Hayatınızda önemli bir yeri olan bilgisayarlar, temelde elektronik ve bazı parçalarıyla mekanik aygıtlardır. Bilgisayarları kullanmanızı sağlayan, bilgisayarlar aracılığıyla başkalarıyla iletişime geçebilmenize ve projeler geliştirip çeşitli iş modellerine katkıda bulunmanıza imkân tanıyan içerikler, işletim sistemleri başta olmak üzere çok çeşitte ve sayıdaki yazılım ürünleridir. Bu ürünler olmaksızın bilgisayarları kullanmak mümkün değildir.

Yazılım Ürünleri

Bilgisayarı çalıştırdığınızda sizi karşılayan renkli ve interaktif ekranlardan, ofis uygulamaları için kurduğunuz programlara, bilgisayarınızı çeşitli zararlı yazılımlara karşı korumak amacıyla edindiğiniz antivirüs uygulamalarından, başında eğlenceli saatler geçirdiğiniz bilgisayar oyunlarına kadar tüm bunlar, birer yazılım ürünüdür. Yazılım ürünleri, bilgisayar aracılığıyla çeşitli içerikler üretebilmenize olanak tanırken, kimi yazılımlar bilgisayarın sağlıklı bir şekilde işlemesi için geliştirilmiştir.

Gelişen teknolojiden yararlanmak için iş yerlerine bilgisayar alan kurum yetkililerinin de kullandıkları bilgisayarlarda, işletim sistemlerinin yanı sıra çeşitli ticarî yazılımlar da bulunabilir. Bu sayede günlük iş akışı daha rahat takip edilerek, kurum içerisinde düzenli ve planlı bir çalışma sistemi oturtulabilir.

Çocuklarınızın bilgisayarı yalnızca oyun oynama ve internette gezinme amacıyla kullanmasını istemiyorsanız, eğitim içerikli yazılım ürünlerine yönelmeniz uygun olabilir. Bu sayede çocuğunuz çeşitli eğitici oyunlarla zihinsel aktivitede bulunabilir, tercih edebileceğiniz yabancı dil eğitim setlerini kullanarak da arzu ettiği yabancı dili geliştirebilir.

Bilgisayarla aranızdaki en temel yazılım, işletim sistemidir. İşletim sistemi sayesinde bilgisayarın tüm donanımını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin sahip olduğunuz USB belleği bilgisayara taktığınızda, bu belleğe aktarım sürecinin tamamı işletim sistemi üzerinden gerçekleştirilebilir. Eğer işletim sistemi olmasaydı, sizin çeşitli bilgisayar dizinleri arasında gezinmeniz de mümkün olmazdı. Ev ve iş yerleri için olmazsa olmaz yazılım ürünlerinden biri de ofis yazılımlarıdır. Çeşitli tablo, sunu, ya da kelime işlemci programları içerisinde bulundurabilen ofis yazılımları sayesinde, hobi ya da iş amacıyla çok sayıda içerik üretilebilir.

Yazılım Ürünleri Nelerdir?

Özellikle gençlerin ve teknoloji tutkunlarının vazgeçilmezi olan bilgisayar oyunları, bilgisayar sektöründe en iyi tanınan, en çok sevilen ve diğer yazılımlara göre çok daha yüksek satış hacmine sahip yazılımlardır. Tercih edeceğiniz oyunlara göre çeşitli maceralara katılabilir, arkadaşlarınızla internet üzerinden aynı oyunda yer alabilir, elektronik spor müsabakaları gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklara yönelik de geliştirilen bilgisayar oyunları sayesinde, çocukların zihinsel gelişimi arttırılabilir. Bilgisayarda oyun yazılımlarının yanı sıra kültür ve hobi yazılımlarını da kullanabilirsiniz. Böylelikle, merak ettiğiniz konularda oldukça detaylı bilgi sahibi olabilir, bilgi birikiminizi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte hemen her eve giren bilgisayarlar, internetten bulaşabilecek zararlı yazılımların potansiyel hedefi konumundadır. Zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı korumayı arzu ediyorsanız, bu amaçla geliştirilen antivirüs ve güvenlik yazılımlarını edinmelisiniz. Bu yazılım ürünleri ile bilgisayarınız, sizin bilginiz dışında, dışarıdan gelen yazılım girişlerini kontrol ederek zararlı olanları engeller. Aynı zamanda internet üzerinden yapılabilecek türlü saldırıları engellemek de yine antivirüs ve güvenlik yazılımlarının kapsamındadır.

