniz birçok farklı ürün seçeneği mevcuttur. Bluetooth hoparlör modelleri telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlarla da kullanılabilen portatif yapıya sahip olmaları ile dikkat çekerler. Oldukça az yer kaplayan ve ses kalitesi oldukça iyi olan ürünlerdir. Televizyonunuz ile kullanabileceğiniz soundbar adı verilen hoparlör modelleri de bulunur. Bu çeşitler yatay veya dikey tasarıma sahip olabilir. Televizyonunuz ile uyumlu olabilecek modeller arasından tercih yaparak daha iyi bir ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kablo ve soketler kategorisinde ise HDMI, scart ses kablosu, uzatıcı ve çoklayıcı, dönüştürücü, kablosuz ve görüntü aktarıcı gibi seçenekler yer alır. Ayrıca şık tasarıma ve ideal boyutlara sahip uydu alıcısı modellerinden cihazınız için uygun çeşitlere göz gezdirebilirsiniz. Birçok seçkin markanın son teknoloji ürün modellerine cazip fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Süpürgeden ütüye, hava temizleme cihazlarından dikiş makinelerine kadar birçok ürün çeşidine size özel sunulan ayrıcalıklar ile sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan ürünler ütü, elektrikli süpürge, hava temizleme ve nem alma cihazları, dikiş makineleri ve aksesuarları olarak bilinir. Ütü çeşitlerinde genel olarak iki farklı model bulunur. İlki buharlı, ikincisi ise buhar kazanlı ütülerdir. Buhar kazanlı ütüler özellikle kalabalık aileler için çok ideal olan yapısı ile dikkat çeker. Kazanlı tasarımda olan yapısı sayesinde tek seferde daha fazla kıyafet ütülemenizi sağlar. Ütü mekanizması genel olarak aynıdır ancak alt kısımda bulunan kazan görünümde farklılığa sebep olur. Standart tasarıma sahip ütülerde de farklı özelliğe sahip birçok model seçeneği vardır. Nispeten yeni bir ürün olan dikey tasarıma sahip seçenekler ise daha hızlı ve pratik bir şekilde ütü yapmak için ideal yapıları ile dikkat çeker. Özellikle mesleği veya herhangi bir başka nedenle her gün ütü yapmanız gerekiyorsa, bu model size büyük bir kolaylık sağlayabilir. Elektrikli süpürgelerde ise toz torbasız, dikey, şarjlı, robot, toz torbalı, sulu ve buharlı çeşitler bulunur. Ayrıca halı yıkama için de kullanabileceğiniz model seçenekleri mevcuttur. Böylesine çok alternatifin olduğu bir üründe seçim yaparken de özenli ve dikkatli olmak gerekir. Robot süpürgeler özellikle kedi, köpek gibi evcil hayvan sahipleri için çok kullanışlıdır. Kedi-köpek olan evlerde zemine dökülen tüyler düzenli olarak temizlenir ve ev her zaman temiz kalmaya devam eder. Evcil hayvan sahipleri dışında, avantajları yönleri ile pek çok kullanıcının tercihi olan bir modeldir. Dikey süpürgeler daha az yer kaplaması, uzun yapısı ve pratik kullanımı ile öne çıkar. Hem şarjlı hem de kablolu kullanım imkanı olan alternatifler bulmak mümkündür. Toz torbalı modeller çoğunlukla yatay tasarıma sahip olur ve toz torbasının belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Ev temizliğinde çok sık tercih edilen bir modeldir. Sulu süpürge ise haznesine konulan belli bir miktar su ile çalışan bir tasarıma sahiptir. Her kullanım sonrasında bu suyu boşaltmanız ve hazneyi temizlemeniz gerekir. Buharlı makineler, buharın gücünden faydalanarak etkili bir temizlik sağlar. Halı yıkama makinesi olarak da geçen modeller standart modellere göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Tüm bu özellikleri göz önüne alarak ihtiyaç duyduğunuz modeli belirleyebilir ve bütçenize uygun birçok ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Diğer bir ürün çeşidi olan hava temizleme ve nem alma cihazları ise kapalı ortamlarda daha kaliteli bir hava akışı sağlamak için tercih edilir. Nem alma cihazı bulunduğunuz ortamın nem dengesini sağlar. Nemin dengesiz olmasından dolayı ortaya çıkan sorunların çözülmesinde de etkilidir. Kategoride yer alan son ürün ise dikiş makineleri, aksesuarları ve dikiş malzemeleridir. Ev tipi dikiş makineleri ve aksesuarlarında birçok farklı marka ve model seçeneği bulunur. Ayrıca el dikiş makinesi, makas, iğne, iplik gibi çeşitlerde inceleyebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Isıtma-Soğutma Ürünleri

