Yazılım Ürünleri

Hayatınızda önemli bir yeri olan bilgisayarlar, temelde elektronik ve bazı parçalarıyla mekanik aygıtlardır. Bilgisayarları kullanmanızı sağlayan, bilgisayarlar aracılığıyla başkalarıyla iletişime geçebilmenize ve projeler geliştirip çeşitli iş modellerine katkıda bulunmanıza imkân tanıyan içerikler, işletim sistemleri başta olmak üzere çok çeşitte ve sayıdaki yazılım ürünleridir. Bu ürünler olmaksızın bilgisayarları kullanmak mümkün değildir.

Yazılım Ürünleri

Bilgisayarı çalıştırdığınızda sizi karşılayan renkli ve interaktif ekranlardan, ofis uygulamaları için kurduğunuz programlara, bilgisayarınızı çeşitli zararlı yazılımlara karşı korumak amacıyla edindiğiniz antivirüs uygulamalarından, başında eğlenceli saatler geçirdiğiniz bilgisayar oyunlarına kadar tüm bunlar, birer yazılım ürünüdür. Yazılım ürünleri, bilgisayar aracılığıyla çeşitli içerikler üretebilmenize olanak tanırken, kimi yazılımlar bilgisayarın sağlıklı bir şekilde işlemesi için geliştirilmiştir.

Gelişen teknolojiden yararlanmak için iş yerlerine bilgisayar alan kurum yetkililerinin de kullandıkları bilgisayarlarda, işletim sistemlerinin yanı sıra çeşitli ticarî yazılımlar da bulunabilir. Bu sayede günlük iş akışı daha rahat takip edilerek, kurum içerisinde düzenli ve planlı bir çalışma sistemi oturtulabilir.

Çocuklarınızın bilgisayarı yalnızca oyun oynama ve internette gezinme amacıyla kullanmasını istemiyorsanız, eğitim içerikli yazılım ürünlerine yönelmeniz uygun olabilir. Bu sayede çocuğunuz çeşitli eğitici oyunlarla zihinsel aktivitede bulunabilir, tercih edebileceğiniz yabancı dil eğitim setlerini kullanarak da arzu ettiği yabancı dili geliştirebilir.

Bilgisayarla aranızdaki en temel yazılım, işletim sistemidir. İşletim sistemi sayesinde bilgisayarın tüm donanımını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin sahip olduğunuz USB belleği bilgisayara taktığınızda, bu belleğe aktarım sürecinin tamamı işletim sistemi üzerinden gerçekleştirilebilir. Eğer işletim sistemi olmasaydı, sizin çeşitli bilgisayar dizinleri arasında gezinmeniz de mümkün olmazdı. Ev ve iş yerleri için olmazsa olmaz yazılım ürünlerinden biri de ofis yazılımlarıdır. Çeşitli tablo, sunu, ya da kelime işlemci programları içerisinde bulundurabilen ofis yazılımları sayesinde, hobi ya da iş amacıyla çok sayıda içerik üretilebilir.

Yazılım Ürünleri Nelerdir?

Özellikle gençlerin ve teknoloji tutkunlarının vazgeçilmezi olan bilgisayar oyunları, bilgisayar sektöründe en iyi tanınan, en çok sevilen ve diğer yazılımlara göre çok daha yüksek satış hacmine sahip yazılımlardır. Tercih edeceğiniz oyunlara göre çeşitli maceralara katılabilir, arkadaşlarınızla internet üzerinden aynı oyunda yer alabilir, elektronik spor müsabakaları gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklara yönelik de geliştirilen bilgisayar oyunları sayesinde, çocukların zihinsel gelişimi arttırılabilir. Bilgisayarda oyun yazılımlarının yanı sıra kültür ve hobi yazılımlarını da kullanabilirsiniz. Böylelikle, merak ettiğiniz konularda oldukça detaylı bilgi sahibi olabilir, bilgi birikiminizi farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte hemen her eve giren bilgisayarlar, internetten bulaşabilecek zararlı yazılımların potansiyel hedefi konumundadır. Zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı korumayı arzu ediyorsanız, bu amaçla geliştirilen antivirüs ve güvenlik yazılımlarını edinmelisiniz. Bu yazılım ürünleri ile bilgisayarınız, sizin bilginiz dışında, dışarıdan gelen yazılım girişlerini kontrol ederek zararlı olanları engeller. Aynı zamanda internet üzerinden yapılabilecek türlü saldırıları engellemek de yine antivirüs ve güvenlik yazılımlarının kapsamındadır.

Ticari şirketlerin bilgisayarlarında da işletim sistemi ve ofis yazılımlarının yanı sıra çok çeşitli ticari yazılımlar bulunabilir. Örneğin üyelik sistemiyle çalışan şirketler, üyelerin kişisel bilgi, hesap, adres ve benzeri bilgilerini üye takip yazılımlarıyla kontrol edebilir. Ticari yazılımlar kendi içlerinde stok, turizm ve servis taşımacılığı, muhasebe, otomasyon, barkod modülü gibi bölümlere ayrılmaktadır. Gün içerisinde müzik dinlemek ve video izlemek için de kullandığınız yazılımlar vardır. Çoklu ortam dosyalarını çalıştırmak üzere dizayn edilmiş bu uygulamalarla, bilgisayarda veya harici bellekte yer alan farklı türdeki müzik ve video dosyalarınızı çalıştırabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

İlginizi çeken yazılım ürünlerinden arzu ettiklerinizi, kategori altından seçerek edinebilir, günlük rutinlerinizi daha verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yazılım Ürünleri

877 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Yazılım Ürünleri
Yazılım Ürünleri
Dijital İndirilebilir Lisans
Dijital İndirilebilir Lisans
Antivirüs ve Güvenlik
Antivirüs ve Güvenlik
Eğitim Yazılımları
Eğitim Yazılımları
İşletim Sistemleri
İşletim Sistemleri
Kültür ve Hobi Yazılımları
Kültür ve Hobi Yazılımları
Office Yazılımları
Office Yazılımları
Ticari Yazılımlar
Ticari Yazılımlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 877 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?