Ticari şirketlerin bilgisayarlarında da işletim sistemi ve ofis yazılımlarının yanı sıra çok çeşitli ticari yazılımlar bulunabilir. Örneğin üyelik sistemiyle çalışan şirketler, üyelerin kişisel bilgi, hesap, adres ve benzeri bilgilerini üye takip yazılımlarıyla kontrol edebilir. Ticari yazılımlar kendi içlerinde stok, turizm ve servis taşımacılığı, muhasebe, otomasyon, barkod modülü gibi bölümlere ayrılmaktadır. Gün içerisinde müzik dinlemek ve video izlemek için de kullandığınız yazılımlar vardır. Çoklu ortam dosyalarını çalıştırmak üzere dizayn edilmiş bu uygulamalarla, bilgisayarda veya harici bellekte yer alan farklı türdeki müzik ve video dosyalarınızı çalıştırabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

İlginizi çeken yazılım ürünlerinden arzu ettiklerinizi, kategori altından seçerek edinebilir, günlük rutinlerinizi daha verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yazılım Ürünleri

482 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Şehper Yazılım Ürünleri
  2. Eset Yazılım Ürünleri
  3. Bitdefender Yazılım Ürünleri
  4. Microsoft Yazılım Ürünleri
  5. Kaspersky Yazılım Ürünleri
  6. Eurosoft Yazılım Ürünleri
  7. Trendmicro Yazılım Ürünleri
  8. Tell Me More Yazılım Ürünleri
  9. Symantec Yazılım Ürünleri
  10. Mcafee Yazılım Ürünleri
  11. Onelee Yazılım Ürünleri
  12. Uht Bilişim Yazılım Ürünleri
  13. DemirSoft Yazılım Ürünleri
  14. Pyro Yazılım Ürünleri
  15. Barkodhesap Yazılım Ürünleri
  16. Comodo Yazılım Ürünleri
  17. Datamedia Yazılım Ürünleri
  18. Bigsoft Yazılım Ürünleri
  19. Bilden Yazılım Ürünleri
  20. ATS Yazılım Ürünleri
  21. Autodesk Yazılım Ürünleri
  22. Goldsoft Yazılım Ürünleri
  23. Learn Yazılım Ürünleri
  24. MTE Yazılım Ürünleri
  25. Norton Yazılım Ürünleri
  26. Panda Security Yazılım Ürünleri
  27. WifiNoktam Yazılım Ürünleri
  28. Adobe Yazılım Ürünleri
  29. Autocad Yazılım Ürünleri
  30. Avira Yazılım Ürünleri
  31. Bilsoft Yazılım Ürünleri
  32. BulutKasa Pos Yazılım Ürünleri
  33. Corel Yazılım Ürünleri
  34. Corel Draw Yazılım Ürünleri
  35. Eurotalk Yazılım Ürünleri
  36. F-Secure Yazılım Ürünleri
  37. Kuyumex Yazılım Ürünleri
  38. MakroCell Yazılım Ürünleri
  39. Ms Oem Yazılım Ürünleri
  40. Pazar Timi Yazılım Ürünleri
  41. Satasoft Yazılım Ürünleri
  42. İmza Yazılım Ürünleri
  43. Abbyy Yazılım Ürünleri
  44. AkResim Yazılım Ürünleri
  45. Ata Yazılım Ürünleri
  46. Aves Yazılım Ürünleri
  47. Bilboy Yazılım Ürünleri
  48. DeğerSoft Yazılım Ürünleri
  49. Elanguage Yazılım Ürünleri
  50. ElektraWEB Yazılım Ürünleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483646/41
Başa dön