İnsanların yaşadığı her ortamda ısıtma-soğutma sistemleri kullanılır. Klima, kombi, vantilatör, şofben, termosifon, soba, hava perdesi, portatif soğutucu ve ısıtıcı, termoboyler, tavan vantilatörü ve bu ürünlere ait yedek parçalar göz atabileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Kombi, doğalgaz ile ısınan mekanlarda bulunur. Isıyı açık kapatmak, derecesini ayarlamak için gerekli olan bu mekanizma ne kadar yeni ve güncel olursa, tasarruf sağlamak ve verim almak da o kadar kolay olur. Eğer kombiniz eski ise veya düzgün çalışmıyorsa, bu durum ısınma faturanıza olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Klimalar ise hem ısıtma hem de soğutma görevinde kullanılan bir teknolojidir. Kombide olduğu gibi klimada da güncel bir modele sahip olmanız önemlidir. Klimanın kullanılacağı alanın büyüklüğüne uygun ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Banyoda sıcak su erişiminin kolay bir şekilde sağlayan mekanizma yani şofbenler, elektrik ile çalışan bir yapıya sahiptir. Pratik ve uygun fiyatlı bir şekilde duşta sıcak suya ulaşmak için tercih edilen bir üründür. Hem enerji yönünden tasarruf etmek hem de çok daha güvenli bir kullanım sağlamak için güncel modellere yönelebilirisiniz. Portatif ısıtıcı ve soğutucu makineler hem maliyet hem de kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Bu kategoride vantilatör, UFO, mini klima ve küçük ısıtıcı gibi oldukça kullanışlı alternatifler yer alır. Mini klima çeşitleri masa başı çalışan kişiler için oldukça idealdir. Vantilatör ve UFO ise evlerde ve işyerlerinde kullanılır. Küçük ısıtıcı modelleri evin mevcut sıcaklığı yeterli gelmediğinde veya senin havalarda hızlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. Hava perdesi ise klima kullanılan ortamlarda sıcak veya soğuk havanın değişime uğramasını önler. Özellikle büyük binalarda ve işyerlerinde kullanımı oldukça faydalıdır. Bu sayede içerideki ısı korunur ve enerji tasarrufu yapmak da mümkün hale gelir. Ayrıca ısı değişiminden dolayı oluşabilecek olumsuz etkilerin de önüne geçilebilir. Hem mekan içerisinde bulunan insanlar konforlu olmaya devam eder hem de ısıtma veya soğutma için fazladan enerji harcanmamış olur. Tavan vantilatörü ılık veya sıcak iklime sahip bölgelerde insanların her an serin kalmasına yardımcı olur. Bulunduğu konum nedeniyle fazladan yer kaplamaz ve tüm odada serin bir hava yayabilir. Termosifon ise şofben benzeri bir şekilde çalışır. Şofbenden farklı ise sıcak suyu evin farklı alanlarına dağıtabilir ve suyu depolar. Bu özelliği nedeniyle doğalgaz olmayan evlerde sıcak su temini için oldukça ideal bir yapıya sahiptir. Evdeki kişi sayısına göre 50, 60, 100 litrelik termosifon tercih edebilirsiniz. Kategorinin son ürünü ise termoboylerdir. Bu mekanizma da sıcak su temini ve depolaması sağlar. Bu ürün için bir çeşit termosifon demek de bu yüzden yanlış olmaz. Ev ve iş yerleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ısıtma ve soğutma ürünlerini Hepsiburada’nın avantajları ile satın alabilirsiniz.

Her Evin İhtiyacı Pratik Ev Gereçleri

Ev gereçlerinde pek çok pratik kullanımı olan ürün seçeneği mevcuttur. Ürün çeşitleri ise çamaşır kurutucu, oda kokusu, elbise askısı, pazar arabası, plastik temizlik malzemesi, fırça, mop, çöp kovası, temizlik bezi ve diğer pratik gereçlerdir. Çamaşır kurutucularda tasarım olarak geniş alternatifler mevcuttur. Standart yatay tasarım çamaşır askılığında sık sık tercih edilir. Bu modeller geniş alanlarda hızlı ve düzenli bir şekilde çamaşırların kurumasını sağlar. Dar alanlarda ise dikey tasarımlar daha kullanışlı olabilir. Bu modellerde yan ve üst üste açılan katlara çamaşır asılır. Bu sayede daha dar alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz kalorifer petekleri veya balkonda kullanıma uygun olan askılık çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz. Elbise askıları her evin ihtiyacı olan ürünlerdir. Çoğu zaman gömlek, pantolon, elbise gibi kırışabilen kıyafetleri asmak için kullanılır. Ayrıca bu sayede kıyafet dolaplarını daha düzenli bir şekilde kullanmak da kolaylaşır. Oda kokuları evin her alanında daha hoş bir atmosfer oluşturur. Sprey, asılabilir, çubuklu ve kese şeklinde birçok ev kokusu çeşidine rastlayabilirsiniz. Ayrıca ağaç tütsüler de koku çeşitleri arasında yer alır. Hoşunuza giden her çeşit kokuyu seçenekler arasında bulabilirsiniz. Kapsamlı bir ev veya pazar alışverişi sonrasında elinizdeki eşyaları daha rahat taşımak için pazar arabası kullanılır. Her evde bulunması gerekenler arasında yer alan bu üründe de birçok renk ve model seçeneği size sunulur. Ev işlerinde kullanılan olmazsa olmaz eşyalar arasında plastik gereçler gelir. Küçük, büyük süpürge, gırgır, kova, maşrapa, kapaklı sepet, leğen, limon sıkacağı, meyve-sebze temizleme fırçası, lavabo açıcı pompa, cam temizleyici fırça, bulaşık eldiveni ve daha birçok alternatif içerisinde ihtiyaç duyduğunuz eşyaları bulabilirsiniz. Fırça, mop ve vileda gibi ürünler ise temizlik işlemini oldukça pratik hale getirir. Süpürme işlemi sonrasında zeminin daha temiz ve tozlardan arınmış olmasını sağlar. Vileda çeşitleri ile parke, ahşap ve mermer zeminleri oldukça pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dilerseniz standart vileda modelini dilerseniz sprey paspas tasarımını tercih edebilirsiniz. Sizin için kullanımı daha pratik gelen modeli seçebilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz.

