Güvenli ve tasarruflu bir kullanım yaşatan E.C.A kombi modellerini sipariş ederek evinizi daha ekonomik şekilde ısıtabilirsiniz. Hem kaloriferlerin kısa sürede ısınmasına hem de sıcak suyu saniyeler içerisinde elde etmeye yardımcı olan modern kombiler gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarını memnun eder. Sessiz bir şekilde çalışmalarıyla gece saatlerinde gürültü oluşmasını önleyen kombiler evinize konfor katar. Tasarruf özelliğiyle de dikkat çeken kombi modelleri kış aylarında doğal gaz faturalarının kabarmasını önlemeye katkıda bulunur. Farklı çalıştırma modlarını bir arada sunan ürünler kullanışlı arayüzleriyle beğeni toplar. Gövde üzerinde yer alan tuşları ve düğmeleri kullanarak kalorifer ve su sıcaklığını kolayca ayarlayabilirsiniz. Pratik gösterge ekranı yardımıyla kombinizin hangi modda ve hangi ısıtma seviyesinde çalıştığını yakından takip edebilirsiniz. Sesli uyarı özelliği bulunan kombiler yardımıyla gerekli anlarda ikaz edilerek bilgilendirilirsiniz.

Modern Teknolojiyi Evinize Taşıyan Kombiler

Şık ve dekoratif kasalarıyla mutfak, balkon gibi alanlarda zarafet yaratan kombiler dış etkilere karşı korunaklı bir yapıyla üretilmiştir. Yüksek verimliliğe sahip kombi modelleri elektrik tüketimini de minimum düzeyde gerçekleştirir. Hem doğal gazla hem de LPG ile kullanılabilen kombiler aracılığıyla evinizi güvenli ve hızlı bir şekilde ısıtabilmenin avantajlarını yaşarsınız. E.C.A kombi fiyatları ekonomik seviyeleriyle satın alma işlemlerini kolaylaştırır. Düşük emisyon özelliğine sahip modern kombiler aracılığıyla doğaya da katkıda bulunursunuz. Donma koruması bulunan kombiler özellikle balkon gibi açık alanlarda kullanıldıklarında verimlilik yaratarak kış soğuklarına karşı direnç gösterir. Ekonomik çalışma modu sunan ürünleri sipariş ederek doğal gaz tüketimini minimum seviyede tutabilirsiniz. Mobil cihazlarla uyumlu modern kombiler yardımıyla cep telefonunuza indireceğiniz uygulamalarla ürününüzü uzaktan da rahatlıkla kontrol edip ayarlayabilirsiniz.

Sıcak Yuvaların Mimarı

E.C.A kombi modelleri daha sıcak ve daha konforlu bir yaşam alanı elde etmeyi kolaylaştırır. Eşanjörleriyle sıcak su elde etmek için geçmesi gereken süreyi azaltan kombiler sayesinde kış aylarında duş almak daha keyifli hale gelir. Paslanmaz çelikten üretilen brülöre sahip kullanışlı kombiler iç sıcaklığa ve yıpranmaya karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yanma verimini artıran üretim teknolojileriyle de dikkat çeken E.C.A kombi çeşitleri daha az doğal gazla daha etkili bir ısınma elde etmenizi sağlar. Su alma işlemlerini kolaylaştıran tasarımlarıyla da beğeni toplayan kombiler sabit sıcaklıkta su tedarik edebilmeye olanak tanır. Su miktarını gösteren bölüm sayesinde kombinizin su almaya ihtiyacı olup olmadığını kolayca takip edebilirsiniz. Isı birikimini önlemeye yardım eden tasarımları sayesinde kombinizin aşırı ısınması önlenir. Ateşleme sisteminin pratikliği sayesinde kombiniz komutlarınızı anında yerine getirerek gerekli ısıyı kısa sürede oluşturur.