Hepsiburada’da İndirimli Ev Elektroniği Modelleri

Ev elektronik eşyaları çoğunlukla uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Bu yüzden aldığınız eşyanın size fayda sağlaması, uzun ömürlü olması ve beklentilerinizi karşılaması için seçim aşamasında dikkatli olmakta fayda vardır. Sizin için en kullanışlı olacak eşya, ihtiyacınızı karşılayacak olandır. Bu yüzden ilk olarak ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirleyebilirsiniz. Böylelikle uzun süre, yüksek performans ve verim alabileceğiniz ev eşyalarına sahip olabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinizi belirledikten sonra uygun seçenekler arasından evinizin boyutu, yapısı gibi noktalara dikkat ederek seçeneklerinizi biraz daha daraltabilirsiniz. Son olarak kalan seçeneklerden bütçenize uygun olanlar arasından ürünleri belirleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli ev elektroniği modelleri birçok marka ve ürün seçeneği ile sizlere sunulur. Evinizde size kolaylık sağlayacak, işlerinizi daha pratik şekilde halletmenize yardımcı olacak teknolojik aletlerin özelliklerini inceleyebilir, sizin beklentilerinize ve ihtiyacınıza uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Güncel teknolojiler ve pratik ev gereçlerinde kalite farkını hissedebileceğiniz ürün çeşitlerine dilediğiniz zaman göz gezdirebilirsiniz. Ürünlerin pek çok özelliğine göre filtreleme fonksiyonunu kullanarak arama yapabilirsiniz. Alışveriş sürecini daha keyifli ve pratik hale getirmek için de filtreleme yöntemini kullanmak oldukça etkilidir. Genel anlamda bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri bu sayede daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Eşiniz, anne babanız veya dostlarınız için hediye olarak alabileceğiniz birçok modele de göz gezdirmeniz mümkündür. Kendiniz veya sevdikleriniz için kalitesi ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar memnuniyet veren modelleri tercih edebilirsiniz. Cazip fiyat aralıkları ile bütçenizi zorlamadan ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı sayesinde küçük veya büyük tüm eşyaları kolayca inceleyebilir ve aynı kolaylıkla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ve geniş ürün yelpazesi sayesinde her kullanıcı kendi aradığı türde ürünü rahatlıkla bulabilir. Hepsiburada keyifli ve hesaplı bir alışveriş için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri size sağlar. Bu özelliklerden faydalanarak evinizin neredeyse her ihtiyacını giderebilirsiniz. Rahat, konforlu ve pratik bir alışverişin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Cebinize dost fiyatlar ve online alışveriş seçenekleri ile dilediğiniz zaman rahat bir alışveriş yapabilirsiniz.

Ev Elektroniği Ürünleri Nelerdir?

Ev elektroniği kategorisinde oldukça geniş bir ürün bir yelpazesi vardır. Ütü, elektrikli süpürge, televizyon, hoparlör, klima, UFO, şofben, kombi gibi pek çok ürün bu kategoride yer alır.

Ev Elektroniği Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Öncelikleriniz, ihtiyacınız ve beklentiniz herhangi bir ürün alırken dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Ürün veya ürünler için ne kadar bütçe ayırabileceğiniz de ürün seçimini etkiler.

Ev Elektroniği Modelleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Elektrikli süpürge, ütü benzeri modeller yoğun olarak evlerde kullanılırken, klima, şofben benzeri ürünler iş yeri, ofis gibi daha geniş kullanım alanları ile dikkat çeker.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/2
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ev Elektroniği Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Isıtma ve Soğutma
Isıtma ve Soğutma
Ev Gereçleri
Ev Gereçleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?