Yaşam Kalitesini Artıran Pratik Kombiler

Kullanıcılarına pratiklik yaratan otomatik özelliklere sahip E.C.A kombiler sayesinde gerekli ayarlamaları yaparak ürününüzün verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Büyük ekranlarıyla yaşlıların da rahatça kullanabileceği kombiler sayesinde yaptığınız ayarlamaların aktif hale gelip gelmediğini rahatlıkla görebilirsiniz. LCD aydınlatma desteği sunan gösterge ekranları gündüz saatlerinde de sayıları ve yazıları net bir şekilde görebilmeyi sağlar. Kumanda paneli kısmında bulunan kapak bölümü aracılığıyla kombinizin tamirat işlemleri daha kolay bir şekilde yerine getirilir. Yalıtımlı baca desteği bulunan kombiler ısıyı daha verimli şekilde kullanır. Uzun bacalar yardımıyla kombinizden çıkacak gazın tahliyesi kolaylaşır. Artırma ve azaltma tuşlarına gövdelerinde yer veren kombi modelleri aracılığıyla sıcaklık seviyesini parmak hareketlerinizle rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Yoğuşmalı E.C.A kombi modelleri aracılığıyla su buharının daha etkili bir şekilde kullanılması ve enerjiden tasarruf edilmesi sağlanır. Yanma işleminin homojen şekilde gerçekleşmesi sayesinde kombiniz daha etkili bir şekilde ısıtma desteği oluşturur.

 • Neden Yoğuşmalı Kombi Almalıyım?

 • Günümüzde, henüz yeni inşa edilen evlerde, çoğunlukla klasik kombiler yerine yoğuşmalı kombiler daha sıklıkla kullanılır. Ayrıca, klasik kombi kullanıcıları da imkanları olduğunda doğrudan yoğuşmalı kombileri tercih ederler. Bunun en temel sebebi, yoğuşmalı kombilerin daha az enerji harcayarak yaşam alanlarını daha verimli bir şekilde ısıtabilme fonksiyonudur. İyi bir bina yalıtımı, başarılı bir tesisat planlaması ve yoğuşmalı kombi sayesinde doğal gaz faturalarında %20 ila %30 oranlarında tasarruf sağlamak mümkündür.
 • Yoğuşmalı Kombi Farkı Nedir?

 • Yoğuşma, kelime anlamıyla gaz halinde bulunan maddelerin çevrelerine ısı vererek sıvı hale dönüşmesi demektir. Klasik, yani konvansiyonel kombilerde oluşan atık gazlar ve su buharı hiçbir işlem görmeden doğrudan bacadan dışarıya atılır. Yoğuşmalı kombilerde ise gazlar dışarıya atılmadan önce gaz ve su buharı birbirinden ayrılır. Ayrıştırılan su buharı tekrar dolaşıma sokularak enerjiden büyük oranda tasarruf edilir. Ayrıca yoğuşmalı kombilerin hermetik kombilere oranla çevreye daha az zararlı gaz saldığı da bilinen bir gerçektir.
 • En İyi Kombi Markaları Hangisi?

 • En iyi kombi, evi en verimli şekilde ısıtan ve gözle görülür bir şekilde tasarruf etmenizi sağlayan kombidir. En iyi kombi markası ise bu kombiyi tasarlayabilen markadır. Demirdöküm, ECA, Baymak, Termoteknik, Alarko, Vaillant, Buderus ve Bosch gibi markalar kombi sektöründe öncü konumundadır. Bu markalar tarafından üretilen kombileri inceleyerek kendinize en uygun kombi modelini keşfedebilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kombi Fiyatları

204 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Baymak
  2. Vaillant
  3. Bosch
  4. Termodinamik
  5. Buderus
  6. E.C.A
  7. Demirdöküm
  8. Alarko
  9. MAKTEK
  10. Hotpoint Ariston
  11. Daikin
  12. Viessmann
  13. Airfel
  14. Arçelik
  15. Thermex
  16. Wolf
  17. Protherm
  18. TERMOTEKNİK
  19. Warmhaus
  20. Beko
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Baca Tipi
 6. Kapasite A-Z
 7. Isıtma Tekniği
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/161876/17723
Başa dön